Перейти до змісту

Поблизу Луцька підірвали два «Лексуси»


vetalforever

Рекомендовані повідомлення

що якщо людина має Lexus, то це не значить, що відразу треба клеїти ярлики "депутат", "накрав"

Ти на скільки Лексусів чесно заробив?

а от кримінагенна ситуація погіршується.

Вона не погіршується (і так хєровою була..) вона дестабілізується. Бо була стабільно хєровою, а зараз стане безконтрольною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 168
  • Створено
  • Остання відповідь

Ти на скільки Лексусів чесно заробив?

Яким боком мої доходи стосуються цієї теми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля такоі "кармушки"

її вивезли в парашу

Євриків трохи всерівно дадуть. От і будуть "дєрєбанити".

Попереду самі "чесні" і "прозорі" вибори, а там побачим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напряму. Ти ж кажеш, що не всі хто їздить на лексусах нечесні. От ти скажи, якщо чесний, на скільки лексусів ти заробив?

Тобто якщо ти не можеш дозволити собі купити Lexus, значить на нього в принципі не можна чесно заробити. Залізна логіка - нічого не скажеш.

Почни з себе!

Ще раз повторюю, яким боком тут я до цих вибухів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Депутат Луцької міської ради Володимир Никитюк (голова земельної комісії)

Frank Cowperwood, та не до вибухів ти, а до Лексусів!

Не може нормальна людина заробити і обслуговувати лексус чесно! Треба збирати років з 20. І то питання в тому чи він тобі потрібен!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не може нормальна людина заробити і обслуговувати лексус чесно! Треба збирати років з 20. І то питання в тому чи він тобі потрібен!!

За комуністів голосуватимеш?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не може нормальна людина заробити і обслуговувати лексус чесно!

Повністю чесно - майже не реально.

Тобто є одиниці людей які змогли чесно, не ухиляючийсь від податків, не беручи хабарів, і при цьому не належачи до депутатів - купити собі Лексус.

І зазвичай, таким людям їх не палять!

та й людина, яка чесно заробляє - ніколи не пантуватиметься Лексусами!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот немного из архива 2012 года,статейка на счёт честности заработка.В том числе и на лексус)

http://p-p.com.ua/articles/21110/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Депутат Луцької міської ради Володимир Никитюк (голова земельної комісії)

Frank Cowperwood, та не до вибухів ти, а до Лексусів!

Не може нормальна людина заробити і обслуговувати лексус чесно! Треба збирати років з 20. І то питання в тому чи він тобі потрібен!!

http://p-p.com.ua/articles/21110/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не може нормальна людина заробити і обслуговувати лексус чесно!

Повністю чесно - майже не реально.

Тобто є одиниці людей які змогли чесно, не ухиляючийсь від податків, не беручи хабарів, і при цьому не належачи до депутатів - купити собі Лексус.

І зазвичай, таким людям їх не палять!

та й людина, яка чесно заробляє - ніколи не пантуватиметься Лексусами!!

Тут треба уточнювати де заробити - якщо працюючи за кордоном то цілком реально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене шрифт мілкий чи то у вас з очима щось, я ж написав НЕ МОЖЕ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут треба уточнювати де заробити - якщо працюючи за кордоном то цілком реально.

Та й в Україні реально. Той же RX коштує 12 - 14 кілобаксів. Не думаю, що це така вже непідйомна сума. Якщо сімя має дохід у розмірі 600-700 баксів в місяць, то за 3 роки відкласти і купити - не є проблемою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи може читач , і дописувач Борди, заробити на Лєксус?

Я хочу щоб міг.

Максимум до 40а років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то за 3 роки відкласти і купити - не є проблемою

тут прийдеться вже не тільки одному члену сім'ї недоїдати - а й всім хто приймає участь у тому відкладанні)

навіть напевно псам і котам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут прийдеться вже не тільки одному члену сім'ї недоїдати - а й всім хто приймає участь у тому відкладанні) навіть напевно псам і котам...

Чому ж відразу недоїдати? Просто трохи обмежити свої видатки: не міняти кожен рік телефон, не влаштовувати через день посиденьки в генделиках, не купувати коханці чергову шубку :_40: ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому ж відразу недоїдати? Просто трохи обмежити свої видатки: не міняти кожен рік телефон, не влаштовувати через день посиденьки в генделиках, не купувати коханці чергову шубку ...

ну тут можна сперечатись до безкінечності:)

в кого які витрати, в кого які "запроси"....ну і в кого які коханки;)

але говорити "не зможу і не вийде" - неспробувавши - це сама перша помилка!

тому тільки побажаю удачі на відкладання RX-а))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут треба уточнювати де заробити - якщо працюючи за кордоном то цілком реально.

Та й в Україні реально. Той же RX коштує 12 - 14 кілобаксів. Не думаю, що це така вже непідйомна сума. Якщо сімя має дохід у розмірі 600-700 баксів в місяць, то за 3 роки відкласти і купити - не є проблемою.

тільки якщо це молода сім'я без дітей, в подарованій на весілля квартирі з, усіма меблями й технікою побутовою. Плюс батьки допоможуть відразу влаштуватися на пристойну роботу. Інакше без шансів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут треба уточнювати де заробити - якщо працюючи за кордоном то цілком реально.

Та й в Україні реально. Той же RX коштує 12 - 14 кілобаксів. Не думаю, що це така вже непідйомна сума. Якщо сімя має дохід у розмірі 600-700 баксів в місяць, то за 3 роки відкласти і купити - не є проблемою.

тільки якщо це молода сім'я без дітей, в подарованій на весілля квартирі з, усіма меблями й технікою побутовою. Плюс батьки допоможуть відразу влаштуватися на пристойну роботу. Інакше без шансів.

Немає що добавити, окрім одного,якщо ще зі здоров"ям проблем не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ви даєте :)

Обговорюєте нереальність купівлі Лексуса, при тому всьому навіть не вказавши конкретної моделі і року випуску.

Думаю, багато хто може купити старий Лексус. ;)

І, більше того, купити машину до $20 000 можна запросто. Потрібно лише розвиватись, старатись, не йти з роботи в 18:00 і не розказувати всім про те, як погано живеться в країні.

Досягнути можна будь-чого, аби було бажання. А сплата/несплата податків лише зменшить/збільшить період "збору" коштів на несуттєвий проміжок часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

старатись, не йти з роботи в 18:00

Можна подумати, якщо я затримаюся довше, хтось мені на 1000 грн буде більше платити. З точністю до навпаки. Побачивши, що я можу працювати за ту ж ЗП не по 8 годин, а по 10, керівництво зробить з мене раба.

Якщо ж я власник свого бізнесу, тоді у мене апріорі не може бути вихідних. І мій робочий день продовжується доти, доки я сам не вирішу. Хіба влштую вихідний сам, чи відпустку.

Або працювати і заробляти, або відпочивати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно згадали обіду за його діяльність...

Зброї на руках вистачає...

Чудом обійшлося без наслідків для його родини... чудом !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...