Перейти до змісту

Поблизу Луцька підірвали два «Лексуси»


vetalforever

Рекомендовані повідомлення

Чудом обійшлося без наслідків для його родини... чудом !!!

Не чудом.

Хотіли спалити машину - спалили. Повір, якби хотіли б у тій машині когось підірвати - підірвали б.

Чудес на свете не бывает© Як і випадковостей.

Мета - попередити. І ті, кого це попередження стосувалося - зрозуміли усе. От би ще й висновки з робили ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 168
  • Створено
  • Остання відповідь

Можна подумати, якщо я затримаюся довше, хтось мені на 1000 грн буде більше платити. З точністю до навпаки. Побачивши, що я можу працювати за ту ж ЗП не по 8 годин, а по 10, керівництво зробить з мене раба.

Якщо ж я власник свого бізнесу, тоді у мене апріорі не може бути вихідних. І мій робочий день продовжується доти, доки я сам не вирішу. Хіба влштую вихідний сам, чи відпустку.

Або працювати і заробляти, або відпочивати!

А я й не казав цього. Я говорив про те, що тоді ви зможете досягнути вищих цілей, перевиконати план тощо. Якщо в компанії непогано побудована ієрархія, то рано чи пізно вас підвищать.

Я говорю дуже просто, але, думаю, достатньо очевидно, що людина, яка працює аби працювати, має малі шанси на хорошу посаду і хорошу ЗП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно лише розвиватись, старатись, не йти з роботи в 18:00 і не розказувати всім про те, як погано живеться в країні.

або просто бути суперменом:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого!!

Количество пользователей, читающих эту тему: 53

Рідко таке бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в компанії непогано побудована ієрархія, то рано чи пізно вас підвищать.

Не потрібно мені розжовувати слово "мотивація". Ок? Я знаю про що кажу. Фірм які справді мотивують своїх працівників - не так і багато. Інше питання, якщо я мотивований, нафіга мені старий лексус? Я людина практична. Мені не потрібен старий зламок ,який жере бензину як ЗіЛ, а запчастини до якого, як німецький збитий танк.

3-є питання. Уяви ,я приїхав на роботу на старому Лексусі. І це побачив мій роботодавець. Як ти вважаєш - що буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки якщо це молода сім'я без дітей, в подарованій на весілля квартирі з, усіма меблями й технікою побутовою. Плюс батьки допоможуть відразу влаштуватися на пристойну роботу. Інакше без шансів.

Повірте є шанси. Просто не кожен може заставити себе почати працювати на роботі, яка йому не подобається, вивчити щось нове і т.д.

Не так давно, працював на одну компанію, куди після універу прийшов влаштовуватися на будь-яку посаду, аби хоча б якісь гроші платили, потім став менеджером, а через рік був створений новий відділ і мене зробили його начальником. І без жодних звязків, підмазів, блату і т.д. Так, не спорю, тоді вкалував як віл, вивчав по вечорах нову для мене спеціальність, пропонував начальству своє бачення організації роботи відділів між собою. Але ж потім це принесло свої дивіденди. Біда в тому, що дуже мало людей можуть взяти себе за зад і заставити щось робити, при цьому чимось жертвуючи.

Так що все можливо - було б бажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас будуть процентні ставки в гривні під 30 відсотків і гримітимуть вибухи доти, поки не буде все поділено і ОФОРМЛЕНО на когось,як у західних країнах. В нас ще дуже багато ,.нічийого,, і земля тут на першому місті.

Кожен, хто хоче, може заробити міліони.

На заході їх можна лише успадкувати,одружитись або треба мати якийсь талант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никитюк - це головний "рєшало" в Луцьку земельних питань. У нього коштів не на один такий Лексус ще є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого!!

Количество пользователей, читающих эту тему: 53

Рідко таке бачу.

Чому б не почитати цікаву тему??? Про народну люстрацію радикальними методами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяти себе за зад і заставити щось робити, при цьому чимось жертвуючи.

так ото ж - жертвуючи. Коли ти молодий, амбіційний, і не одружений - я згоден.

Але коли у тебе сім'я, діти і т.д. Тобі самому це обридне. А я кщо не тобі, то твоїй дружині, і дітям, які тата скоро почнуть називати "дядя, який приходить ночувати". А сусіда (упаси боже) татом. на такі жертви навряд чи хтось зі здорового глузду піде.

Вкрай рідко можна без жертв поєднати роботу і сім'ю.

Виключенням може бути сімейний бізнес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна подумати, якщо я затримаюся довше, хтось мені на 1000 грн буде більше платити. З точністю до навпаки. Побачивши, що я можу працювати за ту ж ЗП не по 8 годин, а по 10, керівництво зробить з мене раба.

Якщо ж я власник свого бізнесу, тоді у мене апріорі не може бути вихідних. І мій робочий день продовжується доти, доки я сам не вирішу. Хіба влштую вихідний сам, чи відпустку.

Або працювати і заробляти, або відпочивати!

А я й не казав цього. Я говорив про те, що тоді ви зможете досягнути вищих цілей, перевиконати план тощо. Якщо в компанії непогано побудована ієрархія, то рано чи пізно вас підвищать.

Я говорю дуже просто, але, думаю, достатньо очевидно, що людина, яка працює аби працювати, має малі шанси на хорошу посаду і хорошу ЗП.

друже, а от цікаво - яких висот особисто ти досягнув і який такий досвід можеш передати людям старших за тебе в півтора раза?

забув спитати - на скількох посадах і у скількох організаціях ти особисто попрацював?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарна думка тут проскочила давно.

Чесним машин не палять. А палять лише тим, хто може собі дозволити таку машину. І не одну.

Біда в тому, що в нашій країні вести чесний бізнес - майже не реально. Але - і нахабніти не треба.

ех... відчуваю, комусь скоро спалять "помешкання".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми тут всі сперечаємось, гаркаємось не просто так - внутрішній ринок майже повністю загнаний, вижити можуть одиниці і то ті, хто почав раніше, але про мегаприбутки 2005-2008 років вже ніхто й не згадує. Вихід - орієнтація на захід, при допомозі інтернету. Ринок не обмежений кордонами з сотнями мільйонів достатньо заможніх клієнтів. Правда треба подумати в якому секторі, якими засобами і коли то все починати.

Ось про Лексус Никитюка

Така бричка:

auto%20nykytuk.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ото ж - жертвуючи. Коли ти молодий, амбіційний, і не одружений - я згоден. Але коли у тебе сім'я, діти і т.д. Тобі самому це обридне. А я кщо не тобі, то твоїй дружині, і дітям, які тата скоро почнуть називати "дядя, який приходить ночувати". А сусіда (упаси боже) татом. на такі жертви навряд чи хтось зі здорового глузду піде. Вкрай рідко можна без жертв поєднати роботу і сім'ю. Виключенням може бути сімейний бізнес.

Як на мене - то все відмазки. Буде сильне бажання щось змінити - знайдеш чим пожертвувати, крім сімї.

В мене була схожа ситуація зі знайомим. Він весь час жалівся на зайву вагу. Але при спробах затягти його в спортзал в нього завжди знаходились відмазки типу сімя, робота, графік незручний, давай з наступного понеділка і так далі. Хоча посидіти після роботи за пивом чомусь час знаходився. Парадокс :_02:

Ще пропонував на велі їздити, сказав що дорого, нема, де ставити і можна швидко застудитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого!!

Количество пользователей, читающих эту тему: 53

Рідко таке бачу.

Чому б не почитати цікаву тему??? Про народну люстрацію радикальними методами...

який хоч один факт говорить про те, що то народна люстрація, а не скажімо наєзд бандюків чи конкурента в якомусь питанні ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли я від тебе заберу маму з татом і впливових та багатих друзів і знайомих, і дам тобі сім'ю яку ти маєш прокормити сам, то хотілося б мені побачити як ти в цій країні власними силами заробиш на лекса, максимом шо тобі світитиме то 9-ка чи кенго грузове))) Абції заставляють нас літати в космос, але то не ті твої молоді амбіції про дорогу тачку, так шо не вчи тут дорослих дятьків шо підйомне а шо нє, бо ти ше маленький і багато чого ще не розумієщ як тісно між собою повазані і впливають: бізнес, політика, суспільство, українська барижота та українська економіка на життя простих людей, та маніпулювання громадською думкою

Ви не повірите, але майже такі ж слова я чув від свої підлеглих, які були старші за мене на років 10. І те ж саме читалось в очах старших дядьків, коли вони приходили на співбесіду і перед ними сиділо оте молоде "нещастя" :_02:.

От мені цікаво чому у нас так? Всі кричать треба молодих до влади чи давайте молодих, щоб піднімали підприємства. А які тільки бачать якогось молодого чи молоду на керівній посаді, навіть не найвищого рівня, то відразу бризжуть слюною на всі сторони і волають: "Знайомі влаштували чи насосала (у випадку дівчини)".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и не повірите, але майже такі ж слова я чув від свої підлеглих, які були старші за мене на років 10

Вони казали не правду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумна+працелюбна+маюча бажання людина заробить на лєксус чесно, чи нечесно.

Якщо одну з рис забрати- то не заробить ні чесно, ні нечесно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пройде пару років українці всерівно краще не житимуть

Доки не помре останній, хто бачив "совок" - ми краще жити не почнемо....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нещастя, що ти несеш :0157: Коли я від тебе заберу маму з татом і впливових та багатих друзів і знайомих, і дам тобі сім'ю яку ти маєш прокормити сам, то хотілося б мені побачити як ти в цій країні власними силами заробиш на лекса, максимум шо тобі світитиме то 9-ка чи кенго грузове))) Абції заставляють нас літати в космос, але то не ті твої молоді амбіції про дорогу тачку, так шо не вчи тут дорослих дятьків шо підйомне а шо нє, бо ти ше маленький і багато чого ще не розумієш, як тісно між собою повазані і впливають: бізнес, політика, суспільство, українська барижота та українська економіка на життя простих людей, та маніпулювання громадською думкою

а ти *щастя* що несеш ? може вже треба трохи слідкувати за своїм язиком ? Дорослий дядько тут знайшовся.

ЗІ а по темі : хай краще мріють й пробують досягнути своїх мрій, докладають до цього фізичних і інтелектуальних зусиль, ніж в юності вже поставити на собі *хрест* й жити з дебільною думкою, що *вище голови не пригнеш*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо мені всерівно чого ти там досяг, бо без допомоги ти б цього не досяг

Це тому, що ви без допомоги, не можете щось досягнути?

і в ролі царя не говорив би, так що не вчи інших, і цінуй тих людей які за копійки порівняно з прибутками які приносятьтобі ці люди працюють у тебе.

Ніколи не вів себе по принципу - "я начальник - ти дурак". І коли графік горів, не цурався допомогти хлопцям розвантажити фуру, чи коли був мій косяк з подачею машинки під завантаження - то без проблем сам з ранечку завантажував бус. І якось корона з голови не впала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВИБУХ АВТІВКИ ПІД ЛУЦЬКОМ - ЗАМАХ НА ЖИТТЯ ДЕПУТАТА

http://www.volynnews.com/news/society/zamakh-na-zhyttia-deputata-lutskoyi-miskrady/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

українці всерівно краще не житимуть, бо будуть наживатися свої на своїх жеш.

ще є варіанти ,, чужі будуть наживатися на своїх,, та ,,свої будуть наживатися на чужих,,

То який з них кращий, бо не наживається ніхто з нікого лише на небі.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут мова про чесно - не чесно. спробуйте спочатку хоча б свій вік реальний вказати і бажано реальне ім"я, хоча б десь у профілі в посиланнях на інші ресурси і тоді можна говорити, що ми чесні перед людьми. а так - навіть у простій розмові люди ховаються за ніками...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...