Перейти до змісту

Поблизу Луцька підірвали два «Лексуси»


vetalforever

Рекомендовані повідомлення

Ну ви тут і намололи через якісь дві згорілі тачки:-)

вчора по Аверсу "власник" однієї з автівок стверджував що "навіть коза ностра не вбиває дітей і священників"... мафіозо прям...

і машинку показували, щось вона там зовсім не схожа на підірвану, або не ту показували

напевно це все якась передвиборча акція

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 168
  • Створено
  • Остання відповідь

Тільки що в парку біля "Спартака" загорілась ще одна машинка. Працюють пожежні і міліція...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ вошел во вкус.

Что касается земельного решалы, ну так, государство обязало выделить землю в первую очередь семьям участников АТО и семьям погибших (если мне не изменяет мой склероз). Но по какой-то известной нам причине это тормозится как только возможно. Согласна с тем, что было очень доходчивое предупреждение. Лично я считаю, что давно пора! Обурели уже от безнаказанности эти господа жизни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що в парку біля "Спартака" загорілась ще одна машинка. Працюють пожежні і міліція...

Ще в струмiвцi є гараж, в який потрiбно заглянути.

Бо хлопцi, замiсть того щоб бути у верховнiй радi, їздили та агiтували за себе. А солдати не зможуть проголосувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут прийдеться вже не тільки одному члену сім'ї недоїдати - а й всім хто приймає участь у тому відкладанні) навіть напевно псам і котам...

Чому ж відразу недоїдати? Просто трохи обмежити свої видатки: не міняти кожен рік телефон, не влаштовувати через день посиденьки в генделиках, не купувати коханці чергову шубку :_40: ...

Я так відчуваю ви зі знанням справи говорите. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum,ви мене вибачте но ви нічого не тямите в політиці, прочитайте політичні вчення починаючи від філософів давної греції і закінчуючи Донцовим, Вся проблема в тому, що у всьому світі майже всі крупні бізнесмени окупували політику через свої корпорації, співпрацю та інші сфери діяльності, і політичні рішення уже узгоджуються з бізнесом і політика уже під бізнесом, а колись було навпаки політичні рішення мали більшу вагу ніж бізнесові. І це у майбутньому дуже пагубно буде виливатися на суспільстві, багаті багатітимуть а бідні біднішатимуть і їх буде все більше і більше. І в кінці коли буде геть конфліктна ситуація будуть розгортатися події як у тому голівудському фільмі "Элизиум: Рай не на Земле" мільйонери, олігархи, повністю відмежуються від простого народу і будуть використовувати його лише як робочу силу...

А Лєніна не читали?

,, Політика є концентрований вираз економіки,,

Так було , є і буде.Так само говорили і у древньому Єгипеті за фараона , і нічого , світ не завалився.

Різниця лише в тому який процент в якій країні йде на соціалку.

Ну і в багатих країнах ця сума ( в абсолютному значенні) конкретно більша , ніж у бідних.

Звідси і рівень життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви нічого не тямите в політиці

:)

у всьому світі майже всі крупні бізнесмени окупували політику через свої корпорації, співпрацю та інші сфери діяльності, і політичні рішення уже узгоджуються з бізнесом і політика уже під бізнесом
правилами бізнесу рулять депутати і уряд, які якраз в цьому повинні бути грамотними в першу чергу. А оскільки теорія завжди дуже далека від практики, то і творити правила ведення бізнесу і співпраці його з державою повинні бізнесмени-практики
В Німеччині ... Там бізнес завжди працював поруч з державою, всі механізми там вже настільки відпрацьовані, що депутати можуть займатись соціальною політикою і намагатись просто не заважати бізнесу
Америка -- це взагалі країна лобістів. Там бізнесмену не треба йти в політику, тому що в цілому законодавство тек само як в Німеччині вже більше сотні років заточене під бізнес, а якщо в нього є якісь специфічні потреби і бабло, він може свої питання повирішувати здалека через систему лобі.

І де я сказав щось не так? Може ви просто читати не вмієте? :)

У всьому світі політика давним-давно заточена під бізнес. Серйозні бізнесмени не йдуть в політику, вони керують нею здалека і головна задача депутатів -- не заважати бізнесу.

А в нас все по-іншому -- політики (чиновники) намагаються керувати бізнесом, висмоктуючи звідти власні інтереси, нічого не давши взамін, нічого не вклавши. Звідти і проблеми в економіці.

Я так відчуваю ви зі знанням справи говорите. ;)

А заздрити не гарно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви нічого не тямите в політиці

:)

у всьому світі майже всі крупні бізнесмени окупували політику через свої корпорації, співпрацю та інші сфери діяльності, і політичні рішення уже узгоджуються з бізнесом і політика уже під бізнесом
правилами бізнесу рулять депутати і уряд, які якраз в цьому повинні бути грамотними в першу чергу. А оскільки теорія завжди дуже далека від практики, то і творити правила ведення бізнесу і співпраці його з державою повинні бізнесмени-практики
В Німеччині ... Там бізнес завжди працював поруч з державою, всі механізми там вже настільки відпрацьовані, що депутати можуть займатись соціальною політикою і намагатись просто не заважати бізнесу
Америка -- це взагалі країна лобістів. Там бізнесмену не треба йти в політику, тому що в цілому законодавство тек само як в Німеччині вже більше сотні років заточене під бізнес, а якщо в нього є якісь специфічні потреби і бабло, він може свої питання повирішувати здалека через систему лобі.

І де я сказав щось не так? Може ви просто читати не вмієте? :)

У всьому світі політика давним-давно заточена під бізнес. Серйозні бізнесмени не йдуть в політику, вони керують нею здалека і головна задача депутатів -- не заважати бізнесу.

А в нас все по-іншому -- політики (чиновники) намагаються керувати бізнесом, висмоктуючи звідти власні інтереси, нічого не давши взамін, нічого не вклавши. Звідти і проблеми в економіці.

Я так відчуваю ви зі знанням справи говорите. ;)

А заздрити не гарно ;)

Ні на йоту не заздрю, не маю подібної звички, просто підтримав правильну думку.

Як на мене виражену з досвіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні на йоту не заздрю, не маю подібної звички, просто підтримав правильну думку. Як на мене виражену з досвіду.

Ну тоді ще почуття гумору розвивати потрібно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні на йоту не заздрю, не маю подібної звички, просто підтримав правильну думку. Як на мене виражену з досвіду.

Ну тоді ще почуття гумору розвивати потрібно :)

Мені не думаю, а вам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме такий тип економіки і приведе до цього, коли її екстенсивний розвиток вимагатиме великих і недорогих трудових ресурсів та природніх ресурсів, і це породжуватиме дуже значну різницю у розподілі грошового капіталу, і співвідношення бідних і багатих буде 1 до 100

екстенсивний розвиток країн був сто років тому в епоху імперіалізму. Тоді вигравав той, хто володів більшими територіями.

Сьогодні Німеччині не потрібно починати третю світову війну захоплюючи території фізично, вона й так захопила їх економічно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме такий тип економіки і приведе до цього, коли її екстенсивний розвиток вимагатиме великих і недорогих трудових ресурсів та природніх ресурсів, і це породжуватиме дуже значну різницю у розподілі грошового капіталу, і співвідношення бідних і багатих буде 1 до 100

екстенсивний розвиток країн був сто років тому в епоху імперіалізму. Тоді вигравав той, хто володів більшими територіями.

Сьогодні Німеччині не потрібно починати третю світову війну захоплюючи території фізично, вона й так захопила їх економічно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто така Німеччина, якщо вона щей досі приховано лобіює інтереси Хуйла

Німеччина лобіює свої власні інтереси. А на вашу думку, має від власних відмовитись і лобіювати ваші чи мої? А ми їм треба?.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- 11 ні за що...

Ідіть ви лісом, дорогі мінусулвальники... тему закрито

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Поблизу Луцька вибухнув мікроавтобус

Вранці 4 листопада в с. Підгайці Луцького р-ну прогримів вибух в автомобілі Volkswagen transporter, за кермом якого перебував місцевий житель, - пише "Волинська газета".

Орієнтовно о 9.10 жителі вул. Шкільна почули звук від сильного вибуху. За мить побачили на узбіччі пошкоджений автомобіль.

Водій мешкає у будинку на цій же вулиці. Він встиг виїхати з подвір’я та кількадесят метрів піднятися центральною дорогою, як просто під ним пролунав вибух. Сталося це у людному місці: цією дорогою прямують до школи діти, поруч – магазин.

На місце події одразу прибула міліція та швидка допомога. Водій отримав травми руки та ноги. Чоловік від коментарів відмовився. Наразі відомо, що він займається підприємницькою діяльністю.

Що могло стати причиною вибуху в машині, ще з’ясовують правоохоронці.

За неофіційною інформацією, згодом з’ясувалося, що до дна машини була прикріплена граната.

Це – не перший вибух в автомобілі, що трапився за останніх кілька тижнів на Волині. Із найбільш резонансних випадків – спроба підірвати авто автомобіль депутата Луцької міської ради Володимира Никитюка, до автівки якого прикріпили гранату Ф1.

джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...