Перейти до змісту

Поблизу Луцька підірвали два «Лексуси»


vetalforever

Рекомендовані повідомлення

а ви знаєте мою сферу діяльності? )))

досвід роботи в готельному бізнесі - ким конкретніше?

Я більш ніж впевнений, що вона відрізняється від моєї.

На жаль, про вас мало що знаю, окрім того, що колись постійно переглядав ваші фотографії у відповідному розділі форуму.

Тому ще колись зробив висновок, що ви працюєте фотографом. Вибачте, якщо помиляюсь.

Я не мав на мені когось зачепити чи щось доказати. В кожного своя думка. Я не вважаю вік показником - ось, що я хотів донести.

Щиро бажаю всім заробити на хорошого, нового Лексуса.

Discussion is over. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 168
  • Створено
  • Остання відповідь

Я чомусь впевнений, що при бажанні Никитюк вже давно міг би бути нардепом і керувати якоюсь там комісією в верховній раді. Принаймні, за Палицю, Єремеєва чи Мартиняка він нічим не гірший. Але чомусь не йде. Може воно йому просто не треба?.. не знаю.

Якби я вирішив піти в депутати, то ти теж би писав, що Плам вирішив поживитись за рахунок міста?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви знаєте мою сферу діяльності? )))

досвід роботи в готельному бізнесі - ким конкретніше?

Я більш ніж впевнений, що вона відрізняється від моєї.

На жаль, про вас мало що знаю, окрім того, що колись постійно переглядав ваші фотографії у відповідному розділі форуму.

Тому ще колись зробив висновок, що ви працюєте фотографом. Вибачте, якщо помиляюсь.

Я не мав на мені когось зачепити чи щось доказати. В кожного своя думка. Я не вважаю вік показником - ось, що я хотів донести.

Щиро бажаю всім заробити на хорошого, нового Лексуса.

Discussion is over/ :)

крім фотографії я вже 15 років працюю у сфер ІТ - інженер, сисадмін )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби я вирішив піти в депутати, то ти теж би писав, що Плам вирішив поживитись за рахунок міста?

Ні - ти б не поживився. ТИ надто добрий для такого. Ти б ще з дому приніс. А не навпаки.

Мабуть, ти один із тих не багатьох, кого гроші не зіпсували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що тепер за сферами його бізнемів увага буде більш пристальною

Так в конституції ж записано, що

1. Народний депутат не має права:

~

4) займатися будь-якою, крім депутатської, оплачуваною роботою, за винятком викладацької, наукової та творчої діяльності, а також медичної практики у вільний від виконання обов'язків народного депутата час;

~

6) входити до складу керівництва, правління чи ради підприємства, установи, організації, що має на меті одержання прибутку.

Чому б не розширити це на депутатів всіх рівнів? Маєш бізнес - до керування державою зась.

Хто з українців, які виросли в союзі та почали "заробляти" в 90-ті, зможе стриматись та не лобіювати власний бізнес? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, Вадім, зазвичай, успішний бізнесмен іде в депутати, щоб пререстрахувати свій же бізнес.

І трапляються, звісно ж, вийнятки, але таких ну дууууууууууууже мало. може одиниці. На всю Україну.

так і є, просто у випадку хорошо депутатства, наприклад ті ж земельні питання, можна навіть подвоїти свої прибутки за рахунок державних земель або величезних хабарів.

У випадку Никитюка, я би радив написати заяву на звільнення, якщо він мужик, а не пропонувати мільйони за інформацію. Життя рідних вартує того мільйона?

Ти бізнесмен, от і працюй собі тихенько в свому болоті, а ні, так же ж гріх покидати таку "земельну кормушку"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, дякую за комплімент.

З іншого боку, ти ж розумієш, що ніхто з нас не може спрогнозувати, що б він особисто робив на такій посаді? Одні йдуть за баблом, але стикаються зі скаргами людей і з несправедливістю -- і починають щось робити для людей. Інші -- навпаки, йдуть з виключно патріотичних міркувань, але коли чують пропозиції з п'ятьма чи шістьма нулями або навпаки, погрози -- забувають про свої світлі наміри.

Чому б не розширити це на депутатів всіх рівнів? Маєш бізнес - до керування державою зась.

Тому що керувати повинні господарі і люди, які дійсно змогли щось досягнути в своєму житті. А такі люди не будуть продавати свій успішний бізнес заради державно посади на кілька років.

Чи ти пропонуєш пустити до держ. корита людей, які нічого не мають, нічого не досягли, але багато хочуть мати? Особисто я -- проти, тому що принаймні на рівні міста і області депутат повинен бути в першу чергу успішним бізнесменом і менеджером, щоб знати, яким чином принести регіону якісь вигоди і перспективи. А успішний власний бізнес -- індикатор вмінь і знань людини, яка йде до місцевої влади.

В нас є приклади різних Гузів, які окрім політичного галасу робити більше нічого не вміють. І який з них толк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А успішний власний бізнес -- індикатор вмінь і знань людини, яка йде до місцевої влади.

Не у випадку пострадянської України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не у випадку пострадянської України.

і знову клеїмо ярлики...

ну, тоді варанта два -- обирати депутатами в облраду жебраків з-під собору (вони ж то точно не крали!), або крутих бізнесменів з Америки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в мене буде вибір за кого голосувати -- за успішного бізнесмена, або за "посадовитого" держслужбовця -- я однозначно проголосую за першого. Держслужбовці крадуть значно більше, тому що вся система так побудована. І красти будуть, тому що так навчені. Заробляти вони не вміють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і знову клеїмо ярлики...

ну, тоді варанта два -- обирати депутатами в облраду жебраків з-під собору (вони ж то точно не крали!), або крутих бізнесменів з Америки.

Це не ярлики, ми так вже 23 роки обирали. І як, файно, еге ж?

Тільки не треба кидатись в крайнощі; в сусідній темі є приклад людини, яка йде в облраду - і не жербрак, і не з Америки. Також в нас же на борді був покійний АК88 - теж не підходить під критерії. Фігня в тому, що їх одиниці. Нічого, підросте наступне покоління, можливо й буде шанс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от якраз 23 роки ми здебільшого обирали держслужбовців, які ставали "бізнесменами", вже будучи при посаді (величезна частина з них -- ще й зі старого партапарату). І лише одиниці -- навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, чомусь ніхто тут не написав, що гранату могли підірвати не тому, що він на посаді щось вкрав, а тому, що відмовився допомогти вкрасти комусь іншому. Чомусь я такий варіант не відкидаю, тому що методи, за якими працювала "сім'я", досі працюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ваш знайомий в курсі якихось брудних оборудок і мовчить про це — він співучасник злочину. Маєте інформацію про злочин — пишіть заяву в міліцію, а не пустословте на форумах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в маштабах країни виходить навпаки живем ще гірше ніж жили.

і ролик в тему

https://www.youtube.com/watch?v=0EV3ikgAFWU

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ви ще не бачили бізнесменів-крадіїв

Але я бачив прокурорів, державних виконавців і інших "слуг народу", які їздять на машинах по 100 тисяч доларів і живуть в триповерхових будинках, користуються телефонами Vertu і пишуть протоколи ручками Waterman.

Курченко, молодий успішний бізнесмен

Курченко -- не бізнесмен. Він підставна особа, через яку легалізували вкрадені в держави кошти. А крали якраз держслужбовці, які таким чином ставали "не балуйся бізнесменами". Потрібно розрізняти тих, хто з успішного бізнесу прийшов у владу і тих, хто перебуваючи при владі "створив" успішний бізнес.

kianos, подвійні в вас стандарти. З одного боку -- "Знаю про злочин, але мовчу", а з іншого -- "За руку не зловив, але всім розкажу, що він злочинець".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене є моральні принципи через які не переступлю

Але чомусь ваші моральні принципи не заважають вам поливати брудом людей на форумі, яких ви навіть не знаєте і в очі не бачили :_04: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але я бачив прокурорів, державних виконавців і інших "слуг народу", які їздять на машинах по 100 тисяч доларів і живуть в триповерхових будинках, користуються телефонами Vertu і пишуть протоколи ручками Waterman.

а не задавали питання собі, чи могла б звичайна людина, нехай 100 людей, "допомогти" цьому слузі народу допомогти назбирати на вище Вами перераховане майно? Тут замкнене коло, бізники "чесні" мусять ділитися, а коли набридло, лізуть самі до корита щоб було усе самому собі
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого я маю когось заложувати я лише назвав конкретний приклад

бізнес буде чистим то і держава нормальна буде ... але цього в нас не буде

от тому і не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бізники "чесні" мусять ділитися

в нашій державі ділитися мусять всі, тому що вимагання легалізоване.

Ви працювали в бізнесі? Ви знаєте, що таке "державна перевірка"? Немає різниці, яка служба приходить ту перевірку робити -- податкова, санстанція, пожежники, безпека праці, захист споживачів, екологи чи будь-хто інший. Вони прямо з порогу кажуть "Ми мусимо написати припис, байдуже через які порушення. Якщо у вас порушень немає -- ми їх все одно знайдемо, тому що якщо ми їх не знайдемо -- отримаємо по шапці від начальства. Тому давайте домовлятись, які порушення і в яких розмірах ми знайдемо і який припис напишемо і як ви нам "подякуєте", щоб ми не знайшли більше".

В нас не працює презумпція невинуватості в бізнесі. Будь-який держслужбовець до бізнесмена ставиться як до "однозначно винуватого" і завжди чекає, щоб отримати на лапу. Вся система побудована так, що будь-який бізнесмен зобов'язаний платити і штрафи в державу, і "на лапу" службовцю. Можливо, виключення -- бізнесмени, які перебувають при владі -- цього я не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я людина, я ніколи не зраджу друзів чи знайомих які б вони не були, бог їм суддя, в мене є моральні принципи через які не переступлю

ога ога, хвали мене моя губонько

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виключення -- бізнесмени, які перебувають при владі

bingo! Тоді навіщо за нього голосувати? Краще за якогось токаря, юриста, двірника...))) але з головою, я так думаю
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічо собі, народ, як вас в темі про вибухи розкидало оффтопно-холіварно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bingo! Тоді навіщо за нього голосувати?

Тобто? "Оцей бізнесмен зможе не давати хабарів і не платити незаслужених штрафів в державу, якщо стане депутатом! Не буду за нього голосувати! Я плачу -- нехай і він платить!"

Так, по-вашому?

Краще за якогось токаря, юриста, двірника...

Юриста -- згідний. І то не всі, не завжди і в обмежених кількостях. Решта з наведених... вони виконавці, а не управлінці. Хай він 100 разів спеціаліст в своїй галузі, але всього лише виконавець. А виконавець при владі -- це дуже погано, там потрібні успішні менеджери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...