Перейти до змісту

Світ здригнувся, космос пішов тріщинами.........


Рекомендовані повідомлення

Головний харизмат вже ніби біля 3 років на тому світі відпочиває, розігнаний поїзд поки їде, Кук гідний машиніст?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 343
  • Створено
  • Остання відповідь

Головний харизмат вже ніби біля 3 років на тому світі відпочиває, розігнаний поїзд поки їде, Кук гідний машиніст?

"Харизмат" дрова одного розміру закидав в поїзд, а теперішній машиніст кожного року дрова збільшує в пічку, скоро не пролізе і потяг зупинеться=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідеї не вмирають.Просто різні керівники реалізовують їх в різній ступені.

Айфон попер, бо він зручний, простий, потужний і надійний.+дешевий у ремонті.

А колупатись з рутами, шмутами абсолютній більшості не потрібно так само, як і не цікавить людей заглядати під капот авто.

В житті є набагато цікавіші речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4. у нього міцніше скло, ніж раніше. а тО. ой, а чого не горіла глас? грошей забракло чи гордість защемило?

Ти упапще в курсі, хто виготовляє скло для айфона і кому всі любителі самсунгів і аштісішок мають завдячувати тогровій марці Горила?))))

P. S. Смішна темка) Найнедолугіша з усіх. Ну і дякую дописувачу, котрий усіх епловодів обізвав стадом. О великий і справедливий модер його звісно ж не забанить, оскільки і сам є прихильником андроїда)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Айфон попер, бо він зручний, простий, потужний і надійний.+дешевий у ремонті. А колупатись з рутами, шмутами абсолютній більшості не потрібно так само, як і не цікавить людей заглядати під капот авто.

Так, ставити хай-копі-китай-шіт модулі, які працюють один з 5, і кривуваті панельки по 2-3 бакси, дійно, дуже доступно.

Без рута відрофон не звонить? Софт з маркета не стає? Не підключається до ПК як флешка?

Ах да, скромно промовчим про джейлбрейк)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені ще не попадався ЖОДЕН неробочий модуль на айфон.І беру я їх раптом на 5 доларів дорожчі від копі.І у підсумку клієнту заміна модуля на 3 річний айфон стає 500 грн.

В той час як заміна модуля на 3 річний самсунг С3 стає 1800 грн.

Рут це ,,перевага ,, користувачів відроїда , це вони нею хваляться.

Ну і мені не попадався жоден айфон, в якому простотупо пропала би іконка виклику і ніяк не можна було б подзвонити.

А андроїди такі попадались і досить дорогі.

І понту з 8 ядер , коли потрібно просто зателефонувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, і понту телефона за 1200 баксів коли потрібно просто зателефонувати???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І понту з 8 ядер , коли потрібно просто зателефонувати.

золотые твои слова юрий венедиктович

:_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, і понту телефона за 1200 баксів коли потрібно просто зателефонувати???

Читай уважніше.айфон дзвонить завжди, а андроїд може просто втратити таку функцію.Просто від вірусів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В невмілих руках і мільйон ядер не поможе.... так що таке порівняння я вважаю невдалим...

а те що айфони в 2 - 3 рази частіше в ремонт здають то нічого???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, і понту телефона за 1200 баксів коли потрібно просто зателефонувати???

Читай уважніше.айфон дзвонить завжди, а андроїд може просто втратити таку функцію.Просто від вірусів.

Вже років 8 як не юзаю антивірус взагалі. І живий комп і залізо )))

Андроіду вже 3 роки і теж глюків немав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доля андроїда на ринку складає 85%, це майже ширпотреб

мій викладач з маркетингу (американець) любив казати, що "ніхто не купує годинник за за декілька тисяч для того, щоб знати час"

питання айфона - це питання статусу власника

імєю айфона - значіт харашо зарабатую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заміна модуля на 3 річний самсунг С3 стає 1800 грн.

На базаре б/у С3 по 1800 или дешевле сейчас. Нет смысла менять только модуль за такую цену.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доля андроїда на ринку складає 85%, це майже ширпотреб

мій викладач з маркетингу (американець) любив казати, що "ніхто не купує годинник за за декілька тисяч для того, щоб знати час"

питання айфона - це питання статусу власника

імєю айфона - значіт харашо зарабатую

ага, порозказуйте. це тільки в нас люди будуть ходити в сандалях за 300 грн зато з айфоном (на який рік збирав).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імєю айфона - значіт харашо зарабатую

поправлю,

імєю айфона - значіт харашо зарабатую, або хотяби создаю відімость шо харашо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імєю айфона - значіт харашо зарабатую

поправлю,

імєю айфона - значіт харашо зарабатую, або хотяби создаю відімость шо харашо

ага. особливо студентики, які на 30 грн в місяць не можуть поповнити свій мтс чи лайф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Itzamna, скажи мені на суржику де не ремонтують айфони??? Та їх скрізь ремонтують... навіть не розказуй мені... я це точно знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насправді більшість деталей до айфонів є в Луцьку в наявності. А от майстрів ,які добре розбираються в айфонах мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Itzamna, я ж не кажу де є деталі, а кажу де ремонтують... так що не ьреба... я не думаю що на любий андро-телефон є всі деталі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще трошки свіжої інфи про iPhone 6

Как сообщает ресурс Cult of Mac, ссылаясь на комментарии, полученные от представителей Apple, в iPhone 6 и iPhone 6 Plus функциональность NFC будет строго ограниченной. Применять данную технологию владельцы устройств смогут исключительно для взаимодействия с мобильной платёжной платформой Apple Pay.

Ласкаво просимо в третє тисячоліття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А світлодіод для оповіщення так і не поставили? Дуже зручна штука.

цю зручну штуку особисто я оцінив ще два роки тому у своєму Zoppo ZP100, на мою думку ця функція повинна бути як базова у всіх телефонах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...