Перейти до змісту

Світ здригнувся, космос пішов тріщинами.........


Рекомендовані повідомлення

Тільки після мікрохвильовки телефони перестають включатися.

А якийсь же довірливий прочитає цей ,,максимальний репост,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 343
  • Створено
  • Остання відповідь

Ko3bMa, яким місцем маркетинг пов'язаний з інженерією ?

власники продукції Apple отримують залізо яке дуже якісно і швидко працює і їх особливо не цікавить більшість технічних характеристик - ото маркетинг, і то без відповідної якості та швидкості не проканає

а я сказав про технарів, які ремонтують багато залізяччя різного - накуя вони маркетингу ? це не цільова аудиторія

конструкція ноутів, системників, телефонів Apple - це круть

але це як сперичатись про сервіс в готелях Hilton, в яких ти зупинявся по світу останніх 10 років, з людиною яка їх лише на картинках бачила

Щоб розрядити обстановку заглиблюся в оффтоп щодо Hilton.

Був в Єгипті минулого року в Hilton Long Beach. Справді непогано, але я чекав від Хілтона більше. Можливо проблема була в +39 в тіні і величезній території (до моря йти хвилин 7 по території до власного пляжу), можливо в тому що це Єгипет, але аж настільки круто як в Європейських хілтонах не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цього варто було чекати ^_^

iOS-8-iphone-wawe-новые-технологии-1539308.jpeg

Після таких жартів, дійсно знайдуться ті, які будуть пхати телефон в мікрохвильову. Можу поспередчатись.. Не всі зрозуміли що це такий собі підй..б..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SashaOn, ну ти що, люди які собі дозволяють 6 ойфони, легко витрачають солідну суму грошей, значить вони їх заробили, значить розумні і мудрі, тому просто ухлмильнуться на таку картинку.

Сашко, всі *новонавернені* покупці з IQ >=140, божезбав про них погано думати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після новин про жахливо нестабільну iOS 8 (впевнений, це скоро пофіксять) почали з'являтись і більш неприємні новини, а це пофіксити буде вже не так легко...

iphone-6-plus-bentgate-03.jpg

iphone-6-plus-bentgate-02_story.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оунери четвірок - не вміли їх тримати, а ці, просто не так сидять, для таких скоро запровадять правильні Apple JeansTM Iphone 6 edition за $299 з кишенями над колінами :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після новин про жахливо нестабільну iOS 8 (впевнений, це скоро пофіксять) почали з'являтись і більш неприємні новини, а це пофіксити буде вже не так легко...

Ось відео, як він гнеться

і такий же тест із Galaxy Note 3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останнє виглядає як чергова недореклама гнусмаса

чекаємо на тести з замірами прикладеної сили

ібо весло такої діагоналі зігнеться будь яке

P.S.: не як фанат епла а справедливості раді :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставлю літру пива на те, що я ваш Айфон 6+(та любий айфон) без проблем отак зламаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зауваж, ніхто не казав, що айфон не можна так зламати.)

Хоча, я дуже сумніваюсь, що четвертий розламаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кручу в руках шістку. Дісплей дійсно класний, кути огляду кращі за нексус 5. В руці лежить теж класно, також краще за нексус. Трохи напрягає камера, яка торчить над корпусом. Вцілому позитивні враження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напрягає морально чи заважає чимось?

Однозначно сказати можна тільки поюзав довший час. Напрягає тим, шо телефон лежить на камері. Хоча в того самого пятого нексуса так само випирає, хоча по висоті меньше(але більше за діаметром).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, ну хлопаки бувають досить сильні, але мені все-таки здається, що телефон трохи не для того призначений, правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумію. Люблю, коли речі рівно і впевнено лежать, тому третій завжди на морді лежав) Не скажу, що то зручно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи напрягає камера, яка торчить над корпусом.

:_07:

Як тільки виходить новий іфон його починають ламати, кидати, топити, стриляти і т.п. Через місяць все пройде, всі натішаться і просто будуть користуватись і спокійно (в кого не вистачило грошей) виплачувати кредит ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю підозру що камеру так робили бо практично всі таскають в бампері чи якомусь чохлику

а в такому випадку то не буде проблемою

хоча звичайно без чохлика вигляд троха ломає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж крутив 6-тий, 17к на наші гроші.

Прикольний, найбільше сподобався зі всіх Айфонів, да, екран дійсно кльовий, але на цьому, напевно, всі плюси закінчуються.

Камера яка випирає мене просто бісить, хоча крім моральних не зручностей не викликає.

До iOS я так і не звик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пройде місяць-два і буде він 10-12к на наші гроші (якщо Гривня далі не буде падати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тре бути імбіцилом, шоб запхать в карман штанів трубку з 5"+ екраном... Воно ж самому власнику незручно шо ппц. у мене 5.3", то пока йдеш десь, то ше нічо, а як сідаєш, то ппц мішає. Такі трубки тре носить в карманах піджака, сумках і т.п. Ну реально, ви ше плашет на 7" в штани собі впхніть і потім кажіть шо екран лопаєццо і ходить неудобно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тре бути імбіцилом, шоб запхать в карман штанів трубку з 5"+ екраном... Воно ж самому власнику незручно шо ппц. у мене 5.3", то пока йдеш десь, то ше нічо, а як сідаєш, то ппц мішає.

Ну чувак, що ж ти так :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...