Перейти до змісту

Світ здригнувся, космос пішов тріщинами.........


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 343
  • Створено
  • Остання відповідь

Хто казав що самсунг це лопата??:) якщо чесно я не вражений долною характеристикою нових айфонів... пффф.. тепер він на мейзу похож...:) лол.. В моєму G2 характеристики покращі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефон за 400-600 грн краще погризаного яблока. Такі гроші викидати можна тілько коли на руці золотий ролєх' тєліпається, а телефон ціною в дешеве авто то буржуйство безтолкове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крутий...

єдиний мінус - заокругленний корпус, завжди подобалась стильність 4-5х моделей!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто казав що самсунг це лопата?? :) якщо чесно я не вражений долною характеристикою нових айфонів... пффф.. тепер він на мейзу похож... :) лол.. В моєму G2 характеристики покращі)

Так ти ще й майже вдвічі економиш самсунг купуючи.

Оу, і шюточкі раді прочитай назву самсунга на англійському задом на перед. :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Камера виперає з корпусу... апл здивував розширенням фулл хд і 401ппі на дюйм:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шкода, що Жопса немає, він би точно зробив би революцію!

ті хто перейняли естафету - пруть не в тому руслі, не в образу власників самсунгів, але 6-ка мені почала вже їх нагадувати...шкода, дуже шкода.

втрачають родзинку...або не так - втратили родзинку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефон за 400-600 грн краще погризаного яблока. Такі гроші викидати можна тілько коли на руці золотий ролєх' тєліпається, а телефон ціною в дешеве авто то буржуйство безтолкове.

Позавчора заходила жіночка, шукала зарядку до Верту Констелейшн.

Зарядка коштує 180 євро.

Екран 1200 євро.

А в телефоні навіть калькулятора нема.

шкода, що Жопса немає, він би точно зробив би революцію!

ті хто перейняли естафету - пруть не в тому руслі, не в образу власників самсунгів, але 6-ка мені почала вже їх нагадувати...шкода, дуже шкода.

втрачають родзинку...або не так - втратили родзинку!

Та навпаки, поки Самсунг випустив свою Альфу,яка геть нагадує 5й айфон, Епл вернувся до стилістики 2 го айфона, лише на вищому рівні.

Попит все розставить по місцях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефон за 400-600 грн краще погризаного яблока. Такі гроші викидати можна тілько коли на руці золотий ролєх' тєліпається, а телефон ціною в дешеве авто то буржуйство безтолкове.

гм, сумніваюсь, що в штатах хтось захоче "запорожця" чи "москвича" купляти?

Продажи начнутся 19 сентября по цене от 199 долларов с контрактом за iPhone 6 и 299 долларов за iPhone 6 Plus.

300 баксів - це навіть по нашій зарплаті - 1.5 середньомісячних статистичних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Контракт зазвичай на два роки з обовязковим щомісячним платежем 100-200 дол.Отже за два роки треба віддати 2400-4800 дол.

Тому й така знижка на апарати.

Неверлоки по півтори штуки як льоду спочатку будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рельно перший Айфон, який особисто мені сподобався :)

Продажи начнутся 19 сентября по цене от 199 долларов с контрактом за iPhone 6 и 299 долларов за iPhone 6 Plus.

шо за ціни??? дайте 2 відразу))

5-%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D0%BA%D1%81%D1%8B-1512264.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

300 баксів...проти 3000 мінімальних...хм, можна відразу всій сім'ї закупитись)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув, що найбільш корисна штука в ньому -будильник,який будить людину у потрібній фазі сну і людина прокидається виспаною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нафіга постійно гнатись за новою моделю? не можу зрозуміти....коли все влаштовує нащо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефон за 400-600 грн краще погризаного яблока. Такі гроші викидати можна тілько коли на руці золотий ролєх' тєліпається, а телефон ціною в дешеве авто то буржуйство безтолкове.

Позавчора заходила жіночка, шукала зарядку до Верту Констелейшн.

Зарядка коштує 180 євро.

Екран 1200 євро.

А в телефоні навіть калькулятора нема.

А ср@ти на золотий унітаз хіба розумно? Але ж се*уть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув, що найбільш корисна штука в ньому -будильник,який будить людину у потрібній фазі сну і людина прокидається виспаною.

Сучасні фітнес трекери це вміють. Пебли це вміють. Можливо і на андроїд гір годинники вміють(не вивчав). Але ціна за епл годинники 350 і 500 баксів - це занадто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продажи начнутся 19 сентября по цене от 199 долларов с контрактом за iPhone 6 и 299 долларов за iPhone 6 Plus.

шо за ціни??? дайте 2 відразу))

тут китайською написано?

так, ціна на контракті, майже, що купити в кредит. але в штатах так живуть.

в нас, хто захоче купити - купить, а хто схоче, а не може, і жаба давить - буде кричати, що ціна як за збитий самольот б/у машину....

хоча деякі кричать, що й б/у машини в нас дорожчі, ніж за кордоном

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нафіга постійно гнатись за новою моделю? не можу зрозуміти....коли все влаштовує нащо

Якби наших далеких,далеких предків усе влаштовувало-ми б і досі ходили голі та збивали банани з пальм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефон за 400-600 грн краще погризаного яблока. Такі гроші викидати можна тілько коли на руці золотий ролєх' тєліпається, а телефон ціною в дешеве авто то буржуйство безтолкове.

гм, сумніваюсь, що в штатах хтось захоче "запорожця" чи "москвича" купляти?

А я щось про штати казав?

Чи може за наші гривні в штатах дзвонилку купити можна?

Мені начхати що і хто в штатах купує та робить, у нас своїх проблем більше ніж треба, і середньостатистичній людині, на мою думку, в Україні жигу купити можна в норм.стані (стареньку, но робочу) замість телефона, телефона котрий через деякий час, як і його попередник, поступово виходитиме з трендів. Це із тої опери коли ти не робив ремонт 20 років у квартирі но айфон у тебе 6й.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яких 300 баксів? Це з контрактом.

там так і було написано )))

Телефон за 400-600 грн краще погризаного яблока. Такі гроші викидати можна тілько коли на руці золотий ролєх' тєліпається, а телефон ціною в дешеве авто то буржуйство безтолкове.

гм, сумніваюсь, що в штатах хтось захоче "запорожця" чи "москвича" купляти?

А я щось про штати казав?

Чи може за наші гривні в штатах дзвонилку купити можна?

Мені начхати що і хто в штатах купує та робить, у нас своїх проблем більше ніж треба, і середньостатистичній людині, на мою думку, в Україні жигу купити можна в норм.стані (стареньку, но робочу) замість телефона, телефона котрий через деякий час, як і його попередник, поступово виходитиме з трендів. Це із тої опери коли ти не робив ремонт 20 років у квартирі но айфон у тебе 6й.

ну раз пишеш, що звонилка за 400 грн. краща яблука, значить не начхати. ще й ціну порівнюєш з машинами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і дизайн в епл годинників явно невдалий. Для порівняння мото360 і епл

moto-360-smartwatch-580-90.jpg

112402.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...