Перейти до змісту

Світ здригнувся, космос пішов тріщинами.........


Рекомендовані повідомлення

Ну і дизайн в епл годинників явно невдалий. Для порівняння мото360 і епл

даж не знаю яким супер-дизайнером зі світовим ім'ям треба бути щоб отаке стверджувати

дизайн послідовний і підозрюю що більш продуманий функціонально

хоча візуально саме як годинник моторолка і мені більш до вподоби... но маю підозру що там не в годиннику щастя

Знову біомаса полізе в кредитне рабство. :)

дивно, в мене багато знайомих з айфонами - жодного в кредиті немає

і дофіга любителів дорогих андроїдів - декілька чоловік в кредитах

статистика не на користь останніх :)

а взагалі - нєфіг ото комусь заздрити... кожному своє :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 343
  • Створено
  • Остання відповідь

Продажи начнутся 19 сентября по цене от 199 долларов с контрактом за iPhone 6 и 299 долларов за iPhone 6 Plus.

шо за ціни??? дайте 2 відразу))

тут китайською написано?

так, ціна на контракті, майже, що купити в кредит. але в штатах так живуть.

в нас, хто захоче купити - купить, а хто схоче, а не може, і жаба давить - буде кричати, що ціна як за збитий самольот б/у машину....

хоча деякі кричать, що й б/у машини в нас дорожчі, ніж за кордоном

Дядька, якщо стосовно мого порівняння до б/у машини на мене натякаєте, то ось вам пане моя відповідь, я достатньо заробляю щоб купити цей телефон, але він мені не потрібен. Ви ж, надіюсь, заробляєте гроші, а чом би вам не купити бруківки чи перегною, наприклад 2 камази, ви не хочите чи може вас жаба даваить? Якщо річ не потрібна то непотрібна, тим більше якщо вартує стільки. Якби той телефон вартував хоч 3тис грн, вме одно не купив би, мне надо кенопачний дешевий тел котрий я викину через рік і новий візьму бо перший в столярній майстерні зноситься кібе*ні матери, і чахол не поможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EF5kEl-2_normal.jpegВеликий Укр @kyllysh · 39 хв

- Смотрел презентацию Apple?

- Да, крутая.

- Что будешь брать: iPhone 6 или iPhone 6 Plus?

- Термобельё, налбуфин и броник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дядька, якщо стосовно мого порівняння до б/у машини на мене натякаєте, то ось вам пане моя відповідь, я достатньо заробляю щоб купити цей телефон, але він мені не потрібен. Ви ж, надіюсь, заробляєте гроші, а чом би вам не купити бруківки чи перегною, наприклад 2 камази, ви не хочите чи може вас жаба даваить? Якщо річ не потрібна то непотрібна, тим більше якщо вартує стільки. Якби той телефон вартував хоч 3тис грн, вме одно не купив би, мне надо кенопачний дешевий тел котрий я викину через рік і новий візьму бо перший в столярній майстерні зноситься кібе*ні матери, і чахол не поможе.

племінничку, тиб так не хвилювався, а то аж буквочки зі слів вискакують.

а чи потрібна, чи не потрібна річ, вирішує покупець своїми грошима, і виробник, який заробляє на цьому.... закони ринку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

залишилось лише влаштувати змагання, хто перший з борди стане щасливим власником шістки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз буде жосткій оффтоп :)

але

Здається, когось мають за ідіотів... :)

йопта... чути таке від українців - вершина цинізму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При анонсі iPhone 5 в Apple заявляли, що користувачам не потрібен стандарт NFC. Тепер, при анонсі iPhone 6, в Apple заявляють про революцію -- підтримку платежів через NFC!

Після цього згадую анонс першого iPhone і заяви про те, що MMS не потрібні нікому, оскільки є email. А під час анонсу iPhone 3G наявність MMS презентувалась як революція. Те ж саме було з відеодзвінками і іншими технологіями, за якими в Apple просто не встигали. Здається, когось мають за ідіотів... :)

залишилось лише влаштувати змагання, хто перший з борди стане щасливим власником шістки

особисто я стаю в чергу за Galaxy Note 4 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чути таке від українців - вершина цинізму

цинізм -- чути таке від хохлів. Від українців -- норм :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я розумію, що в деяких речах андроід був першим, але давайте дивитись правді у вічі-айфон як правило, вводить технологію в використання тоді, коли вона стає потрібною, а не просто аби бути першим.

наведу простий приклад-коли всі сиділи на dial up і топ-меседжером був ICQ або QIP, то навіть якби у той час існував SKYPE, ніхто б на ньому не сидів. у людей просто не було б у цьому потреби та і канали не тягнули би. є винахідники, котрі увійшли в історію випустивши щось раніше за інших, але так і померли бідними, бо це щось не було актуальним, випередило свою епоху. це я про nfc і всі решту псевдо-"винаходів" від епл.

наведу ще одну аналогію-електромобілі. вони існували ще сотню років тому. чому на них до цього часу не їздять мільйони людей? немає умов для їхньої популяризації-жодна цивілізована країна так і не зробила достатньо зарядних станцій під них, хоча швидкісна підзарядка батарей (60 хв=160 км ходу) існує вже зараз. До чого це я? а, до того, що безпровідна зарядка зараз не на часі, вона неактуальна.

епл завжди виділявся своєю оптимізованістю та вмінням правильно відчувати тендеції епохи. от за це ним і користуються.

а те, що в них агресивна маркетингова стратегія і те, що вони подають вже не нові функції як свій новий винахід, то це талант топ-менеджерів, перевинаходити винайдене, за це вони і їдять свій хліб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

власники iPhone 5s в один вечір стали лохами і ніщєбродами

З язика зняв! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і те, що вони подають вже не нові функції як свій новий винахід, то це талант топ-менеджерів, перевинаходити винайдене, за це вони і їдять свій хліб.

ага, а перебрехувати брехню це талант кісєльова й інших парашажурналістів, за це теж вони їдять свій хліб. Брехати то не талант, це вада, щоб не було предметом брехні (виключення актори) Й розрахована та брехня, в тому числі й топ-менеджерів ейпла лише на вузьколобий контингент, який не виходить за межі одного бренду, в плані цікавості досягненнь в світі мобільних технологій й іншого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і дизайн в епл годинників явно невдалий. Для порівняння мото360 і епл

даж не знаю яким супер-дизайнером зі світовим ім'ям треба бути щоб отаке стверджувати

дизайн послідовний і підозрюю що більш продуманий функціонально

хоча візуально саме як годинник моторолка і мені більш до вподоби... но маю підозру що там не в годиннику щастя

Є речі гарні а є не зовсім. Щоб це побачити не треба бути супердизайнером. Речі створюються для пересічних людей а не для супердизайнерів. І в чому послідовність дизайну?

ЗІ моторола це не просто годинник. Це смартгодинник на Android Wear :)

ЗІІ бачиш, тобі також біль подобається мото360, хоч ти і не супердизайнер ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається, що в розрізі айфонів було два прорива - айфон як такий та дисплей ретіна. Все решта - скоріш еволюція ніж революція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну подивився презентацію все було ще відомо до того, як вона почнеться. Як завди купа хейтерів (це про тих хто його ніколи не купить) та людей яким це подобається. Чекаю перших тестів та відгуків від людей які зроблять тверезі висновки з девайсом в руці, а не будуть кричати на форумах "а на андроїді це було 1-2 роки тому" .... ну і класно, що було напевно всі 2 людини цим користувались в кого були ці телефони.

Як і з кожним айфоном його будуть купляти (мільйонами штук), хтось через "кредитне рабство", а хтось, як нормальна людина, купить щоб користуватись, а не бути в тренді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому в айфоні досі немає бездротової зарядки? Це реально дуууже зручно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Технології розвиваються реально дуже швидкими темпами.

І те що ми маємо сьогодні було розроблене років 3-4 назад.

Але ж за всі розробки треба отримати гроші ;)

тому і викидують так... порційно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я розумію, що в деяких речах андроід був першим

андроїд ЗАВЖДИ буде наступним після айфона! на новий рік 2007 року коли весь інтернет кипів роликами від айфона, самого такого андроїда ніхто не чув, і андроїд (і всі наступні апарати) появилися внаслідок айфона. Він як НОКІА для моторолок,алкательок,самсунгів - перший кольоровий екран, перший поліфонічний 16 біт звук.

і як би ви любили андроїди і ненавиділи айфони, АЙФОН був перший!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TreNeR, ти ще про Ford так скажи =) в нас їх майже ніхто не купую,а в США це сама ходова марка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Первый мобильный телефон с цветным экраном появился у нас в 1997 году, хотя многие из вас посчитают, что 7 лет назад мобильников с цветными экранами еще не было. Но такая модель была – это был мобильный телефон Siemens S10. Несмотря на то, что дисплей этой модели имел всего 8 цветов, его вполне можно назвать цветным. Также одними из первых цветными экранами обладали модели Siemens S25 и Siemens SL10.

Но все-таки наибольший интерес к мобильникам с цветными экранами появился примерно с начала 2002 года, когда была выпущена в продажу модель Ericsson T68. Дисплей у этого мобильника насчитывал 256 цветов. Среди телефонов с экраном в 256 также отмечу также Siemens S55 и Panasonic GD67. Оба этих телефона пользуются популярностью по сей день.

Самый недорогой мобильник с дисплеем 65 тыс. цветов — Samsung SGH 100

Конечно, 256 цветов – это больше чем 8, но сегодня и этот параметр не является столь примечательным признаком для цветного дисплея, поскольку большинство всех продаваемых сегодня мобильников цветными экранами насчитывают 4096 цветов, хотя и это далеко не предел. Пионером среди таких телефонов стала модель Samsung T100 – первый телефон Samsung с цветным дисплеем. Появившись в 2002 году, эта модель пользовалась большим успехом и стала первой в целом семействе телефонов-раскладушек Samsung с цветными дисплеями. Наряду с этим телефоном отмечу также первый мобильник с цветным экраном от Nokia – 7210.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, угу, ще в 98р коли вийшла "Матриця" то в фільмі уже була нокіа з кольоровим екраном і з видвіжною фігньою (хз як воно зветься)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОКА була перша ніж Матіз ))) але пропасть технологій між ними неймовірна...

madkot, угу, ще в 98р коли вийшла "Матриця" то в фільмі уже була нокіа з кольоровим екраном і з видвіжною фігньою (хз як воно зветься)

не плутай реквізит і концептуальні речі із серійними моделями

на мою думку телефон повинен бути таким, щоб втративши його (загубивши чи від поломки) не було особливих страждань, а отже ціна на телефон повинна бути не більше ніж 30-40% щомісячної зарплати, а подивившись ціну на цей нове "чудо" природи - виникає лише одна думка - для більшості українців це предмет розкоші, а не повсякденного користування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...