Перейти до змісту

Світ здригнувся, космос пішов тріщинами.........


Рекомендовані повідомлення

madkot, 100%, у мене на 2 сімки мобіл (робочий анлім + моя особиста картка) по 5-6годин розмови батареї хватає на 3 дня, поміняв уже таких 3 телефони за останній рік (один втопив а інший розбився) і ніграма не шкода 300грн - а більше і не потрібно в данний момент часу.

і тим більше в Україні оператори не продають айфони за 100у.е. за купівлю контракту,як в тому ж США

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 343
  • Створено
  • Остання відповідь

Чому в айфоні досі немає бездротової зарядки? Це реально дуууже зручно ;)

Напевно через те, що радіус дії такої зарядки занадто малий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто в світі не буде знижувати цііни під наші зарплати( хіба китайці будуть випускати самі бюджетні андроїди , де навіть нема блютуза по 40 дол).

Тому треба задуматись про збільшення власного заробітку.Це важко, але реальніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку телефон повинен бути таким, щоб втративши його (загубивши чи від поломки) не було особливих страждань, а отже ціна на телефон повинна бути не більше ніж 30-40% щомісячної зарплати, а подивившись ціну на цей нове "чудо" природи - виникає лише одна думка - для більшості українців це предмет розкоші, а не повсякденного користування

Ти здурів: 30-40%?! Навіщо тоді жити, щоб витрачати такі суми на телефони? Максимум 3-10%!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну что, вы уже отрепетировали перед зеркалом безразличное: «Мне и 5s достаточно»?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто в світі не буде знижувати цііни під наші зарплати( хіба китайці будуть випускати самі бюджетні андроїди , де навіть нема блютуза по 40 дол).

Тому треба задуматись про збільшення власного заробітку.Це важко, але реальніше.

я не кажу про зниження ціни під наші зп, мова про те, що люди повинні обирати речі, адекватні своїм доходам, навіть не зарплаті, а доходам.

у нас часто купуються речі, бо то бренд, бо то круто, бо у Маши. Пєті, Вані такий є і я хочу і т.д., при цьому реальне використання функціоналу не більше 50%.

по аналогії відносно автомобілів - новий айфон -це наче купівля мерседесу представницького класу, коли грошей хватає лише на шкоду фабію.

самі по собі айфони хороші, але, особисто я не бачу там чогось такого особливого, щоб заставило мене викласти за нього такі гроші, при умові того. що на ринку є дуже багато дешевших та якісних альтернатив іншого виробника, але які цілковити задовільнять мої потреби щоденного використання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку телефон повинен бути таким, щоб втративши його (загубивши чи від поломки) не було особливих страждань, а отже ціна на телефон повинна бути не більше ніж 30-40% щомісячної зарплати, а подивившись ціну на цей нове "чудо" природи - виникає лише одна думка - для більшості українців це предмет розкоші, а не повсякденного користування

Ти здурів: 30-40%?! Навіщо тоді жити, щоб витрачати такі суми на телефони? Максимум 3-10%!!!

що за манера спілкуватись? ніхто не дуріє, мова йде про разову покупку, в мене телефон в середньому живе 1,5-2 роки, за це період я вижимаю з нього все.

якщо звісно міняти їх щомісяця (знаю таких) то звісно можна сказати про дурість, але кожному своє, як відповідно і проценти від щомісячного доходу.

але мені цікаво - 3-10% - це приблизно скільки в гривнях?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Moto 360?

- Ёмкость аккумулятора - всего 320 мАч, этого хватает только на один день использования, поэтому Motorola предлагает на ночь ставить часы в специальную док-станцию.

і до звизди значить той будильник, коли часікі кожну ніч будуть заряджатись!

Звичайно про Епл Вотч я взагалі мовчу, буде 2015 - тоді і обсеремо)))

На мою думку, Пебли поки кращі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що не кажіть, але все це дуже цікаво...єдине тільки - ціна кусається

http://www.youtube.com/watch?v=a6CUWKWpFAs

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продивився відео, по функціоналу не вразило. Багато всякого непотрібства типу обміну серцебиттям. А дійсно потрібних функцій небагато. Ну і по часу роботи мабуть буде провал. Я це кажу як користувач пеблів і поки альтернативи їм не бачу. В цілому немає ніякого прориву і "змішування з багном" конкурентів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робити рекламні ролики Apple вміє, ніхто з цим не спорить. Але як власник Samsung Gear 2 я не знайшов в яблучному годиннику нічого, що могло б мене спонукати купити його замість gear 2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальний телефон вийшов, але, як і SGS V, взагалі не вразив. В обох випадках хотілось побачити щось дійсно нове.

Дуже здивували постійні порівняння з першим Iphone. Відділ маркетингу постарався на славу.

Нехай Samsung чи будь-який інший досвідчений виробник приведе такі порівняння. Думаю, показники будуть значно гарніші.

qe5U.jpg

Наостанок лиш скажу, що кілька тижнів тому Samsung Galaxy Alpha вразив багатьох своєю ціною у 8-9 тис. грн.

Iphone 6, як мінімум, в ціні обійшов його на кілька кроків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наостанок лиш скажу, що кілька тижнів тому Samsung Galaxy Alpha вразив багатьох своєю ціною у 8-9 тис. грн.

Iphone 6, як мінімум, в ціні обійшов його на кілька кроків.

де-де обійшов???))))

Це ви ціни на контрактні телефони в америці подивились і радієте?

Ціна залишається така як в 5S 16Gb , на базову модель (Iphone 6 16GB) - а це як мінімум 10 999 грн.. А на старті продаж, буде всі 13к. Так що можна майже дві альфи купити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пане Story, я мав на увазі, що ціна в Iphone 6 значно вища. Так, наприклад, на "Цитрусі" за базову модель Iphone 6 просять 16 000 грн!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

C сегодняшнего дня все 5-ые айфоны будут работать медленнее, а экраны казаться неудобно маленькими, ну и в целом он будет казаться владельцу уродливым, недоделанным девайсом. Владельцы же 4-ых айфонов вообще будут выброшены на задворки цивилизации, и их официально можно будет оскорблять.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене, давати штуку баксів за телефон це треба бути у передсметрній агонії))) він крім понтів, і не потрібний!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...