Перейти до змісту

Світ здригнувся, космос пішов тріщинами.........


Рекомендовані повідомлення

як на мене, давати штуку баксів за телефон це треба бути у передсметрній агонії))) він крім понтів, і не потрібний!)

а якщо той телефон на 95% заміняє комп?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 343
  • Створено
  • Остання відповідь

ОКА була перша ніж Матіз ))) але пропасть технологій між ними неймовірна...

madkot, угу, ще в 98р коли вийшла "Матриця" то в фільмі уже була нокіа з кольоровим екраном і з видвіжною фігньою (хз як воно зветься)

не плутай реквізит і концептуальні речі із серійними моделями

на мою думку телефон повинен бути таким, щоб втративши його (загубивши чи від поломки) не було особливих страждань, а отже ціна на телефон повинна бути не більше ніж 30-40% щомісячної зарплати, а подивившись ціну на цей нове "чудо" природи - виникає лише одна думка - для більшості українців це предмет розкоші, а не повсякденного користування

реквізит, ха, телефон з матриці став серійною моделлю в асашай і не тільки, особливою популярністю та поширенню він набув у Ню-Йорку...

це тел. Samsung SPH-N270

ось тут колись можна було його придбати http://www.trubka.ua/mobile/Samsung/Samsung_SPH-N270.html

https://www.google.com.ua/images?client=opera&q=Samsung+SPH-N270&oe=utf-8&channel=suggest&gws_rd=ssl&hl=uk&sa=X&oi=image_result_group&ei=rqcQVJ6oF4P-ygPn6oDADw&ved=0CBMQsAQ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене, давати штуку баксів за телефон це треба бути у передсметрній агонії))) він крім понтів, і не потрібний!)

як на мене, рахувати чужі гроші, а тим більше робити такі висновки, то це треба бути обмеженою людиною. Пояснювати таким, чому й навіщо люди тратять гроші на те чи інше, марна справа, людина або сама дійде до розуміння, або не дійде. Ну так, щоб хоч приблизно натякнути, перефразую :

як на мене, давати штуку баксів (10.50.100грн)за телефон за пачку сигарет, бутилку горілки,палку дешевої хімічної ковбаси це треба бути у передсметрній агонії))) він крім понтів, і не потрібний!) вони, крім знищення здоровья не потрібні, але ж це не мішає 99% населення вживати це лайно
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене, давати штуку баксів за телефон це треба бути у передсметрній агонії))) він крім понтів, і не потрібний!)

Кожен дроче хто як хоче. А от рахувати чужі гроші і обговорювати чужі покупки -- непристойно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, досить влучні слова... пам'ятаю читав жахливий випадок, коли в "якійсь країні ІІІ " хлопець на чорному ринку продав свою печінку в обмін на айфон 4с та айпад. операція пішла невдало,і хлопцю стало погано. Про це довідалося керівництво епла, виділило певні кошти на операцю та післяопераційний період і прямо заявило, що це був перший та останній раз, більше "допомагати таким людям" не будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, досить влучні слова... пам'ятаю читав жахливий випадок, коли в "якійсь країні ІІІ " хлопець на чорному ринку продав свою печінку в обмін на айфон 4с та айпад. операція пішла невдало,і хлопцю стало погано. Про це довідалося керівництво епла, виділило певні кошти на операцю та післяопераційний період і прямо заявило, що це був перший та останній раз, більше "допомагати таким людям" не будуть.

Продав печінку і операція пішла невдало? :D што?)) шо за вброс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер читаєм свій пруф і бачим що не печінку а почку (нирку). якби він продав печінку йому б айфон навіть позолечний вже не треба був би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почка і печінка це не одне і те саме. А про керівництво еппла і повернення грошей і тд. так і нічого не прочитав. Тому - вброс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yucore, щось не можу знайти. ще до суду його мама (чи сетсра чи ще хтось) якось через смі повідомили керівництво епл і вони допомогли.

буду далі шукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на правах оффтопа :)

печінку також продають, просто не цілу а частину

людина може жити з половинкою впринципі

тому не розумію суті обговорення

хоча вам той айфон як червона шмата бику :) напевно комплекси якісь... так на все кидаєтесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тааак, тут вже шість сторінок обговорюють технічні характеристики та зручність використання сабжу, а не рахують чужі гроші ^_^

g1410435206321223379.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і цінник в Україні.

Добрый день.

Доставка на 21.09!!!

iphone 6 16гб 1300$- 64гб-1500$- 128гб -1700$

iphone 6 plus16гб-1400$-64гб-1600$- 128гб-1800$

задаток 10%

Ждем Ваших пред заказов !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Американці глузують з презентації та самих продуктів Apple

https://www.facebook...&type=2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до чого тут американці ? бачу лише якогось клоуна...петросян зробив пластику ? :)

та і висміює то він якраз те від чого пруться всі любителі андроїдів - великий екран...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим часом в Росії хочуть заборонити продажу 6 айфона , бо в ньому на програмному рівні заблокована робота на частотах ЛТЄ Росії.

Здається ,якби американці перестали продавати айфони москалям, то це би мало більший ефект за всі їхні нинішні санкції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось не можу знайти. ще до суду його мама (чи сетсра чи ще хтось) якось через смі повідомили керівництво епл і вони допомогли. буду далі шукати.

кого будеш шукати? пацана з почками і без печінки?

да тут 20% населення в країні і без пожертвувань на айфони живуть "майже" без печінки!)

комусь айфон 6, а хтось ще ніяк не може зіскочити з версії 0,5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конкуренти теж чуть постіблись: http://4pda.ru/2014/09/11/175771/

хоча маркетологи їхні, певно, сидять і гризуть лікті в намаганні зрозуміти, що ж вони роблять не так в порівнянні з яблучними -- техніка ніби не гірша, багато в чому навіть і краща, а от продажі ну ніяк не ростуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби 6-ті айфони купували лише ті, хто більше заробляє, то дана тема зайняла б максимум 2 сторінки)

ті, хто більше заробляє, знайдуть куди витратити свої кошти з більшою користю, і не будуть ганятися за кожною новою моделлю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

той петросян з відеоролика - це уособлення відділів маркетингу Samsung'a & Co

мене завжди в бізнесі дивував підхід "не можу похвалити свою роботу - обісру чиюсь"

це вони настільки зневажають своїх клієнтів ? вважаючи безмозглим стадом без елементарного смаку... чи просто особливості менталітету корейців ?... хйз

але факт лишається фактом...

ну і ще один "+" в копілку маркетологів з Apple можна закинути просто проаналізувавши Борду :) Вихід жодного іншого телефону не викликав таких емоцій і тем на купу сторінок. Взагалі зачасту першими були теми вже по продажу девайса.

А те що в когось жовч чи слина виділяється - ну то напевно це особливості розвитку такі :) Здорові люди купують що їм подобається і не паряться... чого і вам всім бажаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...