Перейти до змісту

Світ здригнувся, космос пішов тріщинами.........


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 343
  • Створено
  • Остання відповідь

Вихід жодного іншого телефону не викликав таких емоцій і тем на купу сторінок

Ну от я обливаюсь слюнями дивлячись на Samsung Galaxy Note 4 і вважаю його значно кращим за будь-який iPhone, але не спішу відкривати про це топік. Так що це, швидше, особливості менталітету користувачів iPhone ;)

з якого боку він білий?

з морди ліца :)

а з дупи сріблястенький

до речі, в слові "сріблястий" є букви "Я", "Б" і "Л", може ось воно -- твоє щастя? :-D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і ще один "+" в копілку маркетологів з Apple можна закинути просто проаналізувавши Борду Вихід жодного іншого телефону не викликав таких емоцій і тем на купу сторінок.

Були теми теж на кілька сторінок про релізи SGS3 та SGS4, лінь шукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, про Samsung в контексті топіка. Цікаву модельку вони нещодавно презентували -- Galaxy Alpha. Цікаву тим, що за параметрами вона майже 1:1 як iPhone 6. І навіть суттєво тоньша (і взагалі корпус компактніший). Якось ось так:

iPhone-6-vs-Samsung-Galaxy-Alpha.png

Теж металевий корпус (правда, кришка ззаду пластикова, але особисто для мене це швидше плюс, ніж мінус), теж сканер відбитків пільців, однакова діагональ, роздільна здатність в iPhone лише трошечки більша, мегапікселів камери більше в Galaxy Alpha (про якість рано щось казати) ну і взагалі -- дуже схожі апарати. Ясно, що iPhone продасться значно більшою кількістю, але треба врахувати, що в Samsung модельний ряд жирнючий і всіх разом смартів Samsung продає значно більше, ніж Apple. А як "апарат для дзвінків" Galaxy Alpha виглядає досить "смачним". Наприклад, як додаток до планшета.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з ним не густо, плей-пауза, трек + -, звук +-, індикація вхідних месаг та дзвінків, вцілому - безпантово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як гарячі пиріжки)

Apple распродала все запасы iPhone 6 Plus за несколько часов

Спрос на устройства был настолько велик, что многие сайты стали испытывать технические проблемы. Как бы то ни было, пользователи умудрились скупить все запасы 5,5-дюймового фаблета.

На веб-сайте Apple указано, что срок доставки iPhone 6 Plus теперь будет составлять 3-4 недели, в то время как срок доставки 4,7-дюймовой модели составляет 7-10 рабочих дней.

Обе модели будут доступны в розничных магазинах, начиная со следующей пятницы, 19 сентября. Учитывая онлайн спрос на iPhone 6 Plus, у желающих его приобрести могут возникнуть трудности с тем, чтобы найти его в магазинах.

Apple iPhone 6 на контрактной основе предлагается по цене $199 за 16 ГБ, $299 за 64 ГБ и $399 за 128 ГБ. Apple iPhone 6 Plus на контрактной основе предлагается по цене $299 за 16 ГБ, $399 за 64 ГБ и $499 за 128 ГБ. Смартфоны доступны в цветовых вариантах Gold, Silver и Space Gray. Apple обещает к концу года продавать iPhone и iPhone 6 Plus в 150 странах мира.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Apple распродала все запасы iPhone 6 Plus за несколько часов

А десь у неглибокому Підмосков’ї мальчик Діма Мєдвєдєв розкриває під одіялом свій Ай-Пад, забиває адресу apple.com і довго та безнадьожно розглядає недосяжний Айфон-6… І сльози навертаються на очі йому…

А няня читає йому якраз взрослу книжку Достоєвського Федора Михайловича. Якраз на тому місці, де Ваня Карамазов розказує брату своєму Альоші про політику Путіна: “Не стоит она слезинки хотя бы одного только того замученного ребенка, который бил себя кулачонком в грудь и молился в зловонной конуре неискупленными слезами своими»… (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі, в слові "сріблястий" є букви "Я", "Б" і "Л", може ось воно -- твоє щастя? :-D

По порядку букви йдуть б л я

Ну і статистика в мене така

Самсунгів С3 нових я продавав десятками

С4 штук 5

С 5 жодного

Айфони нові продавались і продаються стабільно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<

Самсунгів С3 нових я продавав десятками

С4 штук 5

С 5 жодного

Я особисто мав один S3, два S4 (i9500 і i9505), два Note 3 (n900, n9005), зараз s5 (g900h). В жінки був s3 mini, s3, зараз s4 mini. Собі зараз хочу Note 4. Айфонів теж було кілька різних, більше не хочу :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОКА була перша ніж Матіз ))) але пропасть технологій між ними неймовірна...

madkot, угу, ще в 98р коли вийшла "Матриця" то в фільмі уже була нокіа з кольоровим екраном і з видвіжною фігньою (хз як воно зветься)

не плутай реквізит і концептуальні речі із серійними моделями

на мою думку телефон повинен бути таким, щоб втративши його (загубивши чи від поломки) не було особливих страждань, а отже ціна на телефон повинна бути не більше ніж 30-40% щомісячної зарплати, а подивившись ціну на цей нове "чудо" природи - виникає лише одна думка - для більшості українців це предмет розкоші, а не повсякденного користування

реквізит, ха, телефон з матриці став серійною моделлю в асашай і не тільки, особливою популярністю та поширенню він набув у Ню-Йорку...

це тел. Samsung SPH-N270

ось тут колись можна було його придбати http://www.trubka.ua...g_SPH-N270.html

https://www.google.c...Dw&ved=0CBMQsAQ

Нічого подібного, в матриці був телефон Nokia 8110 його трохі переробляна версія. А те що ви показали це маркетинговий телефон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от я обливаюсь слюнями дивлячись на Samsung Galaxy Note 4 і вважаю його значно кращим за будь-який iPhone, але не спішу відкривати про це топік. Так що це, швидше, особливості менталітету користувачів iPhone ;)

дивно, що я власник айфона (хоч і не шостого), але мислю аналогічно. і всерйоз задумуюсь про перехід на котрийсь з самсунгів або інших виробників з стілусом. дуже подобались колись покет пс і з одним навіть три роки проходив колись.

айфон мене, вибачте, з...ав уже своїми мулями. Редагування документів?) ха, навіщо це тобі!

відкрита файлова система?) та ти здурів, юзер. закриємо все шо можна, а ще випустимо триста два патча, щоб ти і джейл брейк на нову 8 ОС не поставив.

це все вже до абсурду доходить. але чим айфон купує людей-мені не зрозуміло. раніше було зрозуміло, плавністю роботи, тисячами ігор та програм, простотою керування (навіть дебіл розбереться що і куди натискати).

у мене друг в великобританії відучився на айтішніка, раніше любив поколупатись в девайсах, а зараз каже, що айфон найкращий, а на всі недоліки айфона знаходить відмазки типу "ну я цим не користуюсь, а для цього в мене є ноутбук".

мене найбільше дивують оці охання і ахання як виходить новий айфон.

1. більша автономність роботи серед смартфонів. найбільша автономність смартфонів на моїй пам'яті була у симбіана на нокії. а в такий тонкий корпус батарею на 3200 як у самсунг ноут не всунеш.

2. ох, яка камера. всратись і не встати. і всі охають і ахають, прорив року. в айфоні були камери 2 мегапікселя (притому шо я ще в школу ходив, коли к750і фоткав краще за цифровики тогочасні), потім були камери 5 мегапікселів (коли самсунги по 8 ставили вже). а нічого, що у 2011 році нокіа випустила смартфон на симбіані, де була камера 42 мегапікселя з оптикою і автофокусом. СОРОК, МАТЬ ЙОГО, ДВА. а тут нова камера у айфона з лупоглазим "очкОм", яке шуруватиметься по всіх поверхнях.

3. він інтегрується з усіма девайсами... ох, як круто. ага, інтегрується млять. через айтюнс на твоїй вінді особливо!

чи всі власники айфонів уже макбуки і аймаки купили?

4. у нього міцніше скло, ніж раніше. а тО. ой, а чого не горіла глас? грошей забракло чи гордість защемило?

5. на нього стільки програм і ігор. це раніше було стільки. а колись на симбіан всі найкрутіші ігри виходили і оце стадо яблучників сиділо саме на ньому. а зараз є вибір і на інші платформи точно не менше.

чи ми говоримо про пару ексклюзивних ігор, типу маунтін блейд і ще там пару?

6. йому не треба флешка, пам'яті більше, ніж достатньо. 16 гб вам достатньо? мені ні, в мене на айфоні іграшки по 2 гіга і більше є. а як понакачують апдейтів-ще більше стануть.

7. айфончик береже мої приватні данні... ага, а ще не втручається у твоє особисте життя, скидаючи тобі альбом U2 в твій девайс і скануючи твої відбитки кожен раз при скачуванні в айтюнсі.

8. ох, який дизайн, які технології. на вкус и цвет... хоча який тут смак особливо? коли епл пред'являє претензії самсунгу чи ще комусь, то вони забувають, шо коли вони свої деревяні макінтоши збирали, ще у 2001 форм-фактор комунікаторів був такий же, як вони зараз збирають. подивіться на девайси того часу-кнопка під сенсорним екраном з функцією назад або на "хоум скрін". кнопка зверху для включання і блокування девайсу. кнопки по бокам для регуляції звуку або переводу у вібро-режим. більше того, айфону є ще що "запозичувати" (ейкеей красти і видавати за новітні розробки). можна взяти мигання екрану в нокії при пропущених звінках або смс. дуже зручна річ, до речі. можна взяти стерео-динаміки використати, замість моно, звичайно. можна дві камери ззаду втулити і зробити 3д зйомку ними.

можна зробити резинові заглушки на всі отвори і додати фразу "пиле і волого-захищений". можна зробити регулювання частоти процесора і підсвітки і кричати про "суперновітній режим збереження енергії". наприклад, перший раз nfc використала нокіа на симбіані в 2011 році. можна зробити багато чого, якщо дуже захотіти. і видавати це все за своє, НОВЕ!

приблизно так, як це зробили при переході з 6 на 7 айос. себто, старабанили половину андроіда (особливо нижній тулбар, шо витягується свайпом і регулює підсвітку, включення виключення сервісів і тд).

а можна навпаки, повернутись до коріння і намалювати анімовані іконки, як на перших кольорових нокіах і сіменсах, а ще зробити активні анімовані задні фони, як на соні-еріксонах волкменах.

коротше, до чого це я веду. все нове-добре забуте старе. і стадо не пам'ятає що і звідки прийшло, тому і сприймає откровення про новизну і зручність. візьму у когось з друзів поганяти апарат, звичайно. аби день-два погратись, поколупатись і тд. але купляти навряд чи буду, сумніваюсь, що він мене чимось зачепить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А розмір ,,стада,, то все збільшується

Мы уже привыкли к тому, что каждый год, запуская в продажу очередное поколение iPhone, компания Apple отчитывается о новых рекордах. Не стал исключением и этот год, как поведала компания в интервью изданию Re/code.

iPhone 6 и iPhone 6 Plus

В эту пятницу Apple начала принимать предварительные заказы на новое поколение iPhone в странах так называемой «первой волны». Вскоре после старта представитель компании заявил о том, что количество предзаказов побило все предыдущие рекорды.

І більша його частина в Америці.

Не страшно тобі там?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але чим айфон купує людей-мені не зрозуміло

Два слова: рядові американці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніякий телефон не замінить годинник

Десь я вже схоже чув.... А! Во: ніякий телефон не замінить фотоапарат.....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По суті весь маркетинг тримається на тому, що людство купує не раціонально. Чого німаки їздять по своїх ідеальних дорогах на своїх ауді, мерсах, бмв до п'яти років, а після них ми ще п'ятнадцять років їх добиваємо і ненатішимось які чудові машинки? Просто вийшли нові моделі з іншим дизайном, з декількома новими фічями. Вони актуальні і що головне, люди мають можливості їх придбати, хоча на "старих" машинках ще їздили б і їздили.

Звинувачувати тих хто хоче купити нову модель айфона в тому, що вони хочуть і можуть це зробити? Чому саме айфона а не самсунга, це питання до самсунга. Де його піар, сильні маркетингові ходи? Поки айфону вдається триматись на гребні і цьому можна тільки алодувати - вони генії технологій і маркетингу. Але це все пройде колись (можливо), вони помиляться і на вершину вийде хтось інший. Те що в мережі є велика кількість фанатів айфона з неменшою кількістю його противників - це ще один плюс унікальної маркетингової політики apple.

Зверніть увагу: новий айфон практично нікого не залишає байдужим (вихід топового htc чи самсунга для більшості залишається непоміченим). Нейтральних дуже мала кількість. Переважно або позитив. або негатив, що ще більше зацікавлює світ в айфоні.

І десь там на околицях є люди які раціонально юзають старі, деколи б/ушні моделі, тішатся з такої можливості і втухають з покупців нових телефонів. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому одна людина вміє продавати (переконувати,агітувати) ,а інша ні.

Є таке поняття харизма, воно не матеріальне, його не можна виміряти, але результати його наявності надзвичайно впливають на вибір людей.

Харизмі неможна навчитись, або купити її, з нею потрібно народитись.Як кажуть в нас ,,треба в дитинстві гівно їсти,,

Далі вже діло техніки.Маркетинг лише шліфує харизму .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...