Перейти до змісту

Світ здригнувся, космос пішов тріщинами.........


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 343
  • Створено
  • Остання відповідь

хм, до речі непогана ідея - тільки суть можна буде зрозуміти вже з першої сторінки

у серіалі Теорія Великого Вибуху, Шелдон довго вагався що купити, і для де-яких це вже не так і просто )
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не мінус , і не плюс. Просто факт.

Але згадали його, маю надію, не просто так?

Я розумію, з точки зору продався то великий плюс.

Але ставити високу ціну в переваги -

1372667491_970971845.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pokemon, це мені адресується? я взагалі після Сегі нічого в руках не тримав,і якось по* що з того краще!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію, з точки зору продався то великий плюс.

Найкраз на айфоні я , як і всі інші ,заробляю найменший відсоток.

Але найбільш впевнений у його якості.

І це теж факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pokemon, це мені адресується? я взагалі після Сегі нічого в руках не тримав,і якось по* що з того краще!

якщо мінусанув мій пост, то значить в користь х-бокса

якщо після сегі нічого не тримав - то де логіка взагалі була звертати увагу на мій пост

якщо не вкурсі про ікс-коробку і ps - то для чого взагалі було наводити приклад по їхньому протистоянню!

.....чи то лижі не їдуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pokemon, все простіше, Айфони проти Самсунга, так же Хбокс проти РС - флуд чистої води, немає кращого,і немає гіршого, у кожного свої переваги та недоліки! а мінусанув вже після твоєї ахабності (тобто хвильку тому)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраз на айфоні я , як і всі інші ,заробляю найменший відсоток.

Але найбільш впевнений у його якості.

І це теж факт.

Не пересмикуйте, ми говорили про високу ціну як перевагу. Яка тут логіка для кінцевого користувача? Типу "хочете якість? платіть ціну!". Якості на тисячу баксів там немає, імхо, і останній патч тому оцінка. Хз, чи не вилізе ще десь якась фігня, а це вже зовсім не якість на тисячу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во чо виявляється

На днях в сети появились неприятные сообщения и рассказы о том, что Apple iPhone 6 Plus подвержен «недугу», который выражается в деформации корпуса смартфона, если его носить в переднем кармане брюк и при этом проводить много времени в сидячем положении. В настоящее время компания Apple выступила с официальным заявлением по этому поводу.

В Купертино сообщают, что с тех пор как начались продажи новых iPhone, с жалобой на деформированный корпус в компании обратились только девять человек. С учетом того, что за первые три дня было продано более 10 млн новых смартфонов iPhone 6 и 6 Plus, эта проблема кажется не столь широко распространенной, как ее подавали во многих СМИ.

«Наши смартфоны iPhone спроектированы, разработаны и изготовлены таким образом, чтобы быть одновременно красивыми и прочными. Модели iPhone 6 и iPhone 6 Plus отличаются тщательно спроектированным цельным корпусом, изготовленным из обработанного анодированного алюминия 6000 серии, закаленного для дополнительной прочности. Они также оснащены вставками из нержавеющей стали и титана для усиления областей, которые подвергаются сильным нагрузкам, а также и используют самое прочное стекло в индустрии смартфонов. Мы очень тщательно подбирали эти высококачественные материалы и конструкцию с целью обеспечения их прочности и долговечности», – говорится в официальном заявлении.

Тадам, зутрічаєм заплатку 8.0.2 :)

Как сообщалось ранее, после установки обновления iOS 8.0.1 на смартфонах iPhone 6 и iPhone 6 Plus возникали сбои в работе мобильной связи и функции Touch ID. Когда проблема обнаружилась, Apple отозвала это обновление и порекомендовала вернуться к использованию версии iOS 8.0. Как заверяет компания, от обновления iOS 8.0.1 пострадало менее 40 тыс аппаратов iPhone 6 и iPhone 6 Plus.

Разобравшись с проблемой, компания Apple выпустила обновление операционной системы iOS 8.0.2. Оно устраняет сбои в работе мобильной связи и функции Touch ID на устройствах iPhone 6 и iPhone 6 Plus, возникшие после установки iOS 8.0.1. Также обновление устраняет ряд других ошибок, связанных с работой HealthKit, использованием сторонних клавиатур, доступом некоторых приложений к Photo Library, неожиданным использованием мобильных данных при получении SMS/MMS, невозможностью восстановления рингтонов из iCloud, проблемами загрузки фото и видео в Safari. Кроме того, повышена надежность функции Reachability в смартфонах iPhone 6 и iPhone 6 Plus, улучшена поддержка функции Ask To Buy для Family Sharing при совершении покупок внутри приложений. Обновление iOS 8.0.2 уже доступно для загрузки на мобильные устройства.

Вместе с тем, ресурс Macrumors сообщает, что многие пользователи из Австралии жалуются на проблемы в работе мобильной связи и функции Touch ID после установки обновления iOS 8.0.2.

ну тут все просто, в автралійців надто аборигенські руки, від них православний Touch ID лагає, капєц шо робицця...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мінусанув вже після твоєї ахабності (тобто хвильку тому)

а це вже брехня!) не було б мінусу - не було б нахабності....але це вже інша історія, яка меньш всього хвилює

тема вичерпала себе - я вчора вилиш душу-пивка тяпнув-побачив срач-полетів з шуфлею розгрібати)

більш я тут не учасник!

напишу під кінець - подобаються айфони за період життя Джобса - все інше, це вже прості старання зрубити баблішка за логотип!

не подобаються мені телефони з великими екранами, що тут і не кажи.

всім дякую за увагу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраз на айфоні я , як і всі інші ,заробляю найменший відсоток.

Але найбільш впевнений у його якості.

І це теж факт.

Не пересмикуйте, ми говорили про високу ціну як перевагу. Яка тут логіка для кінцевого користувача? Типу "хочете якість? платіть ціну!". Якості на тисячу баксів там немає, імхо, і останній патч тому оцінка. Хз, чи не вилізе ще десь якась фігня, а це вже зовсім не якість на тисячу.

Ну так собівартість нового айфона не перевищує 300 дол.Самсунги чомусь замовчують таку інфу.

Ціна роздрібна, коли устаканиться буде в межах 700.Але це буде весною, отже півроку попит на новий айфон накраще все ілюструє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є такий анекдот.

Приходить мужик на базар, бачить, продають курку, ціна 1000 гривень. Він й питає: чому так дорого, вона що, золоті яйця несе?!

А йому й відповідають: та ні, просто гроші потрібні.

Надто вже виробник айфонів заганяється. Крім того, ще й за додаткове ПО треба проплачувати. Платиш удвічі, як не бери.

"Їжаки кололись, плакали, але усе одно продовжували їсти кактус". ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во чо виявляється

На днях в сети....

Тадам, зутрічаєм заплатку 8.0.2 :)

Как сообщалось ранее...

ну тут все просто, в автралійців надто аборигенські руки, від них православний Touch ID лагає, капєц шо робицця...

А я то думав, що вони вже забули про обновлення :) Поставив на 5s iOS 8 - телефон почав тупити страшно, перезавантажується 2-3 рази на день. А тут 8.0.2... Попробую, може виправили :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так собівартість нового айфона не перевищує 300 дол.Самсунги чомусь замовчують таку інфу.

Ціна роздрібна, коли устаканиться буде в межах 700.Але це буде весною, отже півроку попит на новий айфон накраще все ілюструє.

Не про самсунги мова.

Тобто різкий підйом продаж за завищеною ціною та з сирою ОС перших півроку після випуску - це показник якості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так собівартість нового айфона не перевищує 300 дол.Самсунги чомусь замовчують таку інфу.

Ціна роздрібна, коли устаканиться буде в межах 700.Але це буде весною, отже півроку попит на новий айфон накраще все ілюструє.

Не про самсунги мова.

Тобто різкий підйом продаж за завищеною ціною та з сирою ОС перших півроку після випуску - це показник якості?

ага, якості грабель=), інноваційності перезавантаження яФона, модності підвісання =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та можна тут скільки завгодно теревенити- ринок все розставляє по місцях і показує результат.В грошах.

Дуже великих грошах.

Краще б свій запал , емоції та непоступливість направити на заробляння цих грошей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а закрию-но я цей топік, поки ще битись не почали. Однаково, свою місію він вже виконав. І встиг скотитись в казна-що...

а головну ідею ви ж зрозуміли, да? "Айфон перший все придумав!" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...