Перейти до змісту

Світ здригнувся, космос пішов тріщинами.........


Рекомендовані повідомлення

Носив в кишені джинсів Note 3 і жодних незручностей не відчував. Зараз так само ношу S5. Певно, все залежить від того, на яку сторону «хазяйство» повернути, а з якої телефон покласти :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 343
  • Створено
  • Остання відповідь
маю підозру що камеру так робили бо практично всі таскають в бампері чи якомусь чохлику

Не всі :)

Ненавиджу бампери/чехли.

Виступаюча камера в самсунгах менш напряжна, бо вона по центру, телефон не так гойдається коли лежить. Хоча однаково інколи бісить, якщо телефон лежить на столі і однією рукою щось на ньому друкуєш, особливо якщо в альбомній орієнтації зображення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, коли камера збоку - то взагалі не гойдається :) просто нахилений трішечки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сєрий, ти регулював колись ніжки холодильника, чи шафи там... якщо один кут підвішений, то вся конструкція добряче гойдається по діагоналі. Спробуй, поклади телефон на стіл, а під один куток щось підклади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже порахували собівартість - 227 і 243 долари:

http://internetua.com/stoimost-komponentov-iPhone-6-i-6-Plus-sostavlyaet--227-i--243

Мені вроді на роботі мають видати таке "щастя" в жовтні чи листопаді. Не знаю, 6 чи 6 плюс. А ще не знаю, що з ним робити. В мене три номери, і два мені зручніше носити в дуал-сім смартфоні, а ще один в компактному кнопкофоні. Можливо, ляже в шухляду відпочивати. А можливо таки виникне натхнення покрутити. До цього огризко-продуктів в мене ніколи не було. А функціоналу мого дворічного китайського смартфона мені ще досі цілком вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

долар нинче пачом счітають 15?

то шо, вже можна налітай-тарапісь?

а от і ще один цвях у кришку гроба, вже традиційний фейл для Епла:

Обновление до iOS 8.0.1 отключает в iPhone связь

Компания Apple выпустила обновление для iOS под версией 8.0.1, которое должно было исправить пару багов, но вместо этого, его установка добавляет несколько новых. Пользователи, которые уже успели обновиться, жалуются, что их смартфоны теряют сеть, и потом не могут её найти. Кроме этого, также ломается функция TouchID, которая разблокирует iPhone.

Советуем подождать с обновлением, пока в Apple не устранят проблему.

itc.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставлю літру пива на те, що я ваш ноут 3 без проблем отак зламаю.

а хіба в роликах за самоціль стояло зламати ? Акцент був на те, що айфон після деформації не набуває первинного вигляду (залишаєтсмя деформованим), а Note 3 набуває, заради справедливості кажучи , як дехто тут вище писав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра долар буде менше 14.5. і можливо ще менше.

А за тиждень валютчики обіцяють 16.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, міг і вказати хто саме, але ладно

так от я писав що зусилля до гнусмаса прикладали походу поменше ібо він практично і не згинався

а він не суцільно сталевий щоб так себе поводити... навпаки більше пластмаси тонкої

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продасиш ;)

Ага, службовий продасиш...

Запитання до тих, хто користувався айФонами - навігація в них є вбудована для авто? Може хоч як навігатор по Китаю згодиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так от я писав що зусилля до гнусмаса прикладали походу поменше ібо він практично і не згинався

Ду Ю Спік інгліш? Ти на око визначив? Мужик в ролику ясно сказав, що гнув Ноут 3 із ще більшим зусиллям, ніж айфон. Так що прекращай одну фігню по 2 рази писати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропонуєш вірити всьому, що кажуть мужики в роликах?

а от і ще один цвях у кришку гроба, вже традиційний фейл для Епла:

А які ще фейли традиційні для Епла? Випуск топового плеєра, смартфона, планшета, які стають символом своєї галузі, і котрий потім усі наслідують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які стають символом своєї галузі, і котрий потім усі наслідують

Yuraul, ти говориш як сектант :_07:

Їй-бо ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, міг і вказати хто саме, але ладно

так от я писав що зусилля до гнусмаса прикладали походу поменше ібо він практично і не згинався

а він не суцільно сталевий щоб так себе поводити... навпаки більше пластмаси тонкої

передивись ролики ще раз й зверни на стан великих пальців, якщо зможеш зробити, щоб пальці так побіліли без прикладання значних зусиль - поставлю пиво :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропонуєш вірити всьому, що кажуть мужики в роликах?

В даному випадку я вірю своїм очам, ну і словам не бачу смислу не вірити.

Випуск топового плеєра, смартфона, планшета, які стають символом своєї галузі, і котрий потім усі наслідують?

Ну і хто кого наслідував випустивши айфон 6 плюс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ладно, тут така ж ситуація як і з кока-колою. Чи більше ви пишете про цвяхи у кришку гроба, фейли, тим більше користі для Епла. Компанія уже має свій статус, і кардинально змінити його може лише послідовність із нерозумних кроків, як у Нокії, а не бризгання слюною на якомусь форумі. Тому продовжуйте нахаляву працювати на маркетинг Епла, не маю нічого проти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І кожен раз одне й те саме: реліз нового айфона, купа інформації що і те не так, і се не так, і те ламається і те глючить...

проходить місяць, новинку обкатують, баги фіксять - і тишина... ніхто не возмущається, всі мовчки користуються продуктом, бо виявляється що він вже й не такий поганий як ото писали

p.s. чомусь в цій ситуації помітив схожість з російськими змі.

Якась халепа в Україні - всі аж заливаються, так розписують як все тут погано.

Ситуація владналася, все добре - і змі моментально забувають про наше існування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vampirich, зачєбісь тим, хто купив його в перший місяць )) піддослідні кролікі епола? а може скоріше через місяць та вся вонь навколо нового айфона всім набридає і всі просто на нього забивають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі користувачі перших партій будь-яких продуктів піддослідні кролики?

Майкрософт скільки заплаток клепає після релізу нової вінди в перші ж тижні використання щоб виправити купу глюків?

Автовиробники і ті частенько відкликають цілі партії автомобілів щоб виправити якийсь дефект чи недопрацювання

Але навкого недоліків цих продуктів щось такого ажіотажу і вдоволеного потирання рук типу "ай-яй-яй, опяць аблажались?" немає

Епловської техніки сам не маю. І навряд чи куплю - бо виберу якийсь дешевший аналог іншого виробника

Але разом з тим не зловтішаюся з їх прорахунків. У всіх таке буває

Покричать, забудуть, а користувачі епла спокійно тішитимуться своїм новим айфоном

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трабла в менталітеті. Така вже наша совіцька особливість, шо всіх чогось душить жаба, бо не можуть купить, то хоть обісруть. Чогось в гамериці обсирають лише ті, хто дійсно в перших рядах купив трубку і виявив багу (хотя з "лопатою" в штанях то не бага, то ідіотізм юзверя). Зате в нас обсирають всі, в основному ті, хто ніколи того епла в руках і не тримав. Уйова штука, ота заздрість, панове... Викорінюйте з себе ту заразу.

З.І. Я юзав епли з самого першого огризка і до 4-ї моделі, далі заради експерименту перейшов на андроід. Чисто як програмісту - радує, шо сам для себе можу прошивку переписати. З точки зору юзабіліті - андроіду до епла, як нашому автопрому до японців...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...