Перейти до змісту

Світ здригнувся, космос пішов тріщинами.........


Рекомендовані повідомлення

-=Mr.BrooX=-,перши?!!!!!???? :_09: А якже кпк і т д... а якже, а що ж тоді.... Ай що тут говорити.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 343
  • Створено
  • Остання відповідь

крапка! він перший придумав сенсорний дисплей,поки всі ходили з Нокія 3250 Мюзік Едішен

тю,

я ходив з "Palm Tungsten T3" його також "він" перший придумав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Barugan, та вони ніколи не успокаяться )) прирівнюють кпк і стілус до повноцінного айфона )) смішно аж навіть ))

та замінусуйтеся,щоб пукани взірвалися, китайози просто роблять копії, кращі в деякій мірі,але КОПІЇ! там навіть продається копія Х5 по-китайські за 15000у.е., але багато справжніх "бешек" їздить там,вартістю від 40к, чому ж вони тоді не купити "кращу копію" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Barugan, та вони ніколи не успокаяться )) прирівнюють кпк і стілус до повноцінного айфона )) смішно аж навіть ))

та замінусуйтеся,щоб пукани взірвалися, китайози просто роблять копії, кращі в деякій мірі,але КОПІЇ! там навіть продається копія Х5 по-китайські за 15000у.е., але багато справжніх "бешек" їздить там,вартістю від 40к, чому ж вони тоді не купити "кращу копію" ?

дивно, що немає темки Xbox VS PS на 50 сторінок,де кожен доказує,що одне краще іншого,але ж дятли не розуміють, що комусь подобаються риженькі,комусь 3ій розмір,а комусь маленька з попкою... сперечайтеся далі,і кидайте гівно в інших, як ті макаки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Barugan, та вони ніколи не успокаяться )) прирівнюють кпк і стілус до повноцінного айфона )) смішно аж навіть ))

та замінусуйтеся,щоб пукани взірвалися, китайози просто роблять копії, кращі в деякій мірі,але КОПІЇ! там навіть продається копія Х5 по-китайські за 15000у.е., але багато справжніх "бешек" їздить там,вартістю від 40к, чому ж вони тоді не купити "кращу копію" ?

про копії - якось у вас все так однозначно. так ось - згідно логіки: - ви копія. бо перший був Адам, все інші - то злісні копії і підробки...

p.s. згідно логіки перші пк розмірами з кілька кімнат і сучаний ноут теж порівнювати ніяк не можна - бо зараз то є "справжній" комп, а раніше - то все якісь недокомп"ютери ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, погано читаєш, я казав копії з удосконаленнями. першопачаткова ідея належить айфону.

ай да що вам тут доказувати... айфон круть, але не удобний зі своїм айтюнс, гнусмас круть, але херня той андроїд.

плюси та мінуси є у кожному девайсі, що тут спорити? більші всерівно у бика!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, погано читаєш, я казав копії з удосконаленнями. першопачаткова ідея належить айфону.

ай да що вам тут доказувати... айфон круть, але не удобний зі своїм айтюнс, гнусмас круть, але херня той андроїд.

плюси та мінуси є у кожному девайсі, що тут спорити? більші всерівно у бика!

першопочаткова ідея в чому? яка ідея?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, добре,перейдемо на твою логіку. докажи, що самсунг з андроїдом появився на ринку перед айфоном! тобто до 2007 року його можна було придбати в магазинах (хоч однієї із країн світу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для всіх ярих прихильніків iphone скажу одну, але просту річ на прикладі автомобільних компаній: майбах і ферарі ніколи не кричать що вони найкрутіші серед всіх інших, що у них є супер іновації і т.д. - іноваціє є і вони дійсно круті, але ці машини настільки класні, що їм не треба доводити свою крутість, тим більше принижуючи інші (суди про авторські права і т.д.) є ще багато інших автомобілей, котрі не на слуху але котрі дуже круті в порівнянні з середньостатистичними.

моя думка про iphone проста - хороший телефон за дуже накручені гроші. і щоб там хтось не казав, що їх не люблять ті, хто не можуть дозволити собі - можуть, просто не купують, бо не бачать змісту купувати за надвисокі гроші те, що можна отримати і в більш дешевих апаратах.

про китайців - мені смішно читати коли китайців виставлять як ніби щось погане і дешеве - сучасні китайські телефони стоять на рівні із всесвітньовідомими. і зауважте, що в Китаї ринок мобільних телефонів майже мільярд - це той об"єм, що треба заповнити і він заповнюється різноманітними девайсами різного рівня виробництва і ціни.

кожному своє і своя ціна.

madkot, добре,перейдемо на твою логіку. докажи, що самсунг з андроїдом появився на ринку перед айфоном! тобто до 2007 року його можна було придбати в магазинах (хоч однієї із країн світу)

а що тобі дасть знання хто перший? ти порівнюєш дві різні системи - як тут можна вияснити що хтось крутіший за іншого?

це наче порівнювати поїзд і гелікоптер і виясняти хто крутіший чи не дуже - це різні системи і вони призначені для схожих цілей, але різні

і ще одне - перший на той чи інший момент - не означає кращий. в житті все відносне і все мінливе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

майбах і ферарі ніколи не кричать що вони найкрутіші серед всіх інших

так, не кричать, про це кричать їхні продажі, так як і продажі айфона,які перевищують самсунг. за 3 дні продано 10 млн штук, я думаю тут і так все ясно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивно, що немає темки Xbox VS PS на 50 сторінок,де кожен доказує,що одне краще іншого,але ж дятли не розуміють, що комусь подобаються риженькі,комусь 3ій розмір,а комусь маленька з попкою... сперечайтеся далі,і кидайте гівно в інших, як ті макаки
докажи, що самсунг з андроїдом появився на ринку перед айфоном!

1367775533_1773926354.jpg

:_07:

так як і продажі айфона

Армія прикормлених хомяків; "статус" і "понти", тільки в різних цінових категоріях; справжніх фанатів, які "рублять фішку" заліза і тупо користуються - відсотків 10. Маркетинг.

Хочете порівнювати авто - беріть Мерседеси. Понтів майже немає, зате стабільно високі продажі. Якість.

Відчуваєте різницю? ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

майбах і ферарі ніколи не кричать що вони найкрутіші серед всіх інших

так, не кричать, про це кричать їхні продажі, так як і продажі айфона,які перевищують самсунг. за 3 дні продано 10 млн штук, я думаю тут і так все ясно.

тваринок по осені рахують. 10 мільйонів - це добре, аби це не стало лише 1/4 частиню всіх продажів

ось тобі для порівняння

і ще одне. - якби, наприклад, Xioami виробила хоча б 50 млн. штук своїх сучаних моделей і мала б мережу збуту по світу - то самсунги і айфони відпочивали б на поличці. бо співвідношення ціна/якість набагато менша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ko3bMa,ти щось хотів розумне сказати,але не вийшло?

а може ми спочатку твою відповідь про першу ідею почуємо - що за ідея то була?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, не кричать, про це кричать їхні продажі, так як і продажі айфона,які перевищують самсунг. за 3 дні продано 10 млн штук, я думаю тут і так все ясно.

і скільки ти з них купив? вопщє-то, останній флагман самсунга був тільки представлений, ще в продажу не поступив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти щось хотів розумне сказати,але не вийшло?
Не вийшло - це запор. А свою думку я висловив раніше, так що тепер просто потрошку гоню. Можливо, адекватних відписувачів по сабжу побільшає і гарячі хлопці з пригорілими пуканами звідси звалять ^_^

По темі що сказати можете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

=Mr.BrooX=- - про рекорди:

По заявлению китайского производителя Xiaomi ей удалось реализовать более 10 000 смартфонов за одну секунду, что еще раз подтверждает ее же высказывание что в будущем она станет такой себе китайской Apple.

Рекорд есть рекорд и действительно 10 000 смартфонов Redmi Note всего за одну секунду продали на Тайване. При этом многие пользователи жаловались, что не успели заказать себе смартфон Redmi Note из первой партии, так как их реализовали быстрее, чем успела загрузиться страничка сайта.

Также менеджеры Xiaomi похвастались еще одним небывалым доселе достижением, а именно фактом того что им удалось за 12 часов получить более 40 000 заказов на Redmi Note!

Смартфон Redmi Note обладает следующими техническими характеристиками:

  • 5,5 дюймовый IPS экран с разрешением 1280 x 720, 267 ppi
  • 8-ми ядерный процессор частотой 1,4 ГГц ли 1,7 ГГц
  • 1 или 2 ГБ оперативной памяти
  • 13МП основная камера
  • поддержка одновременной работы с двумя SIM-картами
  • аккумулятор емкостью 3200 мАч

Ни что самое важное версия попроще обойдется вам в $129 а за флагманскую версию вам придется выложить $159.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по темі - це маразм порівнювати айфон з іншими аналогами! майже всі деталі виробляються на заводі самсунга, значить майже все ідентичне буде у того ж самого самсунга, це навіть не США vs Китай, ще можу сказати, що немає різниці, чи ти купиш айфон новенький і "тіпа будеш кидати панти", чи ти купиш новенький самсунг за ще дорощу ціну і "тіпа НЕ будеш кидати панти", я особисто в цьому різниці не бачу. ще скажу, якщо придумати якусь ху*ню до айтюнс, яка буде носитися в кармані як флеха (чи щось схоже) і через цю флеху заходити до айфона і можна було на любому пк закидувати всю інфу без тих дибільних синхронізайцій та такого іншого - ціни б не було. Користувався сам айфоном з восенни 2008, і просто звик до нього.

до гнусмасів притензій немаю, вони такі ж як і ЛиЖі чи щось інше,але мені не подобається андроїд, мені його важкувато юзати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це на нашому ринку нема рекламної війни між автовиробниками, бо їх наш ринок і навіть ринок Росії не цікавить.

У штатах же лексуси з бехами вкладають в рекламну війну не один міліон доларів.

Щодо продаж , то епл планує до кінця року продати 60 млн шостих айфонів.

Думаю план буде.Ціна в тисячу доларів буде триматись ще з пару тижнів.

Натомість нема жодного масового андроїда, котрий продавася би за тисячу доларів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Натомість нема жодного масового андроїда, котрий продавася би за тисячу доларів.

Це мінус?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивно, що немає темки Xbox VS PS на 50 сторінок

хм, до речі непогана ідея - тільки суть можна буде зрозуміти вже з першої сторінки)

єслі чо - я за PS :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Натомість нема жодного масового андроїда, котрий продавася би за тисячу доларів.

Це мінус?

Це не мінус , і не плюс. Просто факт.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...