Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, Ha3aP сказал:

Де я обурювався? Я лише констатував факт.

Ну то ж тут всі дорослі і це все знають, чують, тут ніхто "Америку" не відкриє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Я вище все написав. Люди коли обурюються ставлять знак оклику! Ось тепер я обурений! А так скажу ще раз: це була констатація факту.

Кому, куди, шо писати? Хто візьме і послухає? Ось люди пишуть за старий ринок, є результат? А є, сьогодні вночі буде шоу... Хоча це вже офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ha3aP сказал:

Я вище все написав. Люди коли обурюються ставлять знак оклику! Ось тепер я обурений! А так скажу ще раз: це була констатація факту.

Кому, куди, шо писати? Хто візьме і послухає? Ось люди пишуть за старий ринок, є результат? А є, сьогодні вночі буде шоу... Хоча це вже офтоп.

избирайся, узнаешь, на сколько поддерживает народ твои идеи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я 0 в політиці, який сенс мені туди йти? Бути таким же дибілом як той клоун нардеп з собакою? Ні, я набагато більше зроблю на своїй теперішній роботі ніж ставши депутатом. Кожному своє, але якщо не своє то і не варто туди рипатись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Війну завершено і паРаша вже не ворог...

Із сайту СБУ прибрали антиросійську символіку

Цитувати

сайту СБУ прибрали зображення козака, який вбиває двоголового змія на Донбасі.

Зображення пам'ятника, встановленого поруч центральною будівлею СБУ на Володимирській, раніше знаходилося з правого краю верхнього банера.

Із сайту СБУ прибрали антиросійську символіку_1

Зараз відповідне зображення відсутнє.

Із сайту СБУ прибрали антиросійську символіку_2

 

 

  • Збентежений 1
  • Cумний 1
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо Служба Безпеки України повинна не лише "двоголовим змієм" опікуватись. Інакше це виглядає як "Служба боротьби з Росією". А на інші боки вже можна не дивитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як так, що це сталося не при "батькунації"...а-я-я-й

 

"ПАРЄ визнала Росію стороною мінських домовленостей та поставила вимогу припинити військову агресію проти України"

 

https://www.unn.com.ua/uk/news/1850448-parye-viznala-rosiyu-storonoyu-minskikh-domovlenostey-yasko

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Werwolf777 сказано:

поставила вимогу припинити військову агресію проти України

Та їм ставити вимоги то всерівно шо ссати проти вітру, ще й сам заляпаєшся...

Доречі що там з Боїнгом ? Давненько не чути новин. Ну експертиза довела вину балаляндії, далі що ? Ті визнали свою вину ? Компенсації вже виплачують ?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Доречі що там з Боїнгом ? Давненько не чути новин. Ну експертиза довела вину балаляндії, далі що ? Ті визнали свою вину ? Компенсації вже виплачують ?

ти про який саме Боїнг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Доречі що там з Боїнгом ? Давненько не чути новин.

з яким? З МН17? Ну то ти просто не моніториш відповідну тему, бо все чути. Просто такі розслідування, а тим більше суд, та ще й коли винуватець не визнає свою вину, тягнуться дуже довго. І "новини" там щодня не можуть з'являтись.

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, то як це розуміти, що вина переноситься з країни на окремо взятих 4 приватних осіб, які за власною ініціативою його збили, і взяти з них крім аналізів нічого ?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ну як вам 12 мирних кроків для Донбасу, який затвердили на Мюнхенській безпековій конференції?

Цитувати

Документ уникає згадок про напад Росії на Україну і стверджує, що "конфлікт в та навколо України" став наслідком "катастрофічних прорахунків", і у якості реакції на нього пропонують кроки для "завершення конфлікту на Донбасі та створення перспектив для конструктивного діалогу, в тому числі щодо Криму". Щоправда, основною ідеєю плану є відновлення співпраці з Росією без відновлення Україною суверенітету над Кримом.

Оприлюднена пропозиція містить кілька гуманітарних кроків, які підтримуються всіма сторонами, однак у ній відсутні будь-які ключові вимоги, що звучали досі від України.

Організатори пропонують такі 12 кроків:

  1. Відновлення роботи Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню на Донбасі за участі українських та російських військових
  2. Створення "нормандського формату" на рівні військових
  3. Відкриття доступу для СММ до всієї території Східної України (про Крим не згадується) та нових пунктів пропуску через лінію дотику
  4. Вирішення питання безвісти зниклих
  5. Запуск програми розмінування
  6. Запуск програми відновлення Донбасу із залученням міжнародних донорів, при цьому Росія може стати однією зі сторін, що з доброї волі інвестують у відбудову регіону.  
  7. Відновлення торгівлі між Україною та Росією на принципах ЗВТ.
  8. Поступове зняття санкцій з Росії (у документі має назву "зміна санкційного режиму") із розробкою відповідного плану (зараз, як відомо, передбачається що санкції мають бути зняті лише в разі повного виконання "Мінська"); із контексту випливає, що йдеться про послаблення тиску на РФ щодо деокупації Донбасу
  9. Пошук та деактивація небезпечних джерел радіації у зоні конфлікту на Донбас
  10. Діалог у державах НАТО щодо взаємної безпеки, "для подолання речей, які розділяють" (у документі прямо не уточнюється, про що йдеться і чи має Росія бути частиною такого діалогу)
  11. Визначення пріоритетних сфер зближення між ЄС та Росією із розвитком людських та економічних зв’язків.
  12. Запуск всеукраїнського загальнонаціонального діалогу щодо визначення нової ідентичності України, який врахує погляд сусідів України, включаючи Росію. Зазначається, що предметами цього діалогу мають стати питання історії, національної пам’яті, мови, ідентичності та меншин.


У документі зазначається, що у його розробці брали участь троє українських експертів: Василь Філіпчук, Олександр Чалий та Олексій Семеній. Їхня роль у даній роботі в документі не уточнюється.

оригінал

Змінено користувачем Basil
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Basil сказал:

УКраїнський мирний план має виглядати так

spacer.png

він може виглядати і так,і не так

 

а от скажіть мені-а чому такий план має прийняти 2 сторона?

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, paksivatova сказано:

а от скажіть мені-а чому такий план має прийняти 2 сторона?

для початку скажіть, "2 сторона" - це хто?

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, Basil сказал:

для початку скажіть, "2 сторона" - це хто?

та сторона,якій пропонуватися буде мирний план

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, paksivatova сказано:

та сторона,якій пропонуватися буде мирний план

імя, сєстра, імя? (с)

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Basil сказал:

УКраїнський мирний план має виглядати так

spacer.png

Щоб такий мирний план втілився у реальність то треба щоб Росія підписала акт про капітуляцію.

Найбільш реальний варіант Приднестров'я. Або Північного Кіпру. Зі станом коли немає ні миру ні війни.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Basil сказано:

УКраїнський мирний план має виглядати так

spacer.png

з таким самим успіхом можна було написати лише один пункт: "1. Путін робить харакірі"

 

Нафіга писати оту дурню, га? Просто аби писати?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Basil сказано:

для початку скажіть, "2 сторона" - це хто?

Хз хто, порошенко за 5 років не визнав факту війни. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О 5-й ранку росіяни, з застосуванням артилерії, атакували наші опорні пункти поблизу Золотого.

Воїни 72-ї бригади були змушені залишити один ВОП і відійти. Є непідтверджена офіційно інформація про 4-х наших загиблих та 5 поранених.

Бій триває.

Змінено користувачем Svityaz
  • Cумний 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, alexvvv сказал:

вже закінчився

Бій на лінії розмежування закінчився, є загиблий – ОС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Svityaz сказано:

О 5-й ранку росіяни, з застосуванням артилерії, атакували наші опорні пункти поблизу Золотого.

йо&@ний стид..

Бій біля Золотого: Арахамія заявив, що «немає достовірної інформації, хто наступав»

 

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Basil сказано:

йо&@ний стид..

Може то бабаки весну зустрічають? Чи то вже був день бабака?

Сумно, це просто пздц як сумно це все ((((((( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...