Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

On 29.01.2020 at 20:26, Basil сказано:

не йметься

"Слуга народу" подав заяву на волонтерку, яка просила вимкнути російський фільм

Спойлер
82609171_178786360163956_106483894950087
Євгеній Брагар
2 ч. назад
83594762_185718159470776_332088628827337

Подав заяву щодо скоєння злочину, передбаченого статтею 161 Кримінального Кодексу. Заяву подано щодо висловлювань Настьонко Конфедерат про те, що російська мова не повинна лунати в Україні. Дане висловлювання є дискримінацією за мовною ознакою. Не має жодного значення, яку саме мову дискримінують. За умови дискримінації української чи будь-якої іншої мови реакція була б така сама. Ксенофобії та дискримінації не місце в Україні. Україна - це спільний дім для всіх її громадян без огляду на мову спілкування, віросповідання чи національне походження. Так було, так є і так буде завжди!

 

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

3 часа назад, Basil сказал:

не йметься

"Слуга народу" подав заяву на волонтерку, яка просила вимкнути російський фільм

  Показать контент
82609171_178786360163956_106483894950087
Євгеній Брагар
2 ч. назад
83594762_185718159470776_332088628827337

Подав заяву щодо скоєння злочину, передбаченого статтею 161 Кримінального Кодексу. Заяву подано щодо висловлювань Настьонко Конфедерат про те, що російська мова не повинна лунати в Україні. Дане висловлювання є дискримінацією за мовною ознакою. Не має жодного значення, яку саме мову дискримінують. За умови дискримінації української чи будь-якої іншої мови реакція була б така сама. Ксенофобії та дискримінації не місце в Україні. Україна - це спільний дім для всіх її громадян без огляду на мову спілкування, віросповідання чи національне походження. Так було, так є і так буде завжди!

 

Яким чином це має відношення до теми війни? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, sergkots сказал:

Читай новини за той час.

П. С. Почитай краще новини теперішні, коли карасі, поліщуки і медведьки дерибанять бюджетні кошти через типу громадські організації у мільйонних розмірах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, risenseven сказано:

Яким чином це має відношення до теми війни? 

ми вже це обговорюємо четверту сторінку підряд, а ти тільки проснувся?

да, і не я цю тему почав, так шомімокаси...

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.01.2020 at 22:34, jurgen007 сказано:

Дивлячись на фото і відео цих двох веселих панєнок не схоже що вони сильно в скорботі після похорону свого фройнда, видно в окопах є вже заміна.:rolleyes:

"Ї*іться зі своїм автобусом самі", – кохана загиблого волинянина про скандал

Спойлер

"Відзавтра тут буде тиша. На моїй сторінці. Люди, які написали мені, що я піарюся на смерті Миколи. Ви потвори. У мене нема для вас виправдання. Я не пробачу жодному і жодній із вас. Байдуже, ким ви йому обходилися. Ніколи. Ви не вмієте шанувати любов, яку нема сил стримати. Не вмієте шанувати пам'ять, яку нема сил стримати. Не вмієте шанувати пристрасть. Ви не вмієте шанувати війну та військових. Я знала його всього місяць, але я би радо проміняла 50 років шлюбу за цей місяць. Знаючи, яким веселим він був, ви мене прокляли за одну усмішку на фото. За мій вчинок, який він поважав би. Тільки та любов варта бути, за яку ти йдеш на ешафот, зізнаєшся в ній, а тоді тебе за неї осудять і вб'ють. Осуд вже є. Друге, сподіваюся, не забариться. Я напишу про нього, але не тут. Бо він прекрасний. Мама його прекрасна. Сестра його прекрасна. Вони відчули та прийняли мене без зайвих слів. Напишу не сьогодні й не завтра. А потому буду вільна від цієї реальності. А ще я рада, що знаю місце, де мене буде поховано. Ось ще кілька світлин вам напам'ять із серії тої, що стоїть тепер у нього на могилі, в соборі й удома. Де він у моєму броніку, і з моїм ліхтариком. І ї*іться зі своїм автобусом самі", – йдеться у дописі Ярини. 

 

"Мені просто цікаво, доїду я на свою ротацію чи ні. Чи замість неї поїду під арешт. Чи це вже буденна практика для військових добровольців у нашій країні, я так розумію? І чи дадуть мені різні ньюзвани, зелені слуги, боти можливість нарешті трохи відійти від цього інформаційного галасу. Я буду дуже вдячна вам за спілкування з цим епігоном правозахисту гідності, бо хотіла б сконцентруватися трохи на інших речах, які сталися в моєму житті", – заявила тоді вона. 

 

Змінено користувачем Basil
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаві коменти під її постом, особливо реакція побратимів Миколи.

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, jurgen007 сказано:

Цікаві коменти під її постом, особливо реакція побратимів Миколи.

Релігія забороняє вставити посилання та цитати? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема-ВІЙНА!  Ну нахіба ото обсмоктування,  правильності чи ні, дій двох панянок? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, bublik007 сказано:

Тема-ВІЙНА!  Ну нахіба ото обсмоктування,  правильності чи ні, дій двох панянок? 

так то і є війна... інформаційна. спротив нав'язуванню руського міру...

  • +1 6
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Basil сказано:

так то і є війна... інформаційна. спротив нав'язуванню руського міру...

Модери, прошу вибачення за офтоп.

Знаєте, мені здається, що не скільки "русский мир" нав'язується нам,  скільки, хтось, "грає" на темі мовності і такого іншого. Нам нав'язують теми, кидаючи жвачку, про охрєнєвших маршутчиків зі Львова з російско-мовними серіалами, продавців , які не ПАНІМАЮТ української мови,  "зневажання" мови на Сході, чи Півдні...

Ми самі піаримо той "русский мир", а русский мир, закинувши чергову жувачку- тішеться сварками нашими між собою)) Розділяй і володарюй(с), не дурний сказав. Має бути ОСОБИСТЕ усвідомлення того, що ти-УКРАЇНЕЦЬ, і мова, то не просто звуки, це частина твоєї національної особистості. Я колись писав, що в місті, якому я народився, в парку біля моря, з десяток жіночок у вишиванках співали Волинь моя, і інші УКРАЇНСЬКІ пісні. А жіночки, на хвилиночку, місцеві))  Слава і дяка тим, хто зараз, поки ми на диванах дискутуємо, сидить в холодних окопах, слава і вічний спокій тим, хто загинув, поки я тут в теплій хаті , але, НАХРЄНА сіяти той розбрід між собою ж? Бляха, і при минулому, і при нинішньому президентові, валять російско-мовні серіали, і, без всяких перекладів, і, туди його в качель, нікого то не  грібе)))) До речі, в зоні бойових дій, з якою вони приїхали і в лютому знову туди збираються,  не всі розмовляють українською мовою, але це  не заважає їм ризикувати життям, заради української землі, яку вони захищають.

Змінено користувачем bublik007
  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Засилля російської мови в інформаційному просторі є елементом інформаційної війни. Навіщо російськомовним українцям переходити на українську, якщо навколо повно всього необхідного для життя та розваг на російській? Має бути чітке усвідомлення того, що російська мова це мова окупантів. І вони з нами не сильно церемонились - українську системно знищували.

Але є досі персонажі які кажуть "какая разніца" - це роблять дурні або ті хто ненавидить Україну. Бо вже шостий рік прямого вторгнення на Україну - варто вже б зрозуміти хто ворог.

  • +1 9
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sergkots сказал:

Засилля російської мови в інформаційному просторі є елементом інформаційної війни.

Де засилля? Не перегинай палицю (не Ігора :) ) Жодного російського каналу ТБ немає у провайдерів і ефірі Т2! У прибалтів, наприклад, вони лише платні но не прибрані не у iptv ні кабельних операторів. Книжки заборонені! То де тобі засилля здалося на інформаційному просторі? :) Вже у чому, а у обмеженнях і у позбавленні рашмови Україна не мало зробила і не треба нагнітати!

Змінено користувачем igorgame
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, igorgame сказано:

Де засилля? Не перегинай палицю (не Ігора :) ) Жодного російського каналу ТБ немає у провайдерів і ефірі Т2! У прибалтів, наприклад, вони лише платні но не прибрані не у iptv ні кабельних операторів. Книжки заборонені! То де тобі засилля здалося на інформаційному просторі? :) Вже у чому, а у обмеженнях і у позбавленні рашмови Україна не мало зробила і не треба нагнітати!

image.png.6c1f8facae7cd8b0e0bd6378c334c8cd.png

3 новини російською

2 новини українською

 

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, sergkots сказал:

Релігія забороняє вставити посилання та цитати? 

https://konkurent.in.ua/publication/52062/iitsya-zi-svoim-avtobusom-sami-kohana-zagiblogo-volinyanina-pro-skandal-video/

https://www.facebook.com/nastie.kipish/posts/2473007926244859

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, jurgen007 сказано:

М-да, конкурент це не першоджерело.

Чогось я профіль цього чувака не можу знайти:

image.png.639d561016585eba045601ca4ca5c1ae.png

 

Від слова зовсім:

image.thumb.png.2c8eaea53662df2e3b75f7fe2da78d80.png

Зате пов'язані пошукові запити цікаві.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, igorgame сказано:

Де засилля? Не перегинай палицю (не Ігора :) ) Жодного російського каналу ТБ немає у провайдерів і ефірі Т2! У прибалтів, наприклад, вони лише платні но не прибрані не у iptv ні кабельних операторів. Книжки заборонені! То де тобі засилля здалося на інформаційному просторі? :) Вже у чому, а у обмеженнях і у позбавленні рашмови Україна не мало зробила і не треба нагнітати!

Ящик не дивлюсь, але по радіо дуже багато ведучих російськомовних і пісень російських багато.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, YVitaliy сказано:

Дивний у нього профіль - два дописи і лише за 5 квітня 2019 року. 

Пошук теж фіг що дає:

https://www.google.com/search?q=site:facebook.com+Андрей+Остафьев&sxsrf=ACYBGNSNbDbS5daQoBBIZys7ddvTW7LSzg:1580588813932&ei=Dd81XujNOLCMmwXwrpToAQ&start=0&sa=N&ved=2ahUKEwioiKmWmLHnAhUwxqYKHXAXBR04FBDy0wN6BAgEEDA&biw=1850&bih=981

 

Дуже вже він на бота схожий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже московська консерва річної давності!? :ohmy:Чи може на передовій не до соцмереж?

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так там половина дописів таких, в тих коментах. Користуються тим що ніхто не дивиться що за аккаунт відписує. В місцевих ЗМІ вже звичайне явище, зрештою як і в клоаці ФБ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, sergkots сказал:

3 новини російською

2 новини українською

А - ну якщо ти ведешся на цю помийну яму інтеренет, то хто тобі дохтор :) Там можна писати що завгодно і як завгодно, а ти на це так реагуєш? Ну спробуй заборони таку кількість того лайна, що у мережі є і з'являється як не щодня, то щотижня :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, Ha3aP сказал:
В 01.02.2020 в 19:52, igorgame сказал:

 

Ящик не дивлюсь, але по радіо дуже багато ведучих російськомовних і пісень російських багато.

Я це знаю, чув, але чому ти це тут пишеш і обурюєшся? Є Закон, то вперед до суду, у відповідні органи звертайся, скарги пиши! Во цікаві люди...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, igorgame сказано:

Я це знаю, чув, але чому ти це тут пишеш і обурюєшся? Є Закон, то вперед до суду, у відповідні органи звертайся, скарги пиши! Во цікаві люди...

Де я обурювався? Я лише констатував факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...