Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

24 серпня на День Незалежності, роисся готує масштабний наступ

у тих кацапів клема на події,які зав'язанні з датами, це щось шизофренічне,і нам цього не зрозуміти. тому все реально, але і на 9травня вже мали піти, і на Пасху... тому тут не розберешся

Змінено користувачем Віталька
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

у тих кацапів клема на події,які зав'язанні з датами, це щось шизофренічне,і нам цього не зрозуміти. тому все реально, але і на 9травня вже мали піти, і на Пасху... тому тут не розберешся

на 9-те наступ зірвався, бо армата заглохла.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Війна йде, то ворог буде атакувати, що є логічним.

ну, як тобі сказати. Це зрозуміло, не потрібно бути пророком. Просто символізм дати 24 серпня.

є така *уйова чуйка, що це буде, і буде наступ на Маріуполь. Прикро те, що там путінських прихвостнів також чимало. + провокаторів та іншої наволочі...

Я вчора передивлявся карту АТО за останній рік. І якщо порівняти картинку 16 серпня 2014 і 16 серпня 2015 - БАГАТО чого стає зрозумілим. (Якщо не полінуюся - зроблю gif-ку), і це все на підтвердження моїх припущень, щодо потрібності України росії.

Схема проста. Віджали Крим. Зрозуміло, що переправа не справляється. Будувати міст - багато десятків років. Водою / Повітрям - дуже дорого.

Що лишається? Правильно - ДОРОГА. Кудою? Правильно, через Україну. Як? Просто. Замутимо даунляндію і лугандонію, які будуть підконтрольні *уйлу. На території тих "земель" - дорога. Для туристів, для доставки хавчика, для прокладання світла і води і т.д. А попутно відрізати Україні ще й вихід до Азовського моря.

Якщо не дай Бог захватять Маріуполь, то за ним Бердянськ і Мелітополь а там до Криму - рукою подати. І все.

Бойовики дадуть деякий час на те, щоб ті, хто підтримує Україну - виїхали.

Деякий час будуть активно обстрілювати українські території, щоб можна було міцно укріпитися і будувати магістралі. Відіжмуть ще кілька десятків км від берегової лінії. (на відстані пострілу гармати).

Все це - мої власні роздуми, які можуть не збігатися із думкою більшості. Але вони також мають право на існування.

Ну і обіцяна гіф-ка.

fD1dQ.gif
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка така, що і міст і сухопутний прохід путін робити не буде. Йому головне там військова база, все інше йому пофігу.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка така, що і міст і сухопутний прохід путін робити не буде. Йому головне там військова база, все інше йому пофігу.

Подивися карту (вище, вже є)

І база само собою. І перекрити вихід до моря (ів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, думки логічні, але один із аналітиків спростував це тим, що всі товари везуться поїздами, а сполучення мордор-даунбас\зімбабве-крим немає, і будувати ніхто не буде, хоча підтвердив, що відрізати від моря це в пріоритеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, думки логічні, але один із аналітиків спростував це тим, що всі товари везуться поїздами, а сполучення мордор-даунбас\зімбабве-крим немає, і будувати ніхто не буде, хоча підтвердив, що відрізати від моря це в пріоритеті.

Путя твого аналітика не читав, бо чомусь таки хоче обміняти Савченко на дорогу в Крим

Та й карта каже, що залізничне з'єднання Росія-Крим є

ukraine_73.jpg

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, так ото ж бо й воно, що в крим через Мелітополь і Новоолексіївку,але які б тупі генерали і всі інші тупі б не були, я вважаю (навіть надіюся) що вони все давно продумали і підготувалися до цього. якщо не наші, то хоч ЄС "помічники"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постачати припаси для чорноморського флоту РФ через ворожу територію - це не дуже вдала ідея, дешевше буде міст побудувати, але і поромна переправа з цим справляється :) Це моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, смішний і наївний... дешевше міст побудувати, кацапам? :0155: вони за рік вбили 1 палю і потратили 100кк )) і паромна переправа ніфіга не справляється, а скоро буде сезон штормів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постачати припаси для чорноморського флоту РФ через ворожу територію - це не дуже вдала ідея,

Ти про дорогу?? Яка ворожа? Для кого? ДНР/ЛНР - ворожі для путі? Прикалуєшся?

дешевше буде міст побудувати,

Тут твоя математика дає збій. Міст - це така ж дорога, тільки НАД ВОДОЮ, і потрібно чимось якось над водою це підняти і тримати. Суть, сподіваюся, вловив?

Так от дороги ВЖЕ Є! від самого кордону до самого Криму. І нічого не потрібно видумувати. може розширять. Може вздовж дороги поставлять стовпи для електрики.

оромна переправа з цим справляється

Шо чесно? Подивися відео на Ютубі, там 30-кілометрові черги до переправи. Бійки. Вона ні з чим не справляється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут твоя математика дає збій. Міст - це така ж дорога, тільки НАД ВОДОЮ, і потрібно чимось якось над водою це підняти і тримати. Суть, сподіваюся, вловив?

Так от дороги ВЖЕ Є! від самого кордону до самого Криму. І нічого не потрібно видумувати. може розширять. Може вздовж дороги поставлять стовпи для електрики.

Математика збою не дає - порахуйте збитки від накладання санкцій у наслідок прокладання сухопутного коридору та кількість військ, що потрібна для його охорони - там сума набіжить набагато більша за вартість мосту.

Дороги кажете є :) . Як Ви вважаєте, ДРГ наші будуть там на тих дорогах :)?

Шо чесно? Подивися відео на Ютубі, там 30-кілометрові черги до переправи. Бійки. Вона ні з чим не справляється.

путіна хвилюють черги ватників-зрадників? Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Математика збою не дає - порахуйте збитки від накладання санкцій у наслідок прокладання сухопутного кордону - там сума набіжить набагато більша за вартість мосту.

ПРо який кордон ти говориш? Це буде на території невизнаних ЛНР / ДНР ! Все просто. Дружні для росії (невизнані) країни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПРо який кордон ти говориш? Це буде на території невизнаних ЛНР / ДНР ! Все просто. Дружні для росії (невизнані) країни.

про коридор до Криму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В економічному плані побудувати міст таки дешевше буде, того що як тільки вони рипнуться в сторону Маріуполя, із заходу їм прилетять нові "подарки". А забезпечувати військову базу можна і не через паром, а кораблями, портів в Криму вистачає.

Штурмувати Маріуполь в лоб теж я сумніваюсь що будуть, там зараз укріпрайон сильний наші побудували, плюс натягали різної стріляючої хрені. Там його або брати в кільце обходячи далеко з півночі із одночасним ударом з Криму і моря. Але зі сторони Криму там не все так просто, там дуже вузьке місце, і артилерією і мінами там можна його надовго закрити. Без повномаштабної війни з масовим використанням морського десанту, флоту і авіації, цей сценарій досить авантюристичний, враховуючи те скільки часу їм треба було щоб вибити наших з ДАПу і Дебальцевого.

ІМХО сухопутну дорогу будуть пробивати, принаймні зараз, дипломатичним шляхом, через нові переговори, але щоб ці переговори відбулись, треба чимось змусити наших на ці переговори піти, вот і починають новий виток бойових дій,в розрахунку на нові Мінські переговори.

п.с. в мордокнизі гуляє ще ідея, що активізація бойових дій пішла щоб зірвати майбутнє голосування про децентралізацію, для того щоб понизити наш рейтинг в очах заходу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

путіна хвилюють черги ватників-зрадників?

ЧЕРГА В КРИМ!!! А не З КРИМУ!!

В економічному плані побудувати міст таки дешевше буде

ні. Міст це споруда ДУУУЖЕ серйозна. І дорожча за звичайну дорогу в рази! А якщо врахувати, вартість дроги "Сочі-красная поляна", то міст вартуватиме стільки, скільки Майкрософт не заробила за роки свого існування!

. Без повномаштабної війни з масовим використанням морського десанту, флоту і авіації, цей сценарій досить авантюристичний

Досить підтримки вогнем з кораблів. Цього буде досить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вартість мосту максимум 10 млрд $ - а втрати у разі введення додаткових санкцій будуть на порядок більші

Кажуть що раша втратила десь 150 - то це вже 15 мостів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні. Міст це споруда ДУУУЖЕ серйозна.

Міст може і срйозна споруда, але нових санкцій економіка вже може і не витримати, а вони будуть. Для прикладу дорога Адлер-Красна поляна обійшлась в 285 млрд. руб, це при тому що на цьому ну дуже багато хто заробив, включаючи прибліжоних.

А втрати від санкцій на цей рік самі москалі оцінюють в 950 млрд.руб. http://top.rbc.ru/economics/12/01/2015/54b3bd569a794771dde188f6

У випадку наступу на Марік, будуть введені нові і ще більш жорсткі санкції, то цю суму можна запросто подвоювати, і це при тому що тут вже з цих втрат ніхто нічого не заробить, лише втрати.

Досить підтримки вогнем з кораблів. Цього буде досить.

Абсолютно не досить, лінкорів з далекобійними і крупнокаліберними гарматами вже нема, того проти берегу вже особливо не повоюєш, а не подавивши нашу артилерію ці кораблі досить швидко з надводних перетворяться на підводні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, та не рахуй ти, рашка спочатку втратила здоровий глузд - а це дороще якихось нуликів

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, та не рахуй ти, рашка спочатку втратила здоровий глузд - а це дороще якихось нуликів

Я можу не рахувати, ти можеш не рахувати, але путін рахує - інакше сухопутний коридор вже би був :) Це об'єктивна реальність.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в кожній казці є доля казки.

Тобто ймовірність таки велика.

Це лотерея -- кожен пише число і хтось таки вгадає .

Тоді він всім кричить : я знав , але мене не слухали :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу не рахувати, ти можеш не рахувати, але путін рахує - інакше сухопутний коридор вже би був

кудою?

Він вважав, що ДНр /ЛНР це буде його коридор. Але не врахував, що буде військовий спротив.

Але за останній рік, я особисто бачу, що бандити "зсовуються вниз". До моря. а там і далі.

Тоді він всім кричить : я знав ,

Не знав, а здогадувався, з великою ймовірністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він вважав, що ДНр /ЛНР це буде його коридор. Але не врахував, що буде військовий спротив.

Але за останній рік, я особисто бачу, що бандити "зсовуються вниз". До моря. а там і далі.

Що буде військовий спротив він знав - тому і поступову прощупував місце де той спротив почнеться , не зміг спрогнозувати обвал цін на нафту в купі із санкціями.

ніколи не вважайте ворога дурнішим за себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім того , постачати військових просто : треба десяток видів продуктів : борошно , сіль , цукор , кілька видів круп та макаронів , м"ясо .

Плюс стандартні речі -- одяг , білизну і т.п.

Тобто , завантажив на корабель і перевіз , всі їдять і вдягаються однаково .

А от забезпечити товарами міста -- тут тисячі видів продуктів і речей , ну і об"єми значно більші , бо цивільних раз в 20 більше , ніж військових

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене - потрібно повністю міняти весь цей балаган.

я би запропонував владі найняти якогось крутого, молодого і веселого українця, який круто розбирається в політиці,економіці,підкований і саме головне - веселий.

пустити його для початку на ток шоу, де він буде начеб-то підтримувати владу і осуджувати певні дії. після чого взяти його скажімо на.... посла по справам чогось там,де від імені держави буде говорити.

і тут я представив... сидить на якихось мордор 24 і офіційно лавровий пропонує обміняти Надю на прохід до Криму, і миттєва відповідь ТАК,не проблема. у всіх шок. Через секунд 10 добавляє перше але визволіть усіх політ в'язнів разом з Надією, і ми самі розчистимо до Криму дорогу. ще через 20сек наступна умова про звільнення усіх військових полоненних і ми самі поприбираємо окурки по дорозі. і коли США з Британією будуть свідком при підписанні якогось папірця і відпущенні усі наші люди - відкрити доступ до сухопутного маршруту,на якому тьма бетонних перешкод,мін і ще всяких" негідників" партизанів,які зазделегід понаставляли кучу прослушок,сканерів, розтяжок і ще всякої муті. але саме головне потрібно якось підкулупатися, в розумінні, що дир і лир то є ніщо, і Україна має право перед ніким нічого робити, а якщо з мордором напряму вести домовленність, то це є офіційна заява (так, ще одна для трибуналу) про вторгнення а також підтримання терористів (знову ж для трибуналу).

коротко - потрібна людина,яка буде говорити ТАК на шизофренічну брЄдятіну мордора і цим самим затвердити його причетність до війни. знайти слабинку, якою скористаємося

а потім щось плану говорити - не значить робити, ця людина була не компетентна і звільнена з неіснуючої офіційної посади, і тут же раптово замінити на такого щурика в окулярах, сухенького,який боїться і слова лишнього сказати (щоб показати всю майбутню перевагу московитих у переговорах) і знову ж ще щось придумати.

Змінено користувачем Віталька
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...