Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

Кіборга з Тернопільщини 22-річного Ярослава Гавянця звільнили з полону терористів. Це підтверджують у Центрі пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО.

Як там повідомляють, бійця звільнили завдяки зусиллям журналістки Олени Шевчук. Сьогодні, 4 лютого на своїй сторінці у соцмережі Facebook вона розмістила фото Ярослава з підписом: " Мы это сделали! Везем киборга домой!!!!"

Нагадаємо, Ярослав Гавянець потрапив у полон ДНР 21 січня під час оборони Донецького аеропорту. Його батько записав відеозвернення до ватажка ДНР Олександра Захарченка з проханням віддати йому сина. У зворушливій промові чоловік сказав, що пишається своїм сином-кіборгом і заявив, що готовий піти в полон замість нього. Також чоловік зауважив, що звик свої проблеми вирішувати сам, тому зробить все, щоб визволити свого сина. Потім батько вирушив на пошуки бійця. Загалом Ярослав Гавянець провів у полоні майже три тижні. А мобілізували його в АТО одразу після строкової служби в армії. До того хлопець був актором Копичинецькому аматорському театрі.

звернення батька-

Мій син – кіборг. Для мене він - герой, - каже чоловік. – Cім днів, які він прожив в терміналі, я прожив разом з ним. Ці сім днів для мене, як сім років. Це найважчі дні в моєму житті.

Далі батько звертається до Захарченка: "Моя дитина в тебе, мені важко. Віддай його навіть не мені, а матері. Я піду за ним навіть в пекло."

Чоловік додає, що хоче сісти за стіл переговорів, аби вирішити долю свого сина.

- Я готовий сидіти замість нього, - каже він.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

b0rg, мені здаэться, що зброя на пряму стосується теми війни, нажаль там не грають у морський бій, або не кидаються сніжками, тому, як на мене, тут доцільно читати про те, що маємо ми і що мають сепари. Мені цікаво читати суперечки на тему зброї, та її застосування. Читати сухи новини я можу на інших сайтах, звідки сюди й копіюють 100% новин...

  • +1 4
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СБУ раскрыла имя предателя из Генштаба, который "сливал" РФ секретные данные

Контрразведка СБУ задержала и допросила гражданина Украины, Чернобая, 1974 г.р., подполковника Генерального штаба ВС Украины, который создал в столице предательскую сеть.

http://24today.net/open/298019

Змінено користувачем Dean
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

b0rg, мені здаэться, що зброя на пряму стосується теми війни, нажаль там не грають у морський бій, або не кидаються сніжками, тому, як на мене, тут доцільно читати про те, що маємо ми і що мають сепари. Мені цікаво читати суперечки на тему зброї, та її застосування. Читати сухи новини я можу на інших сайтах, звідки сюди й копіюють 100% новин...

так, ця тема стосується бойових дій, новин, чуток, прогнозів, думок і т.п. що пов'язане з цими бойовими діями. можливо й справедливо в контексті розповідей про певні епізоди вказувати про зброю яка там застосовувалась і т.п.

але до чого спускають тему? в яку гусеницю краще стріляти праву чи ліву і патрон брати з лівою різьбою чи як? а фагот по висхідній йде по спіралі з лівим вінтом чи так робить лише джавелін? а стріляти в пєріскоп наводчіка то йому тойво фінгал наб'єш чи так тільки птур робить?

тому таке обговорення краще вести у відповідній темі

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, всі розуміють, що війна без фінансування не може продовжуватись довго. Гляньте це...

(можна дивитись з 13-ої хвилини ,але краще спочатку) Це відео може бути серйозним аргументом для "вати",що насправді твориться в них, в "руськом мірє"... Сам той факт, що "Сбербанк=філіал Федеральної Резервної Системи"(дивитись відео)може знести голову любій "ваті".А далі ще цікавіше... Загалом, гляньте самі й подумайте. В відео діалог проводить
  • Катасонов, Валентин Юрьевич (род. 1950) — доктор экономических наук, председатель Российского экономического общества им. С. Шарапова, профессор кафедры международных финансов МГИМО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

b0rg, а можеш відділити пости в окрему тему ?

Починаючи з поста 8400 виріж про ПТУРи и зроби тему , назви , як забажаєш =)

Якщо не можеш --- скажи тому , хто може , не знаю , які тут права в модерів :_02:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорив сьогодні з товаришем , який під Нікішино: вчора прощався з життям - була потужна атака сепарів, яких поклали багато, з 4 танків спалили три; не розуміє, чого так сепари пруть - їх кладуть пачками, а вони йдуть. Але і в хлопців справи кепські: спалена вся бронетехніка, багато поранених, він сам з контузією (говорив по телефону зі мною - ніби п'яний, каже, що в голові "кисіль"). Вчора під час прориву кільця оточення загинули в БТР його побратими (мені триндьож прес-центру АТО задовбав - про кількість наших загиблих), які їхали за пораненими. Коли говорив, то в нього голос дрижав. Питав (чув в трубці, що хлопці питали), що за них кажуть, про ситуацію в Нікішино. Відповів, що про їхнє оточення ані слова. Його відповідь цитувати не буду - один мат. Питаю, чи будуть прориватись, відповів, що ні - немає стільки сил. Але стояти будуть до кінця: "Хрен вони мене візьмуть!". Спливає четверта доба оточення.

Змінено користувачем Smith
  • +1 9
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один із небагатьох моментів, коли радий бідІ...

Змінено користувачем bodia88888
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один із небагатьох моментів, коли радий бідІ

Яка ж це біда?...Это же праздник!!! :0135:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Яроша алібі

То Ви ще не знаєте, що візитки Яроша самі здатні приносити шкоду москалям? Це як магічні артефакти.... :0155:
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні модератори, ДУЖЕ прошу вибачення за офтоп, але, радість переповнює.....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переселенцы из Мироновки. Сказал, что взял с собой все самое ценное. У парня кроме щенка с собой ничего не было

B9B-ihpIQAMWurY.jpg

Змінено користувачем sergyj
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переселенцы из Мироновки. Сказал, что взял с собой все самое ценное. У парня кроме щенка с собой ничего не было

Сьогодні він не лишив в біді безпородне щення, а завтра - допоможе товаришу, перехожому.

Доброта і людяність - найцінніший скарб.

Змінено користувачем Skorpio76
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні модератори, ДУЖЕ прошу вибачення за офтоп, але, радість переповнює.....

:_42:

- Куме!

- Шо?

- А чули - Хуйло авіацією лякає?

- Ну. А як там його московський завод МіГ?

- Та вже горить!

- Отож бо й воно!

Усміхаються, чокаються.

(с) Львівський батяр
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alexandru Cociorvei

‏@AlexandruC4

EXCLUSIVE: UKRAINE AIR FORCE DOWN TO 61 FIGHTER JETS COMPARED TO 177 AT THE BEGINNING OF 2014

John King ‏@jmkfire 1 февр.

@AlexandruC4 About half of their airforce was in Crimea.

З журналу World air forces 2015:

UKRAINE

UKRAINIAN AIR FORCE

Type Active Ordered

Combat aircraft

MiG-29 19

Su-24 11

Su-25 15

Su-27 16

Special mission

An-26 (Recce) 1

An-30 (Recce) 1

Transport

An-24/26 19

An-70 3+2*

Il-76 5

Tu-134 1

Combat helicopter

Mi-17 11

Training aircraft/helicopters

L-39 40

Mi-2 1

UKRAINE ARMY AVIATION

Type Active Ordered

Combat helicopter

Mi-8/9/17 31 13*

Mi-24/35 34

UKRAINIAN NAVY

Type Active Ordered

Special mission

Be-12 (SAR) 2

Transport

An-26 2

Combat helicopter

Ka-27 5

Ka-29 4

Mi-14 4

Для порівняння 2014 рік:

UKRAINE AIR FORCE

Type Active Ordered

Combat aircraft

MiG-29 80

Su-24 25

Su-25 36

Su-27 36

Transport

An-24/26 19

An-70 3+2*

Il-76 4

Tu-134 1

Training aircraft/helicopters

L-39 100

Mi-2 13

UKRAINE ARMY AVIATION

Type Active Ordered

Combat helicopter

Mi-8/17 30

Mi-24/35 39

UKRAINE NAVY

Type Active Ordered

Special mission

Be-12 (SAR) 4

Transport

An-26 2

Combat helicopter

Ka-27 4

Ka-29 3

Mi-14 4

Змінено користувачем Vadimm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новости от сепаров

Видео снято бойцом ДКО Колымой. Мобильный санитарный пост ДКО попал под обстрел фашистской "Ноны". Одного раненого бойца не успели спасти

Змінено користувачем Navigator
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...