Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

Юрий Бирюков додав 2 нові світлини.

3 год ·

Та да... Я ж теперь Советник Президента, я ж к корыту припал... И дали мне в этом корыте офигенную бронетехнику для 79й бригады.

Всем мама-папам-ура-патриотам, задалбывающим всех идиотским вопросом: "Почему не дают бронетехнику батальонам добровольцев" - да потому что ее блять нету!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Друже, якщо Ви не з кім не спілкуєтесь

Я тебе не знаю, зв'язків твоїх теж, але знаю, що зараз іде дуже потужна інформатака параши і кожен аналітєх їм допомагає.

Сумніваюсь, що інформація до тебе сходиться з усього сходу і перевірена.

Я не збираю інфу, я читаю, що пишуть бордівчани і кажу, що їм я вірю більше чим речникам АТО!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обясняю для особо тупих тролів, те що москалі не глушать джпс зараз не означає що вони це не зроблять завтра чи під час польоту літака, а далі буде все просто паперової карти нема, а якщо і є то по ній літати не можемо, питання куди тоді полетить такий літак?

Джпс на наших літаках почали використовувати ще в 90-х, але всіх штурманів і льотчиків завжди вчили літати по картах, і всі навчальні польоти і бомбометання тільки по паперових картах, чого так, того що вже тоді були технології які дозволяли заглушити все включаючи радари літаків. І зі слів штурмана су-24: викладач їм тоді ще розказував що вчіться літати очима, бо якщо буде війна, то прибори вам не поможуть.

Не тупий, де я писав, що льотчик не мусить орієнтуватись по карті? От через таких типу "розумних" генералів наші льотчики не мають навігаторів. Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не збираю інфу, я читаю, що пишуть бордівчани і кажу, що їм я вірю більше чим речникам АТО!!!!!!!!!!!!!!!

Ну так роби це "мовчки", якщо не маєш довіри до речників - не пиши на форумах, якщо не бачив на власні очі - не пиши на форумах, якщо неуїбівєнний аналіттєх - дуй в штаб зі своїми викладками.

В який штаб? Ну ти ж аналітєх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28.08.2014 17:36

Порошенко заявил о завершении переговоров о поставках в Украину современного оружия

Президент Украины Петр Порошенко заявил о завершении переговоров о поставках в Украину современного оружия и средств разведки. Об этом он сообщил во вступительном слове на заседании Совета национальной безопасности и обороны Украины, передает корреспондент РБК-Украина.

"Мы способны сами себя защитить. Нам нужно современное оружие, нам нужны современные средства разведки. Эти переговоры уже завершены, и я уверен, что сейчас у нас ситуация будет существенно улучшена", - заявил Порошенко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрий Бирюков додав 2 нові світлини.

3 год ·

Та да... Я ж теперь Советник Президента, я ж к корыту припал... И дали мне в этом корыте офигенную бронетехнику для 79й бригады.

Всем мама-папам-ура-патриотам, задалбывающим всех идиотским вопросом: "Почему не дают бронетехнику батальонам добровольцев" - да потому что ее блять нету!!!

Вона є, потрібно терміново здійснити ревізію всіх військових частин, ремзаводів, баз, сховищ непорушного запасу, заводів та будь якіх підприємств що були повязані з оборонкою, все продати невстигли, дещо підготовлено для продажу, потрібно його знайти. Перевірити потрібно всі частні фірми які протягом останніх 2-3 років купляли списану (за своїм станом нову) техніку. Генералітет на тому заробив і заробляє вони цього ніколи непокажуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона є, потрібно терміново здійснити ревізію всіх військових частин, ремзаводів, баз, сховищ непорушного запасу, заводів та будь якіх підприємств що були повязані з оборонкою, все продати невстигли, дещо підготовлено для продажу, потрібно його знайти. Перевірити потрібно всі частні фірми які протягом останніх 2-3 років купляли списану (за своїм станом нову) техніку. Генералітет на тому заробив і заробляє вони цього ніколи непокажуть.

ага, прям таки боєздатні БТР і танки розпродали як списані)

думаю, в Бірюкова, як радника, вже є інфа про стан техніки. для 79 бригади він техніку з президенського полку забрав.

законсервовану й ту до ума привести - час треба

автотехніку, так, розпродавали... на конкурсах... з підставними особами і кешем.

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не збираю інфу, я читаю, що пишуть бордівчани і кажу, що їм я вірю більше чим речникам АТО!!!!!!!!!!!!!!!

Ну так роби це "мовчки", якщо не маєш довіри до речників - не пиши на форумах, якщо не бачив на власні очі - не пиши на форумах, якщо неуїбівєнний аналіттєх - дуй в штаб зі своїми викладками.

В який штаб? Ну ти ж аналітєх.

Доведіть мені, що АТО за останні три доби надавало правдиву інформацію про Іловайськ. Тому краще самі аналізуйте, чи хотяби згадуйте то-що бачили та чули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доведіть мені, що АТО за останні три доби надавало правдиву інформацію про Іловайськ. Тому краще самі аналізуйте, чи хотяби згадуйте то-що бачили та чули.

давай пруф на АТО, де АТО сказало, що в Іловайську немає оточення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досить твереза тактика

Батальйон спеціального призначення "Азов" - нова сторінка

Звернення Андрія Білецького:

"Хочу дать оценку общей военно-политической ситуации на том южном участке фронта который касается в первую очередь, батальона Азов, и который будет сейчас наиболее уязвимым.

Ситуация выглядит следущим образом: в совершенно бесполезных, раскоординированных и бессмысленных атаках, куда кидался мизерные резерв, в желаниии повесить флаг как можно быстрее, мы растратили все резервы, в первую очередь технику. При чем эти желания были на всех уровнях от главнокомандуещего до командиров отдельных батальонов.

Сейчас вопрос не в отсутствии пехоты, а в том, что эта пехота в значительной степени потеряла сопротивляемость - нет техники, на которую она может опираться. Мы ведем полномасштабную войну с сопредельным государством.

Это не война в стиле Чеченской или Афганской - не малая война. Это полномасштабная война индустриальной эпохи. Основной вид боя - общевойсковой бой. Основной вид вооружения это огонь артилерии и танков.

Воевать с автоматами против таких частей это то же самое, что пытаться переплыть Тихий океан на надувной лодке.

Мы должны прекратить выбрасывать наши резервы жменьками на передовую, чтоб угробить все что осталось. Командиры должны перестать пользоваться привычной тактикой: получив горстку солдат сразу бросать ее в бой. Нужно включить все резервы.

Сейчас к нам идет только иллюзия резервов войск - она не создаст необходимого преимущества для того, чтобы проломить котел под Иловайском, восстановить позиции в районе Амвросиевки и выбить противника к границе в районе Новоазовска.

Нужно создать фундамент для надежной оси перед Мариуполем, которая должна представлять собой оборонительную линию, достаточно гибкую, с достаточным количеством артиллеристов и бронетанковых сил. Эта линия должна стать опорой для проведения дальнейших операций украинской армии. Как только мы стабилизируем, выровняем такую линию, мы можем за ней относительно спокойно, накапливать все резервы, создовать полноценные подразделения -"кулаки" и только после этого мы можем снова переходить в наступление.

Мы должны понять, что молнеиносная война не получилась. Людям на фронте это было понятно с самого начала.

Стоит готовиться к длительной компании, мы должны подойти к ней со всей серьезностью. Противник сейчас крайне силен.

Не подготовка войск, не боевой дух, не техника, а неправильная тактика, привела сейчас к крупным ошибкам и большим проблемам на фронте. Но если будут предприняты адекватные меры и мы сейчас не будем пытаться атаковать, не имея для этого ресурса, можно не только выровнять ситуацию, но перейти в наступление и разгромить противника на всем южном направлении.

Слава Украине!"

Командир батальйону "Азов" Андрій Білецький

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона є, потрібно терміново здійснити ревізію всіх військових частин, ремзаводів, баз, сховищ непорушного запасу, заводів та будь якіх підприємств що були повязані з оборонкою, все продати невстигли, дещо підготовлено для продажу, потрібно його знайти. Перевірити потрібно всі частні фірми які протягом останніх 2-3 років купляли списану (за своїм станом нову) техніку. Генералітет на тому заробив і заробляє вони цього ніколи непокажуть.

ага, прям таки боєздатні БТР і танки розпродали як списані)

думаю, в Бірюкова, як радника, вже є інфа про стан техніки. для 79 бригади він техніку з президенського полку забрав.

законсервовану й ту до ума привести - час треба

автотехніку, так, розпродавали... на конкурсах... з підставними особами і кешем.

Такого добра хватає http://podrobnosti.u...14/07/24/986191, ремзаводи можуть це все відновити, але всі хочуть грошей, цьому всьому міг би допомогти військовий стан. Були передачи які показували, БМП зі слідами масла на двигунах та у десантних відсіках.

Змінено користувачем Liontiger
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dmitry Kapustin поширює світлину від German Vizulis.

1 год ·

Мариуполь сейчас. Это радует.

Переглянути переклад

10474206_751477628231466_8382709671202118613_n.jpg?oh=3b666725d6d863323daf498d6de4b94b&oe=546FB04C

German VizulisВсе о Бердянске

Мариуполь сейчас (из твиттера) А вы говорите раша.

Такого добра хватає http://podrobnosti.u...14/07/24/986191, ремзаводи можуть це все відновити, але всі хочуть грошей, цьому всьому міг би допомогти військовий стан. Були передачи які показували, БМП зі слідами масла на двигунах та у десантних відсіках.

ти будеш без зарплати працювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dmitry Kapustin поширює світлину від German Vizulis.

1 год ·

Мариуполь сейчас. Это радует.

Переглянути переклад

10474206_751477628231466_8382709671202118613_n.jpg?oh=3b666725d6d863323daf498d6de4b94b&oe=546FB04C

German VizulisВсе о Бердянске

Мариуполь сейчас (из твиттера) А вы говорите раша.

Такого добра хватає http://podrobnosti.u...14/07/24/986191, ремзаводи можуть це все відновити, але всі хочуть грошей, цьому всьому міг би допомогти військовий стан. Були передачи які показували, БМП зі слідами масла на двигунах та у десантних відсіках.

ти будеш без зарплати працювати?

Я працював, і отримував пів місячної зарплати раз на півроку, і хліб міг купити раз в тиждень, це був мирний час, але це нестосується даної ситуації, потрібні потужні логісти в державі які можуть найти все та відновити його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібні потужні логісти

Але натомість в нас є дуже багато потужних пизд.стів.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...які можуть найти все та відновити його

Це просто геніально, Вас, можна навіть цитувати. Дайте адресу вашого твіта :0151:

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я працював, і отримував пів місячної зарплати раз на півроку, і хліб міг купити раз в тиждень, це був мирний час, але це нестосується даної ситуації, потрібні потужні логісти в державі які можуть найти все та відновити його.

ну, в принципі, БандераЛуцьк вже речі назвав своїми іменами.

більше добавити нічого

Херсонщина залишила у темряві російські війська

28.08.2014 19:15

"Херсонобленерго" відімкнуло електропостачання російських військових об'єктів у Криму. Енергопостачальна компанія ПАТ «Херсонобленерго» завершила будівництво повітряної лінії 10 кВ протяжністю 2 км, за допомогою якої будуть забезпечуватися електрикою споживачів обленерго без використання ділянки мережі ВЛ-10кВ ф-635, який проходить по території Криму.

Пропускний пункт та інші об'єкти на території Криму, які були незаконно захоплені російськими військовими під час окупації півострова, тепер не забезпечується електроенергією з боку «Херсонобленерго».

Раніше в «Херсонобленерго» відзначали, що електропостачання пропускного пункту та інших військових об'єктів, що знаходяться на території Криму, є вимушеним, оскільки лінія, яка їх живить, починається на території материкової частини України, переходячи потім на контрольовану російськими військовими територію півострова Крим. Уздовж повітряної лінії розташовані мінні поля, що виключало можливість доступу до неї персоналу компанії. Далі лінія повертається на територію материкової частини України, де, крім харчування російського пропускного пункту, забезпечує електропостачання ряду споживачів «Херсонобленерго», в тому числі українського прикордонного пункту, митного пункту, двох двоповерхових житлових будівель.

Таким чином окреме знеструмлення об'єктів, на яких знаходяться російські військові, без відключення українських споживачів, було неможливо, зазначає обленерго. Експрес онлайн

Читайте більше тут: http://expres.ua/new...rosiyski-viyska

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...які можуть найти все та відновити його

Це просто геніально, Вас, можна навіть цитувати. Дайте адресу вашого твіта :0151:

Дякую, немає.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українські бійці в боях під Іловайськом затримали ще кількох російських десантників

28.08.2014 | 19:21

Зі слів військових, вони "приїхали до Ростова-на-Дону на навчання".

Журналіст Еспресо.TV Єгор Воройбов, який разом із бійцями добровольчих батальйонів знаходиться в оточенні в Іловайську, зняв ексклюзивне відео допиту полонених російських десантників Звати російських десантників: Ахмедов Руслан Ахатович та Ільмітов Арсеній Аркадієвич.

Вночі поїхали колоною і зранку опинилися вже біля кордону. Потім заїхали на територію України. Коли потрапили під обстріл, вже зрозуміли, що це не навчання", - сказав один із російських військових.

Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/...esantnikiv.html

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анатолій Гриценко

Вірна оцінка ситуації - вірні рішення - вірні дії.

Як і Ви, я не знаю, що відбувається зараз на засіданні РНБО, в якому напрямі й навколо яких питань там іде дискусія, які врешті рішення буде прийнято. Як і Ви, хотів би, щоб оцінка ситуації членами РНБО була вірною - лише тоді вірними можуть бути рішення РНБО, які Президент введе в дію своїм Указом.

Протягом тривалого часу різними каналами, публічно і непублічно, намагаюся переконати Президента, як на мене, в очевидному:

1) Президент має взяти управління обороною країни на себе особисто, як Верховний головнокомандувач;

2) управління саме обороною, адже вже давно ніякої АТО немає по суті - це масштабна армійська операція по відбиттю вторгнення ворога ззовні;

3) Президент має керувати військами через Ставку ВГК, яку треба розгорнути на основі Генштабу, як того вимагає Закон;

4) Президент для цього має оголосити режим воєнного стану - тепер уже не лише на Донбасі, але із-за запізнення з прийняттям рішення, і на Півдні України;

5) рішення Президента про введення воєнного стану Верховна Рада затвердить негайно, необхідні голоси для цього є.

Чому на цьому наполягаю? Які важливі фактори владою, на мою думку, належним чином не було усвідомлено і, відповідно, дотепер не враховано?

Викладу стисло оцінку ситуації.

Путін відкрито стягував до кордонів України добре оснащені, підготовлені, злагоджені й боєздатні війська (дислокація, чисельність, озброєння розвідці відомі).

Путін відкрито концентрував їх трьома потужними кулаками вздовж периметру: від Чернігівської та Сумської областей - далі Харківська, Луганська, Донецька області - нарешті посилене військове угруповання у Криму (розвідці відомо).

Путін на останньому етапі притупив увагу Банкової ігрищами в "мирні переговори", рукопотисканнями з економічно-газовими дискусіями - і наступного дня пішов проти України відкрито військовою інтервенцією, тепер уже на материкову частину (всім відомо).

Навіщо це Путіну? Яким бачу замисел ворога на найближчі кілька тижнів?

Ударами російських військ зі сходу (Ростовський напрям) і з півдня (Крим) утворити на материковій частині України контрольований Росією "наземний коридор" - для надійного автономного забезпечення Кримського півострова. Водою, електроенергією, продовольством, усіма необхідними товарами. Щоб не залежати від політики і рішень київської влади. Особливо зараз, напередодні холодів - у зв'язку й без того низькою пропускною потужністю паромної переправи та її імовірним перемерзанням у зимовий період.

Для досягнення цієї мети бажаний для Путіна "наземний коридор" має охоплювати південь Донецької, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей. Аби контролювати ключову інфраструктуру постачання до Криму води і електроенергії, а також вантажів - через берегову лінію Миколаївської і Херсонської областей.

Чи має Путін зараз біля кордонів України достатньо сил і засобів, аби реалізувати такий замисел? Має. І для прямого наступу на Півдні України, і для відволікаючих ударів на інших напрямах, і для паралізуючих диверсійних дій по всій території України.

Скільки часу потрібно Путіну для проведення такої операції? Приблизно 7-10 діб, а якщо поставить за мету, то може встигнути до 8 вересня - Дня освобождения Донбасса от немецко-фашистских захватчиков. Це якщо з нашого боку не буде адекватної протидії, в режимі "Стояти! Не провокувати!"

Чи може Україна зірвати плани і замисел Путіна по захопленню Півдня і утворенню "наземного коридору"? Може і повинна! Хоча, скажу відверто, за нинішніх умов це буде зробити важко, і для цього потрібні швидкі ефективні рішення і добре скоординовані дії.

Яким саме чином краще діяти нашим військовим, які частини і з'єднання і куди саме передислокувати, які резерви техніки і зброї задіяти, як змінити тактику збройної боротьби - то не для відкритої дискусії. Ще є генерали, які те розуміють, з ними мав закриту розмову і в тому переконався. Які важелі дипломатії та залучення зовнішньої підтримки і тиску на Путіна варто задіяти, це знає сам Президент.

Ситуація складна, небезпека серйозна. Але вірні рішення і вірні дії дозволять локалізувати цю небезпеку, забезпечити людям мир і спокій.

Сподіваюся, усі члени РНБО - і насамперед Президент як голова РНБО, як Верховний головнокомандувач і Глава держави - усвідомлюють важливість рішень, які вони мають сьогодні прийняти.

Чи не помиляюсь я в оцінці ситуації? Не перебільшую загрозу з боку Путіна на Півдні? Думаю, що ні. Але якби помилився, то лише на краще для всіх нас.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і про логістів

Юрий Бирюков додав 5 нових світлин — з Dmitry Marchenko.

25 хв · Відредаговане ·

Непридуманная история о нашей армии и уровне ее оснащения.

Проект "Поршень" стартовал в 1999 году, то есть - 15 лет назад. Цель была в создании ручного автоматического гранатомета: более чем востребованное оружие для штурмовых операций. Аналоги есть во всех развитых странах.

В 2000 году (ага, год всего прошел) - опытный образец был показан на какой-то выставке вооружений. Там его успешно "слизали" китайцы (и приняли на вооружение в 2003 году, с тех пор он уже прошел две волны модификаций и усовершенствований).

А наш " Поршень" дошел до 2009 года в качестве образца перспективной техники. С полными испытаниями, анализами и прочим. Оооочень рекомендуемый, оооочень перспективный.

И усе...

Хеппи-энда нннада? А пажаласта: меня за хвост поймал высокий чин из командования ВДВ и предложил забрать тестовые образцы в батальон Феникс. Вчера на полигоне из гранатомета стреляли все-все. Конструкторам написали вагон пожеланий, будут вносить изменения.

А, и один вот олигарх из Днепропетровска согласился оплатить 11 000 000 за оборудование для завода...

Осталось дело за тремя росчерками пера в МО, это будет самой сложной задачей.

Такие дела. Хочешь помочь стране - так помогай, не истери!

10612724_1477069899228489_1324457798644827972_n.jpg

10563078_1477069929228486_2452069969666506456_n.jpg?oh=4ec69dbbef69c03e413a14210d7ffde8&oe=5466FFD9&__gda__=1415804680_6747e8b07ff6727c85c9823d4032ed4f

10646839_1477069992561813_3740487680769027210_n.jpg

10580128_1477070039228475_1910871046382502592_n.jpg?oh=548a14856dfbf9169e69965daf662c14&oe=54685631

10516890_1477070092561803_8703663790390819728_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Убивая украинцев, Путин верит, что воюет с Америкой

Встреча Путина и Порошенко в Минске (состоявшаяся взамен несостоявшейся их встречи в Берлине) кончилась абсолютным нулем. Владимир Путин заявил, что договариваться о мире в Украине надо не с ним, а с ДНР и ЛНР, а глава МИД Сергей Лавров заявил о скорой отправке нового гуманитарного конвоя.

Постфактум идея конвоя становится ясной. Она заключалась не в том, чтобы привезти в «троянском конвое» оружие и солдат, — и те и другие и так беспрепятственно пересекают украинскую границу. Она заключалась прежде всего в создании безопасных плацдармов для российской бронетехники. Приходит конвой, выгружается, разбивает лагерь, рядом встает бронетехника, и если украинцы начинают стрелять, поднимается крик: «Киевские каратели уничтожают гуманитарный конвой».

Именно поэтому украинские власти и не пускали конвой так долго. Неделю он стоял на границе, и в результате подготовленная под него бронетехника пересекла границу самостоятельно и частично была уничтожена. После чего взбешенный Кремль, как раз накануне приезда канцлера ФРГ Ангелы Меркель в Украину, увеличил военное давление, и российские танки пошли уже косяком.

И эти танки, и прямые намеки российских чиновников открыто дают понять Западу: «Заставьте Киев прекратить огонь, иначе мы начнем полномасштабную войну». Блеф это или не блеф — не знает никто. Запад войны не хочет и давит на Украину, чтобы та прекратила огонь. Именно с этим и ездила в Киев Ангела Меркель.

Логика тут понятна. На Западе обитают гуманные, демократические и мирные государства. Этим государствам очень не хочется что-то делать в результате открытой войны: вводить новые санкции, от которых пострадает их же экономика, и т.д. И так как ничего сделать с Путиным они не могут, они давят на Украину. Им было бы крайне комфортно, если бы Украина сдалась сама. Войны бы не было, а у Запада была бы чистая совесть.

В этом-то и заключается комизм всей ситуации. Весь Запад — не только Европа, но и США — искренне занят сейчас умиротворением Путина. И искренне ищет, что бы такое можно было ему дать, чтобы он сохранил лицо. Однако дать это затруднительно, поскольку вся история с Новороссией произошла от искаженной картины мира.

У Путина не было давнего плана по созданию «Новороссии». Это ясно из двух простых обстоятельств. Во-первых, иначе он не освободил бы Михаила Ходорковского. Во-вторых, иначе бы он последние несколько лет прилагал хоть какие-то усилия для формирования на территории «Новороссии» политической партии, ставящей своей целью воссоединение с Россией.

Последнее особенно важно заметить. Кремль постоянно принимает спецоперации за геополитику, и в этих спецоперациях достиг высокого уровня. К примеру, осуществил тотальную пенетрацию украинских силовиков и военных. Однако ни малейшей попытки создать в будущей Новороссии партию «Новороссии» не наблюдалось. Об этом пишет в статье для Новой газеты Юлия Латынина.

То есть еще раз: плана по созданию «Новороссии» не было. А был — когнитивный диссонанс. А именно — в Кремле совершенно искренне решили, что Майдан — это не спонтанное восстание народа, а коварная диверсия против России, устроенная США.

Вам смешно, а вы поставьте себя на место правителя, который вдруг обнаруживает себя объектом спецопераций со стороны США. Во-первых, надо ответить, иначе сочтут слабаком. Во-вторых, понятно как отвечать. Если кто-то организовал Майдан и не признается, что это он, то давайте организуем «Новороссию» и не будем признаваться, что это мы!

Вот эта-то проблема когнитивного диссонанса и является главной движущей силой конфликта до сих пор. Путин искренне убежден, что он воюет не с Украиной, а с Америкой. Все его действия последнего времени, которые как будто не объясняются логикой — снабжение сепаратистов все более серьезными видами оружия, включая злополучный «Бук», наращивание поставок оружия после сбитого «Боинга», переход к прямой посылке бронетехники и кадровых войск через границу, — как раз и объясняются этим убеждением, что ему надо заставить американцев с ним договариваться. Американцев, а не украинцев. А украинцы, как и было сказано в Минске Петру Порошенко, пусть договариваются с ЛНР и ДНР. Марионетки с марионетками, а хозяева — с хозяевами.

Фундаментальная проблема заключается в том, что США не могут договориться с Путиным о том, чтобы вернуть ему Украину, потому что они ее не брали. А Путин никогда не поверит, что они ее не брали, и будет делать все, чтобы заставить-таки заокеанских сволочей понять, что его надо принимать всерьез.

Как говорят в таких случаях программисты — garbage in, garbage out (мусор на входе — мусор на выходе). И в том garbage, который out, мы все и живем. Ибо то, что в случае индивидуального человека считается психическим отклонением, в случае абсолютного правителя становится миром, в котором его подданные — живут, а другие государства — вынуждены считаться.

Отсюда и нынешняя тактика Запада. Она очень проста. Если нельзя надавить на Путина, давайте надавим на Украину. Заставим ее прекратить огонь, отказаться от вступления в НАТО и ЕС и согласиться на собственное расчленение. После этого Запад сможет тонко намекнуть Путину, что он выполнил его требование и положил украденное взад, а своим избирателям честно объяснить, что на Западе-то готовы были защищать ценности демократии от взбесившегося диктатора, да только вот украинцы сами сдулись.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібні потужні логісти

Але натомість в нас є дуже багато потужних пизд.стів.

Ви особисто, можливо щось більше зробили? Я тут розповідав, як на повітряній кульці злітати на Місяць? Я висловлюю свою думку, кому вірити мені більше, кому менше вирішувати мені. Форум не забороняє цього. Можливо хтось і володіє інфою щодо находження проданої броньованої техніки на фірмах та у професійних мисливців, якщо направити дану інформацію в нужні вуха, на теперішній час є всі можливості вернути техніку в армію.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо направити дану інформацію в нужні вуха

Бери направляло, нужновухошукача, вмикай "алга" на бронедивані і кабанчиком по потрібних точках.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...