Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

Віталій Портников

близько години тому

Как стало известно БЛОГУ МОСКВЫ от источника в московской полиграфической фабрике 26 августа 2014 года на предприятие поступил заказ от МО (министерства обороны) РФ на изготовление бланков извещения о смерти (в народе - "похоронок"). Количество - 10 000 штук.

:_09:

Де ж на їх усіх рефрижераторів набрати?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

"Донбассу нужен мир" (с) ахметка

У Донецькому ботанічному саду горить резиденція Ахметова, - журналіст

Раніше її захоплювали терористи

У Донецькому ботанічному саду горить резиденція Рината Ахметова.

rezudenciya_ahmetov.jpg

Резиденція Рината Ахметова. Фото: Facebook/monti.czardas

Про це повідомляє журналіст телеканалу ZIK Денис Бігус на своїй сторінці у Facebook.

"У Донецькому ботанічному саду горить резиденція Рината Ахметова", - написав він.

25 березня цю резиденцію захопили під контроль терористи "Донецької народної республіки".

Представники сепаратистів заявили, що вимагають від олігарха підтримки ДНР, а його підприємства "мають працювати на республіку і на народ".

Перед цим вони кричали: "Ахметов - гість на Донбасі!", "Ахметов, відкривай ворота!", "Донбас - це клас, Ахметов - *** рас".

Як повідомляв iPress.ua, у Донецьку сьогодні, 28 серпня через бойові дії знеструмлена шахта ім. Засядька.

Прес-служба ДТЕК інформує про те, що в момент знеструмлення під землею перебували 300 гірників. Однак Донецька міськрада інформує про те, що під землею залишились 104 гірники.

Пізніше Донецька облдержадмінстрація повідомила, що із знеструмленої шахти Засядька вдалося вивести 104 заблокованих гірників.

Нагадаємо, 25 серпня у компанії ДТЕК, яка належить донецькому олігархові Ринату Ахметову, спростовують інформацію про те, що на їхній шахті нібито ремонтують пошкоджені танки терористів.

А це музей случайно,у новинах кажись так казали

post-1137-0-67917200-1409243281_thumb.pn

Змінено користувачем spqr
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Президент Петро Порошенко ставить завдання відновити діяльність українських прикордонних пунктів пропуску на сході країни і організувати спільне з російськими прикордонниками патрулювання".

В мене складаеться враження, що Президенту розповідають казки на ніч.

Уявіть собі війну з фашистами, під час якої домовляються з фашистами про спільне патрулювання кордонів СРСР та Польщі у лютому 1942 року (приклад спільного контролю гуманітарного конвою вже був, де висновки.....).

Первые консультации на уровне Генеральных штабов Украины и России состоялись в четверг, заявляет президент Украины Петр Порошенко.

Тоже по цих консультациях .......

Знову про причину становища під Іловайськом вже оголошено командирів підрозділів (але мені здається, що тут потрібно брати втрату управління над військами).

Можливо я ПАНІКЕР, але все це мені дуже сильно не подобається.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата:

Авиация уничтожила две колонны российской бронетехники, - пресс-офицер АТО. ВИДЕО

Украинская авиация уничтожила колонну российской техники которая двигалась от Кутейниково на Металлист (Луганская область).

Об этом сообщил спикер АТО Леонид Матюхин передает Цензор.НЕТ со ссылкой на ЛБ.

Также уничтожена на этапе формирования колонна техники, которая вытягивалась из Зугрэса на Иловайск (Донецкая область). Источник: http://censor.net.ua/v300066

Змінено користувачем ig_rok
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо я ПАНІКЕР

Фсьо пропало - шнурок-мило є, щоб не мучитись?

НЕдочекаєтесь, я говорю не про особисті дії, з цим я вирішив 23 роки тому, аналітика річ вперта, подивимся результати втілення рішення РНБО так десь через тиждень, якщо на всіх напрямках з росією розпочались переговори, це не ПОЗИТИВ, це виглядає як примус до миру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи хороших новин:

Під Амвросієвкою загинуло щонайменше 20 десантників зі Пскова і Костроми

Російські десантники з псковської та костромської бригад несуть серйозні втрати в районі міста Амвросіївка на Донеччині

Про це Еспресо.TV телефоном повідомив один з бійців, що зараз знаходиться в зоні АТО.

За його словами, українські військові, що наразі блокуються терористами «ДНР» та кадровими російськими військовими, зокрема, бійцями псковської та костромської десантних дивізій, намагаються прорватися з оточення.

Як зазначило джерело, при спробі прориву українські військові знищили декілька нових російських БРДМ разом з екіпажами.

Точну кількість втрат росіян підрахувати наразі неможливо, але йдеться щонайменше про 20 російських військових.

Российские военные переходят на украинскую сторону

В районе Новоазовска некоторые военные РФ переходят на сторону украинцев

Российские военные отказываются убивать украинцев.

Об этом пишет Марта Шульц.

«Прямая речь командира подразделения Алексея Самойлова:

- Я манал эту службу, если должен вторгаться в Украину. Мы получили приказ стрелять на поражение в военнных и штатских

Даже если меня тут посадят – мы в России и так сидим в тюрьме. Только никто не хочет об этом в слух говорить, потому что боятся. Я присягал России, а не Путину. Пусть меня расстреляют, если иначе нельзя. Я офицер и не стану бандитом.

Решимости Самойлову придал тот факт, что в одном их добровольческих батальонов служит преподаватель военного училища, которое он закончил. Мужчины поддерживали телефонный контакт в течение всего украино – российского конфликта. Никто из них не верил, что регулярные военные части России будут задействованы в Украине. Когда это случилось, Алексей принял решение перейти на сторону страны, которая защищает свою территорию и мирных жителей и призвал своих сослуживцев поступить так же.

Алексей рассказывает, что в рядах российской армии, особенно офицерского состава царит недоумение и возмущение по поводу целей и задач их пребывания на территории соседнего государства. От массового перехода на сторону Украины их удерживает только не уверенность, что украинская сторона предоставит им гарантии безопасности в случае поднятия белого флага.

Штаб АТО пока удерживается от официальных комментариев. Полевые командиры гарантируют солдатам, которые отказываются вести братоубийственную войну достойное обращение. Они советуют обозначить свою технику хорошо заметным белым транспарантом — подойдет футболка или простыня. Перед бронетехникой должен идти солдат, так же с белым флагом в руках», — пишет она.

Змінено користувачем Basil
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Літають по картах 1957 року" :_09::0157: (див. на 1:25 хв.)

те що авіація літала по паперових картах - то це за межею здорового глузду. Змінено користувачем alexvvv
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, ага особливо коли станції РЕБ подавлять сигнал зі супутникиів, то багато налітаєш по ДЖПС?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата:

Авиация уничтожила две колонны российской бронетехники, - пресс-офицер АТО. ВИДЕО

Украинская авиация уничтожила колонну российской техники которая двигалась от Кутейниково на Металлист (Луганская область).

Об этом сообщил спикер АТО Леонид Матюхин передает Цензор.НЕТ со ссылкой на ЛБ.

Также уничтожена на этапе формирования колонна техники, которая вытягивалась из Зугрэса на Иловайск (Донецкая область). Источник: http://censor.net.ua/v300066

Дуже хочу вірити, але за останні дні зрозумів, що бордівчани пишуть куда правдивішу інфу, чем дає АТО. Видавати військові таємниці, ми непросимо, але непотрібно після кожного разу, коли ми мали великі втрати "Кричати ми тисячами знищували терористів, десятками броньовану техніку і Гради", дивишся і радієш, що в росії скоро закінчаться війська та техніка. Краще суха правда, чем неправдива інфа, як про Іловайськ (де гинуть люди без допомоги, а резервів ще достатньо).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, ага особливо коли станції РЕБ подавлять сигнал зі супутникиів, то багато налітаєш по ДЖПС?

А як же літала вся цивільна в тому числі авіація до збиття боїнга? Щось не все клеється у Вашій теорії.
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже хочу вірити, але за останні дні зрозумів, що бордівчани пишуть куда правдивішу інфу, чем дає АТО.

Ну да, тут стільки учасників Ати на броньованих диванах сайгачать по сході - тільки встигай за ними трупи закопувати, їм на передовій видніше, ага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як же літала вся цивільна в тому числі авіація до збиття боїнга? Щось не все клеється у Вашій теорії.

Ти реально троль чи тільки прикидаєшся, почитай що таке станції РЕБ, ДЖПС, і до чого тут цивільна авіація

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже хочу вірити, але за останні дні зрозумів, що бордівчани пишуть куда правдивішу інфу, чем дає АТО.

Ну да, тут стільки учасників Ати на броньованих диванах сайгачать по сході - тільки встигай за ними трупи закопувати, їм на передовій видніше, ага.

ну як мінімум 300-ті є
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як же літала вся цивільна в тому числі авіація до збиття боїнга? Щось не все клеється у Вашій теорії.

Ти реально троль чи тільки прикидаєшся, почитай що таке станції РЕБ, ДЖПС, і до чого тут цивільна авіація

до того що цивільна авіація літала над зоною АТО, чим вона користувалась? Паперовими картами? Не пишіть дурниць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, ага особливо коли станції РЕБ подавлять сигнал зі супутникиів, то багато налітаєш по ДЖПС?

А як же літала вся цивільна в тому числі авіація до збиття боїнга? Щось не все клеється у Вашій теорії.

Ми всі знаєм, що трошки відстали в озброєнні військ, при тому що в торгівлі зброєю та новітніх розробках майже на всіх напрямках військового забезпечення (крім бойових літаків, вертольотів, підводних човнів) задніх не пасли. Вот тут повинна проявити себе військова логістика, не тільки доставати з складів застарілі техніку і боєприпаси, але й замовляти сучасні аналоги, які можливо виготовити в Україні. На рахунок наших пілотів, вони одні з найкращих тому що вони просто військові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28.08.14, 19:35 | Новости > Дайджест · Комментарии printme.png

В бою под Снежным 13 августа погибло более сотни российских солдат

Хвиля

На Донбассе погибло более ста военнослужащих РФ, которые помогали пророссийским террористам в сражении с силами АТО под Снежным

Об этом заявили два члена российского президентского совета по правам человека со ссылкой на очевидцев и родственников погибших, соощает Yahoo со ссылкой на Reuters.

Члены Совета Элла Полякова и Сергей Кривенко заявили, что около 300 человек были ранены в битве под Снежным в Донецкой области. По их информации, они пострадали, когда сопровождали колонну с вооружением для террористов, которую обстреляли силы АТО.

Полякова также признала, что считает действия Москвы в Украине военным вторжением.

Источник: Новое Время

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть мені темному, про що можна домовлятись?

Керівники генеральних штабів збройних сил України та Росії обговорили питання щодо ситуації на сході України.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні журналістам перед початком закритого засідання РНБО повідомив президент України Петро Порошенко. За його словами, керівники генеральних штабів збройних сил двох країн, зокрема, обговорили ситуацію на кордоні, недопущення їх перетину військовими формуваннями. Як зазначив президент, також йшла мова про обмін полоненими, зокрема, в тому числі російськими десантниками, які перетнули український кордон і були затримані. “Впевнений, що спільні дії призведуть до деескалації ситуації”, - сказав президент.

Він також поінформував, що у суботу, 30 серпня, відбудуться переговори керівників прикордонних служб України та Росії. Також Порошенко зазначив, що доручив голові Державної прикордонної служби України Миколі Литвину відновити на відповідному рівні консультації із своїм російським колегою, зокрема, в частині спільного кордону українсько-російської ділянки з метою недопущення проникнення військових формувань, перевезення амуніції, озброєнь.

http://www.unian.ua

Ну про обмін полоненними я ще можу зрозуміти... а от про все інше....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже хочу вірити, але за останні дні зрозумів, що бордівчани пишуть куда правдивішу інфу, чем дає АТО.

Ну да, тут стільки учасників Ати на броньованих диванах сайгачать по сході - тільки встигай за ними трупи закопувати, їм на передовій видніше, ага.

Друже, якщо Ви не з кім не спілкуєтесь, то це не означає що бордівчани не мають звязків із зоною АТО та неволодіють реальним станом справ, а казки про то як можна заспокоювати начальство (народ) неправдивою інфою я Вам можу розповісти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обясняю для особо тупих тролів, те що москалі не глушать джпс зараз не означає що вони це не зроблять завтра чи під час польоту літака, а далі буде все просто паперової карти нема, а якщо і є то по ній літати не можемо, питання куди тоді полетить такий літак?

Джпс на наших літаках почали використовувати ще в 90-х, але всіх штурманів і льотчиків завжди вчили літати по картах, і всі навчальні польоти і бомбометання тільки по паперових картах, чого так, того що вже тоді були технології які дозволяли заглушити все включаючи радари літаків. І зі слів штурмана су-24: викладач їм тоді ще розказував що вчіться літати очима, бо якщо буде війна, то прибори вам не поможуть.

п.с. добавлю зі своєї служби. На навчальних стрільбах артилерії в уччебці, ми топопривязку робили теж лише по карті і тригонопунктах (точніше по тригонопунктах, бо до карт в солдат не було допуску), хоча в нас були і джпс, причому досить круті, контрольна група нас перевіряла по джпс, і звязок був лише по проводам, а радіостанції лише як резервний канал і в контрольної групи, і розрахунок прицілів хлопці робили на механічних приборах типу ПУО-9, хоча контрольна група мала спеціальний артилерійський комп'ютер, от питання а нафіга було напрягатись? Бо в реальній війні це все ненадійна техніка і нічого надійнішого за бусоль і просту доску типу ПУО немає, і РЕБ ці всі джпс і радіозв'язок може теж запросто заглушити, от і вчили користуватись ще дідівськими методами.

Змінено користувачем Lisovic
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друже, якщо Ви не з кім не спілкуєтесь

Я тебе не знаю, зв'язків твоїх теж, але знаю, що зараз іде дуже потужна інформатака параши і кожен аналітєх їм допомагає.

Сумніваюсь, що інформація до тебе сходиться з усього сходу і перевірена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...