Перейти до змісту

Майстер по ремонту/сервісу авто


difoto

Рекомендовані повідомлення

21 минуту назад, Liontiger сказал:

Ціна дуже добра. Тип навігації RNS315.

Як взнати який саме тип на авто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тримаєм кнопочку Setup, з'являється приховане меню, Versions - Код запчасти. По коду я можу сказати, що за навігація. RNS310 і RNS315 ззовні однакові, але RNS315 має внутрішню пам'ять, а RNS310 - ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2.5 DCI піддимлює чорнотою, походу форсунки. Де на даний час є нормальні майстри (протестити, замінити форсунки)?

В коршовці кажуть на довго можна застрягнути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Black сказал:

Тримаєм кнопочку Setup, з'являється приховане меню, Versions - Код запчасти. По коду я можу сказати, що за навігація. RNS310 і RNS315 ззовні однакові, але RNS315 має внутрішню пам'ять, а RNS310 - ні.

Начитався вчора ввечері. Це на б5 vw. Диск з картами треба...їх ніколи не було на Україну і не буде. На вигляд  хороша і гарна штука але толк лише з радіо і сд челенджера коли радіо не ловить.

20170716_215754.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.07.2017 at 23:57, user6863 сказал:

Хто підкаже, де можна максимально бюджетно пофарбувати авто?

Пофарбували? 

А хто пiдкаже на яких СТО зараз якiсно фарбують, полiрують? В межах Луцька i не в гаражах. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора. Хто може порадити гарного слюсаря? Треба обварити ланжерон, встановити підсилювач бампера та виставити все гарненько. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, V()V@n сказал:

Доброго вечора. Хто може порадити гарного слюсаря? Треба обварити ланжерон, встановити підсилювач бампера та виставити все гарненько. 

@Юріч чи @lanima 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи є в нашому місті СТО-самообслуговування?

Або де можна знайти безкоштовно/дешево естакаду чи підйомник?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майже в любому гаражному кооперативі є естакади,договоритись з сторожем і все гуд

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Black , говорять ти шиєш карти? Авто Рено Меган 2013рік. Навігація ТомТом. Якась нова версія, зимою ще не була зламана. Як зараз з тим справи? Цікалять карти Європи і України. Зараз в мене в авто є тільки карта Німеччини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Юріч сказано:

@Black , говорять ти шиєш карти? Авто Рено Меган 2013рік. Навігація ТомТом. Якась нова версія, зимою ще не була зламана. Як зараз з тим справи? Цікалять карти Європи і України. Зараз в мене в авто є тільки карта Німеччини.

 

Я тільки VW / Audi / Seat - RNS 315 Amundsen+ Media System 2.1 / 2.2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Підкажіть будь ласка хорошого дизеліста. Попередній діагноз - не тримає клапан ТНВД, поставили тимчасово грушу в ролі клапана. Напротязі всього дня нормально. Як залишу машину на ніч - то солярка втікає в бак і вже зранку треба підкачати і добряче прокрутити стартером

 

В коршовець дзвонив - всі в відпуску до вересня

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю майстра для ремонту механічних склопідйомників. Потрібно замінити тросики, які згнили. Автомобіль Fiat Grande Punto 2011.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 31.07.2017 в 13:03, Amor сказал:

Підкажіть будь ласка хорошого дизеліста. Попередній діагноз - не тримає клапан ТНВД, поставили тимчасово грушу в ролі клапана. Напротязі всього дня нормально. Як залишу машину на ніч - то солярка втікає в бак і вже зранку треба підкачати і добряче прокрутити стартером

 

В коршовець дзвонив - всі в відпуску до вересня

 

 

Знайшов? бо мені це питання актуальне також )) майстер-дизеліст тобто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Fantom сказал:

Знайшов? бо мені це питання актуальне також )) майстер-дизеліст тобто.

 

Не знайшов. Їздив в милуші - там таким не замаються. Всі радять коршовець, хоча вони в відпуску до вересня. Вчора заїжав до знайомого, в нього то часу немає, але підкинув ідею що може бути проблема в зворотній подачі палива, трубки старі. Сьогодні зранку замінив, так що буде видно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, Fantom сказал:

Хлопці, а де супорти реставрують ?

 

Точно не можу сказати, але в маяках на об'їздній бачив вивіску що займаються тормозами, точно знаю до дисками займаються

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть де можна перебрати двигуна і зчеплення поміняти недорого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лопнула фарба і бачу колір ржі. Після вирівнювання і фарбування дверей багажника на офіційному сервісі десь півтора-два роки тому.

Знову робити чи поки залишити, а потім міняти двері цілком? Nissan Note.

IMG_7415.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Буду третім на цій сторінці хто шукає хороших дизелистів. Крім Коршовця є ще десь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Буду третім на цій сторінці хто шукає хороших дизелистів. Крім Коршовця є ще десь?

Теоретично скокнути до Поліводи, мо роблять. Пару раз завозив їм форси на діагностику.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...