Перейти до змісту

Майстер по ремонту/сервісу авто


difoto

Рекомендовані повідомлення

3 годин тому, EleKtrik сказано:

Теоретично скокнути до Поліводи, мо роблять. Пару раз завозив їм форси на діагностику.

 

А де його шукати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

А де його шукати?

Дубнівська біля консульства.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть де можна зробити розвальцьовку трубки магістралі щеплення. При натисканні на педаль щеплення просочується гальмівна рідина в місці зєднання цієї трубки з головним циліндром щеплення.Булоб непогано також там на місці прокачати щеплення. Дякую. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, Gendruk сказано:

Двигун ВАЗ 21011 треба заміна цепа і натяжителя, хто кого порадить?

Василь 0661150630  біля автозаводу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.09.2017 at 12:09, sobchuk30k сказано:

Василь 0661150630  біля автозаводу.

Зайнятий кого ще порадите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Gendruk сказано:

Зайнятий кого ще порадите?

0506474484 Андрій.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може допомогти вирішити таку проблему https://www.drive2.ru/l/6734815/

 

Проблема схожа, як на цьому відео 

 

 

Пишіть сюди чи в приват.

 

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно замінити нижню шарову опору Мерседес 123,запресовану в поворотний кулак.Шарова в наявності. Хто може  зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Добрий день підкажіть будь-ласка, хто займається коробками в Луцьку, машина пассат в 3, необхідно замінити підшипник на вторинному валу.

Ще цікавить хто якісно та недорого паяє радіатори. Дякую!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де в Луцьку є спеціалісти по автосклу, а саме цікавить заміна всяких там молдінгів, ущільнювачів і т.д.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня. Переглядав тему бачив декілька номерів які мені потрібні але хтілось би освіжити данні) 

Потрібен карбюраторщик, подивитись мій 1.8 гольф 2, проблеми з pierburg 2e.

Реставрація і регулювання або заміна!! хто знає хто може з цим допомогти якщо можна, номери та адреси.)

Дуже дякую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, bogdanlev сказал:

Доброго дня. Переглядав тему бачив декілька номерів які мені потрібні але хтілось би освіжити данні) 

Потрібен карбюраторщик, подивитись мій 1.8 гольф 2, проблеми з pierburg 2e.

Реставрація і регулювання або заміна!! хто знає хто може з цим допомогти якщо можна, номери та адреси.)

Дуже дякую)

Номера нажаль нема, але знаю де знаходиться хороший карбюраторщик, по Пірбургам теж. 

На Карбишева, ось тут на прохідній запитаєте "де знаходиться хороший карбюраторщик" і вас направлять. Бо я вже давно був, забув в якому саме він боксі.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Ha3aP сказано:

Номера нажаль нема, але знаю де знаходиться хороший карбюраторщик, по Пірбургам теж. 

На Карбишева, ось тут на прохідній запитаєте "де знаходиться хороший карбюраторщик" і вас направлять. Бо я вже давно був, забув в якому саме він боксі.

Там гаражі Луцьктепла. Мені цього дядька також рекомендували. Мав трабли з карбом на Волинянці, карб правда був від Жигуля. Дядька заглянув, і сказав що не буде ним займатися так як в нього дохрена роботи. Проблема в ЛуАЗі була в тому що перехідна плита і сам карб не щільно прилягали один до одного і відповідно підсмоктувало десь там повітря. Пропонував йому будь які гроші та і мені не спішно було, нівяку. І покотився я з того гаража бубликом. Ще й собака за штани вкусила))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, 4erkeZ сказал:

Там гаражі Луцьктепла. Мені цього дядька також рекомендували. Мав трабли з карбом на Волинянці, карб правда був від Жигуля. Дядька заглянув, і сказав що не буде ним займатися так як в нього дохрена роботи. Проблема в ЛуАЗі була в тому що перехідна плита і сам карб не щільно прилягали один до одного і відповідно підсмоктувало десь там повітря. Пропонував йому будь які гроші та і мені не спішно було, нівяку. І покотився я з того гаража бубликом. Ще й собака за штани вкусила))))

Не знаю, мав трабли з Пірбургом, шо є рідким карбом, приїхав до нього, сказав проблему, він показав в своїх закромах шо треба підкрутить, я то підкрутив і проблем по сьогоднішній день не маю, вже 2 роки як!

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто підскаже продавців якісних дефлекторів вікон (вітровіки), бажано з подальшим якісним встановленням на авто?

 

ПС. До речі, хто вже має вітровіки, мав з ними діло, муки вибору, підкажіть, якої фірми краще брати (ціна-якість) і чи гудять вони на швидкості? Ніколи не мав тих вітровиків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене не гудять,фірма певно ролі не грає,треба щупати і приміряти,недавно колезі на ваз 2109 клеїв,а вони краві і стали після обробки на нождаку))))) є такі ,що вставлюються в ущільнювач скла( якщо стоять ел.склопідіймачі ,я б таке не радив сунути туди),а є на скотчі,так останні ,на мою думку,практичніші!!!!

Як знайдете норм продавців,дайте знати,а то мені теж треба замінити...

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://autoprotect.com.ua/catalog/deflectori_okon_modelnie/heko - я ці замовляв, нормальні, встановлював сам, не гудуть. 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хтось є по дизелях, тикніть носом хоч на карті...

 

Що знаходжу все зайнято

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну як правило записуватить треба скрізь.... так щоб зараз і вже приїхати, то я хз.... залежить від поломки, якщо щось просте то можна і знайти :) (я на Бош сервіс їздив наприклад свічки накалу міняти сьогодні на сьогодні :))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10/28/2017 в 09:10, Oli сказал:

Хтось є по дизелях, тикніть носом хоч на карті...

 

Що знаходжу все зайнято

 

Я вже майже весь Луцьк об'їхав. Таке відчуття що дизель - це створене супер-розумом. Разів 5 залишав в сервісах так і ніхто мені не допоміг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, izym сказал:

В Боратині за переіздом зліва є сто по дизелях, толкові хлопці!!!

 

Сказали мені їхати від них подалі, не будуть вони таким займатись

 

Вже мене ці сервісні центри - запарили. Знайти б якогось толкового, але свого майстра хай навіть в гаражах. Я йому готовий платити більше ніж тим сервісам, але щоб толково робив і не намахував. Чесне слово - запарило це, місяць добиваєшся щоб попасти в той серіс, нарешті попав, тиждень соваєшся пішки і в фіналі ніфіга не відремонтували

 

P.S. просто вже накипіло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...