Перейти до змісту

Стрілянина біля "Дубка"


ZaZik

Рекомендовані повідомлення

Якщо такий чесний громадянин- чому проходиш повз таке кричуще порушення?

Якщо так переживаєш за державу- підійди до валютника та викрий його привселюдно, піднімай громадкість, викличи міліцію.

Чому не борешся з кровосісями.

тому що той, до кого прийдется звернутись по поводу кровосісі - є теж кровосіся. Думаєш, якби люд знав, що якщо звернутся до міліції і буде адекватна реакція то не поздавали б валютчиків ? Поздавали б, і навіть не заради справедливості й законності, а в силу українського менталітету, * в нього грошей більше то хай получить*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь

За що і мова. Якщо такий чесний- не сідай у автобус поза автостанцією, вимагай квиток у маршрутці , чек на базарі н і ще дуже дуже багато чого .В результаті виявиться, що ніхто такого громадянина обслуговувати не захоче.

Через тиждень такого життя заздрість пройде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пан Nokian, вас влаштовує екологічна ситуація в світі? навряд чи.. а чого це ви не протестуєте під заводами з шкідливими викидами?

А війна на сході? теж навряд... То чому ви не там іще?

паралель зі своєю аргументацією вловлюєте?

це раз

а два - я так бачу по словах що вас усе влаштовує, і ви щоб щось змінилося аж ніяк не хочете

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За що і мова. Якщо такий чесний- не сідай у автобус поза автостанцією, вимагай квиток у маршрутці , чек на базарі н і ще дуже дуже багато чого .В результаті виявиться, що ніхто такого громадянина обслуговувати не захоче.

Через тиждень такого життя заздрість пройде.

Абсолютно вірно! А я добавлю, якщо manjak11 і інші такі всі чесні, то не купуйте начороно привезині в країну телефони, ідіть прямо в салон і платіть по повній всю суму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то не купуйте начороно привезині в країну телефони, ідіть прямо в салон і платіть по повній всю суму.

ТІльки так і купую. А шо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то не купуйте начороно привезині в країну телефони, ідіть прямо в салон і платіть по повній всю суму.

ТІльки так і купую. А шо?

і я...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо такий чесний- не сідай у автобус поза автостанцією, вимагай квиток у маршрутці , чек на базарі

Не сідаю, завжди беру в касі квиток і вимагаю його, якщо сів не на автостанції.

І про маршрутку те ж саме. Якщо є - беру, немає - прошу.

Трошки не правильна логіка в тебе. Потрібно, щоб УСІ так робили, а не 2-3-5-10 бордівчан!

Тоді щось зміниться, тоді не потрібно буде просити квтток чи чек. Самі даватимуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читайте постанову Нацбанку. Я з Привата дострково не можу зняти у валюті свій депозит.

І де в тій постанові заборона? Закрив достроково два депозити в різних валютах в Приваті і забрав кошти.

Постанова НБУ щодо дострокового зняття валютного депозиту №49

При достроковому знятті коштів з валютного депозиту, цю валюту доведеться обміняти на гривні, причому за курсом, який встановлено банком на день зняття коштів. Тобто, готівкові гроші з такого вкладу будуть видаватися клієнтам на руки лише в гривневому еквіваленті.

http://www.bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=5434311

Читай!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При достроковому знятті коштів з валютного депозиту, цю валюту доведеться обміняти на гривні, причому за курсом, який встановлено банком на день зняття коштів. Тобто, готівкові гроші з такого вкладу будуть видаватися клієнтам на руки лише в гривневому еквіваленті.

В мене на роботі є програмуліна - ЛІга Закон. Чесно куплена. Там УСІ відомі закони, навіть які були прийняті вчора.

І там такого немає. я не знайшов там такого.

Може просто через те, що в ній йде мова про тимчасові обмеження, щоб не сіяти паніку, в той момент. Це за тиждень до розстрілу Небесної сотні!

2. Тимчасово встановити нульову ставку резервування коштів за договорами про залучення банками коштів в іноземній валюті від нерезидентів на строк, що дорівнює або менше ніж 183 календарних дні.

2) тимчасово заборонити купівлю іноземної валюти за гривні на міжбанківському валютному ринку України для:

дострокового погашення резидентами кредитів, позик (фінансової допомоги) в іноземній валюті за договорами з нерезидентами, у тому числі в разі укладання додаткових угод до кредитних договорів;

покриття частини страхових резервів страховиками;

здійснення резидентами інвестицій за кордон;

3) тимчасово дозволити банкам купувати іноземну валюту на міжбанківському валютному ринку України за дорученням фізичних осіб - резидентів і нерезидентів з метою переказу за межі України за поточними валютними неторговельними операціями в сумі, що не перевищує в еквіваленті 50000,00 (п'ятдесят тисяч) гривень на місяць на одну фізичну особу;

І таких тимчасових заборон - вагон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут шо на форумі всі такі тупоголові? Пишу, що неможу з Привата зняти свій валютний депозит достроково у валюті, лише у гривнях можуть віддати по банківському курсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут шо на форумі всі такі тупоголові?

Ні, походу тільки ти. Тобі вище написав чоловік, що зняв у валюті в приваті депозит!

Закрив достроково два депозити в різних валютах в Приваті і забрав кошти.

Шо не ясно?

Може тобі особливі умови запропонували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут шо на форумі всі такі тупоголові? Пишу, що неможу з Привата зняти свій валютний депозит достроково у валюті, лише у гривнях можуть віддати по банківському курсі.

по ходу тільки ВИ.....якщо Вас працівник банку тримає за ідіота.... у вас є на руках відмова привата видати депозит у валюті вкладу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не сідаю, завжди беру в касі квиток і вимагаю його, якщо сів не на автостанції.

І про маршрутку те ж саме...

И фильмы смотрю только те, что купил на ДВД и блурей, и за винду на домашних компьютерах честно уплочено. И да, самое главное, заработал 50 грн. в виде калыма (софт почистил, ось переустановил...) - обязательно указываю эту суму в налоговой декларации и плачу с нее налоги.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И фильмы смотрю только те, что купил на ДВД и блурей, и за винду на домашних компьютерах честно уплочено. И да, самое главное, заработал 50 грн. в виде калыма (софт почистил, ось переустановил...) - обязательно указываю эту суму в налоговой декларации и плачу с нее налоги.

А звідки ти це все знаєш???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був такий гарний вислів: "фсе професии нужны, фсе прафесии важны". Відносно ступеня легкості тої чи іншої роботи - Все відносно. Хтось ходить на роботу з 8 до 18, субота, неділя вихідний, відпускний, лікарняний, ЗП офіційна, пенсія забезпечена,... і має чистий спокій. Той же валютчик має купу геморою, купу ризиків і форс-мажорів. Думаєте, він косить бабло на лєво направо і спокійно спить по ночам?? Скільки пам'ятаю, валютчиків завжди бомбили і нерідко вбивали. На моїй пам'яті, за останніх 2 роки - це другий гучний випадок озброєного нападу з пострілами на валютчика. Зможете так?!? Жити і кожно дня чекати кулю в лоб?

Щодо законності: На Forexi грають ті ж самі вчорашні валютчики. Це теж є протизаконно? Не думаю.

Нагадало мені ще одну суперечку на рахунок "гонщиків" машин або ж тих самих таксистів чи ж підприємливих підприємців з Юванту. Все це відносно легка нажива з розряду або пан або пропав. Ніхто не був в їхній шкурі, не кожен здатен пройти всі кругі аду тої чи іншої професії, не кожен готовий втратити все і почати все знову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопці) ви від теми відійшли) і то так не слабо)

ПІдтримую.

Було б добре створити окрему тему "Жиди по-новому" або "Ми всі порушуємо правила 2 закони" і перенести туди весь офтопік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми всі порушуємо правила 2 закони

Щодо DVD Bluray - ти не правий. Мова йде про їх доступність. Особливо відносно доходів українців та європейців / американців.

А от щодо квиточка в маршрутці - то це ЄДИНИЙ доказ того, що я у ній їхав. Не дай бог аварія якась - я нічим не докажу, що я там був.

А квиток, це ще й страховка.

Телефони - це гарантія того, що я його чесно купив і матиму гарантію і обслуговування. І він не вкрадений у вдареного по голові валютчика...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ви щоб щось змінилося аж ніяк не хочете

Щоб викласти тут , що я хотів би змінити-однієї теми не вистачить.

Але всім відомо, щоб щось змінити зусилля треба прикладати в певній мірі і в певному місці, Звісно і певній кількості людей.І ще дуже важливо в певній послідовності.Виділяти пріоритети.

Лише та людина, місто чи країна, яка робить в першу чергуте ,шо потрібно робити в першу чергу-добивається успіху.

Так от в пріоритетах нашого населення контроль над валютниками стоїть ще в два рази далі , ніж державність російської мови.

Тому в злорадних коментарях декого при черговому грабунку валютника просвічує лише заздрість, заздрість і нічого, крім заздрості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читай!

Прочитав. Ні в Постанові №516 ні №49 немає такого обмеження. Свій депозит закрив 15,04,2014, тобто обидві постанови вже діяли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обидві постанови вже діяли.

Ні. НЕ діяли :)

{Постанова втратила чинність на підставі Постанови Національного банку № 172 від 28.03.2014}
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди які заздрять - ніколи не будуть мати того, чому заздрять і завжди будть в чорних злиднях! Цю істину я на своїї шкурі відчув.

2 Zheny@ Негарно стерати пости і цуратися свою сестру!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди які заздрять - ніколи не будуть мати того, чому заздрять і завжди будть в чорних злиднях! Цю істину я на своїї шкурі відчув.

То ми виходить заздримо "бідним" валютчикам...

Тоді ви (по цій же логіці) заздрите олігархам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди які заздрять - ніколи не будуть мати того, чому заздрять і завжди будть в чорних злиднях! Цю істину я на своїї шкурі відчув.

То ми виходить заздримо "бідним" валютчикам...

Тоді ви (по цій же логіці) заздрите олігархам :)

Замість того, щоб писати дурні, нікому не потрібні пости, краще займіться прибутковою справою і заробляйте. Тоді все буде ОК, повірте мені :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...