Перейти до змісту

Стрілянина біля "Дубка"


ZaZik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь

rl72, ти тіпа "святий"? Може щороку подаєш декларацію про лєві прибутки, зазначаєш там справжню вартість мобільника який дружина подарувала на ДН, чи золотого ланцюжка? Всі вдруг задєлуються такими законослухняними коли хочуть погнать на іншого, прям "куда бєжать".

Ми тут всі одним миром мазані, не шукайте ворогів серед собі подібних.

мобільника купив сам, тут, на борді, за 150 грн. ланцюжка немаю.

ворогів не шукаю, тільки не люблю коли туфту впарюють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти шо, валютчик?

А ти шо, податковий інспектор?

просто нездоровий інтерес на захист не зовсім законних махінацій.... а от мене завжди цікавило, є наркоторговець, зареєстрований підприємцем, сплачує податки і в пенсійний, більше навіть на благодійність виділяє гроші...то він тоже робить хороше діло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми тут всі одним миром мазані, не шукайте ворогів серед собі подібних.

Повністю згоден, я теж за мир, рівність та братство. Але якщо в мене, простого роботяги, завтра вирвуть з рук гаманець із зарплатою, то заради цього пів особового складу МВС Волинської області о 7-й ранку не ломанеться з Луцка в Ківерці затримувати озброєних бандитів "живота нє жалєя (і двох Пріусів заодно)". Чомусь мені так здається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли українців перестане душити жаба

При чому тут душити жаба? Є банк, який платить податки і дає робочі місця.

Банкі України, більше відмивають і спекулюють, ніж всі баригі на світі разом взяті. Вони, стільки біди наробили Україні, ви уявити собі не можите.

На відмінно від банків, з валютчиками можна працювати, обмінювати любу суму, по вигідному курсі, у любому об"ємі.

А, в банку, в мене лежить валютна сума на депозиті і зняти я її не можу в валюті, о це Африка - так чинити з людьми не можна. У валютчиків хочь якісь правли є, а в банків їх просто нема - вони справжні беспредельщікі.

Вибачаюся за офтоп, просто зацепило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли українців перестане душити жаба

При чому тут душити жаба? Є банк, який платить податки і дає робочі місця.

Банкі України, більше відмивають і спекулюють, ніж всі баригі на світі разом взяті. Вони, стільки біди наробили Україні, ви уявити собі не можите.

На відмінно від банків, з валютчиками можна працювати, обмінювати любу суму, по вигідному курсі, у любому об"ємі.

А, в банку, в мене лежить валютна сума на депозиті і зняти я її не можу в валюті, о це Африка - так чинити з людьми не можна. У валютчиків хочь якісь правли є, а в банків їх просто нема - вони справжні беспредельщікі.

Вибачаюся за офтоп, просто зацепило.

депозити не віддають на сьогодні лише проблемні бвнки, тому не вводьте людей в оману говорячи про всіх...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

депозити не віддають на сьогодні лише проблемні бвнки, тому не вводьте людей в оману говорячи про всіх...

Читайте постанову Нацбанку. Я з Привата дострково не можу зняти у валюті свій депозит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

депозити не віддають на сьогодні лише проблемні бвнки, тому не вводьте людей в оману говорячи про всіх...

Читайте постанову Нацбанку. Я з Привата дострково не можу зняти у валюті свій депозит.

Так ПривітБанк і є проблемний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

90-ті роки... ти позичив гроші на бізнес у авторитетної людини, вклав усе в жвачки і чекаєш поки вони продадуться. А тут раптом за достроковим поверненням вкладу приходять хлопці з праскою....

хто в цьому випадку правий - "банк" чи "вкладники"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моє питання до заступників валютчиків: якщо комусь ніззя, бо вони дуже державу дурять (крадуть з бюджету і т д), а валютчикам можна, бо вони "тіршки", то який поріг оцього "трішки", щоб було "можна"?

Поки в нас буде менталітет типу "ну я трішечки вкрав, то ж небагато, то ж не страшно" чи "ну я тільки недопалка викинув на тротуар, тут же і так засрано, то не страшно" не світить нам хороше життя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моє питання до заступників валютчиків: якщо комусь ніззя, бо вони дуже державу дурять (крадуть з бюджету і т д), а валютчикам можна, бо вони "тіршки", то який поріг оцього "трішки", щоб було "можна"?

Поки в нас буде менталітет типу "ну я трішечки вкрав, то ж небагато, то ж не страшно" чи "ну я тільки недопалка викинув на тротуар, тут же і так засрано, то не страшно" не світить нам хороше життя

в іншій темі писали про теорію розбитого вікна. Вона і тут справджується. Якщо одному можна чуть-чуть красти, та ще й під кришою, то незабаром до влади прийде Янукович і сп..ть все. Звичайно, що починати відловлювати треба не з найдрібніших порушників, а з найбільших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось писав що ви накідуєтесь но собі подібних, а не на тих хто лопатою грибе. Тому що їм ви нічого не можете пропихнути. А так звичайно валютчика легше обкласти.

давайте ті хто тут за справедливість хутко записуємся до громадьськіх організацій і йдемо штурмувати олігархів,банкірів... що б було все по букві закону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nonemers, спеціально для тебе питання: скільки має бути вкрадено щоб вважалося "лопатою грИбе", а скільки можна красти щоб вважатися "собі подібним"?

В грн будь-ласка озвучте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Банкі України, більше відмивають і спекулюють, ніж всі баригі на світі разом взяті.

ЧОмусь мені здається, що навпаки. По принципу Парето 20 / 80.

зі 100 % - 20 відсотків злодіїв роблять 80 % збитків.

В банках, якраз таки 80% банків роблять 20 % збитків.

В одному Луцьку валютчиків добрих кілька сотень. І не сотнями доларів вони обдурюють, а в місяць десятками тисяч. Кожен..

Так людині вигідно, вроді. Але якщо зобов'язати їх платити ЧЕСНІ податки, тоді їм це стане НЕ вигідно.

І поки міністри стрижуть дань з бариг, ніхто не введе закон про дозвіл на валютні операції не тільки банкам, а ще й приватним обмінникам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми тут всі одним миром мазані, не шукайте ворогів серед собі подібних.

Повністю згоден, я теж за мир, рівність та братство. Але якщо в мене, простого роботяги, завтра вирвуть з рук гаманець із зарплатою, то заради цього пів особового складу МВС Волинської області о 7-й ранку не ломанеться з Луцка в Ківерці затримувати озброєних бандитів "живота нє жалєя (і двох Пріусів заодно)". Чомусь мені так здається.

В простого работяги гаманця виривають лише тоді, коли він в дупу пяний плентається додому.Хоча неправдоподібно, бо в нього і гаманця нема. Але суть в іншому.

На валютників полюють не прості гопники, а конкретні звірі, котрі вбивають легким порухом руки. Тому й така реакція міліції.

Також,якщо квартира під сигналізацією , то на її відкриття міліція теж приїде набагато швидше ніж на інші.

Просто спасіння потопаючих- справа рук самих потопаючих і нічого тут не вдієш, ідеального суспільства поки що нема.

І ніяк не кращим стане життя, коли будемо просто тупо заздрити і нарікати на наших сусідів, замість жити дружно і згуртовано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читайте постанову Нацбанку. Я з Привата дострково не можу зняти у валюті свій депозит.

І де в тій постанові заборона? Закрив достроково два депозити в різних валютах в Приваті і забрав кошти.

П.С. Взагалі-то тема не про те, але:

Валютчик без ліцензії Нацбанку - порушник закону.

Мєнти, які кришують і беруть данину з валютчиків - порушники закону.

Грабіжники, які бомбанули валютчика - порушники закону.

Не буває "маленьких порушників закону" чи "великих порушників закону", є лише "порушники закону". Але у кожного своя стаття і міру відповідальності, за це порушення, може встановити лише наш продажний суд.

Для Вадіма: я також порушник закону, бо отримую частину зарплати в конверті. Це мені не заважає осуджувати дії інших злочинців. І хай кине в мене камінь той, хто без гріха. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку скажу,міліція добре спрацювала і пофіг оперу кого бомбанули,пекаря з зарплатою,чи валютчика.Ну в США мало хто був з нашого форуму(я теж не був),але там прийшовши в магазин і купивши шубу за 3 тис.готівкою ,готуюся до спілкуванню з поліцією(сусід по будинку 2 рази по 5 років там жив і цю тему ми обговорювали).З цього треба починати,звикати жити по безготівковому принципу оплати.А в Польші то кожен був,що там валютчиків тільки під страхом кримінального переслідування розігнали?Я тему не вивчав,то моє імхо-економічні вважелі в Польші головні були.Кого валютчики за руку хватали обміняти гроші?Так що держава винна,ну і ми з вами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nonemers, спеціально для тебе питання: скільки має бути вкрадено щоб вважалося "лопатою грИбе", а скільки можна красти щоб вважатися "собі подібним"?

В грн будь-ласка озвучте

для чого вам цифри. проста логіка. як що однин валютчик не заплатив податку то допустимо одна пенсіонерка залишилась без пенсії, а от якщо один чиновник не заплатив чи ще гірше вкрав то пенсії не получить багато пенсіонерів.це для прикладу.

а ще моя думка ви тут їх хочете на чисту воду вивести а самі ж до них ходете міняти. ну звісно не всі, але й ті що ходять будуть писати що не користуються їхніми послугами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як що однин валютчик не заплатив податку то допустимо одна пенсіонерка залишилась без пенсії, а от якщо один чиновник не заплатив чи ще гірше вкрав то пенсії не получить багато пенсіонерів.це для прикладу.

А якщо один валютчик не заплатив податку на три пенсіонерки? а на п"ять? скільки валютчику треба лишити пенсіонерок без пенсії, щоб вважалося що він "гребе багато"?

Ви уявлення не маєте (як і я теж) скільки грошей проходить через валютчика, які він має прибутки, і скільки він би мав платити податків, якщо це оформити офіційно

Але ж стверджуєте що він "тіко чуть-чуть"

з.і. скажіть це тій пенсіонерці, яку той валютчик позбавив пенсії, що валютчик краде небагато, чуть чуть фактично :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vampirich

всеодно вони крадуть менше ніж чиновники. а в нашій державі крадуть, дають ,беруть усі. і ти б брав як би була змога просто в тебе її немає (так собі уявляю).це що ми тут пишим по суті нічого не міняє. а ти йди і скажи тисячам пенсіонерів що в них не буде пенсії бо чиновнику можна красти і його не можна покарати. наша державата так про нас піклується що виживає кожен як може, а те що є валютчики так миж їх роботою забеспечуєм. щоб не було валютчиків потрібно щоб в нас влада хоча б трошкі дбала про людей. яб обрав між мінялою і мужновладцем, мінялу так як він завдасть меньше шкоди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

депозити не віддають на сьогодні лише проблемні бвнки, тому не вводьте людей в оману говорячи про всіх...

Читайте постанову Нацбанку. Я з Привата дострково не можу зняти у валюті свій депозит.

Так ПривітБанк і є проблемний...

Це Нацбанк є проблемний і завжди був. А приват один з найбільших по депозитах - "лучше із худшого"

І де в тій постанові заборона? Закрив достроково два депозити в різних валютах в Приваті і забрав кошти.

Валюту достроково не дають зняти, лише у гривнях!

Так людині вигідно, вроді. Але якщо зобов'язати їх платити ЧЕСНІ податки, тоді їм це стане НЕ вигідно.

І поки міністри стрижуть дань з бариг, ніхто не введе закон про дозвіл на валютні операції не тільки банкам, а ще й приватним обмінникам.

Дайте людям нормальні можливості, рівні права і закони - І ВОНИ БУДУТЬ ПЛАТИТИ податки. А в африканських реалія - все по африканські

моє питання до заступників валютчиків: якщо комусь ніззя, бо вони дуже державу дурять (крадуть з бюджету і т д), а валютчикам можна, бо вони "тіршки", то який поріг оцього "трішки", щоб було "можна"?

Державні казнокради, разом з банками крадуть в таких маштаб, що валютчики передними просто сліпі, новонароджені котята. Тут недавно, на НДСі з неіснуючого літака, чинуші таку суму вкрали що ніякі валютчики і рядом нестоять. І це тільки те, що засвітилося, а про серйозніші схеми буду мовчати, бо не повірете і собі проблем нехочу.

Звісно починати порядок звідкісь треба, але погодтеся, рівні права і закони нам несівтять з такими політиками, а без цих фундаментальних основ, нічого не побудуєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валюту достроково не дають зняти, лише у гривнях!

Де про ЦЕ пише в постанові? Я знімав в євро і доларах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моє питання до заступників валютчиків: якщо комусь ніззя, бо вони дуже державу дурять (крадуть з бюджету і т д), а валютчикам можна, бо вони "тіршки", то який поріг оцього "трішки", щоб було "можна"?

В кожного межа там, де совість дозволяє. Хтось змушений ухилятись щоб вистачило на їжу, вдягнутись і вивчити дитину, а хтось - щоб вистачило на Лендкрузер і нерухомість в Іспанії. Все пізнається в порівнянні. Моя психологія проста - нехай держава спочатку зазирне в гаманець найбагатших, потім в багатеньких, а тоді до всіх інших дійде що пора платити податки сповна. А поки що я недоплачений податок піду віднесу своїй бабусі, яку держава обділяє пенсією.

І щодо заборони нелегальних валютних операцій: це приблизно того поля ягода як і заборона варити самогон (за це штраф згідно ст. 176-177 КУпАП) - і те і те складно контролювати, тому простіше заборонити, бо ж "чорний ринок". Держава забороняє, відстоюючи свої економічні інтереси, а бабулька-самогонщиця в селі разом з валютчиком кладуть на заборону, відстоюючи свої економічні інтереси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валюту достроково не дають зняти, лише у гривнях!

Де про ЦЕ пише в постанові? Я знімав в євро і доларах.

Нацбанк із 28 лютого встановив низку обмежень на валютному ринку. Зокрема, регулятор дав банкам право в разі дострокового зняття коштів із валютних рахунків повертати їх у гривні за курсом банку на день проведення такої операції, а також зобов’язав банки обмежити видачу коштів із валютних рахунків через каси і банкомати до 15 тис. грн на одного клієнта на добу, з урахуванням офіційного курсу НБУ.

І щодо заборони нелегальних валютних операцій: це приблизно того поля ягода як і заборона варити самогон (за це штраф згідно ст. 176-177 КУпАП) - і те і те складно контролювати, тому простіше заборонити, бо ж "чорний ринок". Держава забороняє, відстоюючи свої економічні інтереси, а бабулька-самогонщиця в селі разом з валютчиком кладуть на заборону, відстоюючи свої економічні інтереси.

Правильно! Кожен старається вижити, в цьому жорстокому і холодному світі. Не в кожно ж багатенькі батькі, дехто з болота гавна старається викарапкатися на світ божий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як що однин валютчик не заплатив податку то допустимо одна пенсіонерка залишилась без пенсії, а от якщо один чиновник не заплатив чи ще гірше вкрав то пенсії не получить багато пенсіонерів.це для прикладу.

А якщо один валютчик не заплатив податку на три пенсіонерки? а на п"ять? скільки валютчику треба лишити пенсіонерок без пенсії, щоб вважалося що він "гребе багато"?

Ви уявлення не маєте (як і я теж) скільки грошей проходить через валютчика, які він має прибутки, і скільки він би мав платити податків, якщо це оформити офіційно

Але ж стверджуєте що він "тіко чуть-чуть"

з.і. скажіть це тій пенсіонерці, яку той валютчик позбавив пенсії, що валютчик краде небагато, чуть чуть фактично :)

Якщо такий чесний громадянин- чому проходиш повз таке кричуще порушення?

Якщо так переживаєш за державу- підійди до валютника та викрий його привселюдно, піднімай громадкість, викличи міліцію.

Чому не борешся з кровосісями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...