Перейти до змісту

Стрілянина біля "Дубка"


ZaZik

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні близько о-пів на восьму чув постріли зі сторони дубка .

8:30 - багато міліції, розбитий міліцейський "пріус", декілька машин з незначними ушкодженнями. Стоїть "щвидка". Один затриманий на асвальті в кайданках.

Хто в курсі доповніть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь

По інформації: четверо бандюків з пістолєтами, зальотні, вроді з Житомирщини, приїхали на Волинь грохнути якогось валютчика.

При затриманні вчинили збройний опір. Як сказали, проведена блискавична операція по затриманню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні близько о-пів на восьму чув постріли зі сторони дубка .

8:30 - багато міліції, розбитий міліцейський "пріус", декілька машин з незначними ушкодженнями. Стоїть "щвидка". Один затриманий на асвальті в кайданках.

Хто в курсі доповніть.

http://www.volynnews.com/news/extreme/u-kivertsiakh-perestrilka-zatrymaly-chotyrokh-porushnykiv/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки розбили два (в першому і другому випадках є винуватці). після рішень судів будуть відшкодовувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По інформації: четверо бандюків з пістолєтами, зальотні, вроді з Житомирщини, приїхали на Волинь грохнути якогось валютчика.

При затриманні вчинили збройний опір. Як сказали, проведена блискавична операція по затриманню.

http://www.volynnews.com/news/extreme/fotoreportazh-zatrymannia-rozbiynoyi-hrupy-u-kivertsiakh/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби наші поліціянти так швидко та результативно діяли по всім фактам злочинів, а не тільки коли пограбують валютника, то злочинність вимерла б, як явище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли міліція почне у валютників конфісковувати гроші, як це передбачає закон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки ще цілих пріусів лишилось ? :_09:

Автомобілі сучасні, екологічні та економічні, але "бобік" на таран крепший. Хоч трохи видно, что працює міліція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли міліція почне у валютників конфісковувати гроші, як це передбачає закон?

Це з області фантастики. Хто ж буде різати курку, яка несе золоті яйця? ЇЇ треба всіляко оберігати і "кришувати", що ми і бачимо в даному сюжеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли українців перестане душити жаба

При чому тут душити жаба? Є банк, який платить податки і дає робочі місця. Є валютний барига, який платить хабарі прокурорам, немає ліцензії і не платить ні копійки в бюджет. Є закони, які передбачають відповідальність за це. Хочеш класно жити і їздити по хорошим дорогам, але ти захищаєш тих, хто порушує закон і позбавляє твоїх дідусів і бабусь нормальних пенсій і т.д. Але мабуть це не дійде ніколи таким "українцям".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у нас тепер валютчики - це підприємці? :_09: Не вкурсі!!

Чи це ВН помилились??? Чи ВВСі???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є банк, який платить податки і дає робочі місця. Є валютний барига, який платить хабарі прокурорам, немає ліцензії і не платить ні копійки в бюджет.

Є великі валютники, які платять прокурорам і вище на "от'єбіться від нас", мають захист держави і болт на громадян.

Давайте бандюки будуть відстрелювати підпільних "кулінарів", які торти роблять на замовлення, не платячи податків? А чо, є ж "Рошен", хулє!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме дивує з якою швидкістю нашли бамбіл звичайно якщо це ті що сьогодні на Дружби Народів валючика пресували В 7-мій ранку віджали а в 8,30 вже в новинах "герої засітились"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцке четверо вооруженных жителей Житомирской области, скрываясь от погони, разбили две машины милиции

http://www.zhitomir.info/news_135443.html

писали, що з Рівненщини, а тут щей з Житорима. Хтось десь запутався, ЗМІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да....пів морди тойотки відвалилось....а стосовно тих хто не платить податки, то може таки дойдем то того що це будуть винятки, а не система....невже ми не здатні на це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, через те, що починаючи з олгархів типу Єремєєва, які платять зарплати в конвертах і закінчуючи валютчиками і дрібними підприємцями, які платять мінімум в ПФ, держава наповнює його наприклад платежами з мобільного звязку 7,5%, при продажі золота, автомобіля, валюти і т.д., тобто з повітря, бо пенсійний фонд і те, за що беруть гроші не пов'язане між собою. В результаті виходить - одні багатіють, з інших здирають, а інші ледве зв'язують кінці з кінцями. Якщо ми хочемо побудувати цивілізовану державу, то потрібно припиняти здирництво в роддомах, дитячих садках, школах, університетах, еміграційних службах і брати за яйця тих, хто бере хабарі і хто уникає сплати податків. Інакше в нас тут нічого не зміниться. Я ще раз повторю - є закон, який передбачає адміністративну відповідальність і конфіскацію готівки у людей, які займаються обміном валюти і його потрібно виконувати. Чи ми будемо жити за подвійними стандартами, одні платитимуть, а інші ні? Чому біля Гостинця бабок, які продають власноруч вирощені помідори, огірки, полуницю ганяють, а міняйл ні? Хочеш міняти - бери ліцензію, бери площу в оренду, плати податки і міняй скільки влізе, як варіант торгуй на форексі, ніхто ж не забороняє. Все повинно бути цивілізовано, зараз ж не 90-ті. Тотальна безкарність призводить до ще більшої корупції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли українців перестане душити жаба

При чому тут душити жаба? Є банк, який платить податки і дає робочі місця. Є валютний барига, який платить хабарі прокурорам, немає ліцензії і не платить ні копійки в бюджет. Є закони, які передбачають відповідальність за це. Хочеш класно жити і їздити по хорошим дорогам, але ти захищаєш тих, хто порушує закон і позбавляє твоїх дідусів і бабусь нормальних пенсій і т.д. Але мабуть це не дійде ніколи таким "українцям".

Валютники,яких я знаю, зареєстровані підприємцями і платять податки.

А ти особисто,скільки податків сплачуєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валютники,яких я знаю, зареєстровані підприємцями і платять податки.

))))

Шож вони чек при обміні не видають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валютники,яких я знаю, зареєстровані підприємцями і платять податки.

А ти особисто,скільки податків сплачуєш?

Ага, підприємці: вид діяльності - інформаційні послуги, єдинщик і звіт-нульовка. Ліцензія на здійснення валютообмінних операцій від НБУ є? Так отож...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валютники,яких я знаю, зареєстровані підприємцями і платять податки.

Але вони, напевно, згідно патенту/дозволу/ліцензії повинні на законних підставах продавати іншу групу товарів, а ніж валюту???!!!! Чи вони мають ліцензію на здійснення валютних операцій??? http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/15-93

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...