Перейти до змісту

Стрілянина біля "Дубка"


ZaZik

Рекомендовані повідомлення

То ми виходить заздримо "бідним" валютчикам...

Про мэгобагатих валютчиків - то міф, я думаю.

Знайомий з двома. Перший, щоб судити по його достаткам - може дозволити собі відпочити не далі Туреччини - Єгипту. По моїх спостереженнях для цього треба заробляти десь так від 4 к грн в місяць.

Другий - був валютчиком в 90х роках, розкрутився з позичених 2000 $, але під тиском обставин припинив діяльність, навіть на машину не назбирав. ХЗ, може то мені 2 таких "слабеньких" попалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь

Люди які заздрять - ніколи не будуть мати того, чому заздрять і завжди будть в чорних злиднях! Цю істину я на своїї шкурі відчув. 2 Zheny@ Негарно стерати пости і цуратися свою сестру!

1) нікому не заздрю. Абсолютно.

2) Свої пости я не стираю - є доказ?? В студію!!! (Між іншим, права стиратити пости я не маю. Як свої так і чужі)

3) І про яку мою сестру йде мова, що я її цураюся???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви вважаєте що назва теми і наповнення невідповідають дійсності ? Най буде так, але 7 сторінок дискусії ставить під сумнів Вашу думку :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні. НЕ діяли :)

{Постанова втратила чинність на підставі Постанови Національного банку № 172 від 28.03.2014}

516 діяла і діє досі, 49 дійсно не діяла, хоча в обох немає дозволу видавати достроково розірвані валютні депозити, у нац. валюті, хоча саме на них посилається Pegas, ще й обзивається, коли ми там нічого такого не знаходимо. Хоча такий дозвіл дійсно є, постанова №328 почала діяти з 1 червня і діє до 1 вересня.

"уповноважені банки мають право достроково повертати вклади, залучені в іноземній валюті за всіма типами договорів, та достроково погашати ощадні (депозитні) сертифікати, номіновані в іноземній валюті, у національній валюті за курсом купівлі іноземної валюти уповноваженого банку на день проведення операції."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

кожен заробляе як може, кожен рано чі пізно платить за те, чім він займаеця (я про нелегальні справи), простий роботяга штрафами, доганами, невидачою премії, на кінець звільненням, в інших конфіскують майно, валютників штрафують і віддають під суд (десь навіть відео було на ВН). Валютник після нападу на нього лежить в лікарні після 8 ударів по голові самовиточеною бітою, і з цілої теми не нашлось людини яка задалаб питання *а як взагалі здоров*я того, на кого нападали* чі всі думають, що просто дали по морді і все? Всіх лише цікавить і обурюе те що хтось несплачуе податки. І правильно писали, якшо в когось вкрадуть гаманець його міліція не знайде, а валютників кришують тому і зловили, не тому що кришують, а через те, що банду гуляла в 4 областях, і міліція знала що вони в луцьку. Такі як вони не крадуть гаманці в перехожих, вони їх вбивають, тому якщо в вас вкрали гаманець, дакуйте богу що живі здорові! І ще одне, так, інфа на подумать, усі четверо бандитів судимі, один з яких сидів за вбивство, відрубав голову чоловіку сокирою. Ну тат я не знаю, один неплатить податків для того щоб зробити свое життя кращим, (і ні в якої бабушкі він пенсію не краде) а їнший вбивае людей і нападае на них зі зброею!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожен заробляе як може, кожен рано чі пізно платить за те, чім він займаеця (я про нелегальні справи), простий роботяга штрафами, доганами, невидачою премії, на кінець звільненням, в інших конфіскують майно, валютників штрафують і віддають під суд (десь навіть відео було на ВН). Валютник після нападу на нього лежить в лікарні після 8 ударів по голові самовиточеною бітою, і з цілої теми не нашлось людини яка задалаб питання *а як взагалі здоров*я того, на кого нападали* чі всі думають, що просто дали по морді і все? Всіх лише цікавить і обурюе те що хтось несплачуе податки. І правильно писали, якшо в когось вкрадуть гаманець його міліція не знайде, а валютників кришують тому і зловили, не тому що кришують, а через те, що банду гуляла в 4 областях, і міліція знала що вони в луцьку. Такі як вони не крадуть гаманці в перехожих, вони їх вбивають, тому якщо в вас вкрали гаманець, дакуйте богу що живі здорові! І ще одне, так, інфа на подумать, усі четверо бандитів судимі, один з яких сидів за вбивство, відрубав голову чоловіку сокирою. Ну тат я не знаю, один неплатить податків для того щоб зробити свое життя кращим, (і ні в якої бабушкі він пенсію не краде) а їнший вбивае людей і нападае на них зі зброею!

А Ви мухи і котлети не мішайте.

чі всі думають, що просто дали по морді і все?

А він ЩО, також так думав, коли йшов "працювати валютчиком"? Нехай йшов працював на офіційну роботу - получив би моральних пілюлєй чи догану, як я, наприклад.

Всіх лише цікавить і обурюе те що хтось несплачуе податки.

Звичайно! податки - це соцвиплати. Які ті податки - це вже інше питання, і не по цій темі.

ПС. Вибираєш роботу - враховуй ризики і наслідки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так і написат, ти получаеш моральних хтось фізичних, мух і котлет не мішаю, де великі гроші там і великий ризик, а на рахунок податків, їх завжиди неплатили, неплатять і будуть платити це вигідно як робітнику, так і роботодавцю і так склалось що в нас більшість вдавиця за копійку, так що можна тількі змеритись з тим що хтось платить податок ( такі як ти) а хтось ні, і ці ХТОСЬ не тількі валютникі якіх в місті штук 10-15 а то й меньше, а і мільйонери яких в луцьку хватае!

ПС. поки отримую зарплату в конверті ніяких податків платити не збираюсь, ось коли мені будуть видавати зарплату в повному опсязі а не в конверті, і в дагонку * шось не нравиця шукай іншу роботу* ось тоді і про податки поговоримо, а добре оплачувану роботу не так то просто і найти, замкнуте коло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А він ЩО, також так думав, коли йшов "працювати валютчиком"? Нехай йшов працював на офіційну роботу - получив би моральних пілюлєй чи догану, як я, наприклад.

То ти ще на "Сафроні" не працював, там за оплошность можна і ключом в череп отримати (сам не бачив, але судячи з того як там хазяїн "строїть" підлеглих - краще йти в валютчики).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Itzamna, ніхарошеє ета дєла отак с мусарамі сатруднічать бєс профіта, карма такая штука шо патом еті же мусара тібя прімут з децелом, по наводкє таво катораму кадато нєатсипал, іщо і ржать будут с тібя. Лучше забєй єслі птіц нєгордий, етаже толька 20 євра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Не відкриватиму нову тему, бо питання наштовхується ті самі (аж журналісти двічі написали).

У Луцьку двоє чоловіків побили та обікрали валютника

Розслідування розбійного нападу на лучанина перебуває на контролі в керівництва прокуратури області.


Луцька місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво розслідуванням розбійного нападу, внаслідок якого лучанину завдано збитків на понад 800 тисяч гривень, - повідомляє прес-служба прокуратури області.
Учора о 21.00 у місті Луцьку на вулиці Метельницького двоє невідомих осіб здійснили розбійний напад на громадянина і, завдавши йому ударів биткою, відкрито заволоділи його рюкзаком, в якому знаходилось близько 30 000 доларів США, та мобільним телефоном. Після того зловмисники зникли в невідомому напрямку на автомобілі "Шкода".

На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група Луцького відділу поліції та перший заступник прокурора області, за керівництва якого було забезпечено належне проведення першочергових слідчих дій та заходів задля встановлення можливих свідків події й осіб, причетних до скоєння нападу.

Відомості про вчинення розбою, унаслідок якого завдано матеріальних збитків в особливо великих розмірах (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України) внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань Луцьким відділом поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області.

Хід розслідування перебуває на контролі в керівництва прокуратури області.

http://www.volynpost.com/news/72267-u-lucku-dvoie-cholovikiv-pobyly-ta-obikraly-valyutnyka

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...