Перейти до змісту

Стрілянина біля "Дубка"


ZaZik

Рекомендовані повідомлення

Валютники,яких я знаю, зареєстровані підприємцями і платять податки.

Шо, і беруть збір в Пенсійний фонд з операції обміну валюти ? І копію паспорта роблять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь

Ніяк не можу звести докупи - закони, революція, ідіот. Одні з основних вимог революції - дотримання законів і протидія корупції. Ви ж закликаєте до протилежного - платити далі хабарі правоохоронцям і займатись незаконним обміном валют, це по вашому нормально.

Спеціально для тебе.

Є два лікарі - окуліст та проктолог.

Коли щось з жопою ти ж ідеш до проктолога, а не окуліста., а коли проблеми з очима - ти ж ідеш до окуліста, так?

Тепер до нашоі ситуаціі - був грабіж, ось іх і зловили спеціально вивчені на такій справі люди, вони економікою не займаються, і повір там з відділу бо боротьбі з економічними злочинами в групі теж хтось був, ось вони і будуть займатись економікою.

Але це зовсім різні люди хоча міліція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як бачу ситуацію я - одні злочинці здійснили напад на інших. В одному випадку нападники будуть покарані, в іншому випадку злочинців вже назвали підприємцями і ніякої вини за те, чим вони незаконно займались, не понесуть, оскільки справно платять. По ідеї їх щодня мали б затримувати, виписувати адмін-штрафи і конфісковувати валюту до того часу, поки не оформлять відповідні ліцензії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю об'єм чорного ринку валюти мабуть навіть більший ніж у міжбанку, так що ще потрібно розібратись в темноті, хто собаки, а хто комарі. І це не значить що треба позбавитись собаки і лягти спати, щоб прокинутись покусаним комарами. Потрібно вести боротьбу по усіх напрямках.

Я ж не кажу, що потрібно валютчикам дати такий самий термін як нападникам, я кажу, що потрібно дати термін нападникам і штраф і конфіскацію валютникам, так як передбачано законодавством. По-моєму цілком справедливо. А закривати очі на одні правопорушення, а по іншим карати - це не є нормально. Для цього є суворість покарання - за тяжкий злочин - суворіше, за правопрорушення - м'якше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Black, готовий поклястися що ніколи не уникав сплати податків? Може й зарплата в тебе біла? Чия б корова мукала.

Єдиний злочин валютчика - що він частково уникає сплати податків. Частково - тому що якийсь податок таки платить. І цей податок десь такий самий як і у власників магазинів з оборотами на мільйони. Він не вкрав. І поки держава не навчиться правильно розпоряджатися податковими надходженнями в казну, поки держава не навчить своїх чиновників не красти і сумлінно працювати, доти можна вважати що вкрасти в держави якусь несуттєву сумму яку хіба на харчі хватить - то не злочин.

А заодно розкажи нам де можна поміняти валюту у вихідний день?

Додано:

Логічно, якщо держава недофінансує мою школу, лікарню і тд то мені доведеться недоплатити податки щоб самому дофінансувати школу чи лікарню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валютники,яких я знаю, зареєстровані підприємцями і платять податки.

А ти особисто,скільки податків сплачуєш?

Ага, підприємці: вид діяльності - інформаційні послуги, єдинщик і звіт-нульовка. Ліцензія на здійснення валютообмінних операцій від НБУ є? Так отож...

От через аналогічні причини і дороги роблять не якісно, а засипають в ями здертий асфальт, і мінімальна зарплата і пенсія не 5000 грн, а 1000. Так що думаю не варто з цим миритись, а потрібно змінювати ситуацію - або дотримуватись законів або змінювати їх, щоб створити легкі і прозорі умови для того ж обміну, щоб це було доступно не лише банкам і наповнювався бюджет.

Black, готовий поклястися що ніколи не уникав сплати податків? Може й зарплата в тебе біла?

Я не давав хабарів, щоб уникнути сплати податків. Зарплата не біла, в тому то й справа, чому не ї...ть тих, хто її платить або не піднімуть мінімалку до рівня хоча б 2500 грн? Так само питання, чому я плачу в ПФ з мобільного звязку чи при обміні валюти і в майбутньому не отримаю жодної копійки з цих грошей? Чому я повинен доплачувати лікарю в лікарні, чи платити за ремонт школи? Мені ніхто не доплачує на ремонт житла, а вам? Ці всі відносини побудовані неправильно, кругом якісь недоплати, недофінансування, а часто це через те, що хтось розкрадає, уникає сплати податків, а за це платять ті, хто не повинен цього робити,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую погляди Black стосовно "закон один для всіх", намагаюся зрозуміти позицію diFoto "валютчик товариш чорного ринку".

Торгівля валютою і виготовлення тортів невже так схожі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Торгівля валютою і виготовлення тортів невже так схожі ?

Якщо розглядати з точки зору ухилення від сплати податків - то так.

А ви теж отримуєте лише білу зарплату? Може ще й подарунки декларуєте? Хабарів ніколи не давали?

Зарплата не біла, в тому то й справа, чому не ї...ть тих, хто її платить

Нутк задекларуй те що отримуєш в конверті, чи аргумент типу "закон для всіх один" тут не щітаєця? Ти ж спільно зі своїм роботодавцем дуриш щомісяця державу на третину своєї лєвої ЗП, чи ніколи над цим не задумувався? Простіше валютчикам сказати ая-яй, так?

А хабарництво і несплата податків то 2 великі різниці, так що якщо не давав/отримував хабарів то не значить що ти чистий перед податковим кодексом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема в тому що Ви обоє праві. Тобто є правда і BLACK і в Difoto. а от істина ще нам дуже далека

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблему обміну у вихідний день можна вирішити встановленням обмінників типу банкоматів, які є навіть у африканських країнах, запихаєш долари, видає гривні або навпаки, але чомусь я жодного такого в Україні не бачив, можливо і є у великих містах. З чим це повязано не знаю, можливо бояться, що будуть запихати фальшиві купюри. Що не говоріть, але мордаті дядьки з пачками грошей на ринках - це пережитки минулого. Але чомусь навіть поява торгових центрів зі знижками на товари не призводить у нас до зникнення ринків з шаленими цінами, точно так само як і сотень банків до зникнення валютників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Black, ти як маленький. Поки буде спрос - будуть мордаті дядьки з пачками і будуть шалені ціни.

Я можу купити пляшку пива в сусідньому будинку за 7,5 грн, а можу перейти через дорогу і пройти ще 500 м і там купити по 5,5. Дядько десь так з Торчина приїхав із заробітків з доларами, і в неділю вирішив на базарі купити собі мотокосу, дочці і жінці плаття, сину велосипед. То він що, ідіот, в будень шукати банк щоб обміняти долари, а потім ще й кататись по Епіцентрам, Порт-сіті і Велозонах щоб принципово не дати виручки цим "зажратим базарним торгашам"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynnews.com/news/city/video-komentar-zatrymanoho-pid-chas-strilianyny-u-kivertsiakh/

і тут нас впіймали ))

ВІДЕО-КОМЕНТАР ЗАТРИМАНОГО ПІД ЧАС СТРІЛЯНИНИ У КІВЕРЦЯХ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що за народ - все неладно.

Да молодці міліціянти, що спіймали озброєних розбійників. Просто молодці. Не злякалися нинішньої напруженої ситуації, не відступили під кулями, а ризикуючи здоров"ям затримали. Молодці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж не кажу, що потрібно валютчикам дати такий самий термін як нападникам, я кажу, що потрібно дати термін нападникам і штраф і конфіскацію валютникам,

Для того , щоб давати чи то термін , чи то штраф- требазак мати законні підстави для цього.

Той факт, що людина має в руках пачку грошей, ще нічого не доводить, крім як деяких особливо заздрісних до посиленного виділення слини.

Причина ж такої ,,класової ненависті ,, до валютника, бо він ось тут поряд, він не у високих кабінетах, не в розкішних лімузинах.Він наче такий, як я , але чомусь в нього є пака грошей, а вмене нема.А поскільки я апріорі хороший(хоча і бідний), то для власного самозаспокоєння признаємо валютника(або любого, в кого більше мене) тупим, бездарним і безпринципним.

А заробляє він більше мене лише тому , що він злочинець, а я законослухняний ( насправді не зовсім).А коли на нього нападуть- ото вже я втішатимусь і знову моя бідність буде оправдана.Хоча для повного самозаспокоєння мені хочеться підтримки інших, що саме так і є, і що я не один такий .

Меня обманывать не трудно

Я сам обманываться рад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по-моєму, ситуація виглядає так: погані чужі хлопці пограбували баригу підприємця, який сплачує тим, хто згідно закону повинні його штрафувати, конфіскувати і присікати його незаконну діяльність податки до бюджету, має відповідні дозволи/ліцензії на вид діяльності, якою займається. Правоохоронці провели блискавичну операцію і затримали грабіжників. Молодці. От тільки цікаво, чому немає такої оперативності і результативності, коли грабують звичайних людей?

Пи.Си. Зарплата у мене вся біла, не мінімальна. І так,я сплачую податки. То чи можу я бути впевнена, що у разі чого, тьху-тьху, міліція реагуватиме так же оперативно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і тут нас впіймали ))

+так гарно говорить, шавіть не "шокає", а "що" говорить. Навіть суржика немає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ви і "роздули"!!! шо це така супер сенсація!!! блін дивився не так давно 10-15 відповідей, а "попереливали з пустого в порожнє" стало 40,а я думав щось капєц круте.5f9b11006d61643066318ef34d42a2b8.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Black, готовий поклястися що ніколи не уникав сплати податків? Може й зарплата в тебе біла? Чия б корова мукала.

Єдиний злочин валютчика - що він частково уникає сплати податків. Частково - тому що якийсь податок таки платить. І цей податок десь такий самий як і у власників магазинів з оборотами на мільйони. Він не вкрав. І поки держава не навчиться правильно розпоряджатися податковими надходженнями в казну, поки держава не навчить своїх чиновників не красти і сумлінно працювати, доти можна вважати що вкрасти в держави якусь несуттєву сумму яку хіба на харчі хватить - то не злочин.

А заодно розкажи нам де можна поміняти валюту у вихідний день?

Додано:

Логічно, якщо держава недофінансує мою школу, лікарню і тд то мені доведеться недоплатити податки щоб самому дофінансувати школу чи лікарню.

*рукаліцо*

які податки платить валютник?

відкупні "криші" - це не податки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

*рукаліцо* які податки платить валютник? відкупні "криші" - це не податки

там десь вище спеціально для таких як ти написали шо валючтики реєструються ФОПами і платять податок+ПФ (а це щомісяця приблизно 500-600 грн якшо 1 група з оборотом до 150 к грн в рік). І це між іншим більше ніж сплачують роботодавці з кожного манагєра/одміна/опешніка на мінімалці.

ЗІ можеш прибрати тепер руку від ліца.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там десь вище спеціально для таких як ти написали шо валючтики реєструються ФОПами і

там десь вище також вже писали, що на торгівлю валютою потрібна ліцензія.

і єдиний податок + ПФ, які платаять ці так звані ФОПи немає ніякого відношення до торгівлі валютою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72, ти тіпа "святий"? Може щороку подаєш декларацію про лєві прибутки, зазначаєш там справжню вартість мобільника який дружина подарувала на ДН, чи золотого ланцюжка? Всі вдруг задєлуються такими законослухняними коли хочуть погнать на іншого, прям "куда бєжать".

Ми тут всі одним миром мазані, не шукайте ворогів серед собі подібних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72, ти тіпа "святий"? Може щороку подаєш декларацію про лєві прибутки, зазначаєш там справжню вартість мобільника який дружина подарувала на ДН, чи золотого ланцюжка? Всі вдруг задєлуються такими законослухняними коли хочуть погнать на іншого, прям "куда бєжать".

Ми тут всі одним миром мазані, не шукайте ворогів серед собі подібних.

Ти шо, валютчик?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...