Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

18 минут назад, nickel сказал:

ЦУМ, Нобель, Спорт-Лайф (сходу більше не згадаю) - усі працівники офіційно оформлені і платять податки тут, на місці. 

самому не смішно? Я ще можу додати Лучеськ,ФК Волинь,ЦУМ Івано-Франківськ,ТРК Аверс. Хоча в реєстрах в Україні йому нічого не належить.Голий і босий.
 

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, zaHARE сказал:

самому не смішно? Я ще можу додати Лучеськ,ФК Волинь,ЦУМ Івано-Франківськ,ТРК Аверс. Хоча в реєстрах в Україні йому нічого не належить.Голий і босий.
 

Абсолютно не смішно. Палиця веде бізнес на 100 % аналогічно як і Петя - все через офшори. І я не бачу різниці між Ахметовим і Коломойським, Петьою і Палицею. Важко повірити в твою незаангажованність, якщо ти в Петі цього не бачиш, а в інших бачиш.

  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, nickel сказал:

Абсолютно не смішно. Палиця веде бізнес на 100 % аналогічно як і Петя - все через офшори. І я не бачу різниці між Ахметовим і Коломойським, Петьою і Палицею. Важко повірити в твою незаангажованність, якщо ти в Петі цього не бачиш, а в інших бачиш.

Ще раз запитаю. Скільки гривень заплачено податків в Україні з бізнесу Палиці?
 А і ще походу запитання-  В яких меценатських проектах приймали участь ЦУМ, Спорт-лайф і Нобель? 

  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, zaHARE сказал:

Ще раз запитаю. Скільки гривень заплачено податків в Україні з бізнесу Палиці?

Скільки не знаю. Але всі податки платяться в Україні. Усі кіпрські власники платять податки в Україні, прибутки виводять за кордон, але податки в Україні. І якщо для тебе розмір має значення, то з твоєї ж логіки Петя тоді більший гандон, бо він більше прибутків виводить на Кіпр, Палиці такі прибутки і не снилися.

1 минуту назад, zaHARE сказал:

 А і ще походу запитання-  В яких меценатських проектах приймали участь ЦУМ, Спорт-лайф і Нобель? 

Це тільки коротенька копіпаста:

 «Розвиток територіальних громад»
Програма передбачає підтримку громадських ініціатив, які спрямовані на розв'язання актуальних проблем територіальних громад.

«З добром у серці»
Програма передбачає підтримку людей з особливими потребами, пенсіонерів, ветеранів та інших незахищених категорій громадян.

«Волинь спортивна»
Програма спрямована на розвиток та популяризацію спорту, фізичної культури, здорового способу життя. Передбачає будівництво об'єктів спортивної інфраструктури, підтримку провідних спортсменів області, організацію та підтримку змагань.

«Культура і духовність»
Програма спрямована на збереження традицій українського народу, підтримку культурно-мистецьких заходів, творчих особистостей та колективів, закладів культури.

«Здоров'я волинян»
Програма спрямована на покращення здоров'я волинян шляхом організації змістовного відпочинку для молоді, зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров'я.

«Сучасна освіта»
Програма спрямована на створення умов для всебічного розвитку та ефективного навчання школярів, студентів професійно-технічних навчальних закладів.

«Підтримка обдарованої молоді»
Програма передбачає підтримку талановитої молоді задля самовдосконалення. Гуртує спільноту небайдужих молодих українців для розвитку суспільства. 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, nickel сказал:

  Це тільки коротенька копіпаста:

 «Розвиток територіальних громад»
Програма передбачає підтримку громадських ініціатив, які спрямовані на розв'язання актуальних проблем територіальних громад.

«З добром у серці»
Програма передбачає підтримку людей з особливими потребами, пенсіонерів, ветеранів та інших незахищених категорій громадян.

«Волинь спортивна»
Програма спрямована на розвиток та популяризацію спорту, фізичної культури, здорового способу життя. Передбачає будівництво об'єктів спортивної інфраструктури, підтримку провідних спортсменів області, організацію та підтримку змагань.

«Культура і духовність»
Програма спрямована на збереження традицій українського народу, підтримку культурно-мистецьких заходів, творчих особистостей та колективів, закладів культури.

«Здоров'я волинян»
Програма спрямована на покращення здоров'я волинян шляхом організації змістовного відпочинку для молоді, зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров'я.

«Сучасна освіта»
Програма спрямована на створення умов для всебічного розвитку та ефективного навчання школярів, студентів професійно-технічних навчальних закладів.

«Підтримка обдарованої молоді»
Програма передбачає підтримку талановитої молоді задля самовдосконалення. Гуртує спільноту небайдужих молодих українців для розвитку суспільства. 

 

   Це декларативно. А реальні факти саме участі ЦУМу,Нобеля ,Спорт-лайфа.

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, zaHARE сказал:

   Це декларативно. А реальні факти саме участі ЦУМу,Нобеля ,Спорт-лайфа.

Нам в садочок купили бойлера і кинули 10 000 грн на рахунок ГО тільки за те, що батьки створили ГО, і почали самі керувати коштами і перестали давати "благодійні" внески завідуючій в кишеню. І це робилося системно в офісах розвитку кварталу по всьому місту, а не десь там хтось побачив табличку Рошен  в лікарні.

Футбольні поля по всьому місту у школах..

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходим в 27 садочок ніяких хабарів та внесків не требують, садочок утеплили в 2018 мінватою і в середині євро, не знаю як в інших садочках, але це кощунство брати собі на карман гроші, які мають йти дітям.

 

Дивлюсь на інші садочки то там взагалі жах, це завідуюча бере собі на карман, чи так керують зверху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, nickel сказал:

Нам в садочок купили бойлера і кинули 10 000 грн на рахунок ГО тільки за те, що батьки створили ГО, і почали самі керувати коштами і перестали давати "благодійні" внески завідуючій в кишеню. І це робилося системно в офісах розвитку кварталу по всьому місту, а не десь там хтось побачив табличку Рошен  в лікарні.

Футбольні поля по всьому місту у школах..

Тобто ти про Фонд "Тільки разом"? так би й сказав)))). Питань нема. Дуже "прозорий" фонд. Але в принципі ти правий. Схема у більшості одна. Підхід різний і вихлоп теж.
  ЗІ: в нашому садочку міняли вікна на пластикові. Казали всім,що то за гроші Палиці. А по документам виявилось,що то з цільового бюджету( тіпа кіотські гроші).


 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порохоботи від влади області, представники "харанта", мабуть в останнє сьогодні разом - хфото на пам'ять :) Навіть Гунчик примчався :)

 

 

 

s1.JPG

s2.JPG

Змінено користувачем ForZa
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитайте,це видання брехати не буде. Навіть можете через Гугл-транслейт і то буде зрозуміло,що до чого.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2019-05-19/ukraine-s-president-lost-billionaire-status-in-office-and-more

 

Дійсно "бєздарь",навіть красти не навчився.

Змінено користувачем zaHARE
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

Почитайте,це видання брехати не буде. Навіть можете через Гугл-транслейт і то буде зрозуміло,що до чого.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2019-05-19/ukraine-s-president-lost-billionaire-status-in-office-and-more

Все вірно. Порошенкоєдиний президент хто ставши ним втратив велику частину капіталу , то що не так?

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, nemo сказал:

Все вірно. Порошенкоєдиний президент хто ставши ним втратив велику частину капіталу , то що не так?

Ага і не тільки він,а й його друг,який не сидить. Але мудрий нарід знає,що то неправда.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, zaHARE сказано:

Ага і не тільки він,а й його друг,який не сидить. Але мудрий нарід знає,що то неправда.

А можна просвітити? Бо я не «мудрий народ» я з відомих джерел беру. Просто цікаво. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, nemo сказал:

А можна просвітити? Бо я не «мудрий народ» я з відомих джерел беру. Просто цікаво. 

Якщо в 2-х словах,то ось

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, zaHARE сказал:

Якщо в 2-х словах,то ось

Якщо в 2-х словах,то навіть Порошенко збіднів при президентові Порошенко. Слава Україні!

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, zaHARE сказано:

Якщо в 2-х словах,то ось

Ну вірно, те, що і блумберг президент втратив гроші, як і ахметов, чи ви берете інформацію з коментів? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проти збитого президента ДБР, САП відкрили кримінальні провадження за держзраду, розкрадання в енергетиці і військових закупівлях. https://strana.ua/news/202542-poroshenko-stal-podsledstvennym-kakie-dela-otkryli-na-eks-prezidenta.html

А тим часом сам колишній гарант з жіночкою  почав робити задєл на парламентські вибори, ходить в нарот - сьогодні відвідали книжковий арсенал де пофоткались з вдячними співвітчизниками. Видно якось йому тривожно без недоторканості.http://www.bagnet.org/news/showbiz/397367/neobychnaya-lokatsiya-poyavilas-na-knizhnom-arsenale-foto

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jurgen007 сказано:

Проти збитого президента ДБР, САП відкрили кримінальні провадження за держзраду, розкрадання в енергетиці і військових закупівлях. https://strana.ua/news/202542-poroshenko-stal-podsledstvennym-kakie-dela-otkryli-na-eks-prezidenta.html

А тим часом сам колишній гарант з жіночкою  почав робити задєл на парламентські вибори, ходить в нарот - сьогодні відвідали книжковий арсенал де пофоткались з вдячними співвітчизниками. Видно якось йому тривожно без недоторканості.http://www.bagnet.org/news/showbiz/397367/neobychnaya-lokatsiya-poyavilas-na-knizhnom-arsenale-foto

А що тебе так возбудило?

Ну приїхав... Та і не збирався він з політики відходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Volyniaka сказал:

А що тебе так возбудило?

Ну приїхав... Та і не збирався він з політики відходити.

Хтоб сумнівався, він же бізнесмен, а в нас самий вигідний бізнес це політика.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава історія вийшла :) Порошенко опублікував твіт, а через деякий час видалив його...

 

Снимок экрана 2019-05-25 в 09.39.49.png

Але у 2016 році деякі прихильники Порошенка доволі сурйозно і таке казали...

 

Снимок экрана 2019-05-25 в 09.45.28.png

Снимок экрана 2019-05-25 в 09.41.20.png

То як це розуміти? Мабуть про третій Майдан ПОП мріє аби знову на "трон" повернутись?!

Змінено користувачем ForZa
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так цей волонтер Доник обіцяв убивати нас якщо підемо на майдан проти По, а про самого По він такого не казав, цьому можна.

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, iiron сказано:

У ПОРОШЕНКА ПРИВЛАСНИЛИ ТЕХНІКУ З СИТУАТИВНОЇ КІМНАТИ РНБО, ЯКУ ЗАКУПИЛИ ЗА ДЕРЖАВНИЙ КОШТ, – ЖУРНАЛІСТ

От злодюга! 100% повісив телевізори на стіну у своєму маєтку в Козині.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Віталій СК сказано:

От злодюга! 100% повісив телевізори на стіну у своєму маєтку в Козині.

Думаю шо нє.Петропорошенко байдужий до матеріальних цінностей.То щось інше було.Або від обіди погарячкував або в борщ насрати вирішив преЗЕденту або через технічні проблеми(наприклад зі знищення інформації.Спеціалісти багато чого можуть відновити, а сервери без носіїв інформації залишити палівно)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...