Перейти до змісту

"Новий" Крим, нові реалії


Рекомендовані повідомлення

Разів з 10 їздив в Севастополь. Ще досі пам'ятаю 1 травня 2009 р. Осовбливо мене вразила наступна картина: сиділа самотня бабулька з сумними очима на лавоцчі в скверику, а біля себе поставила портрет Сталіна.

По поводу що Севастополь проросійський - то і Мосвку можна зробити проукраїнсько, якщо заселити 70% етнічними українцями.

Національний склад Севастополя.

Росіяни 71,58 %

Українці 22,38 %

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Національний склад Севастополя.

Росіяни 71,58 %

Українці 22,38 %

Згоден, що етнічних українців там понад 20%, але не слід покладатися на їх національно-патріотичні почуття. Більшість з них, "переплюне" і багатьох російських українофобів.

Коли я бачу українофобські настрої серед малоросів на Житомирщині чи Київщині, то про Крим говорити не доводиться.

Пам'ятаю розмову з однією кримською вчителькою. Вона зав'язалася, коли я заступився за молоду маму з дітьми, яку почав ображати у приміському автобусі водій за її питання українською. Вчителька розвернулася до мене і сказала "А вот я вас не понимаю, молодой человек. Я сама хохлушка и когда-то приехала сюда с Украины, а теперь мне стыдно за это".

Я не знайшов слів у відповідь. Це вже не лікується.

Змінено користувачем Romek
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як дивився відео щодо 9 травня в Севастополі бачив, що носили портрети "отца народов". Сумно, не голодомор, не війна, не 37-ий рік, не переселення татар і ще мільйони фактів злочинів проти свого народу не можуть бути для цих бабульок фактами доказу злочинної діяльності цього "вождя". Напевно в ДНК заложено бути рабами.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча в "звичайному" Криму "звичайні кримчани до нас ставляться нормально.

Якось, якраз перед "помаранчевою революцією", на пляжі біля Піщаного до нас підійшла просто порозмовляти місцева жителька, котра щодня возила по пляжу кукурудзу та пончики. Каже "я вот уже несколько дней проходя возле вас (це вона про нас) слышу украинский говор... Вы, наверное, с запада? Раскажите, как там у вас? Какие настроения? Мы бы Юлю выбрали, достали нас уже эти русские..."

Нормально порозмовляли, ніякої відрази до нас від неї я не відчув. Та й взагалі, не відчував ніякої відрази чи ворожнечі до нас від "маленьких кримчан", тих, що живуть не в "мегаполісах". Це я про східне узбережжя Криму (від Євпаторії і вниз, Бахчисарай і т.ін.). А от Сімферополь, Ялта, Балаклава, СЄВАСТОПАЛЬ! - це зовсім інша планета, це Рассєя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це я про східне узбережжя Криму (від Євпаторії і вниз, Бахчисарай і т.ін.).

До окупації Євпаторія була на західному узбережжі Криму. Чи я щось пропустив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно говорив з батьками (живуть в Криму) розказав, що був випадок, коли авто на нових номерах кримських расєйскіх (код 777) виїхало до батьків на материк. В Херсонській області зупинили ДАІвці і поставили на штрафмайданчик у зв"язку з "лівими" номерами. В господаря почалися проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це я про східне узбережжя Криму (від Євпаторії і вниз, Бахчисарай і т.ін.).

До окупації Євпаторія була на західному узбережжі Криму. Чи я щось пропустив?

:) перепрошую, звичайно ЗАХІДНЕ узбережжя :)

бєс папутал ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня в очереди услышала разговор двух подруг шепотом: "Катя, нас обманули. Сына забрали в российскую армию, потому что он не сдал сессию. И куда? - На Дальний Восток!!! Я сына перевела в Симферополь учиться. Его забрали. Сын звонил, меня проклинал. Катя! Путин - наш враг, а не друг. Катя! Я не могу смотреть в глаза соседям. Они за Украину! Я все решила. Я еду жить к родственникам в Житомир. Они, правда, меня видеть не хотят. Но я лучше у них буду полы мыть. Все равно зарплату за май мне еще не выдали. А паспорт их порву. Слава Богу, оставила Украинский!".

Звідси

Акциз для крымского завода в РФ в 50 раз выше, чем был в Украине.

Вина крупнейшего крымского завода "Массандра" в России отнесли к винным напиткам.

Об этом заявил гендиректор предприятия Николай Бойко "Интерфаксу".

"Мы со своей продукцией не вписываемся в российское законодательство. Крепленые вина, которые мы крепим хлебным или свекловичным спиртом, это, по российским нормам, "винный напиток". Представляете, наш всемирно известный "Мускат белый Красного камня" – это "винный напиток"! Наша гордость - кагор "Южнобережный", мадера "Массандра", херес "Массандра" - это все "винные напитки"! Наш красный портвейн "Ливадия" - любимый портвейн Николая II - стал "винным напитком", - сказал Бойко.

"Акцизный сбор на продукцию "Массандры" будет примерно в 50 раз выше, чем мы платили в Украине. Люди, которые делают вино из концентратов за две-три недели, оказались в более выигрышном положении. А наш продукт становится неконкурентоспособным", - сказал Бойко.

Джерело

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Депутат Государственной Думы РФ, член фракции «Справедливая Россия», Дмитрий Гудков, который был автором поправок в закон о местном референдуме, утверждает, что Крым по российскому законодательству может провести референдум о возвращении в Украину. Об этом он сказал во время пресс-конференции.

«На самом деле, по закону можно проводить референдум отдельно в каждом субъекте Российской Федерации. Сначала нужно создать инициативную группу, зарегистрировать ее в избирательной комиссии. Дальше дают две недели на сбор подписей – надо собрать 5% от проживающих в субъекте. После референдум регистрируют, и вы его уже проводите официально. Для того чтобы референдум был признан состоявшимся, необходимо, чтобы явка составила 50%», - сказал Гудков, добавив, что это сложно представить, потому что на выборы мэров, городских советов приходит не больше 30%.

Он отметил, что для того, чтобы провести референдум, необходимо это все пройти.

«При этом надо понимать, что даже если вы создадите группу, соберете необходимое количество подписей, если будет политическая воля найти брак в этих подписях, значит, найдут брак», - сказал депутат Госдумы.

Он привел пример, когда в Московской области кандидату в муниципальные депутаты нужно было собрать 12 подписей. «Подписи поставили все его друзья и знакомые. Нашли пять бракованных. Безусловно, вопрос в политической воле», - сказал Гудков.

Он напомнил, что в 1992 году в Татарстане был референдум, и девяносто с лишним процентов жителей Татарстана проголосовали за отделение от России. «То есть, с точки зрения законодательства – возможно проведение референдума. Но с точки зрения политической воли – невозможно», - отметил Гудков.

Он добавил, что поправки, которые он вносил в закон о местном референдуме, не были приняты. «Потому что большинство у «Единой России», которая боится любых референдумов. Но опять-таки, думаю, это вопрос сегодняшнего времени. В будущем ситуация будет все равно меняться», - сказал депутат Госдумы.

IsjVF.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крымль. Как изменилась жизнь на полуострове

В купе поезда "Киев-Севастополь" мой попутчик, мужчина средних лет, внимательно следит за тем, как я размещаюсь на полке. Таким взглядом, какие бывают у военных. Понимаю, что не надо говорить. Но не могу сдержаться: "При вас можно произносить слово "оккупация"?". Мужчина резким движением захлопывает дверь. Сердце уходит в пятки. "При мне можно. При остальных - нельзя", - строго говорит он.

"Ты ж помни, с 9 мая вступил закон РФ, по которому тебя за непризнание Крыма российской территорией могут посадить. Так что лучше не спорь с зомби. Если хочешь быстро понять "свой" ли, спроси у человека, который час. "Свои" до сих пор время по Киеву называют".

......

повна стаття за посиланням
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Росія створює в Криму додаткові виправні колонії

27 мая 2014 12:18

Кабмин постановил создать в Крыму две исправительных колонии ФСИН, одну колонию-поселение и Уголовно-исполнительную инспекцию ФСИН

Москва, 27 мая. Правительство РФ постановило создать в Крыму две исправительных колонии ФСИН и одну колонию- поселение. Соответствующее распоряжение кабина размещено сегодня на официальном портале правовой информации.

Документ предполагает создание исправительной колонии №1 со штатной численностью 485 единиц, исправительной колонии №2 со штатом 235 единиц, а также колонии-поселения №1 со штатом 60 единиц. Основной целью деятельности учреждений Управления ФСИН по Республике Крым и городу Севастополю определено исполнение уголовных наказаний в виде лишения свободы в соответствии с уголовно-исполнительным законодательством РФ.

ФСИН поручено утвердить до 1 июня уставы учреждений, а до 30 июня обеспечить их государственную регистрацию.

Другим распоряжением правительства, также опубликованным сегодня, поручается создать Уголовно-исполнительную инспекцию Управления ФСИН по Республике Крым и городу Севастополь со штатной численностью в 187 единиц. Ее основной задачей определена организация исполнения наказаний, не связанных с изоляцией осужденных от общества.

Устав учреждения и государственная регистрация должны быть готовы в те же сроки.

:) Рассєя створює нові "робочі місця"!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зіграймо в гру "Знайди 10 відпочиваючих!",

веб-камери Крима

або "Ты видишь курортников? Нет?... Я тоже нет... А они там есть! ... так "Россия24" говорит" :)

Вчора переглядала пляжі... ПОРОЖНЬО!!!

Змінено користувачем silfida
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там зараз холодно і море холодне.Реальну картину побачимо кінець червня - перші числа липня.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там зараз холодно і море холодне.Реальну картину побачимо кінець червня - перші числа липня.

Погода за нас!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реальну картину побачимо

реальну картину важко буде побачити, бо значна кількість людей відпочивала там, де вебкамер немає

і навіть якщо, наприклад, набережна Ялти буде вщерть забити людьми, це ні про що не буде говорити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок відпочиваючих - на даний момент взяти у Крим квитки з Києва після 15 червня - немає можливості. і по інформації з Криму - з першого червня поїзди будуть їздити по тарифам СНГ, а отже ціна, наприклад на купе яке зараз коштує десь 250 Сімферополь-Київ, буде орієнтовно 900 грн.

інформація зі слів касирів у Криму. точність не гарантую, але взяти квиток точно не можна вже

на мою думку з таким тарифом у Крим ніхто не поїде - бо на Візеірі у Європу полетіти дешевше

Змінено користувачем madkot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку з таким тарифом у Крим ніхто не поїде - бо на Візеірі у Європу полетіти дешевше

Да причем тут тариф, я и за одну гривну не поеду туда, да даже если меня там бесплатно поселят.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку з таким тарифом у Крим ніхто не поїде - бо на Візеірі у Європу полетіти дешевше

Да причем тут тариф, я и за одну гривну не поеду туда, да даже если меня там бесплатно поселят.

ти не один у цьому світі - я писав для тих, кого живуть там батьки, діти, родичі, до котрих все одно час від часу їздять + відпочинок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Криму сьогодні - останній день обігу гривні

93_main.jpg

Біля кас вишикувалися величезні черги

У магазинах і супермаркетах кримської столиці в останні дні травня спостерігається небувалий наплив відвідувачів. З 1 червня на території анексованого Криму припиняється обіг української валюти - гривні. У зв'язку з цим біля кас вишикувалися величезні черги бажаючих отоваритися на гривні, повідомляє УНН.

За словами очевидців, люди скуповують буквально все, починаючи від предметів особистої гігієни і закінчуючи товарами народного споживання.

"Нам аванс видали гривнями. Ми працюємо на приватному підприємстві, тепер всім колективом пішли витрачати ці гроші, тому що завтра (1 червня - ред.) вже ніхто ці гривні не візьме у нас", - скаржиться мешканка Сімферополя Марія Сторожилова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цього вірша Іван Малкович написав кілька років тому. Подивіться на карту - і зрозумієте, за яку саме ліву лапку боявся поет...

люблю тебе впізнавати

на всіх картах світу

люблю твій лет

на глобусах прудкообертальних

мила моя вітчизно

кумедія моя зворушлива

ні пташка ні звірятко

ні ведмедик

ні качечка

ані гусеня –

ведме-качо-гýся

(оце ж тобі

небесний гансе християне

ще одне бридке качатко)

головою в європі

хвостом до матрьошки

(з вороніжчиною й кубанщиною

була б ти пишногузніша)

утікаєш небого від тої

всепоглинаючої матрьошки

що всіх своїм кремльом накриває

утікаєш ніяк не втечеш

обліплена рідними

псевдотелесиками

що ниють і ниють

і лукаво обіцяють

пшонця під крильця

і обскубують

але ось я примружуюсь

і ясно бачу

як ти розбігаєшся по воді

набираєш ротом повітря –

твоє відстовбурчене крильце

готове до польоту

розбігаєшся –

летиш –

співаєш –

клекочеш –

і нас надихаєш –

і будиш нас серцем

і любиш нас крúльцем

...боюсь за твою ліву лапку.

Змінено користувачем talja
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С ВОЗВРАЩЕНИЕМ НА РОДИНУ. ПОСЛЕДНИЙ ЗВОНОК ЗАКОНЧИЛСЯ ПОД ДУЛАМИ АВТОМАТОВ

В курортном городе Евпатории на славном Крымском полуострове обсуждают новость, как у группы выпускников одной из школ закончился последний звонок 23 мая. Человек 30 девчонок с дискотеки под дулами автоматов упаковали в два автобуса вооруженные до зубов менты в масках-балаклавах и надписями на спине СОБР. А потом увезли в отделение. Причина задержания в том, что они, будучи несовершеннолетними детьми (в России человек до 18 лет считается реенком), находились в позднее время без сопровождения взрослых вне дома.

Вот рассказ моего друга:

- На прошлой неделе, 23 мая, у моей дочери прозвенел последний звонок. Она попросила у меня заранее 300 гривен на билет в клуб «Амстердам» считающийся очень крутым в Евпатории. Их класс решил провести там вечер.

После полуночи дочь позвонила и паническим голосом сообщила, что их захватили менты и везут в полицию. Мы с женой быстро собрались и поехали. В отделении было много красиво наряженных девчонок и много вооруженных автоматами ментов в камуфляже, масках и с надписями на спине СОБР.

Ночной клуб «Амстердам», расположенный в парке отдыха им. Фрунзе, начинает работать в 23 часа. К этому времени в прошлые годы там уже было полно курортников, отдыхающих. В этот день там кроме выпускников никого не было, потому что в Евпатории очень мало отдыхающих, как и везде в Крыму.

Как только после полуночи первые девчонки вышли танцевать, вдруг в дискотечный зал врывается человек 20 камуфляжных в масках с автоматами наперевес. Это были т.н. тяжелые, т.е. спецотряд быстрого реагирования. Приезжие откуда то с России. Один из них в мегафон приказал выключить музыку.

Ди-джей сначала не понял в чем дело. Он музыку чуть приглушил и подумал, что это, наверное, хозяева клуба, или сами выпускники решили устроить такое шоу в стиле последних крымских событий с референдумом и зелеными человечками. Но человек еще громче заорал «выключить музыку, всем стоять не двигаться». После всем приказали выходить и строиться. На балкончике тоже стояли кругом камуфляжные целившиеся автоматами в девчонок. Кто-то в толпе произнес: Это что – новый «Норд Ост»? Вахтеры-билетеры дрожали от страха.

Всем выпускникам приказали грузиться в полицейские автобусы. Причем некоторые собровцы в масках как-то подозрительно нежно пытались девчонкам помочь залезть в автобусы, хватая их за попки.

В отделении полиции оформляли протоколы об административном правонарушении на родителей. Опрашивали девчонок, пап с мамами.

А после всех направили в наркологию для освидетельствования на предмет алкогольного опьянения.

Наша дочь, которой скоро будет 18 лет, впервые столкнулась с такой процедурой: закройте глаза и дотроньтесь до кончика носа, пройдите по прямой, выдохните сильно в мундштук... Дежурный врач говорит нам, что наша дочь трезвая, но по правилам нужно пройти повторно ту же процедуру через 20 минут. Потом все повторилось. Я спросил у врача, а другие девчонки выпивши? Она ответила, что все кого она проверила все трезвы. Чему я был немного удивлен, потому что помню свой последний звонок, на котором мы что-то употребили. Может это молодежь такая неправильная и моя дочь тоже.

Домой мы приехали после 3 часов ночи и залезли в Интернет. Выяснили, что на Родине, куда Крым вернулся, детям до 18 лет запрещено находиться вне дома после 22 часов без сопровождения родителей и взрослых. В Украине комендантский час действует для детей до 16 лет. Причем когда мы были в полиции и возмущались, то нам не раз говорили, мол, вы же ходили на референдум за вхождение в Россию, вот и радуйтесь.

И мы в принципе согласны, что по российским законам было нарушение, но разве не могли сделать поблажку выпускникам, тем более среди них было несколько человек, которым исполнилось уже по 18 лет.

Ну и проводить фактически войсковую операцию с привлечением целого вооруженного отряда тяжелого СОБР против несовершеннолетних выпускников - это что еще за шоу такое? Такой «цирк» ни в какие рамки не лезет. Хорошо, что детей еще не положили лицом вниз на асфальт. Этим приезжим командировочным ментам видимо здесь очень скучно. Днем они на пляже загорают, а вечером у них скукота. Отдыхающих нет, бандитов и ОПГ нет. Зачем их сюда прислали?

Если ты будешь писать что-то, то напиши, что Евпатория тихий спокойный город, что у нас никогда не было террористов, экстремистов, фашистов. Мы живем как суслики в норках. Высунулся, а потом шмыг назад в норку. И вот эти пляски командированных откуда то из России камуфляжных СОБР-овцев для нас как кипяток в норку. Но мы теперь поняли, что вернулись на Родину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А коріння то проросло і дало плоди

Останній дзвінок в Ялті

http://youtu.be/ltauIC4ROys

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приятного отдыха, или Мертвый сезон

Перед вами несколько зарисовок из оккупированного полуострова, который долго пытался ворваться в жизнь и свободу (хотя бы в своем понимании), но так и не смог этого сделать.

Я помню, как плакала мама.

Вот она стоит посередине зала, прикрывает рот рукой и беззвучно рыдает, уставившись в телевизор, а по телевизору показывают путч ГКЧП. Я маленькая, вижу только какое-то нудное заседание — какой-то дядька в президиуме говорит присутствующим: "Вы когда встаете, представляйтесь". И какая-то тетка из зала представляется и что-то говорит. Потом передает слово какому-то дядьке, который тоже представляется и что-то говорит. И я понимаю, что это какие-то неправильные тетки и дядьки, потому что раз они представляются, значит их никто не знает… И что они там тогда делают? И раз мама так плачет, значит, они вообще делают что-то страшное.

Помню пустые прилавки крымских магазинов. Помню, как заходишь к тете Наташе спросить, не завезли ли еще хлеб, а тетя Наташа сидит в окружении пустых голубоватых полок, на которых только гвозди, хозяйственное мыло и пос­ледняя пара резиновых сапог. И тетя Наташа качает головой. Лица тети Наташи я не помню. Я вот сапоги эти очень хорошо запомнила.

П.С детальніше за посиланням. стаття просто феноменальна, раджу всім прочитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крим повністю перейшов на російський рубль - Теміргалієв

Корреспондент.biz, Сьогодні, 08:17

1434345.jpg

Фото: news.mail.ru

У Криму повністю перейшли на рубль

Представник уряду півострова зазначає, що в Криму досить рублевої готівки, у тому числі дрібної.

Крим повністю перейшов на російський рубль. На півострові працюють 350 відділень банків, розгортається мережа банкоматів. Про це на сторінці ц Facebook написав заступник голови так званої Ради міністрів Криму Рустам Теміргалієв.

"На півострові працюють 350 відділень банків, розгортається мережа банкоматів. У Криму достатньо рублевої готівки, у тому числі дрібної. Кримчани можуть вільно поміняти гривню на рубль в будь-якому відділенні банку або пункті обміну валют", - написав він.

Нагадаємо, 1 червня в Криму закінчився термін обігу української гривні, півострів перейшов на російські рублі.

Перехід на рублі став для Крима шоком. Одразу підскочили ціни

Неділя, 01 червня 2014

В анексованій Керчі відмова від гривні продавцям і покупцям дається важко. У магазинах і супермаркетах тепер не можуть давати здачу українськими монетами, а запасу російських монет на півострові досі немає.

Продавці намагаються перекласти вирішення проблеми на покупців, вимагаючи від них оплату під розрахунок, або ж пропонуючи купувати товари на круглу суму. У свою чергу, покупці скандалять з продавцями, вимагаючи видати здачу.

Багатьом покупцям доводиться відмовлятися від частини покупок, щоб наблизити загальний підсумок їх вартості до круглої сумі.

«Це знущання над людьми! Я не можу забрати свої покупки, тому що у касира немає дрібниці. Самі посудіть: булка хліба формового коштує 9 рублів 12 копійок. Молоко «Селянське» – 33 рубля 72 копійки. Будьте ласкаві сплатити без здачі, – кажуть мені на касі. А де я їм дрібні гроші знайду? У мене до цих пір українські монети лежать , нікому не потрібні, але ж вони теж гроші», – обурюється пенсіонерка Ірина Віталіївна.

На ринках проблема менш відчутна, оскільки торговці округлили всі ціни в бік збільшення. Але і це викликає невдоволення у покупців, адже тепер подорожчало абсолютно все.

«Раніше я розраховувалася то рублями, то гривнями. Це було незручно, але зате була можливість хоча б потроху збувати українську дрібницю, та й у гривнях виходило набагато дешевше. Сьогодні вперше розплатилася тільки рублями, і схопилася за голову: в гривнях – то було дешевше! Здавалося б, дрібниця: там п'ятдесят копійок округлили, тут – півтора рубля, а підсумок вийшов значний. Не уявляю, як тепер виживати з такими цінами», – ділиться враженнями від походу на ринок керчанка Ірина Козлова.

Досвід ринкових торговців, ймовірно, найближчим часом почнуть переймати власники магазинів і супермаркетів. Занадто заманливо вирішити одним махом відразу дві проблеми: округливши ціну, отримати більше прибутку і позбавити касира від необхідності шукати дрібні монети на здачу.

Найгірше доводиться тим, хто до останнього отримував зарплату в гривнях. У той час як для бюджетників і пенсіонерів перехід на рублі був більш плавним, власники української валюти 31 травня штурмували супермаркети, щоб встигнути придбати якомога більше товарів першої необхідності.

Побоювання цих людей зрозумілі: обмінні пункти в Криму працюють без документів та чеків, яким буде новий курс гривні до рубля, передбачити неможливо. Ось і намагалися кримчани запастися хоча б на перший час продуктами, сигаретами, дитячими підгузками, – тим, що актуально для конкретної сім'ї.

Незважаючи на те, що про перехід на рублі з 1 червня говорили давно, відмова від гривні став шоком для кримчан. Крим виявився не готовий до зміни валюти: досі немає запасів рублевої дрібниці, немає взагалі достатньої кількості готівки. Досі кримчани відчувають труднощі з оплатою податків, мит, зборів, комунальних платежів.

Та й чіткого розуміння того, що відбувається, як з'ясувалося, у кримчан теж немає. Особливо добре це видно біля касових апаратів, де однакові злість, подив і безсилля можна побачити на обличчях як продавців, так і покупців. Це почуття людей, які починають розуміти: по-перше, відтепер їм доведеться платити дорожче. А по-друге, таких неприємних відкриттів з кожним днем буде все більше і більше.

Путін доручив провести у Криму молодіжний форум Таврида

Корреспондент.net, Сьогодні, 08:08

Президент РФ також доручив розробити заходи щодо створення умов для залучення громадян у заняття фізичною культурою і спортом.

Президент Росії Володимир Путін доручив уряду спільно з ЗНФ організувати проведення Всеросійського молодіжного форуму Таврида на території Республіки Крим. Як повідомляється на офіційному сайті Кремля, розпорядження дане за підсумками зустрічі з представниками Загальноросійського народного фронту, терміном виконання вказано серпень 2014 року.

Крім того, президент доручив кабміну і ЗНФ розробити заходи щодо створення умов для залучення громадян у заняття фізичною культурою і спортом, передбачивши їхнє широке громадське обговорення. Доповідь за результатами цієї роботи має бути представлена до 15 вересня.

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...