Перейти до змісту

"Новий" Крим, нові реалії


Рекомендовані повідомлення

Ну от мало людям інформації чи дятли повні-не дай Бог що трапиться і куда буде звертатися,поліцію чи "посольство"-не тупіть який на. Крим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю хлопця, який реально збирається їхати відпочивати в Крим та ще й з двома дітьми.... :0148:

Знаю хлопця який нещодавно повернувся з Криму з відпочинку :). Хоча сунути туди зараз 2 дітей все ж таки трохи безвідповідально ...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от мало людям інформації чи дятли повні-не дай Бог що трапиться і куда буде звертатися,поліцію чи "посольство"-не тупіть який на. Крим.

Інформації достатньо, але обставини сильніші. Сестрі майже 70 років, виїхати( а ми забирали), не може. Лікарі виявили рак шлунку, і мені до лямпеги, пристрелять мене ті козли чи ні, може в останнє в житті її побачу. Розумію чим ризикую але, вибір не великий.
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і мені до лямпеги, пристрелять мене ті козли чи ні

Ну, я не думаю, що потрібно вже аж так ставити питання: вернетеся живим чи ні. Просто, багато побутових питань, поки Крим не був окупований, можна було вирішити набагато простіше ніж зараз ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і мені до лямпеги, пристрелять мене ті козли чи ні

Ну, я не думаю, що потрібно вже аж так ставити питання: вернетеся живим чи ні. Просто, багато побутових питань, поки Крим не був окупований, можна було вирішити набагато простіше ніж зараз ...

Ключова фраза- МОЖНА БУЛО...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, що ж... треба, знач треба... Людина не маленька, сам, певно, зважив всі "за/проти", "може" і "потрібно"...

bublik007, тоді чекаємо на звіт з перших рук. Удачі там! Зайве там не геройствуй, один в полі не воїн!

Змінено користувачем jack74
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, що ж... треба, знач треба... Людина не маленька, сам, певно, зважив всі "за/проти", "може" і "потрібно"...

bublik007, тоді чекаємо на звіт з перших рук. Удачі там! Зайве там не геройствуй, один в полі не воїн!

дякую за побажання , jack74)) Планую поїздку на серпень.Фото звіт, по можливості, ОБІЦЯЮ!))))

bublik007, друзі з Криму кажуть, що там спокійно, спокійно, як на цвинтарі. :)

В Севастополі?))) Змінено користувачем bublik007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007, в Інкермані, в Євпаторії і на піденному березі - то точно. :)

До речі. в мене десь ще валяється колорадська стрічка, можу дати. :_07:

Та ні, стрічки не тре, буде те , що буде, я фаталіст)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас тут такі страхи й настрої, мабуть як в східняків й кримчан стосовно західної України. Кажу ж, нічим особливо ми не відрізняємся, й кожен може бути на місці оппонента.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от тільки ми насправді не нападаємо на східняків і кримчан, на нашій території їх не грабують і не вбивають. Це ж не значить що самі кримчани до нас погано ставитимуться, там тепер і крім них вистачає "доброзичливців". Хоча й самі кримчани теж не такі вже аж доброзичливі - минулого року як відпочивали то не раз чули про себе - "хохли"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на щастя географічне розташування Луцька сприяє відпочинку в Болгарії

кілометраж такий самий як і в Крим, можливо навіть і менший

і слова "хохли" ви там не почуєте

позаминулого року відпочивав в Обзорі, там напевно кожен четвертий відпочивальник з України

якщо десь побачите дорогу автівку, то з вірогідністю 70% вона буде з львівськими номерами :)

Змінено користувачем guest
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на щастя географічне розташування Луцька сприяє відпочинку в Болгарії

кілометраж такий самий як і в Крим, можливо навіть і менший

і слова "хохли" ви там не почуєте

позаминулого року відпочивав в Обзорі, там напевно кожен четвертий відпочивальник з України

якщо десь побачите дорогу автівку, то з вірогідністю 70% вона буде з львівськими номерами :)

у Болгарії важко знайти дорогу машину з їхніми номерами, як і поліцейських. але рівень ввічливості і уваги до туристів настільки виокий, що Криму, Одеській області і Світязю - напевно років з 10-15 ще піднімати треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ахахаха, долбі\бізм, легко подати в суд можна на таке.

і не надоїсть повторити - що хотіли - те і мають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не далекий той час що будуть брати гроші за повітря. Скажуть тут повітря чисте і платіть. 1 вдох 100 рублів. 1 пук штраф 10 тищ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Ялте начали "сшибать деньгу" с туристов за проход на Аю-Даг

- А с какой целью взимается плата?

- С целью капитального ремонта Провала, — чтобы… не слишком… проваливался!

© О.И. Бендер :_08:

Змінено користувачем BkSeo
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ахахаха... зараз всі хто саме більше кричав "расєя матюшка" будуть найбільше кричати,тільки вже інші вигуки ))

на що боролися ,на те і напоролися

Змінено користувачем -=Mr.BrooX=-
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дні Криму в Чечні кримчани ще якось переживуть. Гірше буде, коли потім вирішать провести Дні Чечні в Криму.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ахахаха, долбі\бізм, легко подати в суд можна на таке.

і не надоїсть повторити - що хотіли - те і мають.

В суд, на кого? )))))) Мають вони таки гемор, як писала сеструнька, що вже виють від "еротичного! захвату)) Нічого, буду в серпні, сам "протестую."
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самый известный коммунист Крыма Леонид Грач писал письма президенту России Владимиру Путину о сложной ситуации в Крыму. Об этом он сообщил в интервью «Главкому».

Он сетует, что после аннексии Крыма Россией на полуострове все подорожало в разы. «Понятно, что адаптация в российскую действительность и не могла пройти легко, но с другой стороны, если бы местечковые правители были озабочены не еженедельным проведением митингов и праздников, а занялись подметанием улиц, было бы куда полезнее. В Симферополе грязь страшная, лягушки в реке Салгир квакают!», - сказал Грач.

«Я писал письма Путину, в которых прямо говорил: ситуация в Крыму очень сложная. Нужен твердый государственный, неангажированный подход», - отметил главный коммунисты Крыма.

Грач признал, что не произошло того, чего он хотел. «Поэтому мы везде получили рост цен и огромные очереди. Вы можете себе представить, чтобы люди в два часа ночи шли к Сберкассе занимать очередь, чтобы оплатить коммунальные услуги? А здесь сейчас так. К очередям, росту цен приплюсуйте еще коррупцию, и станет ясно – в Крыму нарастает бытовое недовольство. Мы надеялись, что уходим от коррумпированной Украины, от того безобразия, которое есть в автономии, но – увы, воз, как говорится, и ныне там», - сказал коммунист.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярослав Ракицкий о своем отпуске.

– Ярослав, как прошел отпуск?

– Отдыхал в Крыму. Сейчас в Днепропетровске у родителей.

– Сказалась ли как-то политическая ситуация на отдыхе в Крыму?

– Нет, никак. Крым остается Крымом. Все спокойно, хорошо. Там и сейчас отдыхает много людей из Донецка, Днепропетровска и других городов. В основном там украинцы.

  • +1 3
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ахахаха, долбі\бізм, легко подати в суд можна на таке.

і не надоїсть повторити - що хотіли - те і мають.

В суд, на кого? )))))) Мають вони таки гемор, як писала сеструнька, що вже виють від "еротичного! захвату)) Нічого, буду в серпні, сам "протестую."

думаю, в слідуючому році, в той же день, що і в цьому, можна проводити референдум про приєднання Криму до України . Те, що я думав, москалі розтянуть анальну екзекуцію для Криму на декілька років, то вони за декілька місяців впорались

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...