Перейти до змісту

"Новий" Крим, нові реалії


Рекомендовані повідомлення

сьогодні зранку гол.бухг. розказав історію,як брат його кума поїхав відпочивати в Крим.

значить блокпости проїхав нормально,до нього ніяких питань не було (легкове авто середнього класу Луцьке з номерами АС).

всю дорогу до нього ніхто не приставав, не чіпав, увагу не звертав, хоч він та його супутниця спілкувалися укр.мовою.

Дешеві номера, пляжі пусті, відпочив так недільку із задоволенням.Почав виїзджати з Криму, і вже на останьому блокпості його пограбували, забрали майже всі гроші, забрали авто і сказали щоб дякував, що не убили "западенську шваль". Заїхав до хресної під Волновахою, каже там триндець просто... ватнікі можуть стриляти годинами,а у наших по 30патронів на 5хв

а у наших військових перлова каша зранку, та ввечері,і так щодня.

Приїхав в Луцьк і не знає що робити. Машина не застрахована.

Змінено користувачем -=Mr.BrooX=-
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїхав в Луцьк і не знає що робити.

А довго думали щоб поїхати туди ЗАРАЗ??!?! :_14: Хай дякують ще, що живі ще вернулись.

ПС. Не сприймай за образу.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_14: Хай дякують ще, що живі ще вернулись.

Хотів те саме написати, але випередили.

Я принципово , тимбільше зараз , в крим не поїхав би, але виявляється є "унікуми" , які шукають пригод на свою ср..ку

p.s. без образ

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми всім офісом це питали... і його це родичі питали, на що він відповів: "Крим -це Україна, і я маю право там відпочивати, так як я УКРАЇНЕЦЬ. Те що якась Гондурасія разом в парашою визнають його парашським - це не означає, що він став кацапським..."

я то порадив піти в міліцію написати заяву,щоб була фіксація правопорушення. Можливо, можливо, через певний час держава відшкодує втрати пов*язанні з окупацією простим людям, чи хоч добавить ще як випадок для " ісків " параші.

Змінено користувачем -=Mr.BrooX=-
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми всім офісом це питали... і його це родичі питали, на що він відповів: "Крим -це Україна, і я маю право там відпочивати, так як я УКРАЇНЕЦЬ. Те що якась Гондурасія разом в парашою визнають його парашським - це не означає, що він став кацапським..."

я то порадив піти в міліцію написати заяву,щоб була фіксація правопорушення. Можливо, можливо, через певний час держава відшкодує втрати пов*язанні з окупацією простим людям, чи хоч добавить ще як випадок для " ісків " параші.

Просто - запити холодною водою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну-ну... А потім росіяни дивуються, чого їм джихад оголошують і розквітає вакхабізм. Бо у вас, в РФ, 90% цілковитих дєбілів.

У Сімферополі невідомі намагалися спалити мечеть

У Сімферополі невідомі намагалися підпалити мечеть Рукъурча-Джамі.

Про це повідомляє місцева журналіст телеканалу АТР Ельвіна Сеітбуллаєва.

757da3a-1.jpg

"У Сімферополі в Луговому намагалися підпалити мечеть. Поруч лежали осколки пляшки від пива", - написала вона.

Зловмисники кидали в мечеть коктейлі молотова.

"Усе це побачив один із кримських татар, який прийшов на ранковий намаз", - повідомила вона.

8128ece-2.jpg866126a-3.jpg

"Вандалами була нанесена фашистська свастика на прилеглий паркан", - додала вона.

Журналіст підкреслила, що це вже не перший напад на святині кримських татар. Минулого року у Саках на Курбан байрам спалили мечеть, одразу наступного дня в Червоногвардійському. "Міліція проводила експертизи. Але все безрезультатно", - написала вона.

8d659a4-4.jpg

Як відомо, кримські татари завжди підтримувалися в Криму проукраїнських настроїв і були проти проведення нелегітимного референдуму про "незалежність Криму" і приєднання його до Росії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні зранку гол.бухг. розказав історію,як брат його кума поїхав відпочивати в Крим. значить блокпости проїхав нормально,до нього ніяких питань не було (легкове авто середнього класу Луцьке з номерами АС). всю дорогу до нього ніхто не приставав, не чіпав, увагу не звертав, хоч він та його супутниця спілкувалися укр.мовою. Дешеві номера, пляжі пусті, відпочив так недільку із задоволенням.Почав виїзджати з Криму, і вже на останьому блокпості його пограбували, забрали майже всі гроші, забрали авто і сказали щоб дякував, що не убили "западенську шваль".

від кого я тільки цю байку не чув )) і все це траплялось із братами кума та іншими "моєму забору двоюродний плєтєнь"

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а все почалося з того, що на Волині в білоруса ПС забрав на кордоні машину :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від кого я тільки цю байку не чув )) і все це траплялось із братами кума та іншими "моєму забору двоюродний плєтєнь"

двоюрідний брат внучатої племінниці моєї собаки))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из личного разговора на сегодня 13.06.2014 в Судаке:

— Coca-Cola 2 л — 35 грн;

— Рис 1 кг (в АТБ) — 19 грн;

— Хлеб 1 б — 7 грн.

Говорят, что цены взлетели 6-7 дней назад.

Честно говоря, верится с трудом.

Змінено користувачем ferryman
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від кого я тільки цю байку не чув )) і все це траплялось із братами кума та іншими "моєму забору двоюродний плєтєнь"

двоюрідний брат внучатої племінниці моєї собаки))

тут оригінал цієї історії https://m.facebook.com/zp.kirill/posts/655294317872597?fref=nf

п.с. а може просто ще один "свідок"

Змінено користувачем SunSeth
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розмовляв сьогодні з кримчанином , власником невеликого готелю, я у нього 6 років поспіль зупинявся на відпочинок . Розповідає про значне погіршення життя , ціни космічні , для прикладу 1 кг свинини 100-120 грн., молочка в 2-4 рази подорожчала. Бронювань в готель немає взагалі , а враховуючи що він татарин , напевне і не буде . Запитав я наскільки реально відпочити сім'єю , каже що реально , але українську не вживати (дибілів вистачає) та краще всього нацепити "георгієвьку стрічку" , це така собі ознака , що "свій". Оскільки їхати будемо "бандерівським поїздом" обіцяє зустріти в Сімферополі і особисто супроводжувати до місця .

Таким чином Крим все таки "ненаш" і їхати туди на відпочинок з західної України може або любитель адреналіну або несповна розуму.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки їхати будемо "бандерівським поїздом" обіцяє зустріти в Сімферополі

а курсує Ковель-Сімферополь? бо десь чув що через кацапстан треба їхати?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розмовляв сьогодні з кримчанином , власником невеликого готелю, я у нього 6 років поспіль зупинявся на відпочинок . Розповідає про значне погіршення життя , ціни космічні , для прикладу 1 кг свинини 100-120 грн., молочка в 2-4 рази подорожчала. Бронювань в готель немає взагалі , а враховуючи що він татарин , напевне і не буде . Запитав я наскільки реально відпочити сім'єю , каже що реально , але українську не вживати (дибілів вистачає) та краще всього нацепити "георгієвьку стрічку" , це така собі ознака , що "свій". Оскільки їхати будемо "бандерівським поїздом" обіцяє зустріти в Сімферополі і особисто супроводжувати до місця .

Таким чином Крим все таки "ненаш" і їхати туди на відпочинок з західної України може або любитель адреналіну або несповна розуму.

Я туды принципиально не поеду, пускай едет искушённый русский турист.Посмотрим сколько их будет.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки їхати будемо "бандерівським поїздом" обіцяє зустріти в Сімферополі

а курсує Ковель-Сімферополь? бо десь чув що через кацапстан треба їхати?

Курсує , але через день та по зміненому маршруту , через Миколаїв та Херсон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а курсує Ковель-Сімферополь? бо десь чув що через кацапстан треба їхати?

Поки курсує, принаймні вчора його ще бачив увечері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dimmaxim (14 червня 2014 - 15:25) писав: electric сказав: Оскільки їхати будемо "бандерівським поїздом" обіцяє зустріти в Сімферополі а курсує Ковель-Сімферополь? бо десь чув що через кацапстан треба їхати? Курсує , але через день та по зміненому маршруту , через Миколаїв та Херсон.

так це чудово, що через Херсон! Скадовськ, Гола Пристань, Залізний Порт, Лазурне - є з чого вибрати для відпочинку Змінено користувачем dimmaxim
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю хлопця, який реально збирається їхати відпочивати в Крим та ще й з двома дітьми.... :0148:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Росія штрафуватиме кримчан, які без дозволу здають житло

Податкова Російської Федерації штрафуватиме кримчан, які без дозволу здають житло туристам.

Про це повідомляє Businessua.com.

Однією з перших таку міру впливу почали застосовувати в Ялті.

"Це стосується громадян, які надають приміщення для тимчасового розміщення з обмеженою кількістю місць - не більше 30 - і не надають додаткові послуги з організації харчування та екскурсій, а також не здають в оренду належні їм об'єкти нерухомості під офіси та магазини", - пояснили в міськраді Ялти.

Згідно з новими правилами, власники об'єктів, площа яких не перевищує 50 кв.м., платитимуть 12 руб. (близько 4 гривень) за 1 кв. м. Якщо ж площа виявиться більше - доведеться викласти вже 20 руб. (близько 7 гривень).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю хлопця, який реально збирається їхати відпочивати в Крим та ще й з двома дітьми.... :0148:

Ну то познайомтесь ще з одним "камікадзе". хочу поїхати в Крим до сестри якої, в силу певних обставин, не бачив 30 років))))
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...