Перейти до змісту

Яка армія потрібна Україні?


Basil

Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, Alex S сказано:

А я в 32 вийшов на пенсію.І що далі.  Закон України. Не я його видумувавав.Ти чому так саме не зробив? Чи ти 70ти річний акадємік, що ще оперує і без пенсії?

 Не потрібно так бурхливо сприймати, я хочу зрозуміти, чому саме у такому віці йти на пенсію, не беручи до уваги за станом здоров'я чи інша причина.

Законів нелогічних у нас достатньо. І з військовими, які пенсії, деякий час працював, і, з іх розповідей, тилові криси, що тільки хабарі і горілку хлебтали. 

 Без персональних образ,  розказую лише за тих, кого знаю.

P.S. Я свої два роки життя подарував нашій державі (минулій СРСР), так що мене не потрібно звинувачувати у зраді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 510
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, Alex S сказал:

Як це? Вдвічі більше ніж в царській гармії? Просвіти якщо знаєш?

Граничний вік для військовозобов"язаних при Порошенку збільшили до 65р, скільки було при царю я не в курсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alex S сказал:

То я ж запитав так саме ...чому тебе не було поруч?

Бо кожен має займатися своєю справою. Тільки чомусь в одних пенсія наступає в 65, а в інших - в 40.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Alex S сказал:

А я в 32 вийшов на пенсію.І що далі.  Закон України. Не я його видумувавав.

А якби ти робив реформи в ЗСУ, ти ці пільги не чіпав би?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, volks сказал:

Бо кожен має займатися своєю справою. Тільки чомусь в одних пенсія наступає в 65, а в інших - в 40.

Та ладно, ще не пізно. Вперед в армію. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.02.2021 at 09:59, Alex S сказано:

розквіт УПА - української паперової армії.

ще одна реформа

В ЗСУ планують запровадити е-посвідчення військовослужбовця

Спойлер

відповідні структурні підрозділи Міноборони та ЗСУ займаються створенням і впровадженням електронного посвідчення військовослужбовця.

"Це має спростити виконання повсякденних завдань військовослужбовцем, як-от: відмітки про відрядження, отримання матеріальних засобів тощо. Електронне посвідчення може замінити медичну книжку, реєстр речового майна, перепустку, виступатиме захищеним носієм особистого ключа доступу до інформаційно-аналітичних систем тощо", – пояснив начальник Генштабу.

з моїм військовим квитком ще радянського зразка я собі поки такого уявити не можу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Basil сказал:

ще одна реформа

В ЗСУ планують запровадити е-посвідчення військовослужбовця

  Скрыть контент

відповідні структурні підрозділи Міноборони та ЗСУ займаються створенням і впровадженням електронного посвідчення військовослужбовця.

"Це має спростити виконання повсякденних завдань військовослужбовцем, як-от: відмітки про відрядження, отримання матеріальних засобів тощо. Електронне посвідчення може замінити медичну книжку, реєстр речового майна, перепустку, виступатиме захищеним носієм особистого ключа доступу до інформаційно-аналітичних систем тощо", – пояснив начальник Генштабу.

з моїм військовим квитком ще радянського зразка я собі поки такого уявити не можу...

Ну паспорт советский поменял же на украинский и права...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, weldermaster сказал:

Та ладно, ще не пізно. Вперед в армію. 

О. Ще один. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Alex S сказано:

Як це не чіпав би? Чіпав би звичайно. Я б усім без виключення військовослужбовцям, взагалі заборонив би будь які пенсії ,в будь якому віці.

це правильно, обнулити всі  пенсії і пільги призначені до 2014 року, бо це все виявилось даремною витратою грошей. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, case_l сказал:

це правильно, обнулити всі  пенсії і пільги призначені до 2014 року, бо це все виявилось даремною витратою грошей. 

Здрастє вам. До 2014р вони сумлінно виконували свій основний обовязок - захист від НАТО. Кляті капіталісти так і мріяли захопити неньку )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, weldermaster сказано:

Здрастє вам. До 2014р вони сумлінно виконували свій основний обовязок - захист від НАТО.

тим більше таких треба всього позбавити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, weldermaster сказал:

Здрастє вам. До 2014р вони сумлінно виконували свій основний обовязок - захист від НАТО. Кляті капіталісти так і мріяли захопити неньку )))

Як попередники не старались, кляті капіталісти так і не захопили неньку.:huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україна ще до 2014 подавала заявку на пдч в нато, і якщо якісь військові, користуючись пільгами держави, цьому протидіяло, то їх вже тоді треба було всього позбавляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.02.2021 в 13:19, case_l сказал:

а деякі потім зрадили присязі

Не Зрадили, мій батько не зрадив... почалося "шоблойобло перехрещування і переприсяга" він і ще добрих 40% пішли за власним бажанням в 1994 році...  і замість пенсії   ;ух моржовий.... сказали їхати в архів в Москву, справкі брати, бо відать у них архіви не збереглись....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, HelloBoy сказал:

Не Зрадили, мій батько не зрадив... почалося "шоблойобло перехрещування і переприсяга" він і ще добрих 40% пішли за власним бажанням в 1994 році...  і замість пенсії   ;ух моржовий.... сказали їхати в архів в Москву, справкі брати, бо відать у них архіви не збереглись....

То зараз всім так кажуть хто за межами неньки працював - в Російських архівах справки брати стаж підтверджувати для пенсії, не тільки військовим, знайомий в Луцьку вчителем працював а в архіві запису немає і стаж не признають.  А інший знайомий після 14го поїхав в Крим бо квартира в Севастополі лишилась, закінчив наш педінститут /російська мова/, поробив там десь і в 60 оформив пенсію по віку в еквіваленті 250 дол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, jurgen007 сказал:

То зараз всім так кажуть хто за межами неньки працював - в Російських архівах справки брати стаж підтверджувати для пенсії, не тільки військовим, знайомий в Луцьку вчителем працював а в архіві запису немає і стаж не признають.

 УСІ його роки СЛУЖБИ проходили на теренах УССР та НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ.  Говорити багато- слухати мало...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант прописатись в Росії, оформити громадянство і отримати заслужену пенсію, не збиратиж пластикові пляшки по 6грн/кг.:huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, jurgen007 сказал:

Як варіант прописатись в Росії, оформити громадянство і отримати заслужену пенсію, не збиратиж пластикові пляшки по 6грн/кг.:huh:

шо ти мелеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, HelloBoy сказал:

ти дурачок? шо ти мелеш?

Багато в нас отримують російську пенсію, хоча живуть тут. Хоча згідний - це не патріотично.:)

З іншого боку якщо держава плює на своїх громадян то тут не до патріотизму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Багато в нас отримують російську пенсію, хоча живуть тут. Хоча згідний - це не патріотично.:)

забирати гроші в окупанта це добре, удар по їх держ бюджету   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, HelloBoy сказано:

сказали їхати в архів в Москву

не потрібно нікуди їхати. достатньо звернутись у свій військомат, чи тепер вже територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

там оформлять запит і відправлять, куди потрібно. правда відповіді чекати прийдеться довгенько...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jurgen007 сказано:

Як варіант прописатись в Росії

дибільний такий собі варіант...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Basil сказал:

не потрібно нікуди їхати. достатньо звернутись у свій військомат, чи тепер вже територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

там оформлять запит і відправлять, куди потрібно. правда відповіді чекати прийдеться довгенько...

Все воно ніби й правильно, але насторожує оте "чекати доведеться довгенько". Ну добре хоч попередили і що по нашому означає "довгенько"? Бо мені на запит стосовно військової служби  діда прийшла відповідь з центрального військового архіву в Варшаві за 1 місяць.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, jurgen007 сказано:

Як варіант прописатись в Росії, оформити громадянство і отримати заслужену пенсію,

не все так просто, з реєстрацією/пропискою рішається швидко, та й коштує відносно недорого.

оформити їхній пачпорт - також не велика проблема, по часу від 3-6 місяців до року, за баблішко - швидше.

А от до чого тут пенсія? З призначенням пенсій, все відносно просто для жителів анексованого Криму - порахували по середньому.

Варіант приїхати в рашку, пропрацювати кілька років і піти на нормальну пенсію - вже не пройде.

Наївно думали "жителі дамбаса" що отримавши пачпорт з двоголовою куркою на обкладинці, вони автоматом отримають доступ до "соціальних благ"

фіг там, знову "многоходовочка" - паспорт не дає право на пенсію, материнський капітал (виплати при народженні) і т.п. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас багато таких що працювали чи працюють в Росії, на півночі, моряки і т.п. Ті оформляють їхню пенсіу при наявності достатнього стажу і їх паспорта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...