Перейти до змісту

Яка армія потрібна Україні?


Basil

Рекомендовані повідомлення

Під час весняного призову, який почнеться з 1 квітня, до лав Збройних сил планують призвати 14 246 осіб, що на 6,5 тисяч менше, ніж у минулому році. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 510
  • Створено
  • Остання відповідь
10 годин тому, Cherman сказано:

Звісно, тобі погано. Іншу роботу прийдеться шукати.

і знову мимо каси...

@Cherman , ти в армії служив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Basil сказано:

і знову мимо каси...

@Cherman , ти в армії служив?

він вже застарий для призову, та і болячок мабуть багато нажив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, alexvvv сказано:

він вже застарий для призову, та і болячок мабуть багато нажив

я не збираюсь нікого призивати, тільки запитав чи служив в армії в свій час....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Cherman сказано:

Шо-то ти мене геть в розвалюхи записав, а я за тебе молодший на 7 років.:)

То не я тебе записав, по закону ти вже застарий для призову, всі претензії до влади. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, Cherman сказано:

Я і зараз служу.

понітно... значить не служив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, romanc сказано:

А сколько дают премии за каждого пойманого призывника?

Здаєш двох призивників і тебе звільняють від призову по акції. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли вже можна буде пройти медкомісію через додаток Дія? Нам обіцяли державу в смартфоні. Де вона?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, weldermaster сказано:

Коли вже можна буде пройти медкомісію через додаток Дія? Нам обіцяли державу в смартфоні. Де вона?

шо ти такий гарячий, дія розвивається все норм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, weldermaster сказал:

Коли вже можна буде пройти медкомісію через додаток Дія? Нам обіцяли державу в смартфоні. Де вона?

После электронных медицинских карт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, Cherman сказал:

От як провакцинуєшся, зможеш підключатись до телефона по блютузу, тоді і в дію зможеш завантажувати коди помилок свого організму.

А ти вже записався на вакцинацію через Дію? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, Cherman сказано:

Я почекаю, поки Пфайзер не з'явиться у вільному доступі.:)

навіщо чекати, в армії тебе вакцинують поза чергою, не упускай свій шанс, підписуй контракт, нам потрібні солдати без болячок!    

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Донбасі обкурений придурок на камеру зіграв в російську рулетку, але револьвера не було, взяв автомат.

https://nnovosti.info/news/posmihavsja_i_kuriv_zastrelivsja_20_richnij_bojets_zsu_jogo_tovarishi_znjali_samogubstvo_na_video-59587.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, jurgen007 сказал:

На Донбасі обкурений придурок на камеру зіграв в російську рулетку, але револьвера не було, взяв автомат.

https://nnovosti.info/news/posmihavsja_i_kuriv_zastrelivsja_20_richnij_bojets_zsu_jogo_tovarishi_znjali_samogubstvo_na_video-59587.html

Валєра Ананьєв, той що Маркус, розказував, що там багато хто так хотів зробити, в тому числі і він, тому чи вклєяний був той боєць чи накуряний, це просто пришвидшило й полегшило те, про що він думав на тверезу голову

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Валєра Ананьєв, той що Маркус, розказував, що там багато хто так хотів зробити, в тому числі і він

З Маркусом все інакше   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 31.03.2021 at 21:39, Basil сказано:

В Україні можуть запровадити електронний військовий квиток

Ооо, я можу по свіжих слідах похвалитись діджиталізацією країни:

1. Присилає військомат мені на роботу паперовий виклик з'явитись у військомат 01.04 (такі в них жарти певно). Приїзжаю в військомат, а вони мені вручають паперове направлення на проходження медкомісії в госпіталі ! От бляха не можна було одразу мені на роботу його прислати ? Я виходить їхав у військомат лише за ще одним папірцем !

2. Їду в інший край міста в госпіталь, де сиджу в чергах, отримую черговий обхідний паперовий листок, бігаю по кабінетах, сиджу в чергах, в кінці кінців отримую чергове паперове направлення в свою поліклініку до сімейного лікаря на медобстеження.

3. Їду в третю частину міста, в поліклініці сімейний в програмі на компі довго і нудно заповняють направлення до профілюючого лікаря, але саме направлення знову ж таки вручають на папері ! 

4. На другий день профілюючий лікар виписує мені ще одне направлення на процедуру обстеження, знову на папері, ідеш на обстеження, там дохтор теж на ноутбукові довго і нудно вносить дані, але результат обстеження знову ж таки пише вручну на папірці.

5. Повертаюсь з цим папірцем до профільного лікаря, він пише свій висновок вручну на папері, з цим висновком йду до сімейного, вона переписує цей висновок в акт медобстеження.

6. Забираю акт, на третій день їду з ним в госпіталь, там мій акт переписують вручну в третій акт, свого зразка, і виписують папірець для військомата. З цим папірцем я їду в військомат, де мені ліплять запис в посвідченні що я маладец.

Так до чого я це вів ? Жодна з цих інстанцій, навіть окремі кабінети однієї установи, ніхто не обмінювався моїми даними в цифровому вигляді ! Кругом я все носив на папірчику, і все написане від руки ! Як ця система працювала 25 років тому, так воно і зараз працює, відмінність лише в тому, що в дохторі на столі є ноутбук. І доречі реєстраційні карточки в поліклініці так і далі заводять на папері, і шукають вручну на поличках...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, alexvvv сказано:

@SergLutsk тут в основному претензії до медицини, а не армії.

більше того - це опір змінам, бо та бабулька-медсестра, "а шо то таке?, а нашо воно мені?, а то від нечистого!  А то всіх пропечатали печаткою Сатани, ай шо ж то буде!?" 

А молоді, хто вміє в ПК, то тих заставляють робити тупо все. І не справляються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, alexvvv сказано:

@SergLutsk тут в основному претензії до медицини, а не армії.

Так я починав свій пост з "діджиталізації країни" в цілому, ну і в даному конкретному прикладі - медицини. Хоча у війскоматі точно те саме, сидить бабка з дєдкою, перед ними на столі 5 стопок паперів, а вони їх перелистують і перекладають з купки на купку, щось відмічають, виписують знову ж таки на новий папірчик ! 

А виходжу на вулицю, а на плацу купка "добровольців" здогадайтесь чим займаються ? Праааавильно - підмітають асфальт від листочків ! Ну все, підготовка почалась, майбутні вояки набувають необхідних навиків, вороги бійтесь. Дмб в повній красі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Праааавильно - підмітають асфальт від листочків !

Тобто підмітати непотрібно?  

 

В Николаеве военные инструкторы из Канады помогли с уборкой листьев

https://stopcor.org/ru/v-nikolaeve-voennye-instruktory-iz-kanady-pomogli-s-uborkoj-listev-foto/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...