Перейти до змісту

Яка армія потрібна Україні?


Рекомендовані повідомлення

9 хвилин тому, alexvvv сказано:

Тобто підмітати непотрібно?

Звичайно потрібно, причому це має бути пріорітетною задачею для призовників ! Бо ж на все інше потрібно і гроші, і час витрачати на навчання, і розхідні матеріали, паливо, техніку, набої. А так дав віника в зуби - і вперід, служи свій рік.

Змінено користувачем SergLutsk
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, SergLutsk сказано:

причому це має бути пріорітетною задачею для призовників

призовників ти бачив на ОЗП (обласному збірному пункті). вони там всерівно дурницями маються, чекаючи на відправку, то чому б їм і не поприбитати, щоб дурня всяка в голову не лізла,..

Змінено користувачем Basil
  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Basil сказано:

вони там всерівно дурницями маються, чекаючи на відправку, то чому б їм і не поприбитати?

Так там. Ну хоча б тому, що їх призивають не в прибиральники ? Військомат це звичайна бюджетна установа, в бюджеті якої закладаються витрати не лише на ЗП, а й на е/е, воду, опалення, канцелярію, утримання приміщення (тобто прибирання і в т.ч. території !). Ви ж як зайдете в бібліотеку вам не запропонують помити їм вікна якщо вам нічим зайнятись ? Чи зайдете в музей чи департамент соцзахисту, там ніби теж граблі не вручають клумби їм посапати. Так чому військомат вважає що отримав безкоштовних рабів собі ?

Я, наприклад, краще дурницями помаявся би, ніж підмітав чуже подвір'я. А може вони і не дурницями маялись, а намагались вчити англійську мову на телефоні ? Хтось у них запитав ? :)

Так що яка була "схема роботи" з призивниками 25 років тому - так і далі "працює".

Змінено користувачем SergLutsk
  • Ха-ха 2
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, SergLutsk сказал:

Так там. Ну хоча б тому, що їх призивають не в прибиральники ? Військомат це звичайна бюджетна установа, в бюджеті якої закладаються витрати не лише на ЗП, а й на е/е, воду, опалення, канцелярію, утримання приміщення (тобто прибирання і в т.ч. території !). Ви ж як зайдете в бібліотеку вам не запропонують помити їм вікна якщо вам нічим зайнятись ? Чи зайдете в музей чи департамент соцзахисту, там ніби теж граблі не вручають клумби їм посапати. Так чому військомат вважає що отримав безкоштовних рабів собі ?

Я, наприклад, краще дурницями помаявся би, ніж підмітав чуже подвір'я. А може вони і не дурницями маялись, а намагались вчити англійську мову на телефоні ? Хтось у них запитав ? :)

Так що яка була "схема роботи" з призивниками 25 років тому - так і далі "працює".

Наблюдал как срочники на КПП Тиса рисовали разметку, ремонтировали заграждения, варили сваркой. И видел как эту же работу делали вольнонаемные, а еще жалуются, что контрактников не хватает...

И труд вольнонаемных стоит гораздо дешевле...

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

ну що, те про що так довго говорили, сталося

Набув чинності закон про призов резервістів без мобілізації та збільшення штрафів за ухилення від служби

Цитувати

Нові штрафи та посилення відповідальності за ухилення від служби

Закон вносить зміни у Кодекс України про адміністративні правопорушення, які в кілька разів збільшують суми штрафів для призовників, військовозобов'язаних та резервістів. Крім того, тепер найбільш жорсткі варіанти штрафів стосуються не лише повторних порушень, але й порушень в «особливий період» (який продовжує діяти в Україні від початку війни на Донбасі):

  • за порушення правил військового обліку (раніше — неявка до військкомату за повісткою, несвоєчасне подання відомостей про зміну місця проживання, освіти, місця роботи; порушення порядку проходження навчальних зборів) — від 30 до 50 (було 5−7) неоподатковуваних мінімальних доходів (складає 17 грн) тобто від 510 до 850 грн;
  • за повторне порушення правил військового обліку протягом року або ж порушення таких правил в особливий період — від 50 до 100 неоподатковуваних податком мінімальних доходів (було 10−15 мінімальних доходів), тобто від 850 до 1700 грн;
  • за порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію — від 100 до 200 мінімумів для громадян (1700 — 3400 грн) і від 200 до 300 мінімумів для посадових осіб (3400 — 5100 грн);
  • за повторне порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію або ж порушення таких правил в особливий період — від 200 до 300 мінімумів для громадян (3400 — 5100 грн) і від 300 до 500 мінімумів для посадових осіб (5100 — 8500 грн).
  • за умисне пошкодження або недбале зберігання призовниками, військовозобов'язаними та резервістами військово-облікових документів (посвідчень про приписку до призовних дільниць, військових квитків, тимчасових посвідчень військовозобов'язаних), що спричинило їх втрату — штраф від 30 до 50 мінімумів, тобто від 510 до 850 грн; а за повторне таке порушення протягом року або проблеми з документами в особливий період — від 50 до 100 мінімумів, тобто від 850 до 1700 грн

Крім того, закон передбачає збільшення тюремного терміну для тих, хто ухиляється від служби.

Посилено покарання за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період.

Раніше за це передбачалася відповідальність у вигляді від двох до п’яти років позбавлення волі, тепер її мінімальну межу збільшено на рік — від трьох до п’яти років

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Basil сказал:

І кримінальна відповідальність за ухилення. Тепер залишилося лише зловити призовника і вручити йому повістку. 

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Basil сказал:

 

І ще. Уточнював щодо ФОПів. Якщо ФОПа призивають на мобілізацію, він закриває ФОПа або переводиться на ФОП без працівників.  І всі працівники які в нього працювали ідуть на біржу. В даному випадку 84 людини.  

  • Cумний 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, weldermaster сказал:

І ще. Уточнював щодо ФОПів. Якщо ФОПа призивають на мобілізацію, він закриває ФОПа або переводиться на ФОП без працівників.  І всі працівники які в нього працювали ідуть на біржу. В даному випадку 84 людини.  

Целая рота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.04.2021 в 13:00, SergLutsk сказал:

Ооо, я можу по свіжих слідах похвалитись діджиталізацією країни:

1. Присилає військомат мені на роботу паперовий виклик з'явитись у військомат 01.04 (такі в них жарти певно). Приїзжаю в військомат, а вони мені вручають паперове направлення на проходження медкомісії в госпіталі ! От бляха не можна було одразу мені на роботу його прислати ? Я виходить їхав у військомат лише за ще одним папірцем !

2. Їду в інший край міста в госпіталь, де сиджу в чергах, отримую черговий обхідний паперовий листок, бігаю по кабінетах, сиджу в чергах, в кінці кінців отримую чергове паперове направлення в свою поліклініку до сімейного лікаря на медобстеження.

3. Їду в третю частину міста, в поліклініці сімейний в програмі на компі довго і нудно заповняють направлення до профілюючого лікаря, але саме направлення знову ж таки вручають на папері ! 

4. На другий день профілюючий лікар виписує мені ще одне направлення на процедуру обстеження, знову на папері, ідеш на обстеження, там дохтор теж на ноутбукові довго і нудно вносить дані, але результат обстеження знову ж таки пише вручну на папірці.

5. Повертаюсь з цим папірцем до профільного лікаря, він пише свій висновок вручну на папері, з цим висновком йду до сімейного, вона переписує цей висновок в акт медобстеження.

6. Забираю акт, на третій день їду з ним в госпіталь, там мій акт переписують вручну в третій акт, свого зразка, і виписують папірець для військомата. З цим папірцем я їду в військомат, де мені ліплять запис в посвідченні що я маладец.

Так до чого я це вів ? Жодна з цих інстанцій, навіть окремі кабінети однієї установи, ніхто не обмінювався моїми даними в цифровому вигляді ! Кругом я все носив на папірчику, і все написане від руки ! Як ця система працювала 25 років тому, так воно і зараз працює, відмінність лише в тому, що в дохторі на столі є ноутбук. І доречі реєстраційні карточки в поліклініці так і далі заводять на папері, і шукають вручну на поличках...

 

Вот видишь, а был бы ты чипованный...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 24.04.2021 at 17:09, romanc сказано:

Вот видишь, а был бы ты чипованный...

Щось не осилив глибинного змісту даного поста. І що якби я був чіпований то що було б ? З папірцями не ходив би як і 25 років тому ? Дик я не проти, але ж ніхто не пропонує, так що питання не за адресою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...