Перейти до змісту

Яка армія потрібна Україні?


Basil

Рекомендовані повідомлення

  • 5 тижнів потому...
  • Відповідей 510
  • Створено
  • Остання відповідь

А вже обговорювали в якійсь темі зміни до "Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України",що підписав Зеленський?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Basil сказал:

Те про що писали раніше

збулося

Можна порадіти за наших західних сусідів. Україна робить все для вирішення їх демографічних проблем.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Можна порадіти за наших західних сусідів. Україна робить все для вирішення їх демографічних проблем.:)

Не Україна, а зе!коМанда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, jurgen007 сказано:

Можна порадіти за наших західних сусідів. Україна робить все для вирішення їх демографічних проблем.:)

хай би бігали по барах і діскатєках 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що не так? Якщо в нас обов'язкова строкова служба, то необхідно вживати всіх можливих заходів щодо призиву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, Cherman сказано:

І на що та армія, яка зібрана палками та кийками, буде здаина? Та ні на що.

взагалі війна це анахронізм і маразм для якої потрібне  молоде м'ясо 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cherman сказал:

І на що та армія, яка зібрана палками та кийками, буде здатна? Та ні на що.

А де ще мести плац мітлами і бордюри красити навчаться? А може ще якого танка чи гармату покажуть здалеку щоб знали як виглядає.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Cherman сказано:

Плац метуть ломом. А фарбують не бордюри, а траву. Як ти міг переплутати?

в різних армія по-різному 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Cherman сказал:

Плац метуть ломом. А фарбують не бордюри, а траву. Як ти міг переплутати?

Ну миж не Росія, в нас одна з кращих армій Європи - мітли є.:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cherman сказал:

І на що та армія, яка зібрана палками та кийками, буде здатна? Та ні на що.

Це вже інше питання. Я взагалі вважаю, що закрити людину від світу на 1.5 роки в розквіті сили - це брєдятіна. Краще в старших класах школи ввести нормальну військову підготовку замість усієї непоирібної муті, що там навчають.

 

Тут питання в іншому. Якщо держава щось вирішує. То всі зусилля повинні бути направлення, щоб це рішення првцювало. Тобто, якщо держава вважає, що повинні служити ВСІ, то і потрібно вжити таких заходів, щоб служили дійсно ВСІ.

А то вихолить як щ бляхами. Їздити заборонено. Але ніхто нічого не робить, щоб цк рішення виконувалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

Краще в старших класах школи ввести нормальну військову підготовку замість усієї непоирібної муті, що там навчають.

 Це мало що дасть.

В нас країна має війну на сході з однією з найпотужніших армій світу. Дитячий табір, який ви пропонуєте нічого не дасть.

Раніше я думав що краще професійна армія, але зараз думаю що треба і загальний призов. Щось типу як у Ізраїлі. Просто в нас це робиться через жопу.

1 час назад, volks сказал:

Тут питання в іншому. Якщо держава щось вирішує. То всі зусилля повинні бути направлення, щоб це рішення првцювало. Тобто, якщо держава вважає, що повинні служити ВСІ, то і потрібно вжити таких заходів, щоб служили дійсно ВСІ.

Тут згоден на всі 100% Але думаю що у результаті буде 

 

18 часов назад, jurgen007 сказал:

Можна порадіти за наших західних сусідів. Україна робить все для вирішення їх демографічних проблем.:)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Electronshik сказал:

 

Тут згоден на всі 100% Але думаю що у результаті буде 

 

 

Так воно вже так є, викладачі в ВНУ жаліються що сидять без годин, нема кому читати лекції, випускники шкіл валять на навчання чи заробітки за кордон в надії там і лишитись а не чекати тут пакращання від жидів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jurgen007 сказал:

Так воно вже так є, викладачі в ВНУ жаліються що сидять без годин, нема кому читати лекції, випускники шкіл валять на навчання чи заробітки за кордон в надії там і лишитись а не чекати тут пакращання від жидів.

Ну я б також не бажав щоб моя дитина вчилась в наших університетах, я не бачу там рівня знань. Принаймні на даний момент.

А викладачам є привід задуматись: якщо будуть тупо косити бабло далі, то до них взагалі ніхто не прийде.

Вибачте за офтоп, трохи не по темі.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли в армії професіоналізм не буде зводитись до того, хто скільки може випити горілки, і в кого раніше вона розпадеться, тоді буде хоть якийсь толк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.09.2020 at 12:39, Cherman сказано:

І на що та армія, яка зібрана палками та кийками, буде здатна? Та ні на що.

 

23 годин тому, jurgen007 сказано:

А де ще мести плац мітлами і бордюри красити навчаться? А може ще якого танка чи гармату покажуть здалеку щоб знали як виглядає.:)

 

23 годин тому, Cherman сказано:

Плац метуть ломом. А фарбують не бордюри, а траву. Як ти міг переплутати?

 

23 годин тому, jurgen007 сказано:

Ну миж не Росія, в нас одна з кращих армій Європи - мітли є.:rolleyes:

Ви, я бачу тільки з армії звільнились, раз так досконало володієте ситуацією в теперішніх Збройних силах України?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Basil сказано:

Ви, я бачу тільки з армії звільнились, раз так досконало володієте ситуацією в теперішніх Збройних силах України?

це думки пересічних українців про армію 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cherman сказал:

 Можливо, про метіння ломом плацу, я і перебільшив, але родичі, які вернулися зі строкової служби, розказують, що совок потихеньку вертається.

За совка не все з армією було так погано. Мели плаци і фарбували траву хібащо в учебці перші місяці а в стройових частинах на такі дурниці не було часу, з мого досвіду служби в авіації основний об"єм робіт з забезпечення польотів був на строковиках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забезпечення було ніяке і в авіації, але відношення до солдатів пристойне, від того як ми вкладем тормозний парашут чи заправим літак залежала безлека польотів. Через паркан була частина артилеристів /мазути/, там була дійсно муштра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Cherman сказано:

Можливо, про метіння ломом плацу, я і перебільшив,

Ні! Не перебільшив. В Польщі на роботі працював зі мною хлопчина з Франківська. За те, що плюнув на плацу, плац замітав ломом!

Між іншим, хлопчина закінчив Львівський військовий (шифрування, криптографія чи щось типу такого) і був у АТО. Двічі, здається.

 

@Basil  мова не про забезпечення. Хоча це залежить від того - куди попадеш.  Той же хлопчина розповідав, що коли був у АТО, то спали на збитих піддонах, одягнені,  і з рюкзаком під головою, замість подушки.

Так, можливо то був якийсь не дуже далекий 2017 рік, але все одно не варто казати, що Армія забезпечена. 

Як крали, так і крадуть (це совок в крові), починаючи від лампасів, і закінчуючи "соплями" на пагонах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...