Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

Замітьте, не створюючи умов для полегшення ведення малого\середнього бізнесу, тільки затягують зашморги.

Ну невже ж не спростивши облік і не зменшивши податки за найманого працівника держава не отримала б більше і не легалізувала більше найманих працівників?

Влада нова, методи старі - "казнить, наказать"

Так зменшила. Не помічаємо чи не хочемо помічати?

"Законом передбачається зниження навантаження на фонд оплати праці та приведення до фінансових можливостей дії положень окремих законів України. За словами прем'єра такий безпрецедентний крок дозволить вивести з тіні заробітну платню. Таким чином, у певних випадках єдиний соцвнесок буде зменшено з 41 до 16,4%."

За яким ПРИЙНЯТИМ законом це передбачається, не підкажеш? Яценюк ще той казковик,

А штрафи вже з січня.

Зустрiчайте

За допуск к работе без оформления трудового договора - штраф 36 540 грн

Замітьте, не створюючи умов для полегшення ведення малого\середнього бізнесу, тільки затягують зашморги.

Ну невже ж не спростивши облік і не зменшивши податки за найманого працівника держава не отримала б більше і не легалізувала більше найманих працівників?

Влада нова, методи старі - "казнить, наказать"

Ну а які б ти умови створив для малого і середнього бізнесу.?

Тільки конкретно.

ППЦ, загнав мене в тупик :_07:.

Я пошукаю тему, де це вже розписувалося декілька разів з послідовними кроками...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За яким ПРИЙНЯТИМ законом це передбачається, не підкажеш? Яценюк ще той казковик,

А штрафи вже з січня.

№ 77-VIII

Закон набирає чинності з 1 січня 2015 року.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Так зменшила. Не помічаємо чи не хочемо помічати?...

Можу точно сказати що Ви його не читали і не вникали. Навчіться читати "между строк".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу точно сказати що Ви його не читали і не вникали. Навчіться читати "между строк".

Дійсно не читав, тому ні вникнути ні знайти підвох між рядками не можу, але я впевнений, що і vaz75 його не читав, адже ми говоримо про один і той же закон. :) Тому ми з ним балакаємо на одному рівні - по газетних заголовках. А от Вашу думку послухав би з інтересом (без сарказму, просто читав Ваші попередні пости).

Ну і як би там не було, цим законом і штрафами за його порушення держава дає мені, як найманому працівнику, трохи більше захисту і стимулює створення нових робочих місць. Не часто вона це робить, тому це не може не тішити.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто мені підкаже такє - якщо приватному підприємцю треба найманий працівник на півставки (на 12 робочих днів на місяць), то як розраховується соціальний внесок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти маєш найманих працівників, сам зі звітністю перед державою вже не справишся. Потрібно додатково наймати ще й бухгалтера. Хіба це важко спростити? Ще одна дуже конкретна проблема пов'язана з контрабандою держави практично по всіх групах товарів. Первинних документів нереально отримати - повний саботаж держмитниці. А як звітуватись? Звідки в тебе товар, як попав на полиці? Який зміст в звітностях при таких об'ємах контрабанди, таких суб'єктивних повноваженнях митниці, специфічному митному законодавстві, що дозволяє витворяти з товаром що хочеш.

Якщо б державу цівавив розвиток малого бізнесу, то появились би державні кредитні програми під реальні проекти, заохочуванне оподаткування і т.д. Лізти в податки не змінюючи систему влади абсурд. Ти тільки дай повноваження і штрафи нереформованій податковій міліції і кабзєць всьому, рекет в чистому вигляді.

Все має бути органічно: міняється концепція держави, міняються структури, змінюється суспільний уклад, в тому числі податки, а також з'являється контроль над видатками влади, оптимізація.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто мені підкаже такє - якщо приватному підприємцю треба найманий працівник на півставки (на 12 робочих днів на місяць), то як розраховується соціальний внесок?

у статті 8 Закон України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування"

"У разі якщо база нарахування єдиного внеску не перевищує розміру мінімальної заробітної плати,

встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (грошове забезпечення, дохід),

сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом

на місяць, за який нараховується заробітна плата (грошове забезпечення, дохід), та ставки єдиного внеску,

встановленої для відповідної категорії платника";

частину одинадцяту доповнити абзацом шостим такого змісту:

"У разі якщо база нарахування єдиного внеску не перевищує розміру мінімальної заробітної плати,

встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума єдиного внеску розраховується як добуток

розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід (прибуток),

та ставки єдиного внеску, встановленої для відповідної категорії платника";

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти маєш найманих працівників, сам зі звітністю перед державою вже не справишся...

Підтримую на всі сто!!!

Я про це й говорив, але не "розжовував".

Ми з nickel по різні сторони барикад - він працівник, я - працюю сам на себе. Але коли з'являлося бажання розширити діяльність, найнявши працівника, то прорахувавши податки, соцвнески, плату "за звітність", передумав.

А на рахунок більшої захищеності, то ти nickel зазря харахоришся, роботодавець обов'язково частину податків перекладе на плечі робітника, тобто останній буде "захищений" але на руки отримає суттєво меншу суму.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хтось юридично підкований роз'яснити на цифрах скільки за цим новим зміненим законом треба сплачувати податків і соцвнесків при зарплаті, скажімо 2000 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти маєш найманих працівників, сам зі звітністю перед державою вже не справишся.

А ти пробував ? За останні роки звітність по зарплаті спростили дуже суттєво і здати ОДИН звіт в місяць+ОДИН звіт в квартал не складає ніяких проблем. Ну а якщо вже геть все так туго. Сходи в податкову візьми безплатні ключі і мій бухгалтер тобі за 100 Грн. в місяць (20хв. роботи) відправить, роздрукує і разом з другою квитанцію віддасть тобі їх в руки. Створюйте робочі місця, працюйте і повірте, не все так погано як ви тут змальовуєте.

А ти, особисто, пробував?

Бухгалтер на те і вчився, що це з легкістю робити і плавати у всіх змінах податкового законодавства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував :_02: Нічого складного.
Мав офіційних працівників чи тут про самозайнятих розказуєш? Скільки разів за останні п'ять років змінювались правила оподаткування, подача звітності?
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти, особисто, пробував?

Бухгалтер на те і вчився, що це з легкістю робити і плавати у всіх змінах податкового законодавства.

Пробував :_02: Нічого складного. Якщо зарплата не міняється то звіт щомісяця буде одинаковий.

Документальну перевірку проходили? Охорона праці як? Інвалідів на роботу приймаєте? По соцстраху які нарахування із вашим видом діяльності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз в Facebook куча інфи про затримання в Святошинському раівідділі неповнолітнього, його побиття, недопущення до нього ні адвокатів, ні народних депутатів... Під міліцією збираються активісти...

Igor Lutsenko додав 4 нові світлини

Затримали неповнолітнього хлопця, побили і не допускають до нього адвоката.

Зайшов на прохідну і попросив, щоб мені надали змогу поспілкуватися з керівництвом. ППСник на прохідній заблокував вхідні двері, так що я не міг потрапити в будівлю, і почав комусь дзвонити. Усіх міліціонерів, котрі намагалися вийти через центральний вхід, він направляв кудись – мабуть, на чорний хід, щось їм стиха пояснюючи.

Врешті, після хвилин 10 очікування до мене в тамбур, де я вимушено очікував, вийшов якийсь співробітник і протягнув мені телефон. Сказав, що там на лінії – якийсь начальник. Я відмовився говорити по телефону. Сказав – давайте я зайду в приміщення і ми з вами нормально поспілкуємося. Мене нарешті пустили.

Людина у телефоні пообіцяла, що зараз спуститься якийсь слідчий.

Через хвилин 15 спустився.

Сказав о йому невідомо, чи перебуває зараз підозрюваний у РУВС, чи ні (!). Мовляв, його могли забрати на ізолятор тимчасового утримання (ІТТ).

Я йому запропонував – давайте разом пошукаємо. Той навіщось пішов у свій кабінет на останньому поверсі – довелося переслідувати його аж до кабінету і настійливо просити перевірити, чи є затриманий тут, чи ні.

Тимчасом в холл прорвалися хлопці з Смалієм. Смалій сів прямо на підлогу і заявив, що нікуди не піде, поки його не допустять до підзахисного, або покажуть журнал, де записано, що хлопця вивезли на ІТТ.

Журнал не хотіли показувати – ні Смалію, ні мені.

В холл зібралися, здається, усі мешканці РУВС і зачудовано дивилися на сцену.

До мене тихенько підійшов ще один міліціонер. Сказав, що він слідчий і пропонує угоду – нас допустять до хлопця, а ми переконаємо «групу підтримки» залишити будівлю. Тобто, виявляється, нам брехали у вічі що затриманого повезли з РУВС.

Коли нас допустили до хлопця, то виявилося, що його міліціонери таки били. Я бачив сліди на голові – синці і гулі на потилиці, сліди від спроб душити на шиї. А також сині сліди від кайданок на руках.

Я зателефонував до прокурора Києва Юлдашева. Розмови не вийшло – прокурор, здається, вважає, що міліція має право так діяти.

Зараз хлопця продовжують утримувати в неволі, але адвоката вже допускають. Йому немає 18 років, він є неповнолітнім, його звинувачують у навмисному нищенні майна – павільйону «Рошен» на метро Житомирська (я на 100% впевнений що павільйон розміщено там протиправно, як і усі інші МАФи). За версією активістів, вони там хотіли зробити політичну акцію – повісити баннер з запитанням, «Як тобі смакує кров бійців АТО?» - це все та ж історія про бізнес Порошенка в Росії.

Найбільш дивовижним для мене у цій ситуації було відчуття жорсткого дежавю. Рівно рік тому автомайданівцями в тому ж місці було заблоковано Беркут, коли той повертався з-під Святошинського суду. Я брав участь у тих подіях, і зараз бачу те ж саме: Святошинське РУВС, Вітя Смалій, менти, побої.

Здається, Янукович нікуди й не тікав.

Вже і наш (колишній) Терещук обізвався

Змінено користувачем BARAKUDA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую на всі сто!!!

Я про це й говорив, але не "розжовував".

Ми з nickel по різні сторони барикад - він працівник, я - працюю сам на себе. Але коли з'являлося бажання розширити діяльність, найнявши працівника, то прорахувавши податки, соцвнески, плату "за звітність", передумав.

А на рахунок більшої захищеності, то ти nickel зазря харахоришся, роботодавець обов'язково частину податків перекладе на плечі робітника, тобто останній буде "захищений" але на руки отримає суттєво меншу суму.

Я не харахорюсь. Ми по різні сторони барикади, але барикада то в нас одна. Якщо держава не дає жити підприємцю, то і найманому працівнику цього підприємця не позаздриш і навпаки - якщо легше бізнесу, то легше і найманим. Але податки наймані завжди платять за себе самі, заробляючи їх своєю працею. Жоден підприємець не буде тримати "наймита" собі в збиток. Якщо наманий не приносить доходу, його звільняють, а не платять за нього податки. По бухгалтерії воно не так, але по суті за все платить кінцевий споживач товарів чи послуг. В цю плату входить і зарплата найманого за свою роботу і податки з тієї зарплати. Але не треба розказувати, що підприємець, щось платить за мене з своєї кишені.

А з прийняттям цього закону, є шанс, що зарплату в конверті будуть пропонувати рідше. Одні з страху перед штрафом, інші через зниження податкового тиску. Та й робочих місць може побільшати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хтось юридично підкований роз'яснити на цифрах скільки за цим новим зміненим законом треба сплачувати податків і соцвнесків при зарплаті, скажімо 2000 грн.

Походу зменшення суттєве. ЄСВ лише після 2 500 грн зарплатиhttp://www.juridicheskij-supermarket.ua/page_edinyi-vznos.html
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel,

я вже писала раніше - про ЄСВ своє бачення напишу (ще дещо потрібно прорахувати, потрібно "бачити" це все в цифрах - тоді складеться "правильне" враження). Зараз, нажаль, зовсім немає вільного часу (всі ці свята+робота). Якщо в 2-ох словах, то слова Яценюка про зменшення ставок ЄСВ - неккоректні. Правильно заявляти "ми запропонували зменшення ставок ЄСВ до 16% для окремих підприємств які виконають одночасно всі наші умови )))." І почитайте спочатку назву закону 77 "... та легалізацію фонду оплати праці...". Це закон не для сумлінних платників. Для більшого розуміння почитайте статтю за посиланням http://buhgalter911....=153963&year=-1 + обов'язково коментарі 4 стор. (деякі дуже, дуже правильні)))).

...

Ну і як би там не було, цим законом і штрафами за його порушення держава дає мені, як найманому працівнику, трохи більше захисту і стимулює створення нових робочих місць. Не часто вона це робить, тому це не може не тішити.

А раніше що, штрафів не було? Були. А штрафувати хто буде?. Не побачила там стимулювання створення нових робочих місць...

А хто мені підкаже такє - якщо приватному підприємцю треба найманий працівник на півставки (на 12 робочих днів на місяць), то як розраховується соціальний внесок?

Яка система оподаткування?

у статті 8 Закон України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування"

Я б не давала відповідь так однозначно. У приведеній Вами цитаті зазначено: "якщо база нарахування єдиного внеску не перевищує розміру мінімальної заробітної плати", але це не означає що вона менша розміру мін.зп. Ця норма в ст.8 є новою і на сьогоднішній день, є куча трактувань внесених змін - всі чекають оф.позиції ДФСУ.

Може хтось юридично підкований роз'яснити на цифрах скільки за цим новим зміненим законом треба сплачувати податків і соцвнесків при зарплаті, скажімо 2000 грн.

так само як і платили ))) (а Яценюк обіцяв зменшення ;), відчули?)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За останні роки звітність по зарплаті спростили дуже суттєво і здати ОДИН звіт в місяць+ОДИН звіт в квартал не складає ніяких проблем.

Ви розглядаєте зміни лише з позиції спд на спрощеній системі, не "сипте сіль на рану" юридичним особам на загальній системі :) Ну нічого, скоро всіх заставлять працювати з рро - за 100 грн вже з своїм бухгалтером не розрахуєтесь.

Поділюсь також позитивною новиною, яку знайшла в новому ПКУ ) (для мене вона поки що єдина):

пункт 78.2 доповнено абзацом такого змісту: «Контролюючим органам забороняється проводити документальні позапланові перевірки, які передбачені підпунктами 78.1.1, 78.1.4, 78.1.8, 78.1.11 пункту 78.1 статті 78 цього Кодексу, у разі, якщо питання, що є предметом такої перевірки, були охоплені під час попередніх перевірок платника податків»;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже порахував. Умови не прийнятні. :0166:

прикольно, всі бються в істєріці, що мав на увазі Кабмін коли писав "середня" зп, "середній" розмір і т.д. і як її насправді вирахувавати (саме в контексті даного закону), а ви вже порахували. Ну але, для більшості підприємств, я з вашим "кінцевим результатом" погоджуюсь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу зменшення суттєве. ЄСВ лише після 2 500 грн зарплатиhttp://www.juridiche...inyi-vznos.html

хз, чи це можна назвати суттєвим зменшенням... це звичайна маніпуляція з якимсь коефіцієнтом... питання, як для розрахунку майбутньої пенсії вплине цей коефіцієнт (зменшення суми ЄСВ відповідно тягне за собою зменшення розміру пенсії)...

друге, хіба для нарахування ЄСВ на фонд зарплати, та є сама зарплата береться "чистою" (тобто, за мінусом всіх податків, як вказано в даній статті), чи все таки "грязною", тобто нарахованою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще про ЄСВ, від міністра:

Ми передбачаємо, що в наступному році ставка буде для всіх 24,5%. Тож я думаю, що ми заохотимо роботодавців вивести з тіні зарплати. Очевидно, є частина бізнесу, який законно працює і законно платить свої зарплати, для них в цьому році нічого не змінилося. В них цього року середнє ЄСВ 41%, як і минулого року, - розповіла Міністр фінансів... Якщо ми цього року дійсно будемо позитивно працювати і виведемо з тіні значну суму, то наступного року всі зможуть мати знижену ставку ЄСВ у 24,5 %», - заявила міністр.
http://195.78.68.18/...0&cat_id=406607

Ну і який роботодавець при таких заявах, нестабільних умовах і без будь-яких гарантій, захоче вивести зарплату з тіні? Сьогодні 16,4%, завтра 24,5%, а післязавтра вирішать що в Пенсійному знову "діра" треба 41%

Не перекручуйте того, що я написав.

Ну, спішила, не додивалась - соррі :0153:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось суть "нової" влади - http://tsn.ua/groshi/nardepi-zbilshili-zarplatu-vdvichi-sobi-chlenam-kabminu-pracivnikam-nacbanku-prokuroram-i-suddyam-403334.html

А народу обкладемо пенсії податками! Що таке 3 з лишнім тисячі гривень? Навіть не 200 баксів! Тарифи "треба підвищувати" - МВФ бабульок не насипе! Та пішли вони лісом зі своїми кредитами, МВФами! І то Яценюк (ох, і хочеться написати тут інше слово...), даруйте, п***дить - "Ми будемо наповняти бюджет за рахунок ОЛІГАРХІВ!!!" То може досить брехні? Досить дерти з народу, підвищуючи рівень життя СОБІ? Ото і весь шлях в Європу - ВОНИ вже ТАМ, не перший рік причому, МИ там не будем НІКОЛИ, поки "народна влада", прийшовши на крові до влади реальної не буде КОНТРОЛЬОВАНОЮ суспільством, і не буде нести відповідальність за брехню, в тому числі і невиконання передвиборчих обіцянок (ну або поки "для профілактики" під час наступного майдану "папєрєдніків" НАРОД, даруйте, на центральному ж майдані країни не перевішає...). А ще пані Гонтарєва там триндить - "ні мене ні правління банку не влаштовує ЗАРПЛАТА"!!! На хліб і воду падлюк, хай поживе те лайно на 1218 грн. (60 $) до ГРУДНЯ 2015, з в 3-5 разів задертими тарифами, новенькими та блискучими "справедливими" податками і доларом по 20! Слабо??? Привикла дупа до м'якого сидіння в "мерсі" за пару лям гривень...

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вместо военного положения, вводятся режимы всеобщей доблести, готовности и работы без перерыва на обед

(а) Призывники и военнообязанные лишаются права менять место жительства без ведома военного командования. Военное командование получает право проверять у людей документы, а также осматривать их вещи и автомобили.

(б) Категорически запрещается проведение любых массовых мероприятий, а также референдумов и выборов.

(в) Под полный контроль государства ставятся предприятия связи, типографии, телевидение, запрещается работа радиолюбителей, а также (прерогатива СБУ) общение и передача информации в Интернете.

  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...