Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

«Держитесь, мужики! Через 2 месяца - мы в России!», - Тигипко уговаривал СБУ в Луганске

Тарас Лісевич пише:

Светлана Морозова Звонили из Луганска. Приезжал к СБУ Тигипко - выступал, чтоб разошлись. Уехало ТВ - сказал " "Держитесь, мужики! Через 2 месяца - мы в России!" Ну как вам кандидаты в президенты?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Як актуально, чи не так?

Сашко Положинський гостро підмітив піснею "Виберіть Мене!" ще в 2009р.

на початку попередніх виборів, на дворі вже 2014р. а суть не змінилася.

А слова, слова то які!!!))

Це вже можна так сказати класика, тому що те що наспіване в тексті пісні

для Українського політичного життя вічне.

Вирішив власне життя привести до ладу -

Буду балотуватися в президентську владу.

А чом би й ні? Кожному дорога відкрита

До, так би мовити, державного корита.

Мої руки нічого не крали, тіло моє не сиділо,

А якщо і сиділо, то яке кому діло?

Назбираю грошей, куплю індульгенцію -

І запишуся до еліти, богеми чи інтелігенції.

Вивчу гарну промову, відрепетирую міміку,

У власну риторику вплету критику та лірику.

Говоритиму про народ, про владу, про Україну-неньку,

Тим часом підберу собі костюмчик гарненький.

Народу все одно – кандидати порожні чи повні,

Важливо не те, що всередині, а те, що зовні.

Очі мої – чисті й невинні, обличчя – просте,

От тільки шкода, що коса не росте…

Громадяни України, користуйтесь моментом -

Виберіть мене своїм Президентом!

А щоб уберегтися від верховної зради,

Дозвольте мені узурпувати владу…

Для початку знайду собі олігарха –

Нехай профінансує майбутнього монарха.

Найму консультантом якогось закордонного вар’ята

І почну боротьбу за прихильність електорату.

Бідним пообіцяю, що зроблю всіх багатими,

Багатим поклянусь, що їх не чіпатиму.

І під прапором помаранчево-червоно-біло-синім

Відправлюся у тривале турне по країні.

На Сході розповідатиму, що западенці – фашисти,

Захід переконаю, що всі східняки – комуністи.

А коли Схід та Захід зіштовхну лобами,

Зганяю на поклон до бараку Обами.

Зовнішня політика нескладна, по суті,

Тому зганяю на поклон ще й до Мєдвєдєва і Путіна.

Коротше, ні ідеї, ні ідеології,

А бруд і брехню назву політтехнологіями…

Громадяни України, користуйтесь моментом -

Виберіть мене своїм Президентом!

А щоб уберегтися від верховної зради,

Дозвольте мені узурпувати владу…

Передвиборчу кампанію проведу максимально серйозно

За мене проголосують майже одноголосно!

Служитиму народу вірою і правдою,

А відповідальність ділитиму між Кабміном та Радою.

Все накра… зароблене запишу на маму,

А маму, про всяк випадок, відправлю в Панаму.

Всю рідню забезпечу, всім друзям віддячу,

Ну й собі зароблю – на пенсію і дачу…

Громадяни України, користуйтесь моментом -

Виберіть мене своїм Президентом!

А щоб уберегтися від верховної зради,

Дозвольте мені узурпувати владу…
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дмитро Гнап

Тимошенко остаточно повернулася у свою улюблену стихію: цинізму та безпринципності. Змінити свою позицію на протилежну їй завжди було "раз плюнути". Але якщо раніше на це в Тимошенко йшли місяці чи тижні, то тепер вона може поміняти риторику майже блискавично. Давайте просто порівняємо дві її заяви.

1. "Партія Регіонів трохи оклигала від революції і тепер почала фінансувати контрреволюцію. Вони почали готуватися до реваншу" (15 квітня)

2. "Я поки не мала можливості переговорити з паном Ахметовим, але я точно знаю, що всі його публічні заяви говорять про єдність країни і неможливості територіального розколу. Крім того, позиція Партії регіонів - це перший крок до взаєморозуміння". (18 квітня)

Ці дві заяви розділяє лише 3 дні. Навряд чи я здивуюсь, якщо ця пані раптом почне хвалити Януковича.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дмитро Гнап

Тимошенко остаточно повернулася у свою улюблену стихію: цинізму та безпринципності. Змінити свою позицію на протилежну їй завжди було "раз плюнути". Але якщо раніше на це в Тимошенко йшли місяці чи тижні, то тепер вона може поміняти риторику майже блискавично.

Коса знову на місці, варіанти піару удосконалились.Зміна позицій і риторики пришвидшилась з однієї простої причини - часу обмаль до виборів. Та й з першого дня перебування на волі, годує нас ЮВТ черговими фокусами.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Borys Filatov

У меня есть одна мечта. Когда-нибудь я напишу книгу ( к сожалению, правда, момент сей никому неведом ).

О странствиях по миру. Олигархах. Революции. Войне. Ненависти к Орде, которая предала меня и миллионы других соотечественников по всему миру: от Средней Азии до Украины. О подлой гебисткой клике, обескровливающую русских и дискредитировавшую навсегда саму идею славянского единства. О матери-Украине.

И о предателях, коллаборантах и просто попутчиках. Обо всем и обо всех. И, уверен, что книга моя станет бестселлером.

И туда войдет мааааааленький, но очень показательный эпизод. Поведаю его.

«Предвыборной визит Юлии Владимировны на «родную» Днепропетровщину готовится по всем правилам пропагандисткой науки. Ну и, конечно, Мадам потребовала встречи с батальоном «Днепр». Причем батальон должен был выстроиться на плацу и приветствовать «спасительницу нации» троекратным «Ура». Сама подобная постановка вопроса как минимум некорректна, поскольку статус гражданки Тимошенко ничем не отличается от других претендентов на пост Президента, которые спокойно посещают Днепропетровск, но, при этом, не требуют к себе никакого лично особого внимания.

Более, того, обьяснить штабу «Батькивщины», что батальон «Днепр» - боевое подразделение, которое по мере формирования сразу перебрасывается на блок-посты и в патрулирование, а не занимается парадами и шагистикой — совершенно невозможно. В ответ слышны одни истерики, что мол-де «вы нас игнорируете», «наш лидер имеет право» и «вообще ваш батальон создан под губернатора и поэтому нашу Юлечку не слушают». Уразумить этих невменяемых практически невозможно. Даже с моим искусством переговорщика и опытом общения со всеми днепропетровскими городскими радикалами.

Дальше больше. «Батькивщина» создает карикатурный штаб «национального сопротивления» во главе с великим военным стратегом Тетей Тоней. И начинает вокруг него формировать потешные войска.

Ой, конечно, это все бы выглядело комично, но Тетя Тоня решает проинспектировать блок-посты ( ! ) спецабатальона «Днепр» и НацГвардии, после чего вылазит на пресс-конференцию и заявляет, что они сделаны «неправильно» и «мы будем их укреплять». Естественно, такое хамство вызывает отторжение у всех: властей, военных, общественности.

А в ответ «Батькивщина» начинает кричать, что «нас не приглашают на оперативные совещания и с нами не советуются». Парадокс заключается в том, что этим людям даже не приходит в голову, что они не могут априори быть на секретных совещаниях, поскольку не являются должностными лицами и силовиками!!!

Знает ли об этих художествах Тимошенко? Не знаю. Мне без разницы. Но она явно больна мессианством.

А ее подчиненные — просто больны. Тупостью. И к сожалению обе болезни не лечатся»

...Вот такой эпизод. Правда моя книга может стать бестселлером?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Borys Filatov

У меня есть одна мечта. Когда-нибудь я напишу книгу ( к сожалению, правда, момент сей никому неведом ).

О странствиях по миру. Олигархах. Революции. Войне. Ненависти к Орде, которая предала меня и миллионы других соотечественников по всему миру: от Средней Азии до Украины. О подлой гебисткой клике, обескровливающую русских и дискредитировавшую навсегда саму идею славянского единства. О матери-Украине.

И о предателях, коллаборантах и просто попутчиках. Обо всем и обо всех. И, уверен, что книга моя станет бестселлером.

И туда войдет мааааааленький, но очень показательный эпизод. Поведаю его.

«Предвыборной визит Юлии Владимировны на «родную» Днепропетровщину готовится по всем правилам пропагандисткой науки. Ну и, конечно, Мадам потребовала встречи с батальоном «Днепр». Причем батальон должен был выстроиться на плацу и приветствовать «спасительницу нации» троекратным «Ура». Сама подобная постановка вопроса как минимум некорректна, поскольку статус гражданки Тимошенко ничем не отличается от других претендентов на пост Президента, которые спокойно посещают Днепропетровск, но, при этом, не требуют к себе никакого лично особого внимания.

Более, того, обьяснить штабу «Батькивщины», что батальон «Днепр» - боевое подразделение, которое по мере формирования сразу перебрасывается на блок-посты и в патрулирование, а не занимается парадами и шагистикой — совершенно невозможно. В ответ слышны одни истерики, что мол-де «вы нас игнорируете», «наш лидер имеет право» и «вообще ваш батальон создан под губернатора и поэтому нашу Юлечку не слушают». Уразумить этих невменяемых практически невозможно. Даже с моим искусством переговорщика и опытом общения со всеми днепропетровскими городскими радикалами.

Дальше больше. «Батькивщина» создает карикатурный штаб «национального сопротивления» во главе с великим военным стратегом Тетей Тоней. И начинает вокруг него формировать потешные войска.

Ой, конечно, это все бы выглядело комично, но Тетя Тоня решает проинспектировать блок-посты ( ! ) спецабатальона «Днепр» и НацГвардии, после чего вылазит на пресс-конференцию и заявляет, что они сделаны «неправильно» и «мы будем их укреплять». Естественно, такое хамство вызывает отторжение у всех: властей, военных, общественности.

А в ответ «Батькивщина» начинает кричать, что «нас не приглашают на оперативные совещания и с нами не советуются». Парадокс заключается в том, что этим людям даже не приходит в голову, что они не могут априори быть на секретных совещаниях, поскольку не являются должностными лицами и силовиками!!!

Знает ли об этих художествах Тимошенко? Не знаю. Мне без разницы. Но она явно больна мессианством.

А ее подчиненные — просто больны. Тупостью. И к сожалению обе болезни не лечатся»

...Вот такой эпизод. Правда моя книга может стать бестселлером?...

Я не можу зрозуміти, як Ю. потрапила на засідання РНБО відразу після її звільнення, це таемна нарада і хто вона така, щоб туди потрапити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тому я проти Юлі. Юля - це коли політика стає подібною на дешевий мексиканський серіал з купою хитросплетінь, неможливістю зрозуміти хто з ким спить, і дуже туманним фіналом. Одне діло коли це в кіно, інше - коли в багатомільйонній країні. Юля така ж, а ми вже не ті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тому я проти Юлі. Юля - це коли політика стає подібною на дешевий мексиканський серіал з купою хитросплетінь, неможливістю зрозуміти хто з ким спить, і дуже туманним фіналом. Одне діло коли це в кіно, інше - коли в багатомільйонній країні. Юля така ж, а ми вже не ті.

Точно сказав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Держитесь, мужики! Через 2 месяца - мы в России!», - Тигипко уговаривал СБУ в Луганске

Тарас Лісевич пише:

Светлана Морозова Звонили из Луганска. Приезжал к СБУ Тигипко - выступал, чтоб разошлись. Уехало ТВ - сказал " "Держитесь, мужики! Через 2 месяца - мы в России!" Ну как вам кандидаты в президенты?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Щось мені в це не віриться. Тігібко звісно не ангел, але й не дурний чоловік... імхо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Держитесь, мужики! Через 2 месяца - мы в России!», - Тигипко уговаривал СБУ в Луганске

Тарас Лісевич пише:

Светлана Морозова Звонили из Луганска. Приезжал к СБУ Тигипко - выступал, чтоб разошлись. Уехало ТВ - сказал " "Держитесь, мужики! Через 2 месяца - мы в России!" Ну как вам кандидаты в президенты?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Щось мені в це не віриться. Тігібко звісно не ангел, але й не дурний чоловік... імхо...

дурний чи розумний це, напевне, не нам вирішувати, свою позицію і вектор розвитку він неодноразово проявляв, надіюсь всі здогадуються про що я... від таких як він і інших політиканів від яких пізд...жжю тхне здалику мене вже нудить, в нинішній ситуації треба, на мою думку, вибирати людину котра не буде йти на повідку у Путлєра, котра зможе вигнати гниль з України і навести лад, проте не радикальними (бажано) методами та без кровопролиття з боку укр.народу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Держитесь, мужики! Через 2 месяца - мы в России!», - Тигипко уговаривал СБУ в Луганске

Тарас Лісевич пише:

Светлана Морозова Звонили из Луганска. Приезжал к СБУ Тигипко - выступал, чтоб разошлись. Уехало ТВ - сказал " "Держитесь, мужики! Через 2 месяца - мы в России!" Ну как вам кандидаты в президенты?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Щось мені в це не віриться. Тігібко звісно не ангел, але й не дурний чоловік... імхо...

Після "фігвамів"царькова і дупкіна, після ригивської відвертої брехні -навіть не сумніваюсь в цьому. Ніхто не каже що цей молдовський єврей дурний))) Напроти, його ціль заручитись підтримкою електорату. Погане у мене передчуття відносно Донбасу, як що риги і москалія робить такі акценти на той регіон, чи не обґрунтовані ці їх сподівання? А може це просто навмисне нагнітання через майбутні вибори в Україні?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Экс-премьер, кандидат в президенты Украины Юлия Тимошенко собиралась в среду провести ряд встреч в Вашингтоне, но была вынуждена отменить поездку, так как никто из американских политиков не подтвердил согласие на встречу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тим часом в Петі дела в шоколаде - Російські фабрики Roshen повністю відновили роботу

цікаво, за що це в Росії стали ставитись до Петра лояльно?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тим часом в Петі дела в шоколаде - Російські фабрики Roshen повністю відновили роботу

цікаво, за що це в Росії стали ставитись до Петра лояльно?...

тому що безпідставно блокувати бізнес у ніби то законопослушній росії грозить набагто гіршими санкціями і проблемами ніж впроваджувати свою лінію у Криму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Російські фабрики Roshen повністю відновили роботу

Воду для Криму придбати не можуть, а "Рошен" запускають? Палєво, не?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Російські фабрики Roshen повністю відновили роботу

Воду для Криму придбати не можуть, а "Рошен" запускають? Палєво, не?

Що значить запускають? Фабрика кому належить? Це приватна власність и в попередньому пості точно написано, якщо будуть лізти в приват, всі побіжать з країни і буде економічна пустеля. Це вже політичне і економічне рішення. Весь цивілізований світ живе по принципу, що приватна власність понад усе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1509325_629482953797623_5366094481092060480_n.jpg

Так, це дійсно "в тему", бо зараз ніби то свідомі, а потім якусь х%рню як вчудять! Я сужу завжди зі свого оточення, мої знайомі "бабульки" то за Кличка, то за Ляшка, а то вже за Богомолець! Дивись поманить Юлька чи ще хто "калачом", то можуть і повестись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що значить запускають? Фабрика кому належить? Це приватна власність и в попередньому пості точно написано, якщо будуть лізти в приват, всі побіжать з країни і буде економічна пустеля. Це вже політичне і економічне рішення. Весь цивілізований світ живе по принципу, що приватна власність понад усе.

В Конституції написано:

Стаття 3. Несумісність депутатського мандата з іншими видами діяльності

1. Народний депутат не має права:

1) бути членом Кабінету Міністрів України, керівником центрального органу виконавчої влади;

2) мати інший представницький мандат чи одночасно бути на державній службі;

3) обіймати посаду міського, сільського, селищного голови;

4) займатися будь-якою, крім депутатської, оплачуваною роботою, за винятком викладацької, наукової та творчої діяльності, а також медичної практики у вільний від виконання обов'язків народного депутата час;

Мені продовжувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що значить запускають? Фабрика кому належить? Це приватна власність и в попередньому пості точно написано, якщо будуть лізти в приват, всі побіжать з країни і буде економічна пустеля. Це вже політичне і економічне рішення. Весь цивілізований світ живе по принципу, що приватна власність понад усе.

В Конституції написано:

Стаття 3. Несумісність депутатського мандата з іншими видами діяльності

1. Народний депутат не має права:

1) бути членом Кабінету Міністрів України, керівником центрального органу виконавчої влади;

2) мати інший представницький мандат чи одночасно бути на державній службі;

3) обіймати посаду міського, сільського, селищного голови;

4) займатися будь-якою, крім депутатської, оплачуваною роботою, за винятком викладацької, наукової та творчої діяльності, а також медичної практики у вільний від виконання обов'язків народного депутата час;

Мені продовжувати?

І що ти хочеш чим сказати, що Порошенко сидить відразу на всіх кріслах (депутат і в кріслах директорів фабрик), це смішно. В таких системах є цілі інститути, вони займаються всім - економікою, фінансами, плануванням і власник може тільки спостерігати та узгоджувати плани. Ще є таке поняття як CEO - Chief Executive Officer (Головний виконавчий директор), ось такі люди і відповідають за все. Це світова практика. Так само і Біл Гейтс не переймається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні під під'їздом прочитав оголошення типу "приходьте завтра в магазин соломон в 17 00 там буде уповноважена особа Ю.Тимошенко"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Російські фабрики Roshen повністю відновили роботу

Воду для Криму придбати не можуть, а "Рошен" запускають? Палєво, не?

Люба фабрика в любій країні приносить цій країні прибуток у вигляді податків та зайнятості місцевому населенню.

Воду ж для Криму може і спеціально не купують, щоб виморити там сільське населення та татар, які традиційно більш прихильні до України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що ти хочеш чим сказати, що Порошенко сидить відразу на всіх кріслах (депутат і в кріслах директорів фабрик), це смішно. В таких системах є цілі інститути, вони займаються всім - економікою, фінансами, плануванням і власник може тільки спостерігати та узгоджувати плани. Ще є таке поняття як CEO - Chief Executive Officer (Головний виконавчий директор), ось такі люди і відповідають за все. Це світова практика. Так само і Біл Гейтс не переймається.

Мова не про Біла Гейтса, і не CEO. Мова про народних депутатів та про дотримання вимог конституції.

І досить пересмикувати тему на робочі місця і доходи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що ти хочеш чим сказати, що Порошенко сидить відразу на всіх кріслах (депутат і в кріслах директорів фабрик), це смішно. В таких системах є цілі інститути, вони займаються всім - економікою, фінансами, плануванням і власник може тільки спостерігати та узгоджувати плани. Ще є таке поняття як CEO - Chief Executive Officer (Головний виконавчий директор), ось такі люди і відповідають за все. Це світова практика. Так само і Біл Гейтс не переймається.

Мова не про Біла Гейтса, і не CEO. Мова про народних депутатів та про дотримання вимог конституції.

І досить пересмикувати тему на робочі місця і доходи.

Добре, питання в лоб і по Конституції, як можна стати кандидатом в Президенти? Просто, але треба 2.5 млн.грн. Як можна ці кошти заробити (не зібрати, тут вже технології виборчі)? Бути багатим. Бути багатим і не мати фабрик і заводів? Бути багатим і не бути в політиці?

П.С. цитата моя, а про доходи не я "пересмикував".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...