Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

BodyLife, я не фанат Соскіна (оскільки п***іти, то не мішки ворочати), тому не часто вслухався в його багаточасову маячню. Але я бачу динаміку росту цін на товари як імпортні, так і українського виробництва (закупівельні ціни)

Так от:

- імпорт в деяких сферах дешевшає - його просто не купують з тими націнками (які зачасту в %), яке подорожчання в 2 рази?

- наше виробництво - дорожчає в залежності від загального об"єму імпорту (або енергоносіїв) в вартості товару. Які 2 рази? з якої стелі вони взяті?

я не в захваті від ситуації на сьогодні, але читати таку маячню... це вже грозить розладами шлунку :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

імпорт в деяких сферах дешевшає - його просто не купують з тими націнками (які зачасту в %), яке подорожчання в 2 рази?

В яких ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імпорт в деяких сферах дешевшає - його просто не купують з тими націнками (які зачасту в %), яке подорожчання в 2 рази?

В яких ?

Акваріумні рибки, напевне, малось наувазі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рибки просто не дорожчали (при доларі 8 і при 25 ціна в гривні та ж сама на 85% асортименту) ;) так що сарказм недоречний.

Спочатку почав писати з прикладами і скрінами квітневих прайсів... але ж воно вам всерівно нічого не доведе - чекайте травня-червня, коли ціни виростуть на все в 2 рази відносно сьогоднішніх... (це по соскіну)

Пропоную навіть більше - я куплю пляшку коньяку і поставлю її у себе в магазині, якщо ціни так виростуть до червня, ми її разом розіп"ємо на ліквідаційному розпродажу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную навіть більше - я куплю пляшку коньяку і поставлю її у себе в магазині, якщо ціни так виростуть до червня, ми її разом розіп"ємо на ліквідаційному розпродажу ;)

Офтоп)

В іншому випадку доведеться вдудлити її самому))) Цікава альтернатива)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В іншому випадку доведеться вдудлити її самому))) Цікава альтернатива)

:)

коли долар був по 40, продати імпорт в моїй сфері ставало просто нереально. Я це повністю усвідомлюю і в разі якихось таких різких рухів (подорожчання в 2 рази усього асортименту) просто закрию роздрібну торгівлю, як невигідну.

а коньяк є з ким споживати :)

Змінено користувачем keepo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BodyLife, я не фанат Соскіна (оскільки п***іти, то не мішки ворочати), тому не часто вслухався в його багаточасову маячню. Але я бачу динаміку росту цін на товари як імпортні, так і українського виробництва (закупівельні ціни)

Так от:

- імпорт в деяких сферах дешевшає - його просто не купують з тими націнками (які зачасту в %), яке подорожчання в 2 рази?

- наше виробництво - дорожчає в залежності від загального об"єму імпорту (або енергоносіїв) в вартості товару. Які 2 рази? з якої стелі вони взяті?

я не в захваті від ситуації на сьогодні, але читати таку маячню... це вже грозить розладами шлунку

не треба сприймати все буквально. Соскін все вірно написав. Малось на увазі, що ціни в глобальних мережах ще не піднялися до долларового еквіваленту повністю, по тій простій причині, що ще є остаточний довар, повністю не перецінений по новому курсу. Товар закінчится, нові поставки будуть по новому курсу. Ціни можливо й не в два рази виростуть, але частково таки виростуть бо не все ще повністю перецінили.

ЗІ по моєму товару, в долларах майже нічого не подешевшало, за виключенням сезонних (товар меньш потрібний тому й дешевшає) й природніх (виробляєтся більше або з гіршою якістю) здешевшань. До речі по поводу якості. Впевненно заявляю, товар який продаєтся одна модель довгий час (декілька років) - ГАРАНТОВАНО й виключно лише погіршуєтся по якості (маєтся на увазі китайського виробництва). Звичайно, що в умовах теперішньої кризи, процес здешевшання й як наслідок погіршення якості - значно пришвидшится. Так що повторюся, в більшості своїй - все правильно сказав Соскін. Що пи*діти - не мішки ворочати, то вже інша тема, але ми всі в цьому гаразді, тільки аудиторія відрізняєтся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З часів камяного віку ціна товару утворується як рівновага між кількістю товару та кількістю грошей.

Отже для росту ціни в два рази потрібно або щоб в два рази збільшилась кількість грошей, або в двічі зменшилась кількість товару.

В основній масі товарів не бачу ні того , ні іншого.

Тому і цукор впав до 10 грн.

А от олія та цукерки тримаютьсі , бо їх забирає закордон.

Їздив у Київ, по трасі фури з Європи йдуть порожні і мало, а експортні завантажені і багато.

Настав час експорту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Настав час експорту.

Однією олією і цукерками експорт країни не витягнеш, а ось кишені цих експортерів наповняться добряче!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вище писали про людей, що працюють руками і армію "дармоїдів".

Відносно того, що менеджмент (компанії, підприємства, країни) не потрібен взагалі, а за всіх працює уявний "дядя вася".

я теж раніше мислив подібними категоріями. але надивившись на толкових і не дуже управлінців, сильно змінив свою думку.

візьмемо того ж дядю васю. він може бути суперпрофесіональним токарем, виточувати в себе в гаражі краще, ніж на заводах фольксваген і бмв. от тільки як далеко цей дядя вася продвинеться сам з цим? до невеличкого кола в 20-50 людей з навколишніх районів, що заходять до нього в гараж?

а тепер уявіть, шо дядя вася працює на заводі фольксваген. десять дядів васів точить одну деталь, день в день і пристойної якості (хоч може і не найкращої). менеджмент заводу вирішує налагодити ринки збуту. їде і домовляється з сервісними центрами, дилерами, складами, рітейлерами і так далі. Дядю васю то не гребе, бо він тої роботи не бачить. Але коли в кінці місяця менеджмент рванув куш на внутрішніх і зовнішніх ринках, то і дяді Васі дадуть достойну зарплату (в 3-5 разів вищу за гаражну), і ще й преміальні дадуть в кінці року і впевненість в завтрашньому дні (бо підписані конктракти). натомість, якшо дядя вася пахав цілий місяць і точив деталі, а керівництво на ринку обісралось з підливкою, то як би дядя вася ідеально не точив і скільки, ті деталі на складах лежали б мертвим грузом. і були б всі "прєлєсті" українських підприємств-затримки зарплати і її маленький розмір, відсутність гарантій і впевненості у майбутньому і тд.

Не треба недооцінювати інтелектуальну працю. Дядю васю завжди можна замінити іншим дядьою кольою.

Якшо відверто, то за кордон Україна могла б продавати майже все, що виготовляє. Проблема якраз в правильному менеджменті. Потрібен хтось, хто поїде в Європу (Нідерланди, Німеччину, Чехію, Британію і тд) і продасть їм наш товар.

Хтось, хто зуміє переконати, що наші продукти одні з кращих в світі, наш метал не гірший за інший і пройтись по всім заготовленим сферам. Корисні копалини, продукти харчування, і навіть техніка. Не обов'язково бути найкращими на ринку, достатньо переконати всіх у тому, що ти найкращий. І для цього потрібна ціла армія менеджерів, піарщиків і керівників.

Наприклад, чим наш буковель гірший за гори у швейцарії? та нічим, приблизно такий же продукт реклами, як і алея зірок в Лос Анжелесі.

Змінено користувачем Bit
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я писав про управлінців і інженерів, як представників реальної економіки. В країні може бути або пріорітет чиновника, або пріорітет реальної економіки. В першому випадку, якщо немає сибірської, катарської. еміратської нафти, країна представляє собою корумпованого зачуханця третього-четвертого світу. На жаль це без варіантів. Бо чиновник тому і чиновник, що він толком в бізнесі нічого зробити не вміє (я не говорю про олігархів і примазанців, а про реальну економіку) і коли такий чиновник стає пріорітетом країни, то в ній все йде шкереберть. Як він може допомогти бізнесу? Не заважати йому. Тобто самоусунутись і дати людям які знають, хочуть і вміють впроваджувати свої проекти. А вже ці люди створять робочі місця, заплатять гроші, заплатять податки і зроблять країну багатшою. В країнах другого типу, де чиновник знає своє місце, він задоволений тим що йому бізнес дає пристойну зарплату за обмежені функції. Йому не потрібно розбиратись в технологіях, кон'юктурах ринків, фінансуванні проектів, просто не мішай і слідкуй за облаштуванням інфраструтури, соцпакетами. Тобто за витратою чужих грошей.

У нас в пріорітеті чиновник - господарник, фахівець. Тобто апріорі та скотина буде лізти у всі нори і недаватиме дихати нікому. Щож так і живемо.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bit, судячи по тексту, ти менеджер середньої ланки?

ти добре прочитав те, що я написав?

в країні проблема з виробничими професіями. Нема ні Колі, ні Васі, ні Петра, які уміють точити/стругати/варити ітд. Усі хочуть в менеджмент і "рванути куш". Тільки працювати ніхто не хоче...

Домовлятись про продаж є сенс, коли є можливість зробити щось...

Потрібен хтось, хто поїде в Європу (Нідерланди, Німеччину, Чехію, Британію і тд) і продасть їм наш товар.

Наївні. Якщо щось виробляти нормальної якості і в достатній кількості, то закордон сам від нас те все потягне - у нас вартість виробництва копійчана, а відповідно і собівартість.

Чи вам розказати про виробників пелет (одне з самих простих і дубових виробництв), які не хочуть підписувати довгострокові контракти з поляками, аргументуючи це тим, що "я незнаю чи зможу стабільно виробляти таку кількість". А причина таких аргументів - поламана установка, яку замість 4-6 днів ремонтували 4 місяці, оскільки не змогли знайти дядю Васю токаря і дядю Петю зварщика, які б виготовили новий вузол з потрібною точністю...

менегери... :)

Не треба недооцінювати інтелектуальну працю.

інтелектуальна праця на виробництві це інженери, які створюють новий продукт, а не менегери відділу збуту ;)

і як у нас прийнято, інженерам за розробку нової ідеї - шиш, а менегерам по збуту за продаж тої ж ідеї - премія :)

Але коли в кінці місяця менеджмент рванув куш на внутрішніх і зовнішніх ринках, то і дяді Васі дадуть достойну зарплату

чисто меркантильне питання - ЗП в слюсарів підшипникового заводу сильно збільшилась в зв"язку з ростом продаж їх продукції за останній рік ;)

Наприклад, чим наш буковель гірший за гори у швейцарії?

якби сам не лижник, але знайомі які катались в швейцарії, польщі та буковлі, кажуть, що польща дешевша, швейцарія дорожча, але буковель програє і тим і тим в деталях (типу вхід в крижаний бар кругом безкоштовний, а в буковлі чомусь за гроші ну і так далі)

Змінено користувачем keepo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще Маршак казав "Всє прафєссії нужни, всє прафєссії важни".

Є у нас і токарі, слюсарі, але тільки вони набудуть якихось більш-менш навичок, а оскільки на підприємствах зачасту оцінка праці занижена, то і біжать працювати "на себе". Одиниці напрацьовують достатню для себе клієнтуру, а інші кидають і йдуть на базар, вантажниками і т.п.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Домовлятись про продаж є сенс, коли є можливість зробити щось...

Є менегери здатні організувати виробництво, є здатні організувати збут.А є такі , що можуть обєднати перших і других в одну команду та дати результат.

От таких то і нема, а без них нічого толком і не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив колись програму про кастомну (авторська, ручна зборка і т.д.) американську зброю. У них там взагалі народ працьовитий і кастомізація у всіх галузях, бо вони працювати вміють і вміють робити гарні речі. Так от, прийшов в одну з таких фірмочок крутий дятько - зірка телебачення, журналів на зброярську тематику і до боса: чувак, я хочу проабгрейдити вінтарь на базі М-4. Дає свої побажання, що переробити, що додати. Бос тупо втикає, потім бере того клієнта і веде до свого топ-токаря - бородатого, патлатого, в татухах пацанчика якому все пофіг бо він спецура в своїй справі. І ці двоє, особливо бос тихенько пояснюють чуваку все. Токарь вислухав, прикинув час виготовлення і погодився що зробить. Бос аж чуть не пдлетів. Бо бос розуміє, що в цій фірмі є реальним капітлом, а що панти і марафєт. пацанчик зробив пять унікальних стволів за тиждень, кожен з яких коштує купу баксів. Всі задоволені і клієнт і бос і пацанчик.

Оті пацанчики, на яких тримається майже весь середній клас Штатів у нас опущена ланка виробництва: шмір, мазут, старі станки, бухло і деградація. Це ще з часів союзу, де головне було мати приналежність до партактиву. Через це втрачена культура праці. Ви самі як ставитесь до працівників які крутять гайки? "Та ну нафіг, работяги...". Хтось хоче бути работягою? А палітіком? А дєпутатом? А пракурором? А судьйой? А падатківцем? А мітніком? Ето по інтересней будєт. Так і живемо.

Є менегери здатні організувати виробництво, є здатні організувати збут.А є такі , що можуть обєднати перших і других в одну команду та дати результат.

От таких то і нема, а без них нічого толком і не буде.

Це ти говориш про нємчуру, америкосів. Нам достатньо мати висококваліфіковані інженерні кадри, щоб такі топ-менеджери започаткували тут виробництва. Самі ми не можемо генерувати топ-технології, бо втрачено звязок між виробництвом і наукою.
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба недооцінювати інтелектуальну працю. Дядю васю завжди можна замінити іншим дядьою кольою.

Bit, В США ви може й заміните френка на стіва чи джона. Як правильно вам зауважили тут просто немає таких дядь вась та коль. Те що виходить з ПТУ чи ВУЗів часто густо не вміє елементарних речей. А ті що вміють то не йдуть у виробництво простими "работягами" і не через те що впадло, а тому що платять неадекватно малу зарплатню! І тоді виробництва і набирають усіх підряд, а багато хто з них, підучившись, отримавши досвід, "рве когті" на іншу контору або і за "бугор", де платять більше.

Звичайно що я не мав на увазі те що всі підряд, хто випускається з ПТУ чи ВУЗів є неуками. Але якість освіти примушує задумуватись.

Інтелектоуальна праця теж дуже важлива, і ніхто її недооцінювати не збирається. Завдяки праці інтелектуалів і виникла така цивілізація як ця.

...у нас опущена ланка виробництва: шмір, мазут, старі станки, бухло і деградація. Це ще з часів союзу, де головне було мати приналежність до партактиву. Через це втрачена культура праці. Ви самі як ставитесь до працівників які крутять гайки? "Та ну нафіг, работяги...". Хтось хоче бути работягою? А палітіком? А дєпутатом? А пракурором? А судьйой? А падатківцем? А мітніком? Ето по інтересней будєт. Так і живемо.

romaxa11, далеко не всюди. Там, де власника цікавить прибуток по максимуму (як правило наші) то там і не звертають увагу на стан основних фондів. Після нас хоч потоп! А "работягам" теж пофігу, особливо якщо зарплата невелика. Риба гниє з голови.

І, на жаль, на фірмах з іноземним капіталом (принаймні у нашому регіоні), які своїх робітників починають зай..вати своїми європейскими принципам та правилами, не можуть зрозуміти теж, що коли розмір зарплатні невеликий то "работязі" абсолютно плювати на всі їх принципи і на те, яке в нього робоче місце, бо мотивації ніякої немає. І потім HR дивується чого то люди уходять і чому не дуже то до них і хочуть йти. Зараз просто кризою це все пригальмувалось.

І ще одне, romaxa11. У наведеному Вами прикладі про пацанчика, боса і кастомну зброю. Як ви думаєте скільки б такий пацанчик би получив бонусів тут? І к швидко би він пішов би від боса тут?

Вибачте за офтоп.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю Кінга "Втеча з Шоушенка", так там в найсуворішій тюрьмі в 40-50-х роках вартість праці зеків в товарі оцінювалась в 10%, що вважалось катастрофічно і тупо по рабськи.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій кум працює викладачем у бурсі, і каже, що з кожним роком "учні" все тупіші і тупіші. Бідьш того, вони навіть не намагаються здобути хоч якісь знання. І де ж вони візмуться ці слюсарі, токарі, автомеханіки?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій кум працює викладачем у бурсі, і каже, що з кожним роком "учні" все тупіші і тупіші. Бідьш того, вони навіть не намагаються здобути хоч якісь знання. І де ж вони візмуться ці слюсарі, токарі, автомеханіки?

І що, твій кум хоч одного тупого "завалив" чи усі отримали дипломи "согласно купленым билетам дипломам"? Мені здається я знаю відповідь...

p.s. Це я про причини і наслідки, якщо хтось не зрозумів.

Змінено користувачем nickel
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій кум працює викладачем у бурсі, і каже, що з кожним роком "учні" все тупіші і тупіші. Бідьш того, вони навіть не намагаються здобути хоч якісь знання. І де ж вони візмуться ці слюсарі, токарі, автомеханіки?

Можливо справа не в учнях, а в твоєму кумі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікель, а ти побачив як твій товариш по роботі, чи начальник щось мутять і здав їх в міліцію? Це я про причини і наслідки:)

Можливо справа не в учнях, а в твоєму кумі?
Можливо справа в тому що освіта сама по собі, життя саме по собі, народ сам по собі, а держава сама по собі? І це все практично не перетинається.
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікель, а ти побачив як твій товариш по роботі, чи начальник щось мутять і здав їх в міліцію? Це я про причини і наслідки :)

Мімо каси, і не тому що я не бачив, а тому що я не розказую чому в нас спеців немає.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Украине из заработка в $34,000 семья уплачивает в бюджет и соцфонды от $9,000 -16,000. В США, при таком же заработке, семья уплачивает около $600 соц платежей, и получает из бюджета $30 назад.

Всем тем, кто утверждает, что в Украине налоги маленькие, посвящается.

На днях я помогал заполнить налоговую декларацию друзьям, переехавшим в США. Помогал заполнить декларацию для того что бы ВЕРНУТЬ налоги (Refund), а не для того, что бы ЗАПЛАТИТЬ их.

Ниже, на конкретном примере, покажу, как обычный человек получает из налоговой службы США деньги, а не платит ей. А так же покажу, сколько в такой человек заплатил бы налогов в Украине.

Диспозиция. Семья Ивановых – муж, жена и 17-летний сын, получили грин-карту и переехали жить в США в 2010 году. В 2011 году оба родителя весь год работали на нетяжелой неквалифицированной работе на разных работодателей с зарплатой $8-12 в час.

За весь год оба родителя в сумме заработали $33,900 (буду округлять) из которых $15,400 получили, будучи официально оформлены на работу (т.е. работодатель удерживал налоги и соцвзносы и выдал форму W-2), и $18,500 получили на подработке, оплата не наличными, а банковским чеком, но без удержания налогов.

При заполнении декларации Ивановы решили выбрать следующий налоговый статус – «Семья, подающая совместную декларацию»

Теперь рассмотрим структуру Формы 1040 – основной налоговой декларации. Она состоит из 7 основных разделов:

  • Общий доход (Total Income).
  • Скорректированный доход (Adjusted Gross Income).
  • Налоги и кредиты (Tax and Credits).
  • Другие налоги (Other taxes).
  • Платежи (Payments).
  • Возврат налога (Refund).
  • Сумма, которую Вы должны (Amount You Owe).

Итак, в нашем случае поскольку Ивановы не получали других доходов кроме заработка их Общий Доход составил $33,900.

Скорректированный Доход это общий доход, уменьшенный на определенные суммы – например, затраты на обучение детей, переезд к новому месту работы, отчисления в Пенсионный фонд и т.д. Для простоты мы не стали уменьшать доход, потому Скорректированный Доход также составил $33,900.

Раздел Налоги и Кредиты. Первое из Скорректированного Дохода мы имеем право вычесть Вычеты из Дохода (deductions). Вычеты могут быть подсчитаны индивидуально (itemized deductions), либо можно вычесть стандартную сумму (standard deduction). Соответственно, можно выбрать какая из этих сумм будет больше, и вычесть ее из Скорректированного Дохода. В нашем случае мы выбрали Стандартный Вычет, который в 2011 году для нашего налогового статуса составляет $11,600 на семью.

Второе, Скорректированный Доход уменьшается на сумму Исключения (Exemption) для каждого члена семьи. В 2011 году Исключение составляет $3,700 на человека.

Таким образом, после уменьшения Скорректированного Дохода $33,900 на сумму Стандартного Вычета $11,600 и Исключений $11,100 налогооблагаемый доход уменьшился до суммы $11,200.

Смотрим по налоговой таблице и определяем, что Федеральный Налог на сумму $11,200 составляет $1,123.

Из этой суммы налога возможно вычесть другие различные суммы – например, налог, уже уплаченный в другой стране, или Кредит на Ребенка до 17 лет и другое. Но, у нас очень простая ситуация и Раздел 3 мы заканчиваем суммой налогового обязательства $1,123.

В разделе 4 к данному налогу мы должны добавить суммы других обязательных налогов – например, налог на лиц, обеспечивающих себя работой самостоятельно, и другие. В нашем простом случае, все нули.

Раздел 5 Платежи - из налогового обязательства вычитаются суммы уже удержанные работодателем (указанные в Форме W-2) в течении года, а также различные суммы, разрешенные как Вычитаемые Кредиты.

Так, например, возможно вычесть сумму кредита на первое купленное жилье (First-time homebuyer credit), суммы федерального налога в цене на бензин (Federal Tax on Fuels), дополнительный Кредит на Детей (Additional Child Tax Credit) и т.д.

В нашем случае, мы использовали самый интересный налоговый Кредит – Кредит На Заработанный Доход (Earned Income Credit - EIC). Поскольку наш доход состоял в основном из заработанных сумм (не пассивный доход, не доход от бизнеса и т.д.), то мы можем получить этот Кредит и вычесть его из нашего налогового обязательства. Сумму этого кредита мы находим по таблице в зависимости от суммы заработанного дохода. Для суммы заработанного дохода $33,900 Кредит На Заработанный Доход составляет $1,152.

Таким образом, из суммы нашего налогового обязательства $1,123 мы вычитаем сумму ранее удержанного (Form W-2) налога по зарплате - $630 и Кредита На Заработанный Доход - $1,152. Получается отрицательная сумма $630. Это и есть сумма Возврата (Refund), которую налоговая служба (Internal Revenue Service IRS) возвращает нашим налогоплательщикам.

Подведем итог – семья заработала за год $33,900 в виде зарплаты дополнительного заработка. В течении года с мест официального трудоустройства с членов семьи было удержано $630 налоговых платежей и еще столько же в социальные фонды. Семья в налоговой декларации задекларировала все суммы своего заработанного дохода и после применения налоговых правил получила право на $659 Налогового Возврата (Refund). В конечном итоге получается ПОЗИТИВНЫЙ ПОДОХОДНЫЙ НАЛОГ в $29 ($659 – $630).

Сравним с налоговой ситуацией в Украине. В упрощенном виде она такова:

Годовой заработок членов семьи по основному месту работы $15,400, уменьшенный на необлагаемый месячный минимум около $130, облагается 15% подоходного налога и 37% взноса в социальные фонды, что составляет около $7,200.

Из дополнительного заработка в $18,500 подоходный налог и соцвзнос составит $8,820. Эта сумма может быть меньше, если члены семьи зарегистрируются как предприниматели на единой системе налогообложения - 5% налога и около $120 ежемесячного взноса в соцфонды. Это может составить $2,235.

В общей сумме из заработка в Украине в сумме $33,900 наша семья уплачивает в бюджет от $9,435 (на едином налоге) до $16,020 (обычный налогоплательщик).

В США при заработке в сумме $33,900 наша семья уплачивает около $630 социальных платежей, не должна никаких федеральных налогов, и получает «чистыми» из казны еще $29.

Всем читающим: когда Вы услышите от какого-то чиновника или политика БАСНЮ о том, что в Украине «одна из самих низких систем налогообложения» купите ему калькулятор, дайте ссылку на данную статью и пошлите его…. обратно в начальные классы учится считать простую арифметику!!!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Украине из заработка в $34,000 семья уплачивает в бюджет и соцфонды от $9,000 -16,000. В США, при таком же заработке, семья уплачивает около $600 соц платежей, и получает из бюджета $30 назад.

Хай би Bit прокоментував, судячи з його постів, він допомагав декому теж таку декларацію заповнювати. Стало б видніше, наскільки налогообкладання в конкретно його штаті, відповідає данній статті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, в мене знайома одружилася з італійцем,живе у нього більше 5 років. він архітектор,отримує в районі 5000Є, але після усіх податків на руки йому приходить 2600Є. Вона дуже скаржиться на їхні податки.

1 історія не показник, реально цікаво почути Bit`a

Змінено користувачем Віталька
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...