Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума v2


ursa

Рекомендовані повідомлення

вже працює натиснути зліва кнопку BBCode Mode

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 750
  • Створено
  • Остання відповідь

Щось відео (програвачем) не вставляється... Теж з-за цього? Чи тепер якийсь новий "секрет" з'явився? ...типу як раніше видаляння буковки "s"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будь ласка чи є можливість якось відписатися від тем в яких ти писав повідомлення ?

Коли пишеш поста в темі то автоматом тебе на неї підписує. А як відписатися ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або зверху праворуч теми, або в розширеній формі відповідей, праворуч є галочка "следить за темой", яку треба зняти одразу при відписуванні.

А ще отак
Я сторінку "Отслеживаемое вами"собі в закладки кинула ))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це все добре але ніяк не пов’язано з моїм запитанням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будь ласка чи є можливість якось відписатися від тем в яких ти писав повідомлення ?

Коли пишеш поста в темі то автоматом тебе на неї підписує. А як відписатися ?

можливо Lutsk Board - Луцкий форум - Борда → Ваша панель управления → Настройки → Настройки уведомлений

Темы и сообщения

Автоматически подписываться на темы при ответе. Режим уведомлений: знімаєш галочку ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це перестане підписувати (за умови що працює)

доречі, вона в мене знята

питання ж було к відписатися від вже існуючих автоматичних підписок...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це перестане підписувати (за умови що працює)

доречі, вона в мене знята

питання ж було к відписатися від вже існуючих автоматичних підписок...

Відписатися треба від пачки тем чи від окремої теми?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, я йому давала посилання на твій пост, про відписку пачкою - не підходить... )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось пробував прочитати що я написав перед тим як давати поради і головне типу стібатися ? чи лише St@S_ ?

я не підписувався на теми спеціально, тому їх немає ні в яких списках

 

Є пункт меню "Мої публікації", в яких вивалює список всіх тем, в яких хоч раз колись підписався.

В налаштуваннях є галочка "Автоматически подписываться на темы при ответе", яка спрацьовує незалежно від стану.

В результаті коли заходиш в "Мої публікації" то бачиш купу гівна непотрібного, яке повспливало бо хтось там добавив нову відповідь.

 

Власне, цікавить як відписатися від тої клятої автоматичної підписки і, головне, від вже існуючих підписаних тем, подальший розвиток яких тобі не цікавий ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Остання спроба))))
Від уже існуючих тут
http://board.lutsk.ua/index.php?app=core&module=search&do=followed

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laska, пробач, але це вже стає схожим на діагноз :)

Для тебе особисто :) Сторінка, лінк на яку ти кидаєш так завзято, показує список тем на які руцями підписуєшся. Тобіш тицяєш "Следить за темой". Цей список у мене порожній.

Я ніби дуже доступно описав суть питання і чекаю на відповідь когось з адмінів можливо чи людей, які знають функціонал глибше.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, я не стібусь, а реально хочу й сама розібратись.
Підписка є підписка, а "мої публікації" вспливають незалежно чи вже відписаний. 
Ти хочеш, щоб в "моїх публікаціях" не вспливали теми, які тебе не цікавлять?
Тоді ж з який сенс в цій опції, якщо вона показує список тем в яких ти відписувався.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сенс в тому що можливо можна якось не піднімати вгору теми, які не цікавлять – нехай собі йдуть вниз

наприклад, є деякі з торгівлі, які вже 2 роки апаються і постійно мені вилазять, троха з політики і т.д.

хотілося б слідкувати за темами, які цікавлять, а не за всіма в яких мав необережність колись відписатися

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laska, пробач, але це вже стає схожим на діагноз :)

Для тебе особисто :) Сторінка, лінк на яку ти кидаєш так завзято, показує список тем на які руцями підписуєшся. Тобіш тицяєш "Следить за темой". Цей список у мене порожній.

Я ніби дуже доступно описав суть питання і чекаю на відповідь когось з адмінів можливо чи людей, які знають функціонал глибше.

Якщо не хочеш бачити купи гівна в "моих публикациях", то не пости в гівняних темах. Все. "Мои публикации" це список тем в яких ти писав. Це ніяка не підписка. Це - статистика твоїх постів.

п.с. Про доступність - ти написав зовсім не доступно. :)

п.с.2 В "Моих публикациях" є сортування, по даті оновлення, по постах і переглядах (мабуть по кількості), мене воно не влаштовує і, скоріше за все і тобі не підійде.

п.с.3 Для слідкування за темами існує підписка, про яку усі ми тут говорили. Вона постійно злітає, але через неї зручніше слідкувати за темами ніж через "Мои публикации".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу в мене така сама проблема, як описана в 575 повідомленні. На головній сторінці немає меню з темами, які зараз обговорюють. 

Це баги форуму, чи  треба в настройках щось робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


сенс в тому що можливо можна якось не піднімати вгору теми, які не цікавлять – нехай собі йдуть вниз наприклад, є деякі з торгівлі, які вже 2 роки апаються і постійно мені вилазять
а ти просто на них не заглядай, коли вони вилізли, і вони кануть в лєту ;)

тобто так і будуть "опускатися" "непереглянутими" скільки б її не "апали".

 

А от як тільки ти переглянув, так у випадку "апання" тієї теми вона знов в тебе спливе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курва, як мене в TheBat! поламані лінки напрягають в e-mail сповіщеннях про нові відповіді в темах...

Хтось знає, як з цим боротися?

Версія TheBat! стоїть 6.0.10, не остання. Останню в лом ставити, якщо немає гарантій, що запрацює. Може, в когось по-іншому?

%D0%91%D1%83%D1%84%D0%B5%D1%80_%D0%BE%D0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу в мене така сама проблема, як описана в 575 повідомленні. На головній сторінці немає меню з темами, які зараз обговорюють.  Це баги форуму, чи  треба в настройках щось робити?

 

Мені хтось відповість? Бо як сліпий все одно)))))

post-8842-0-25641700-1447168912_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже відповідав колись на таке запитання

підвели мишку як показано скріні, з'являться стрілочки

 

post-4-0-08746500-1447169638_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже відповідав колись на таке запитання

підвели мишку як показано скріні, з'являться стрілочки

 

attachicon.gifvo.jpg

Я нікуди не підписана, але пробувала заради цікавості стрілочки знайти) В мене - куди не підводь, стрілочки не з'являються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо відкрита панель і підвести мишку в куточок то з'явиться хрестик

 

post-4-0-36138500-1447174294_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо відкрита панель і підвести мишку в куточок то з'явиться хрестик

 

attachicon.gifvo1.jpg

Хрестик є. Стрілок все-рівно немає і вигляд в мене трошки інший - широко між полосами.post-8000-0-58484000-1447174985_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, а куди поділася секція з останніми активними темами ?

не останніми створеними що в сайдбарі, а саме з останніми, в котрих дописували

вона була в основному блоці з самого верху і включалась в налаштуваннях

зараз не бачу ні секції ні налаштувань

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...