Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (20.01.2014)


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

На тому ж сайті:

http://zyalt.livejou...com/984735.html,

http://zyalt.livejournal.com/984246.html

Єдине, що всі фото можуть допомогти ідентифікувати особистіть і на цьому можлива побудова доказової бази причетності, назад дороги немає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Активисты самооборны задержали координатора "титушек".

Как передает Цензор.НЕТ, об этом в Фейсбуке пишет Илья Сагайдак.

516x720.jpg

"Координатор группы " титушек ". Когда связались по его телефону со связным, оказалось, что руководит им мент подполковник", - написал активист.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь ласка, робіть ПЕРЕПОСТ!!! Ця інформація може бути потрібною людям по всій Україні!!!

Хто отримав ушкодження очей та потребує лікування! Професор Ігор Ярославович Новіцький, керівник Львівського міського медичного центру "Мікрохірургія ока", вул. Навроцького, 23, підтвердив нам (Майдан.Медики) готовність безкоштовно приймати, консультувати та лікувати учасників Майдану, які отримали ушкодження очей (крім потреби хіба що у придбанні "розхідних" препаратів під час лікування).

Звертайтесь за тел. (032) 270-62-57, моб. (050) 57-39-310, моб (050) 31-52-161.

ШАНА Вам, професоре Новіцький!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивує трохи... ф-но на морозі -- сміття і лом. замерзають кілочки, лопають струни. Я вже не говорю про то, шо при виносі з тепла на холод воно мало афігенно розстроїтись. інструменти взагалі не люблять зміни температурного і вологого режиму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усі бійці ВВ вийшли з Українського дому

Близько 200 співробітників Міністерства внутрішніх справ України, які виявилися заблокованими в Українському домі, покинули будівлю

Правоохоронці скористалися виходом через одну з бічних скляних вітрин, повідомляє
.

Після цього правоохоронці були поведені співробітниками «Беркута» у бік Михайлівської площі.

Раніше повідомлялося, що 200 співробітників МВС, імовірно ППС Києва та Одеси, просили про безпечний вихід з Українського дому.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ультрас "Динамо", "Дніпра", "Ворскли", "Зорі", "Шахтаря", "Таврії" та "Чорноморця" об'єднала ідея захисту Євромайдану

Читайте більше тут: http://expres.ua/sport/2014/01/26/100831-ultras-dynamo-dnipra-vorskly-zori-shahtarya-tavriyi-chornomorcya-obyednala

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ультрас "Динамо", "Дніпра", "Ворскли", "Зорі", "Шахтаря", "Таврії" та "Чорноморця" об'єднала ідея захисту Євромайдану

ага. всі ультрас, крім волині. але я починаю розуміти чому так . винуваті не політики...

просто типовому "лучанину" сраку важко підняти, він в тирнеті негодує. на мітинг під ода ледь півплощі зібралось, зате скільки критики тут на місцевих політиків - аяяй, як вони фігово зробили.

дві ночі підряд пропоную поїхати вночі на лідавську, заберу машиною по дорозі, жодного хто б зголосився (домовляюсь з друзями телефоном)...

типова поведінка така - я, звичайно за, але збоку подивлюся, покритикую. ну а чо)) якось гидко це. дійшли вже в державі до крові, а хомячки, як були хомячками, так й залишились.

може хоч завтра сраку піднімете й на мітинг сходите?

п.с. я знаю, що тут є група не байдужих людей, які постійно щось роблять для нашої перемоги. все вище написане таких людей не стосується. вам лише моя подяка та шана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Максимальний репост, люди повинні знати катів в обличчя.

Анатолій Гриценко: Садист у генеральських погонах!!!

http://blogs.pravda.com.ua/authors/grytsenko/52e3ce58b8b0a/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кум рассказывал, что на штурме нашей ОДА ,присутствовали преставители ультрас от Волыни. Только без атрибутики клуба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може я фантазую, але хотілося б, щоб змінилась й система, й обличчя...

Правління країни нагадує карти в колоді. Після кожних виборів - кадрові перестановки, та з телеекранів дивляться на нас ті самі обличчя (це як в тому анекдоті, де казан, в якому варяться душі євреїв, охороняють багато чортів). Якщо людина побувала на керівній посаді і ніяк не розвинула свою галузь - то навіщо такий управлінець? навіщо його ставляти на іншу керівну посаду? У великих корпораціях на першому місці стоїть ефективний менеджмент і керівникам платять відповідну зарплату. В країні повинно бути аналогічно, розвиваєш свій напрямок - отримуєш зарплату і повагу від людей, а якщо за 20 років незалежності нічого не добився то навіщо тоді такі люди в керівництві?

Наведу приклад Сінгапура. Всі ми знаємо про його економічний скачок і як за 30 років бідна країна третього світу стала однією з найрозвинутіших. На початку 60-х Сінгапур був дуже бідною країною, корупція у владі і правоохороних органах була на рівні української, плюс процвітали тріади, як у нас в 90-х. Та коли прийшов до влади Лі Куан Ю почався поступовий економічний розвиток. Небуду описувати всі його досягнення (можете відкрити книгу історії і самі почитати, досить цікаво) хочу сказати лише про одне. Перше і основне що він зробив - жорстка боротьба з корупцією. Він розстріляв (а декого посадив) всіх хто хоч якось був замішаний в корупційних скандалах, серед них були і міністри, і родичі Лі, і його друзі, і його колишні соратники по партії....З тих часів правила гри змінилися і такі кроки можливо призведуть до зовсім інших наслідків, в плані засудження насильства всім світом, та все ж результат для самої країни був би досить відчутним, в першу чергу для звичайних людей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прокурор перейшов на бік Майдану і здав рахунки конвертаційних центрів мафії з мільярдними оборотами

Я не вдягаю маски, не ховаю обличчя, а розміщую свою фотографію, де я посміхаюсь і цією козацькою посмішкою я плюю Вам в обличчя пане Президенте та пане Генеральний прокурор, тим самим підтримуючи свій народ, опозицію та мирний козацький майдан. Я молю Бога бути почутим. Вірю в те, що якщо Ви й встигните мене звільнити то після державного перевороту, до якого я закликаю усіх, я відновлюся в лавах прокуратури та буду тим прокурором, який буде судити Вас і просити в суду покарання для Вас у вигляді довічного ув’язнення за геноцид свого народу. Борімося й поборемо. СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

оце круто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ПР просто здаватись не будуть. Здається, що дехто ще досі не усвідомив того, що відбувається в країні.

Приклад: вчора "5 канал" бере інтерв"ю у Олени Бонадренко (голова комітету свободи слова, ПР, депутат ВР) і задає питання про її реакцію на те, що США скасувало їй візу (за інформацією Мирослави Гонгадзе). А пані нахабно питає у відповідь: чи знають журналісти, що по "новому законодавству" їм за таке загрожує до 3-х років ув"язнення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міський голова Сум Геннадій Мінаєв звернувся до ЦК КПУ з пропозицією купити за 16 млн грн бронзовий пам'ятник Леніну, який поки стоїть в Сумах.

Виступаючи на сесії Сумської облради 24 січня, Мінаєв заявив, що дає комуністам тиждень на збір грошей.

Облрада в цей день не підтримала звернення до міськради з тим, щоб та передала пам'ятник Леніну в обласну власність, а не демонтувала його. "Чому шістнадцять мільйонів? Тому що в пам'ятці 16 тонн бронзи, так що по мільйону за тонну". - пояснив мер свою політику ціноутворення.

Рішення про знесення двох пам'ятників Леніну Сумська міськрада прийняла ще на сесії 29 травня 2013 року. Один з них - бюст біля БК "Хімік" - вирішено передати на відповідальне зберігання міському осередку КПУ, а пам'ятник у районі Дурівщини, підлягає демонтажу і переплавки в пам'ятник засновнику Сум Герасиму Кондратьєву.

Міська організація КПУ з цього приводу подала позов до Зарічного райсуду, але той в задоволенні її позову відмовив. Згодом це рішення залишив у силі й Харківський апеляційний адміністративний суд

Обидва пам'ятника планують демонтувати до кінця січня.

Тепер у комуністів є тиждень, щоб викупити пам'ятник вождю.

http://gazeta.ua/articles/politics/_mer-sum-zaproponuvav-komunistam-vikupiti-u-mista-lenina-za-16-miljoniv/538420

треба щоб і наші так проголосували, а то стоять по всій області, як мумії

нехай Мартинюк зі своїми Сміттюхами викуповлюють цих іродів, і взагалі заборонити КПУ і Ригів, як фашистів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ПР просто здаватись не будуть. Здається, що дехто ще досі не усвідомив того, що відбувається в країні.

Приклад: вчора "5 канал" бере інтерв"ю у Олени Бонадренко (голова комітету свободи слова, ПР, депутат ВР) і задає питання про її реакцію на те, що США скасувало їй візу (за інформацією Мирослави Гонгадзе). А пані нахабно питає у відповідь: чи знають журналісти, що по "новому законодавству" їм за таке загрожує до 3-х років ув"язнення?

бондаренко Чукча не чітатель/слушатель, чукча пісатель/оратор)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кум рассказывал, что на штурме нашей ОДА ,присутствовали преставители ультрас от Волыни. Только без атрибутики клуба.

Були наші "гарячі" хлопці - доводилося стримувати, бо вони могли б прискорити події.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може я фантазую, але хотілося б, щоб змінилась й система, й обличчя...

Правління країни нагадує карти в колоді. Після кожних виборів - кадрові перестановки, та з телеекранів дивляться на нас ті самі обличчя (це як в тому анекдоті, де казан, в якому варяться душі євреїв, охороняють багато чортів). Якщо людина побувала на керівній посаді і ніяк не розвинула свою галузь - то навіщо такий управлінець? навіщо його ставляти на іншу керівну посаду? У великих корпораціях на першому місці стоїть ефективний менеджмент і керівникам платять відповідну зарплату. В країні повинно бути аналогічно, розвиваєш свій напрямок - отримуєш зарплату і повагу від людей, а якщо за 20 років незалежності нічого не добився то навіщо тоді такі люди в керівництві?

Якщо б ви працювали у держустановах, то знали б, що всі ці переміщеня по посадах відбуваються по принципу кум-брат-сват та для взаємного збагачення. Я тебе ставлю на цю посаду, ти збагачуєшся (не за рахунок зарплати) і частку даєш мені. Все. Там керують ГРОШІ і тільки ГРОШІ. І є велика ймовірість того, що керівники, які прийдуть на зміну теперішнім, рано чи пізно можуть спокуситить на це. Треба міняти в суспільстві ВСЕ, щоб керівник був "як на ладоні", будь-яке збагачення - і відразу декларація, де і за які кошти він це придбав, його дружина, родичі. Треба робити призумкцію ВИННОСТІ по податках, витратах та заробітку. Щоб не контролюючі органи доказували, де керівник взяв мерс за 100К зелених при зарплаті в 1К, а сам. Інакше знову бардак і т.д. Давайте разом змінемо Україну. Порядок за 3-6 місяців навести можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если, кто сегодня едет в Киев и есть одно свободное место, дайте знать, пожалуйста, в личку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кум рассказывал, что на штурме нашей ОДА ,присутствовали преставители ультрас от Волыни. Только без атрибутики клуба.

а в нас хіба був штурм?! наскільки я розумію, було блокування ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...