Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (20.01.2014)


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Якщо закони ополікували то вони вступлять в дію, залишилось 20 хв. Міліція оточить зі всіх боків вулицю і буде повна каша.

Чи є надія, що вони всетаки будуть на місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і коктелі полетять дальше ... навіщо той цирк кидання на 10-15 метрів ? ...

які ви всі тут" мудрі", поїдь туди і покидай, і тоді будеш писати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і коктелі полетять дальше ... навіщо той цирк кидання на 10-15 метрів ? ...

які ви всі тут" мудрі", поїдь туди і покидай, і тоді будеш писати!

чому ж це ти не там .... ?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це в мене одного така фігня з ЕспрессоТВ цілий вечір?

s_1390254262_4433365_d5ed2526af.png

то у всіх так. оце трансляція http://espreso.tv/new/2014/01/19/espresotv_nazhyvo_translyuye_protystoyannya_z_berkutom_na_hrushevskoho

(дивись нижче під заголовком

"На вулиці Грушевського триває протистояння між активістами Євромайдану та бійцями МВС

Еспресо.TV веде живу трансляцію подій.")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яценюк на майдані, люди кричать ти сцикун!!! іди на....й

http://vk.com/feed?z=video-29342254_167298792%2F8b67e4393180474391

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно з Майдану. Вистояв близько 12 годин. Відігрітись дуже важко, промерз буквально до кісток. І ні краплі не шкодую. Вперше за багато років бачу таку єдність Нації, такий вогонь в очах при -10С, і впевненість народу в своїх діях. Обраний правильний шлях. Слава Україні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мої джерела -- стрільбу ведуть Беркут, ВВ уже зовсім як масовка використовується і морально виснажені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LID190136 20 січня, 17:22

Я хочу подякувати всім, хто не дозволив нашим солдатам поїхати до Києва. Хочу звернутися до командира з проханням пам*ятати, що він перш за все людина, яка повинна думати не лише за своє становище, а й за життя і здоров*я тих бійців, яких йому довірили батьки, дружини. Тому пане командиру, перш , ніж виконувати ДУРНІ накази, подумайте, як потім дивитися в вічі українцям, тому що Вам з ними жити. Ця влада вже не влада, це банда дебілів. Тому прислухайтеся до свого серця. Ще раз ДЯКУЮ, що повернули нам дітей, повернули нам - батькам ,спокій за життя наших дітей. Але чи це надовго, це ще питання.

http://www.volynpost.com/news/25940-yak-blokuyut-luckyh-soldativ-na-rivnenschyni-foto-onovleno

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В попередній темі, дехто так захищав силовиків, мовляв вони теж люди, такі ж як ми. От щось я не впевнений...

Якось не в моїх правилах шукати слабшого і відігруватись, роздягати догола і знущатись. А те що поранених з київських лікарень мусара (по іншому сказати неможна) вивозять у невідомому напрямку (інфа з Еспрессо ТВ).

І це наша правоохоронна система? Це професійна робота в рамках правового поля? Це нелюди і банда чистої води.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда... Для влади зараз такі канали як Громадське, Еспрессо, а особливо онлайн стріми з епіцентру подій як більмо на оці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кернес заявив про мобілізацію тітушок.

Буквально за день до приймання тупих законів той же Допа підняв питання про прискорене зняття з депутатів недоторканості.

Робимо висновки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви в щось вступили?

канал 112 належить Захарченку.

Я дав ссилку онлайн трансляції подій на пр. Грушевського,і це не означає,що я поділяю точку зору даного каналу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я писав про ВВ а не про штатно закріплений корпус МВС. Я пишу те, що мені пишуть хлопці які стоять в першій лінійці. вони просили, а їх ще більше закидають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...