Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (20.01.2014)


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

http://espreso.tv/new/2014/01/19/espresotv_nazhyvo_translyuye_protystoyannya_z_berkutom_na_hrushevskoho

Грушевського

Луцький беркут може додому не їхати. життя їм тут не дадуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yu2007, http://www.youtube.com/watch?v=jrZcAsPKK74

на Майдані взагалі колядують

Це я бачу, а де тьотушок показують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тітушки наживо. їх розглядають з близька ті, кого вони бють в реальному часі. прям вам тітушки так і засвітяться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дописувач (військовий):

це була ПРОБНА атака, скоро буде справжня, наступна буде сильніша, за будинками ще так само є. вони побіжать в останній момент, готуйтесь до вогнепалу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боже мій, як це страшно... страшно бути безпомічним,... безпорадно спостерігати з екрану.. не можу на це дивитись. Боже, врятуй наших хлопців.

Anastasia Rozlutska

Хлопці на Грушевського дуже згуртовані, вони як одне ціле, вони себе не шкодують... Кожен є корисним. Дівчата розливають чай та дають трохи перекусити. Деякі допомагають збирати каміння, деякі надають першу допомогу... Це протистояння між нами і владою, за право бути людиною в себе дома... Отож, ніякий газ, кулі та гранати нас не зупинять...

І ще...

ПРАВИЙ СЕКТОР ПОТРЕБУЄ

- захистні окуляри (від газу та куль

- рогатки та пращі

- підшипники або сталеві кульки діаметром біля 1 см

- дощовики

- бензин, пінопласт, мастило, ацетон, аміак

- лазерні указки

- скляні пляшки

- ланцюги будь-якої довжини

- великі гаки або палки з гаками

- молотки та сокири (лід рубати )))

- каски та захист на тіло (броніки, велосипедний або мотоциклетний захист, щитки на коліна та лікті і т.д.)

- ПІРОТЕХНІКА

- балаклави або медичні маски

- теплий одяг (бо мокнемо)

- медикаменти для перев'язки в асортименті

- джгути (багато)

-скіпідар

-господарче мило

-цв"яхі, шрапнель

-ВСЕ ЧИМ МОЖНА ВОЮВАТИ, ВСЕ ЩО ВИ МОЖЕТЕ ВИГОТОВИТИ САМІ!!!!

РЕПОСТ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сволочі! Сліплять операторів. тоже дивляться трансляію і бачать де шо робиться. Перед тим взагалі в камеру стріляли. Оператор герой, я ним пишаюсь. він не зрушив місця і не переключився 6 пострілів підряд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.ustream.tv/channel/vichekyiv

ось і все (

хтось встиг побачити початок?

хвилин за 10 до цього в кадрі навіть був Мочанов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

‪#‎ЄвроМайдан‬ Автомайдан починає ганяти тітушок "Начали концентрироваться автомобилисты. Титушки завернули на Хмельницкого, стоят возле Макдональдса. От Кличка убегают как зайцы."
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.ustream.t...annel/vichekyiv

ось і все (

хтось встиг побачити початок?

хвилин за 10 до цього в кадрі навіть був Мочанов

Не показує.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

‪#‎ЄвроМайдан‬ Автомайдан починає ганяти тітушок "Начали концентрироваться автомобилисты. Титушки завернули на Хмельницкого, стоят возле Макдональдса. От Кличка убегают как зайцы."

трансляція пропала, як тітушки пішли в атаку

вже є http://www.ustream.t...annel/vichekyiv

П.С. згов нема, може знайдеться, хто ще стрімить, викладіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В біжучій стрічці знизу -- "Волинський "Беркут" в Київ не поїде". Хочу почути поясненя. в чому причина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В біжучій стрічці знизу -- "Волинський "Беркут" в Київ не поїде". Хочу почути поясненя. в чому причина?

Не пустили в сарнах, змерзли,....

Хоча думаю вони будуть дивитись, яка буде далі ситуація і хто буде перемагати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В том что пишите, но не читаете написанное другими

Щойно були у селі Довжиця Маневицького району. Близько ста людей розмістили свої автівки уздовж дороги спереду і ззаду колини ВВ. Всі гріються біля вогню, їдять, співають пісень. На жаль, дме холодний вітер, що погіршує перебування там, втім наші тримаються. Поза собачий холод ВВшники перебиваються бутербродами і чаєм з польової кухні. Тим не менше вони не відгукнулися на запрошення євромайданівців приєднатися, тому сидять у автобусах і мерзнуть, про що свідчать заморожені вікна усіх автобусів. Повертатися до Луцька вони не можуть, бо відданий наказ їхати на Київ. Будь-де аби не в Луцьку, ось така їх позиція. Неможливо спрогнозувати, як буде далі. Лише розуміємо, що така абсурдна ситуація склалася самі знаєте чого і через кого.

Розрізняйте ВВ і "Беркут". Я виявляється весь день пишу вам про одних, а ви думаєте про інших. ВВ - це внутрішні війська, в основному строковики і молоді контрактники. а Беркут -- це професійні дядьки, спецпідрозділ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в кабіні ЗиЛ-131 тільки що випадково зійшлись беркутівець і протестувальник, обоє вдарили по кабіні і розбіглись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я читаю. все правильно я пишу. не поїде -- значить не виїде взагалі, а якшо заблокований по дорозі, то треба писти -- недоїде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sl0kiПоспішайте! На Грушевського прибули нові загони беркуту, готується штурм!!! Повідомте автомайданіців3 minutes ago

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...