Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (20.01.2014)


kmd

Рекомендовані повідомлення

ми всі відповдальні за те, що у нашій країні саме це відбувається. не президент накручує ціни на варшавці

жах...не вірю, що читаю таку фігню на луцькому форумі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

вони так само вихідці з народу, тому будьте більш уважнішими до тих, хто живе поруч з вами і працює чи збирається працювати в міліції - не думаю що ніхто не бачив їхньої агресії раніше.

ще раз для дибілоїда! мало того що вони вихідці з народу, вони присягали на вірність Українському народу!!!, тому чому вони по ту сторону барикад??? зрадники??? а що чекає на зрадників???

П.С. Так як відбувається бойкот регіоналів, пропоную зробити бойкот мадкота, не дивитися фотки хочаби в його темі, і зовсім не заходити в його галерею!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нєа. перший раз їх ніхто не зачіпав. побили людей за просто так -- тепер будуть ізгоями всю історію.

і це правильно, той день то взагалі щось дуже незрозуміле. і виправдання діям беркуту взагалі немає.

але агресивними діями нічого не доб"єшся і не знайдеш правди, бо вона потоне у крові

маю на увазі - правильно що будуть ізгоями - лише так, щоб знали всі подальші кандидати у мєнтуру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але агресивними діями нічого не доб"єшся і не знайдеш правди, бо вона потоне у крові

ти писав що тобі 36 років, в тебе напевне є дружина і діти, от цікавл мені, якби твою дружину чи дитину гзгвалтували у відділку, ти б напевне теж був не агресивний і стриманий, і сказав що вже нічого не вернеш, і хай Бог їх усудить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@automaidan

Більше ніж сотні тітушків з дрючками на золотих воротах нападають на перехожих і автомобілі. Міліція і ДАІ не реагує на виклики.

------

доведуть, що заговорить зброя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не розумію чому ви так сприймаєте агресивно мої слова - мені теж неподабаєтьс агресія ментури, я не задоволений станом у країни, також сподіваюсь на нормальне вирішення, але світова практика показує -якщо вчасно не зупинитись - громадянська війна буде, далі розруха і море крові.

якщо мене за мої висловлювання, котрі не є вже такими то й провокативними, а більше спроби поглянути у глиб ситуації, вже обіцяють посадити "на кол" то в реальності сумнівваюсь що хтось зупиниться аби не спустити з когось кров - як то кажуть - "для успокоєнія совєсті"

дай Боже всім нам мудрості, терпіння та Любові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЕПОНЯВ!!!!!!!!??????? вони між собою потасовку влаштували щойно???

Хтось здався з білим прапором... думаю може якийсь посил смисловий поніс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot вибач що ти-каю тобі, але ти хоть розумієш що ти пишеш тут? ти пропонуєш просто всім тим молодим людям які хочуть кращого життя на своїй батьківщині, сидіти дома і на надіятись "а вдруг президент порозумнішає"?

читаючи твої пости мені здаєтся що ти "штунда" яка вірить тільки-мир у всьому світі, спочатку були прохання студентами, народом, щоб він схаменувся, він непослухав і натравив на люедй беркут, перший , другий, третій раз, ти думаєш ми це йому пробачимо??

людей вже не зупинити кінчиться громадською війною яка вже почалась.

дай бог тим людям які стоять там сили пережити цю ніч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дай Боже всім нам мудрості, терпіння та Любові.

з такими лозунгами тобі сюди дорога http://asdcv.at.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але агресивними діями нічого не доб"єшся і не знайдеш правди, бо вона потоне у крові

ти писав що тобі 36 років, в тебе напевне є дружина і діти, от цікавл мені, якби твою дружину чи дитину гзгвалтували у відділку, ти б напевне теж був не агресивний і стриманий, і сказав що вже нічого не вернеш, і хай Бог їх усудить!

не треба перегибати палку, але за такої логіки у відповідь треба теж вбивати і гвалтувати - так? "око за око"?

тоді де ж та грань, коли людина перестає бути людиною"

годі, хватить сваритися - у Києві штурм йде, прикро і боляче це все дивитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трощать тітушки машини, бють людей. завтра буде картинка для інтера...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

‪#‎ЄвроМайдан‬ Найімовірніше план такий: "Беркут" розганяє, тітушки б'ють людей і машини, які підтягуються на допомогу. Янукович хоче скупати новонароджену диктатуру в крові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

‪#‎ЄвроМайдан‬ Найімовірніше план такий: "Беркут" розганяє, тітушки б'ють людей і машини, які підтягуються на допомогу. Янукович хоче скупати новонароджену диктатуру в крові.

ну звісно, а потім будуть розказувати що людей беркут не бив, то всьо невідомі, ми тут непричьому.

ось я одного не розумію, невже ті дурні тітушкі, беркутівці , ВВ-шкі, нерозуміють що їм потім в цьому гавні жити? що їх і їхніх дітей зчмирять, бо такі події ніколи не забудуться. де їхня голова я незнаю, тут просто не вистачає слів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Контратааааааааааака! бидло відступає. поводять себе як БИДЛО! жести як в покидьків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дарма коктейлі кидають зараз... всеодно не докинуть. Їх же не безкінечна кількість... бруківкою би зараз і салютами як з "Граду"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Контратааааааааааака! бидло відступає. поводять себе як БИДЛО! жести як в покидьків

Дивитесь Майдан чи Грушевського? Де є онлайн з майдану?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...