Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (20.01.2014)


kmd

Рекомендовані повідомлення

1390258486_214584936.jpeg

Я писав про ВВ а не про штатно закріплений корпус МВС. Я пишу те, що мені пишуть хлопці які стоять в першій лінійці. вони просили, а їх ще більше закидають.

То напишіть вже, нарешті, на фб, твіттер або Громадському на пошту. Ніхто ж крім вас про то не знає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

народу СМСки розсилають... на Грушевського...

AdL_7kfxGtI.jpg

інфа з нету:

ПРАВИЙ СЕКТОР

Мусора приховують свої втрати. Офіційно на нинішній момент госпіталізовано лише 61 мусора. Згідно з інсайдерською інформацією, наразі госпоталізовано майже дві сотні мєнтів (і з ВВ, і з Бєркуту). Найбільше - з опіками. Чимало з серйозними травмами. Багато зазнало переохолодження. Зверталось до лікарів наьагато більше лягавих, одначе не всіх їх госпіталізують. Правдиву інформацію приховують, щоб, з одного боку, не заохочувати повстанців, а з іншого боку - щоб не спровокувати внутрішній бунт. Отож, ще трішки і дотиснемо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Милиции напомнили, что на руках у киевлян до 400 тысяч единиц только легального оружия

В случае применении милицией огнестрельного оружия против активистов Майдана, она получит адекватный ответ, поскольку на руках у киевлян до 400 тысяч единиц только легального оружия. Об этом заявил глава наблюдательного совета «Украинской ассоциации владельцев оружия» Георгий Учайкин

В случае применении милицией огнестрельного оружия против активистов Майдана, она получит адекватный ответ, поскольку на руках у киевлян до 400 тысяч единиц только легального оружия. Об этом заявил глава наблюдательного совета «Украинской ассоциации владельцев оружия» Георгий Учайкин. «Я хочу предостеречь наших силовиков от применения оружия против народа. Это самый последний аргумент. И мы должны четко помнить, что после первого выстрела назад мы не вернемся. Только в городе Киеве по нашим подсчетам, легально на руках у людей находится порядка 400 тысяч единиц оружия. Это только легально, а о нелегальных цифрах говорить сложно».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пізно. в парку 800 тітушок, ВВшникам до наших 70м, один крок вперед і капець. Особисто мені всеодно, це ж друзі. Їх перепалять, перекаменують, пообливають водою, а беркут потім тільки збере плоди, полупить людей і отримає нагороди + 500$, а ці отримають лікарняне ліжко, ненависть народу і ше не дай Бог каліцтво. Так виховують псів -- ставлять під удар, щоб породити злобу в них до народу і посилити злобу народу до них. ті які пишуть їм від 20 до 24 років. Статус одного з них "кохана я дуже скучив, я хочу до тебе" вони думають як пошвидше вийти звідти, бо для них то пекло -- вони більше доби стоять і з місця не сходять, Опіки, рвана одежа, шквал каміння, горючка... на них приходиться весь удар. Беркут не молодше 30. сидять в автобусах за їх спинами, прогулюються, курять, по черзі ходять постріляти. Коли прийде підмога ВВ -- цих знімуть і вони вже нематимуть сенсу іти в народ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Беркута в Луцьку теж нема!!!!

Давно вже в Києві... Зразу після розгону студентів поїхав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Беркута в Луцьку теж нема!!!!

Давно вже в Києві... Зразу після розгону студентів поїхав...

саме так, а то ще пишуть що не поїде та таке інше, це неправда!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ці про яких я кажу в Києві більше місяця, з одного з міст центральної України, відпускали додому після нового року на 5 днів, на новий рік патрулювали маріінський парк, до того стояли в оточенні антимайдану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я маю на увазі що Беркута взагалі ніякого нема в Луцьку... тільки в пятницю були ще знаю і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Військкомати почали викликати офіцерів запасу

http://aratta-ukrain...ua.php?id=22697

це буде громадянська війна. народ піде проти народу хоча розумна людина просто пошле найух такі виклики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судячи з відео народ вплотну підтягується до барикад і ніби починає розбирати-будуть пробувати штурмувати силовиків???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перши постріл катапульти

https://www.youtube....h?v=2UBTMF4Dqrk

Блін... ну малі діти! цілий день її робили і капець. Писатиму натяками, щоб не звинуватили у екстремізмі -- Call of Duty Black Ops грали? росіянином "з тюрми тікали"? там одну штуку дальнебійну сварганили за декілька хвилин...

коротше дивыться самі з 09:10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут хтось мэнтозаврів намагається жаліти

ось гляньте

640x426.jpg

"Вадим был поражен свето-шумовой гранатой. После того как он потерял сознание, его затащили к себе "Беркуты". Били его по очереди. Как надоело - передали ВВешникам со словами "это он в вас бросал гранаты" (хотя такого не было - подтверждает Вадим). Там тоже были желающие избить парня. Тогда раздели его, облили водой и погнали на баррикаду", - сказано в сообщении.

надіюсь всі хто там стоїть проти народу згорять, як свічки...

в києві дуже критично сьгодні, зараз. тітушки стягуються, бєркутята оточують. мабуть планують бій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є інформація, що штурм почнеться о 2:30! Все серйозно! По периметру зосереджено сотні тітушок та беркутят!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно були у селі Довжиця Маневицького району. Близько ста людей розмістили свої автівки уздовж дороги спереду і ззаду колини ВВ. Всі гріються біля вогню, їдять, співають пісень. На жаль, дме холодний вітер, що погіршує перебування там, втім наші тримаються. Поза собачий холод ВВшники перебиваються бутербродами і чаєм з польової кухні. Тим не менше вони не відгукнулися на запрошення євромайданівців приєднатися, тому сидять у автобусах і мерзнуть, про що свідчать заморожені вікна усіх автобусів. Повертатися до Луцька вони не можуть, бо відданий наказ їхати на Київ. Будь-де аби не в Луцьку, ось така їх позиція. Неможливо спрогнозувати, як буде далі. Лише розуміємо, що така абсурдна ситуація склалася самі знаєте чого і через кого.

Sniper, не будь дитиною, там на барикадах людям руки відриває від гранат, а ти "Писатиму натяками, щоб не звинуватили у екстремізмі". Смішно... до сльоз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тітушки направляються в сторону Майдану! Аронець...

BedjicnIQAAf4NR.jpg

Віталій Уманець

Є інформація, що штурм почнеться о 2:30! Все серйозно! По периметру зосереджено сотні тітушок та беркутят!

По ярославскому валу с цепями и битами идут быдлы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановвні "чітатєлі", ппишу останній раз - почитайте уважно що і як написано - не виправдовую і не жалію беркут, але воююєте ви саме з ними, хоча збирались з урядом і президентом.

вони теж люди, хоч і по ту сторону барикад. їхня агресія невиправдана, але вони є дзеркальним відображенням "мирних" мітингувальників.

вони так само вихідці з народу, тому будьте більш уважнішими до тих, хто живе поруч з вами і працює чи збирається працювати в міліції - не думаю що ніхто не бачив їхньої агресії раніше.

ми всі відповдальні за те, що у нашій країні саме це відбувається. не президент накручує ціни на варшавці перед Новим Роком та іншими великими святами і не депутати - кожен намагається урвати свого шматка калача і побільше - у них іншого рівня калачі і інші можливості. але вони теж народились поміж нами і стали такими на наших очах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нєа. перший раз їх ніхто не зачіпав. побили людей за просто так -- тепер будуть ізгоями всю історію. вони виконують злочинний наказ. та зрештою вони захищають золотий унітаз -- таке враження, шо то й унітаз для яника як голка для кащєя. А можна ж було просто напросто вчора без перешкод пустити людей до ВР... всеодно там канікули. нєєєєє треба бути принциповим. да пофіг, шо своїх купа травмованих, пофіг вибиті очі і відірвані руки, головне принциповість. От те, що вчора перекрили шлях до ВР -- це тупо принциповість, примха така. так хочу щоб та принциповість зараз горіла під щитами синім полумям коктейлів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...