Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (20.01.2014)


kmd

Рекомендовані повідомлення

Ще є питання - хтось курсі, де подівся Сашко Положинський?

Від початку революції приймав активну участь, а зараз десь пропав.

Олександр Положинський: Залишатися на Майдані немає сенсу від 09.01.14
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Інформація від ПРАВОГО СЕКТОРУ

Титушкам на заметку. Есть информация из-за забора. Авторитетные люди объявили по СИЗО и зонам Украины "майданцев" - политическими, вне "мастей" и запретили любой наезд на них, а только поддержку куревом и продуктами. Что касается так называемых "титушек". Любое сотрудничество с мусорами расценивается как "КОНТАКТ КУМОВСКОЙ" и сотрудники, объявляются "КАЗЛАМИ". (К распространению!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ніхто не прораховує варіант, що після такої пропозиції президента його можуть здати "беркутята" і інша звірина. Якщо Сєня прем"єр, то відповідно і новий глава МВС.

Ой не факт про мвс. Ера з 2 їм мвс дадуть.

А це має бути обов,язковою умовою, як і мають бути узгоджені репресії для вищого керівництва мвс і беркуту, який був у Києві (посадити всіх на 10-15 років по одному в різні звичайні тюрьми). І ще трохи відморозків з беркуту туди ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та є такі гачки але толку з них коли стріляють.

Зміна системи прийде автоматично, коли народу дозволять володіти зброєю на рівні Конституції. Тоді пофіг амбіції і бажання влади, фінансові мутки і шизанутість ментів. Коли два кума матимуть по калашику, вони з любим чинушою домовляться. Тоді закон рятуватиме не народ а чинуш. Тому головна мета цих подій - зброя в руках психічно здорових громадян України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mustafa Nayyem @mefimus 40 сек.

RT! Оппозиция не приняла предложение Виктора Януковича.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку - потрібно дожимати до кінця, уже сильно багато вклали у це, захопили пів України. Щодо сходу - це питання рішить Ахметов і Ко,які вже давно протистоять нашому "напівпрезиденту". Яценюком в прем*єри - це стид!!! гляньте на нього - наляканий-переляканий, єврей з народження -> єврей до кінця (нічого проти них не маю,але жидську натуру я знаю), тому впевненний, що через 2роки його підкуплять.

Я за Луценка як міністра внутрішніх спарв - діло робив, ДАЇшників попускав, не боявся нічого.

Головне дали свододу діям, щоб не так було,як при Ющенко, коли Яник всерівно рішав усі питання.

я за майбутнє, за свободу, за Україну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думка Лесі Оробець про останні події - не погоджуватись ні в якому разі!!!

http://texty.org.ua/pg/news/devrand/read/51268/Shvydkyj_analiz_propozycij_vlady_vid_Lesi_Orobec

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так, але мєнта безкарно ніде не застрелиш, а більшість зних гопота ще та.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому головна мета цих подій - зброя в руках психічно здорових громадян України.

Ну взагалі це доволі спірне питання.

Я б всетаки не поспішав би роздавати зброю у вільний доступ. ІМХО, не доросли ще та і менталітет не той.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми повинні вимагати тільки таке:

Президент-відставка

Парламент-відставка

КМ-відставка

Беркут- розпуск

ЦВК-відставка

Відкат до конституції 2004р

Введення бразильської виборчої системи.І тільки тоді

- перевибори парламенту,закон про люстрацію і зменьшення повноважень президента

- перевибори президента

- формування нового КМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПРАВИЙ СЕКТОР

Увага!

Опозиція не має ніякого відношення до "Правого сектору".

Наші переговори - тільки переговори про повну капітуляцію бандитів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Беркут- розпуск

якщо іде сценарій нападу росії,вони можуть цим скористатися. Не варто розпускати бійців (так,вони скоти та убивці) але це одні із перших,хто буде на лінії фронту у випадку наступу.

для них потрібно зробити внутрішній спецпідрозділ,який буде карати поведінку усіх військ, яких будуть боятися усі.

ну це моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я позавчора на барикаді так чекав, що Яценюк піде по свою обіцяну кулю в лоб. Він би її не дістав, бо як то кажуть їжака голим не злякаєш, але було цікаво як піде. Але яценюк не пішов. І вір тепер...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю чи сюди. Але класна штука. Можна скинутись купити. Бо від кількості залежить ціна http://aukro.ua/grelka-dlya-ruk-nog-i-tela-20-chasov-raboty-i3886435043.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Беркут- розпуск

якщо іде сценарій нападу росії,вони можуть цим скористатися. Не варто розпускати бійців (так,вони скоти та убивці) але це одні із перших,хто буде на лінії фронту у випадку наступу.

для них потрібно зробити внутрішній спецпідрозділ,який буде карати поведінку усіх військ, яких будуть боятися усі.

ну це моя думка.

Хто-хто,а ці нас точно не захищать,бо вони вже поліцаї на службі окупанта.

Та й просто,згадайте як 2000 беркутів не справились з кількома людьми зі зброєю в Одесі(Дікаєв).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..влада (презик) типу віддає всю владу і вирішення проблем опозиції.........а на майдані правильно говорять - тільки судити всіх міністрів і презика як не тут то в Гаазькому суді але неспускати їм ситуації з рук і відібрати все вкрадене!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От я не розумію.В країні фактично війна,а вони тільки у вівторок можуть зібрати раду!!!!!! Не вірю!!!!!!!!!!!!Брешуть!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а прокурорішкі, мєнті, пернаті? - їм все простити????

і збиратись на "сходку " їм час є типу в резиденції презика "голубеньким" можна і треба і час є (відать думали куда бігом тікати і ховати бабли).......сьогодні а інші питання ...а давайте взагалі через місяць - ну це взагалі ((((((((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаві фото з коментами

http://zyalt.livejou...com/983675.html

Блін,дивишся фото аж сльози навертаються...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю чи сюди. Але класна штука. Можна скинутись купити. Бо від кількості залежить ціна http://aukro.ua/grel...3886435043.html

сюди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одна теза-не пускати до корита Порошенка.

Аргументуй а не просто балаболь.

Мені Порошенко завжди подобався як політик і як людина. Крім того він більш освідчений економічно, ніж більшість з "грамотєїв" нинішньої революції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...