Перейти до змісту

Recommended Posts

14 хвилин тому, milana сказано:

Тобто віддача в них зараз дійсно покращилась?

А що не так з віддачею було? Вона завжди згідно тарифного плану

Поширити це повідомлення

...
В 23.10.2016 at 17:08, Yurik сказал:

згідно тарифного плану

У тому і справа, що згідно тарифного плану пишуть: " Швидкість завантаження, Мбіт/с - 100", а де про зворотний зв'язок? Звониш, а у відповідь: 3 Мбіт/с... От у чому питання! Тарифні плани вони "вміють" писати :)

Поширити це повідомлення

Порада від колишнього техніка, який Волю підключав: навіть якщо вам наобіцяли золоті гори і ви погодились підключитись - розпитайте деталі по тарифу у техніка, який прийде підключати, тому шо часто золоті гори, обіцяні менеджером по телефону не співпадають (м'яко кажучи) з реальністю.

Особисто мені кілька разів цей інтернет впарювали по телефону з обіцянками 300Мбіт/с завантаження і 100 відвантаження з такою впевненістю, шо я би повірив, якби не знав шо їх мережа може насправді)

І не раз виникали ситуації коли клієнти починали цікавитись "а шо ж ми підключили" вже після прокладення 10-20-30метрів кабелю і відмовлялись, чим створювали зайвий геморой собі і мені. Тож не тратьте час свій і техніка - розпитайте у нього все шо цікавить ще у дверях=)

Поширити це повідомлення

В Украине «упал» интернет-провайдер «Воля»

«По техническим причинам мы не можем вам ответить. Проблемы будут устранены в ближайшее время», — отвечает автоответчик компании. Из сервисов компании на данный момент работает только «Воля ТВ», который предоставляет ТВ-услуги.

На данный момент специалисты «Воли» выясняют причины и работают над их устранением.

«Сегодня, 12 декабря в 17:40 в Киеве начались перебои доступа к услуге Интернет. Мы прилагаем максимум усилий для восстановления услуг и сервисов. Уже в ближайшее время технические специалисты будут знать причину аварии. К сожалению, сейчас не доступны также для связи колл-центр и корпоративные ресурсы компании. Будем информировать вас с помощью социальных сетей. Приносим извинения за временные неудобства», — сообщили в компании.

Поширити це повідомлення

хоч за це дякую...

59c94cfe0dda1_.thumb.jpg.cd752ddacebddb35fd270c6e371bc92b.jpg

з.і. в будинку є можливість підключитися до Київстару 70грн/70мбіт, або Датагруп 79 грн/100мбіт

з волі однозначно піду, такого л@№#@ нехочу....

що порадите?

Поширити це повідомлення

В принципі інтернетом це назвати важко. В батьків в будинку 100Мбіт, ніби працює без проблем. Але в мене вдома 50Мбіт і це просто жах. Реально є тільки 10 і то не завжди. Максимум що можна завантажити це 1 пісню і то інтернет в основному приходить "хвилями" раз в 10 хвилин. На днях писало що фінансове блокування, хоча все було заплачене. Після розбирання з техпідтримкою виявилось що треба втикнути кабель напряму в ноут і прописати МАС адресу яку вони мені дали (бо роутер не справний). Хоча коли я прописав цей МАС в роутері теж все запрацювало, але це таке. Має прийти майстер в суботу і дати мені відповідь, або в нас буде працювати інтернет, або буду переходити на іншого провайдера

Поширити це повідомлення

On 25.09.2017 at 21:42, [email protected]_ сказано:

.

що порадите?

Підключайтесь на Київстар, умови нормальні, я користуюся з тарифом 2 в 1, тобто кладу на свій мобільний 105 грн, сюди входить мобільний в мережі Київстар безліміт, і 60 хв на інші та 2 гіг мобільного інтернету + безлім соціальні приблуди, типу вайбер, фейсбук через оф додатки, хоче мені ще 1 гіг дають якимсь бонусом, Домашній інтернет 50 мбіт. У них є тариф 3 в 1 - це ще + телебачення, ще вигідніше.

Поширити це повідомлення

1 час назад, bormotuha сказал:

Підключайтесь на Київстар, умови нормальні, я користуюся з тарифом 2 в 1, тобто кладу на свій мобільний 105 грн, сюди входить мобільний в мережі Київстар безліміт, і 60 хв на інші та 2 гіг мобільного інтернету + безлім соціальні приблуди, типу вайбер, фейсбук через оф додатки, хоче мені ще 1 гіг дають якимсь бонусом, Домашній інтернет 50 мбіт. У них є тариф 3 в 1 - це ще + телебачення, ще вигідніше.

А як на рахунок техпідтримки? Раніше коли використовував їхні послуги, її можна сказати не було, але це було дуже давно :)

Поширити це повідомлення

1 година тому, Amor сказано:

А як на рахунок техпідтримки? Раніше коли використовував їхні послуги, її можна сказати не було, але це було дуже давно :)

5 роки інтерент від Києвстару(3 роки Перемоги, 2 роки Гулака-Артемовського) жодного разу не виникало потреби телефонувати в тех підтрмику)) Але говорять від району залежить.

Поширити це повідомлення

6 часов назад, solovej сказал:

5 роки інтерент від Києвстару(3 роки Перемоги, 2 роки Гулака-Артемовського) жодного разу не виникало потреби телефонувати в тех підтрмику)) Але говорять від району залежить.

а кабель по фасаду заведений?

Поширити це повідомлення

майже 7 років користуюсь Київстаром (з часів Білайн), навіть тариф не міняв, як було 100Мбіт так і є....правда ціна вже не 40, а 80грн.

З підтримкою співався всього раз, впала швидкість, майстер прийшов через кілька годин, сказав що підгорів порт - перетикнув на інший.

Другий раз - інет пропадав коли кабель з фасаду обрізали, а затягнули через підїзд.

Поширити це повідомлення

24 хвилин тому, WILDCHILD сказано:

а кабель по фасаду заведений?

На Перемоги проводив ще Білайн по фасаду. На Гулака також. Говорять, що тепер вже заборонено по фасаду, але не впевнений.

Поширити це повідомлення

Були хлопці, перевіряли напряму. Ніби все добре, все супер. А ввечері та ж сама фігня. Швидкість начебто є, але втрати з'єднання просто нереальні. Кожних 2-3хвилини розриває з'єднання. Завантаження від 1 до 15мбіт\с, а аплоад близько 40мбіт. Так що переходжу на київстар. Не витримав

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз