Перейти до змісту

З днем народження, bublik007


bodia88888

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 97
  • Створено
  • Остання відповідь

Приймай і наші з Іллюхою, хоч і запізнілі, вітання.

Мирного неба, здоровля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорогі мої бордівчанки і бордівчани, щиро всім дякую за ваші привітання. Плюсів не вистачило на всіх, завтра "доплюсую" . Не дивлячись на "діагноз" -одесит, з віком( моментами), стаю трохи сентиментальним, трохи "смикнуло" в душі від усвідомлення-48 вже)) Але, в основному-ще є порох в порохівницях, і не тільки порох, і не тільки в порохівницях. )))) Ще раз дякую вам за привітання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С Днем Рождения!!!Пускай позитив и доброта, которые ты излучаешь, будут неиссякаемы!!!

63e0810d9519.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, в основному-ще є порох в порохівницях, і не тільки порох, і не тільки в порохівницях. ))))

і ягоди в ягодицях :0155: Звиняй, не втримався :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, в основному-ще є порох в порохівницях, і не тільки порох, і не тільки в порохівницях. ))))

і ягоди в ягодицях :0155: Звиняй, не втримався :)

Я знав, друже , що ти, добра людина :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч із запізненням, але все ж хочу привітати

з днем народженням і побажати тобі міцного здоров’я, благополуччя, щастя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай тебе підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує тебе життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю, позитивного і енергійного:-)Всього Вам хорошого і саме головне міцного здоров"я!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Хай цукрова буде вдача!

Ще грошей тобі в придачу!

Більше друзів, менше зла!

В общім, Бубліку, - ДОБРА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...