Перейти до змісту

Нахріна взагалі той мінет?


Political

Рекомендовані повідомлення

Коли вчився в універі, спостерігав за старшекласницями, наскільки їм було важливо здаватися дорослішими, як вони хотіли запригнути в "вищу лігу" на заздріть всім подружкам, зустрічатись з "старшими пацанами". З того бажання здаватись дорослішими користались навіть останні лохи, а ще такими дівчатками любили користуватись лузери-викладачі всяких ліцеїв, училищ. Потім, вже підготовленими до життя, вони вступали в виші, де їх дуже швидко вираховували і впускали в оборот інші рівні охочих до безкоштовного траху. Просто секс - це не просто секс, а він залишає відбиток на подальше життя і займатись ним дівчині потрібно в адекватному віці, принаймі такому в якому казочкам не вірять, щоб він не був вийнятково на зависть подружок чи з цікавості. Чомусь за секс з неповнолітніми садять, принаймі садили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 392
  • Створено
  • Остання відповідь

Ледве дочитав тему, багато пропустив за робочий день. І поржав. І поплакав....... Потім знов поржав. (іншої реакції мій мозок на деякі коменти не включає).

В процесі виникло і укріпло одне питання : Яке нах.... ТС діло до поведінки повнолітньої дівчини?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це точно.Чи мені одному здається,що тема себе вичерпала на сторінці так 3-ій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли вчився в універі, спостерігав за старшекласницями, наскільки їм було важливо здаватися дорослішими, як вони хотіли запригнути в "вищу лігу" на заздріть всім подружкам, зустрічатись з "старшими пацанами". З того бажання здаватись дорослішими користались навіть останні лохи, а ще такими дівчатками любили користуватись лузери-викладачі всяких ліцеїв, училищ. Потім, вже підготовленими до життя, вони вступали в виші, де їх дуже швидко вираховували і впускали в оборот інші рівні охочих до безкоштовного траху. Просто секс - це не просто секс, а він залишає відбиток на подальше життя і займатись ним дівчині потрібно в адекватному віці, принаймі такому в якому казочкам не вірять, щоб він не був вийнятково на зависть подружок чи з цікавості. Чомусь за секс з неповнолітніми садять, принаймі садили.

щось я вот не розумію, а може в неї вже якраз адекватний вік. деяким в 17 адекватно, а деяким вообще не адекватно. і в мене читаючи тут деякі перли виникло враження, що в 17 років дівчата ну ніяк не з хлопцями сексом займаються, бо всі хто пише тут такі адекватні, прям не вимагали від дівчат ніколи і нічого і не добивались цього, і взагалі складається таке враження, що секс ну не цікавить хлопців.

про секс з неповнолітніми тут вже обсудили - якщо за згодою це ніяка не стаття. і ще одне, повірте, дівчата вірять казочкам в будь-якому віці, тому що їм хочеться в щось вірити, і навіть якщо вони пройшли крим і рим, все-рівно знайдеться момент, коли їй захочеться бути зачарованою якимось казкарем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висновки з теми

1 Займайтесь коханням коли батьків немає вдома

2 (ну або хоча їхніх б гостей)

3 (ну або хоч двері закривайте)

4 Луцьк доволі продвинуте місто

5 Не продвинутим краще мовчати бо дадуть в глаз. А потім може ще й в ...... :_12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну раз пішла така солянка, народ у нас розкутий, кину пару хардкор ідей на ніч

ЗІ: ідеї не мої і мною неопробовані

Минет "Разгневанный Дракон"

Для начала лучше воздержаться от семяизвержения хотя бы пару дней.

Позвольте вашей девушке делать вам минет любым приятным для вас образом.

Когда вы будете готовы вот-вот кончить, крепко возьмите её за затылок и затолкайте ей свой член как можно глубже в горло. Не стоит опасаться - она не сможет его укусить в таком состоянии. Суть в том, чтобы перекрыть доступ воздуха, вызвав рефлекс кашля. Большой объём вашей спермы неизбежно будет выкинут наружу через носоглотку. После этого голову девушки можно отпустить.

С помощью этой техники вы насладитесь зрелищем двух болтающихся нитей спермы, свисающих из её ноздрей, что очень похоже на длинные усы восточных драконов

"Злой пират"

Кончаешь девушке в глаз, когда она встает, чтобы пойти в ванную и умыться, бьешь ей по ноге. Она начинает прыгать на одной ноге, держаться за обкончанный глаз и злобно ругаться...

Супермен

положите девушку на живот, кончите ей на плечи и накройте простыней.

сперма засохнет и, когда девушка пойдет утром в ванну, она будет напоминать супермена в накидке.

Спайдермен

кончите себе в руку. Затем сделайте движение рукой характерное для спайдермена стреляющего паутиной в сторону девушки. В идеале сперма должна улететь ей в лицо.

Горилла

подготовка: непосредственно перед сексом настригите волос с лобковой области и спрячьте их в маленький полиэтиленовый пакетик.

Процедура: Кончите девушке на лицо, незаметно достаньте заготовленные волосы, положите их на открытую ладонь и дуньте на них девушке в лицо.

Результат должен напомнить вам примата упомянутого выше

«Грязный Санчес»

Постановка, проверенная временем. Работаете сзади, в процессе вводите палец в её анус, вынимаете и проводите этим пальцем у себя под носом, оставляя тонкий коричневый след в виде усов. После этого вас будет можно называть Грязным Санчесом.

«Жемчужное ожерелье»

Широко известный приём. При разбрызгивании спермы в области шей и плеч девушки получаются чудесные капельки, похожие на драгоценные камни ожерелья.

«Багровый гриб»

во время минета необходимо полностью вынимать член изо рта девушки и вновь заправлять его за щеку. При взгляде со стороны появляются стойкие ассоциации с багровым грибом.

«Вуди Вудпекер»

Когда девушка облизывает ваши яйца, постукиваете её членом по лбу.

«Нью-йоркская пицца»

каждый раз, будучи смертельно пьяным, начинаете оральные ласки у дамы между ног. Вас должно при этом безудержно вырвать. Удачи.

«Рэй-Бан»

Положите свои яйца ей на глаза во время минета (вам для этого нужно сесть к её голове задом наперёд). Вероятна невозможность исполнения в силу анатомии, но попытаться обязательно стоит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну раз пішла така солянка, народ у нас розкутий, кину пару хардкор ідей на ніч

ЗІ: ідеї не мої і мною неопробовані

Минет "Разгневанный Дракон"

Для начала лучше воздержаться от семяизвержения хотя бы пару дней.

Позвольте вашей девушке делать вам минет любым приятным для вас образом.

Когда вы будете готовы вот-вот кончить, крепко возьмите её за затылок и затолкайте ей свой член как можно глубже в горло. Не стоит опасаться - она не сможет его укусить в таком состоянии. Суть в том, чтобы перекрыть доступ воздуха, вызвав рефлекс кашля. Большой объём вашей спермы неизбежно будет выкинут наружу через носоглотку. После этого голову девушки можно отпустить.

С помощью этой техники вы насладитесь зрелищем двух болтающихся нитей спермы, свисающих из её ноздрей, что очень похоже на длинные усы восточных драконов

"Злой пират"

Кончаешь девушке в глаз, когда она встает, чтобы пойти в ванную и умыться, бьешь ей по ноге. Она начинает прыгать на одной ноге, держаться за обкончанный глаз и злобно ругаться...

Супермен

положите девушку на живот, кончите ей на плечи и накройте простыней.

сперма засохнет и, когда девушка пойдет утром в ванну, она будет напоминать супермена в накидке.

Спайдермен

кончите себе в руку. Затем сделайте движение рукой характерное для спайдермена стреляющего паутиной в сторону девушки. В идеале сперма должна улететь ей в лицо.

Горилла

подготовка: непосредственно перед сексом настригите волос с лобковой области и спрячьте их в маленький полиэтиленовый пакетик.

Процедура: Кончите девушке на лицо, незаметно достаньте заготовленные волосы, положите их на открытую ладонь и дуньте на них девушке в лицо.

Результат должен напомнить вам примата упомянутого выше

«Грязный Санчес»

Постановка, проверенная временем. Работаете сзади, в процессе вводите палец в её анус, вынимаете и проводите этим пальцем у себя под носом, оставляя тонкий коричневый след в виде усов. После этого вас будет можно называть Грязным Санчесом.

«Жемчужное ожерелье»

Широко известный приём. При разбрызгивании спермы в области шей и плеч девушки получаются чудесные капельки, похожие на драгоценные камни ожерелья.

«Багровый гриб»

во время минета необходимо полностью вынимать член изо рта девушки и вновь заправлять его за щеку. При взгляде со стороны появляются стойкие ассоциации с багровым грибом.

«Вуди Вудпекер»

Когда девушка облизывает ваши яйца, постукиваете её членом по лбу.

«Нью-йоркская пицца»

каждый раз, будучи смертельно пьяным, начинаете оральные ласки у дамы между ног. Вас должно при этом безудержно вырвать. Удачи.

«Рэй-Бан»

Положите свои яйца ей на глаза во время минета (вам для этого нужно сесть к её голове задом наперёд). Вероятна невозможность исполнения в силу анатомии, но попытаться обязательно стоит.

Это просто пи.... особенно «Вуди Вудпекер» :0016: :0016: :0016: и где такое только находят

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після "Разгнєваного дракона" і "Злого пірата" я пацталом :_36:

Згадалась старінна передача "СВ-шоу", де Вєрка Сєрдючка запрошувала різних людей в гості почесати язиками, епізод з цілителькою Марією Стефанією, і говорять про п_дарасів, мол, вони долбляться в сраку. А Марія Стефанія: "Як в сраку? Так там же ш гівно?!". :_07:

А ви "мікроби, мікроби!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну раз пішла така солянка, народ у нас розкутий, кину пару хардкор ідей на ніч

ЗІ: ідеї не мої і мною неопробовані

Минет "Разгневанный Дракон"

Для начала лучше воздержаться от семяизвержения хотя бы пару дней.

Позвольте вашей девушке делать вам минет любым приятным для вас образом.

Когда вы будете готовы вот-вот кончить, крепко возьмите её за затылок и затолкайте ей свой член как можно глубже в горло. Не стоит опасаться - она не сможет его укусить в таком состоянии. Суть в том, чтобы перекрыть доступ воздуха, вызвав рефлекс кашля. Большой объём вашей спермы неизбежно будет выкинут наружу через носоглотку. После этого голову девушки можно отпустить.

С помощью этой техники вы насладитесь зрелищем двух болтающихся нитей спермы, свисающих из её ноздрей, что очень похоже на длинные усы восточных драконов

"Злой пират"

Кончаешь девушке в глаз, когда она встает, чтобы пойти в ванную и умыться, бьешь ей по ноге. Она начинает прыгать на одной ноге, держаться за обкончанный глаз и злобно ругаться...

Супермен

положите девушку на живот, кончите ей на плечи и накройте простыней.

сперма засохнет и, когда девушка пойдет утром в ванну, она будет напоминать супермена в накидке.

Спайдермен

кончите себе в руку. Затем сделайте движение рукой характерное для спайдермена стреляющего паутиной в сторону девушки. В идеале сперма должна улететь ей в лицо.

Горилла

подготовка: непосредственно перед сексом настригите волос с лобковой области и спрячьте их в маленький полиэтиленовый пакетик.

Процедура: Кончите девушке на лицо, незаметно достаньте заготовленные волосы, положите их на открытую ладонь и дуньте на них девушке в лицо.

Результат должен напомнить вам примата упомянутого выше

«Грязный Санчес»

Постановка, проверенная временем. Работаете сзади, в процессе вводите палец в её анус, вынимаете и проводите этим пальцем у себя под носом, оставляя тонкий коричневый след в виде усов. После этого вас будет можно называть Грязным Санчесом.

«Жемчужное ожерелье»

Широко известный приём. При разбрызгивании спермы в области шей и плеч девушки получаются чудесные капельки, похожие на драгоценные камни ожерелья.

«Багровый гриб»

во время минета необходимо полностью вынимать член изо рта девушки и вновь заправлять его за щеку. При взгляде со стороны появляются стойкие ассоциации с багровым грибом.

«Вуди Вудпекер»

Когда девушка облизывает ваши яйца, постукиваете её членом по лбу.

«Нью-йоркская пицца»

каждый раз, будучи смертельно пьяным, начинаете оральные ласки у дамы между ног. Вас должно при этом безудержно вырвать. Удачи.

«Рэй-Бан»

Положите свои яйца ей на глаза во время минета (вам для этого нужно сесть к её голове задом наперёд). Вероятна невозможность исполнения в силу анатомии, но попытаться обязательно стоит.

плачу....

ще так не сміявся..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vicit, я плачу, у меня просто слов нету...... +100500

Ну и по теме:

Мама папе:

- дорогой, я поговорила с нашей дочерью о сексе, ведь ей уже 17!

- и как?

- не терпится попробовать всё то, что она рассказывала!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да..... ну й темка, не думав що прийшовши змучений після роботи так наржусь...

от мені цікаво коли тс спустився з ноутом до батьків який в нього був вираз обличчя і прор шо він говорив з ними???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недавно був у друга в гостях,

я і з дочкОю їх дружив.

допоки я міньєт не вгледів

(той хлопець видно її вчив)

мені так зразу гірко стало,

що ледь не виронив із рук

і ноутбук, й цибулю з салом,

та й решту, чим вгостив той друг.

навіщо ж я туди поперся,

навіщо в двері заглядав?

навіщо біля доньки терся

і їй моралі я читав?

адже тепер з важечим серцем

ділитиму навпіл секрет.

між нами буде лише ноут

і той... ну як його... міньєт.

пораду прагну термінову,

відкрити серце хоч кому

чи мо батькам "толкнуть" промову

чи мо повеселить борду?...

отак невесело і скрутно

провів у роздумах я день

створив я тему. Буде видно

хто я? Щасливчик, троль а чи олень?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недавно був у друга в гостях,

я і з дочкОю їх дружив.

допоки я міньєт не вгледів

(той хлопець видно її вчив)

мені так зразу гірко стало,

що ледь не виронив із рук

і ноутбук, й цибулю з салом,

та й решту, чим вгостив той друг.

навіщо ж я туди поперся,

навіщо в двері заглядав?

навіщо біля доньки терся

і їй моралі я читав?

адже тепер з важечим серцем

ділитиму навпіл секрет.

між нами буде лише ноут

і той... ну як його... міньєт.

пораду прагну термінову,

відкрити серце хоч кому

чи мо батькам "толкнуть" промову

чи мо повеселить борду?...

отак невесело і скрутно

провів у роздумах я день

створив я тему. Буде видно

хто я? Щасливчик, троль а чи олень?...

:_25::_25::_25: Класс, дико плюсую.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17-ти річна дочка

Шкода дівчину стільки літ втратила

це її добрий знайомий, вони там разом відеопроект якісь роблять, бо його дочка добре співає і танцює а він їй хотів допомогти

,

а вже могла б не розробляти проект а бути відомою на всю країну

Потім мав можливість з нею наодинці поговорити

поганий у неї товариш треба було з ним бесіду провести

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, а знайомі в яких був на вихідних, не читають борду? чи це завуальований спосіб розказати їм про те, що сталось?

і до того ж в 17 років вже має бути своя голова на плечах.

була б твоя дочка, то напевно йому звпхнув би його (чл;%:) йому в глотку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...