Перейти до змісту

Нахріна взагалі той мінет?


Political

Рекомендовані повідомлення

Іпать...була б в мене така доця я б ій те чим вона це робила розірвав би а той кому вона це робила побив в би і скинув з балкону

а єслі він у вищій ваговій категорії і вопше знає карате?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 392
  • Створено
  • Остання відповідь

ТС ты вообще думаешь своим кумполом что ты делаешь!? Ты пришел дамой к людям, увидел дочь своего товарища за таким занятием, тихо свалил, и вынес скелет из шкафа, и сразу в публичный раздел, я бы на месте твоего товарища :0099:.... А если у тебя была дочь, и ней не дай бог такое случилось, как бы ты себя повел?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене дві доці,

в мене жонатий син .. мені простіше... поважаю думку всіх... пішов пити whiskey...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нахріна взагалі той мінет?

Розгадка криється в запитанні: наХРІНА.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидше всього діло було так- ТС разом з хлопцем і ноутом прийшов додому до дівчини ,,показати новий фільм,. Поки дівчина дивилася разом з хлопцем на другому поверсі, ТС пішов наниз попити на шару пива з батьками дівчини.

Коли ж ТС повернувся наверх, побачив, що те, чого він так давно хотів,але боявся попросити вже роблять його конкуренту.

Хвиля нестримного обурення від такої несправедливості накрила з головою.

Мораль така -куй залізо, не відходячи від каси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви перевели серйозну тему на сатиру.....

Невольно виникло питання, а чи не шкодять міньєти нашій демографії??? В той час коли країні не вистачає футболістів, сталеварів та хліборобів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні мабуть кожна друга дівчина це робить, так що не тре робити з того катастрофу

тим паче, нам, хлопцям з цього тільки зиск)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EleKtrik,

ахахахахаахахаахахаах, це 5. Хоча чесно кажучи затролили людину та ще й як, ця тема перевершила навіть тему про те, як чувак переспав з подругою чи щось таке. Шакали одні, замість того щоб працювати тролять, я цілий день за компом і за нетом та і досі ще на роботі, а не було часу навіть нормально в туалет сходити :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уміння дівчинки + трошки розуму і хитрості, і в неї життя вдалось)))

а це по вашому нормально??? от в цьому все проблема шо люди вже спокійно про такі речі говорять. І хай тут на мене гонять і кажуть шо дебіл, а дівчинка супер і шкодують її, а на мене гонять, що я тут про дівчинку розповів якої навіть імені не написав. Тільки от батьків тут шкода а не її, бо люблять, пестять, ні в чому не відмовляють, душу вкладають, а потім на тобі сосе пісюни в 17 років, через вплив дебільного суспільства і оточення.

а тобто тепер якщо батьки виховали, то всьо - сексу немає, не можна?? і як на мене хай говорять про такі речі, і розказують, що до чого і навіщо. а не я це роблю, тому що друзі казали. в Англії з проблемою неповнолітніх вагітних боролись тим, що ввели уроки про сексуальне життя на 2 роки раніше. і на 20% знизився рівень між іншим. а наші мовчать - бо як-то так секс, не знаєм таке і що з того??? скільки в нас таких що встигли до 16?? ого-го-го скільки. як на мене треба володіти інформацією і далі вирішувати треба воно чи ні. і щоб вже зовсім, науковці стверджують, що середньовічне суспільство було більш розбещене ніж ми зі своєю сексуальною революцією.

Вот-вот я пам'ятаю як в нас в школі в 9 класі на урок з анатомії коли ми прийшли до теми "розмноження та розвиток людини" то ціла делегація прийшла про це розказувати (Лікар, мент, завучка) ще б пожарніка треба було притягти :_14::_07:. І так толком ніхто нічого не пояснив сказали "ви вже і так все знаете, а ми вам про наслідки розкажем". Коли дозволили питання задавати то один "масовик-затейник" запитав з підьоб0м "чи через анальний отвір дівчина може завагітніти" так лікар відповів теоретично не може але досліди ведуться. :_07::0128: так от до чого я, а то це нам було по15-16 років а тут цілих 17 так вона вже давно все знае і захотіла провести практичні уроки. Щоб самій зрозуміти чи подобаеться це їй чи ні. А ТС в особисте життя іншої людини не треба так глибоко ніс сунит. Ще доведете дівчину до монастиря. Я рахую поговорив з нею і нах в нет на весь світ "грязну білизну" виносити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я ляпну :) Я рахую , що рот, що жопа, то одне і теж саме, і там і там брудно, а у декого рот щей хуже жопи, бо з нього не можна почути нормальних слів а лише отакі от збоченя, бог не для того нас створив з тими отворами щоб ти туда щось пхали!!! Рот щоб їсти, жопа щоб срати!!! Чи забули люди для чого вони призначаються??

...скучно жить не запретишь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я ляпну :) Я рахую , що рот, що жопа, то одне і теж саме, і там і там брудно, а у декого рот щей хуже жопи, бо з нього не можна почути нормальних слів а лише отакі от збоченя, бог не для того нас створив з тими отворами щоб ми туда щось пхали!!! Рот щоб їсти, жопа щоб срати!!! Чи забули люди для чого вони призначаються??

А хуй щоб сцяти! То як можна в живу людину хуєм тикати?!?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От цікаво, а яка була б реакція ТС як би він побачив що ця дівчина робить подрузі куні, ну або одночасно одна одній, в позі 69? Була б нова тема шо "куні - зло"?

Ха́нжество — показная (демонстративная) форма благочестия и набожности при тайной или явной неверности исповедуемым идеям. Разновидность морального формализма и лицемерия. Как пишет Ноам Хомский, ханжа (лицемер) — это тот, кто прикладывает к другим стандарты, которые отказывается применять к себе [1].

Общество негативно относится к проявлениям ханжества, так как такое поведение рассчитано главным образом на публику или для самооправдания.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я ляпну :) Я рахую , що рот, що жопа, то одне і теж саме, і там і там брудно, а у декого рот щей хуже жопи, бо з нього не можна почути нормальних слів а лише отакі от збоченя, бог не для того нас створив з тими отворами щоб ми туда щось пхали!!! Рот щоб їсти, жопа щоб срати!!! Чи забули люди для чого вони призначаються??

1. Поддєржаль випадково, сорі, ісправив мінусом

2. Бог ше багато чого цікавого забороняв, але я більш ніж впевнений шо ти на ці заборони плюєш.

З.І. ЛЯпнув, як в бочку пернув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи не створена ця тема, щоб шантажувати дівчину? Батькам про це ясно страшно розказувати, а так тіпа , а ну зроби мені те саме, а то в інеті прославлю.

А це вже зовсім не смішно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я ляпну :) Я рахую , що рот, що жопа, то одне і теж саме, і там і там брудно, а у декого рот щей хуже жопи, бо з нього не можна почути нормальних слів а лише отакі от збоченя, бог не для того нас створив з тими отворами щоб ми туда щось пхали!!! Рот щоб їсти, жопа щоб срати!!! Чи забули люди для чого вони призначаються??

Я бачу тебе тема жопи турбує більше поточної.

Може окрему створиш, нє? Там теж дописувачі віднайдуться :)

З.І. З якого короба інфа про божі цілі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уміння дівчинки + трошки розуму і хитрості, і в неї життя вдалось)))

а це по вашому нормально??? от в цьому все проблема шо люди вже спокійно про такі речі говорять. І хай тут на мене гонять і кажуть шо дебіл, а дівчинка супер і шкодують її, а на мене гонять, що я тут про дівчинку розповів якої навіть імені не написав. Тільки от батьків тут шкода а не її, бо люблять, пестять, ні в чому не відмовляють, душу вкладають, а потім на тобі сосе пісюни в 17 років, через вплив дебільного суспільства і оточення.

А ти бачив, як ті батьки пестять одне одного? Може доця теж колись підглянула, що там тато з мамою роблять? І правильність батьків дівчинки по відношенню до етики і естетики, морального кодексу будівника комунізму не мають нічого спільного з їх сексуальним життям? Ти свічкотримач в тій родині?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадалось з гарного кіно

"Рот свой поганый закрой. Нет, лучше я его открою. И заглажу свою вину" :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну як тут не згадати старого, як світ, бородатого анекдота

Запитав як то хлопчик у своїх батьків, що таке мінет. Ті переглянулись і вирішили - вже краще, якщо він від нас дізнається, ніж десь на вулиці. Мама:-Нууу ... Це коли член в рот беруть. Тут одразу така подача в щелепу! Тато:-Дура! Не беруть, а дають. У нас син росте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, піди до її батьків, спитай чи мама робить татові мінєт.Думаю ти здивуєшся і мабуть взагалі почнеш жити спочатку!)))

А тоді піди додому і спитай жінку, чи вона знає шо то таке!)) Думаю твоєму здивуванню не буде меж!:))))))

Але ти не переживай, головне сам не пробуй, бо це вже ненормально!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уміння дівчинки + трошки розуму і хитрості, і в неї життя вдалось)))

а це по вашому нормально??? от в цьому все проблема шо люди вже спокійно про такі речі говорять. І хай тут на мене гонять і кажуть шо дебіл, а дівчинка супер і шкодують її, а на мене гонять, що я тут про дівчинку розповів якої навіть імені не написав. Тільки от батьків тут шкода а не її, бо люблять, пестять, ні в чому не відмовляють, душу вкладають, а потім на тобі сосе пісюни в 17 років, через вплив дебільного суспільства і оточення.

по-моєму,у Вас не було хорошого мінета

А по-моєму не було і поганого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, піди до її батьків, спитай чи мама робить татові мінєт.Думаю ти здивуєшся і мабуть взагалі почнеш жити спочатку!)))

А тоді піди додому і спитай жінку, чи вона знає шо то таке!)) Думаю твоєму здивуванню не буде меж! :))))))

Але ти не переживай, головне сам не пробуй, бо це вже ненормально!)

Я сумніваюсь шо в ТС є жінка. Жодна нормальна кобіта не витерпить мужика з такими зайобами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...