Перейти до змісту

Нахріна взагалі той мінет?


Political

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 392
  • Створено
  • Остання відповідь

В мене тепер хоббі буде - в гостях по других поверхах шниряти... Гляди і мені щось перепаде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще схоже ТС цього нічого не бачив сам, а розказав йому хтось.Про дівчину, на яку ТС мав плани, але вона йому відмовляла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене тепер хоббі буде - в гостях по других поверхах шниряти... Гляди і мені щось перепаде...

і теми не забувай створювати типу "навіщо мінет", "навіщо якась там поза" і так далі. тоді точно перепаде - від добрих і чуйних людей з борди.))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пользуясь случаем, хочу пожелать ТС скорейшего поумнения ))) И подарите ему кто нибудь пособие по сексуальному образованию для подростков! Для взрослых ещё рановато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вжу уявляю загаловки тем "Навіщо взагалі займатися сексом" і далі пішла розповідь про те як пара молодих людей :0134: . І власні думки ТС типу це наватаження на серце, пітнієш, невідомо з ким ще був твій партнер, навіть якщо це цнотлива дівчина чи хлопець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одна маленька тема - і репутація ТС впала до мінусів...

Один лиш раз про наслідки можливі не подумав, і ось уже крадеться **здєц з своєю усмішкою хижой...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все не читав, але не тяжко зрозуміти, що Теми про - те як і де з ким і яким боком-мають шалені рейтенги.

треба було тихенько вздро-нути а не писати всяку уйню, цукерка дісталась супернику.

Кохаймося бо ми того варті !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора був в друзів в гостях.... Пішов на другий поверх за смартфоном... А по дорозі побачив через відкриті двері як дворічний котяра сцить господарю в тапки... Ну я другу звичайно нічого не сказав, а потім з котом була бесіда.... Так він муркав, нявкав, терся, всім виглядом показуючи що більше так не буде... От і скажіть мені "Нахріна ото тапки без нагляду залишати...."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора був в друзів в гостях.... Пішов на другий поверх за смартфоном... А по дорозі побачив через відкриті двері як дворічний котяра сцить господарю в тапки... Ну я другу звичайно нічого не сказав, а потім з котом була бесіда.... Так він муркав, нявкав, терся, всім виглядом показуючи що більше так не буде... От і скажіть мені "Нахріна ото тапки без нагляду залишати...."

ой немагу)) жжош)) продолжай))

П.С. а темкоу набирає обороти 84 користувачів які виявили бажання прочитати про підглядування за міньєтом)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все, я, сміючись, тихенько поповзла під стіл, подалі від очей колег і шефа, а то будуть думати, що я не адекватна, курю траву і ржу :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з "нахріна взагалі той мінет" і "батьків шкода" топікстартер вважає, що дівці варто було б просто "осідлати" того хлопчину, бо принаймні статевими губами вона потім батьків не цілує в щоки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. а темкоу набирає обороти 84 користувачів які виявили бажання прочитати про підглядування за міньєтом)))

Пора теме ставить рейтинг +18. Что бы до 100 дотянуть)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯя...... Робота стоїть!!!! Відірватися не можу.... Чекаю перлів.... Пивасік, чіпси вже зі мною.... Кабінет тихо коситься на мене....

ТС - от нахріна таке писати? Мені одному здається, що мозку в тієї дівчини побільше буде ніж в ТС ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з "нахріна взагалі той мінет" і "батьків шкода" топікстартер вважає, що дівці варто було б просто "осідлати" того хлопчину, бо принаймні статевими губами вона потім батьків не цілує в щоки.

це напевно, останеться загадкой... яку нам не судьба розгадати))))

БЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯя...... Робота стоїть!!!! Відірватися не можу.... Чекаю перлів.... Пивасік, чіпси вже зі мною.... Кабінет тихо коситься на мене....

ТС - от нахріна таке писати? Мені одному здається, що мозку в тієї дівчини побільше буде ніж в ТС ???

істінну глаголите)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

принаймні статевими губами вона потім батьків не цілує в щоки.

Обговоримо інцестуальну проблематику?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема дня, йопт!

Мені історія ТС нагадала епізод з відомої книги і фільму, правда там мова про наркотики, а тут про ТАКЕ! )))

Але суті не міняє: "Немного удачи — и его жизнь испорчена навсегда…" (с) Хантер Томпсон "Страх и ненависть в Лас-Вегасе"

post-5279-0-37221600-1377000476_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обговоримо інцестуальну проблематику?

я би не став так далеко заходити
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, а вона ще ж певно руками торкалась. страшно подумати як довго треба тепер відмивати і дезінфікувати. айайай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От наліпили людині мінусів, а він, між іншим, на цілий день розвеселив пів-борди, яка ставала такою скучною! Не ціните ви людей, не ціните!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

)))))))

Фух, це ж треба було таку тему відкрити, сил вже не має читати.

По моєму він коли цю картину побачив просто перелякався. Бо ж звик таке на ноуті дивитись, а тут перший раз в реальності)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моєму він коли цю картину побачив просто перелякався. Бо ж звик таке на ноуті дивитись, а тут перший раз в реальності)

тоді в мене напрошується питання, коли він з нею потім спілкував, замість того щоб питати "нащо ти це зробила" треба було спитати "може і мені зробиш?" не кожна дівчина може похвалитися володінням техніки "глибока глотка"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...